Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahojky, tak to je super, že jsi spokojená. Budou nějaké fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak něco teda posílám:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jůůůů, ty budeš krásná princezna. A co líčení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jéé děkuju:) no hlavně jsem chtěla nepůsobit nijak přeplácaně,vše chi jednoduchý..a normálně jsem se snad poprvé sama sobě líbila..líčení bude vidět na téhle fotce..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Moc ti to sluší, fakt. A přeplácaná vůbec nejsi. :-) Působíš tak křehce a nevinně, jako správná nevěsta. ;-) Ženich bude čubrnět.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teda děkuju moc:) zrovna jsme v práci řešili ten závoj,kolegyně mi radí at jdu bez něj,že to vypadá líp,tak nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To by chtělo vidět komplet, ale Tobě závoj sluší. Víc se mi tedy líbí, jak ho máš píchnutý dole v tom drdolu. Udělala bych to asi podle toho v čem se cítíš líp a sama sobě víc líbíš. Hlavní je, aby ses cítila dobře ty, slušet Ti bude určitě obojí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to mě se taky líbil víc dole,to jsme jen zkoušeli..no říkala jsem že se rozhodnu až budu oblečená jestli jo nebo ne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, vlásky úžasné a líčení taky, budeš nádhernááá!!! Já jsem pro závoj nahoře, jak je na fotce. Bez závoje určitě nechoď, hrozně ti sluší a ta nevěsta je v tom prostě o 100% krásnější, aspoň podle mě. Můžeš ho potom kdykoliv sundat, navíc na focení třeba rozevlátý závoj atd...je to úžasné. Držím palečky, ať jde všechno podle plánu a myslím na tebe!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jéé děkuju moc Verunko:) tak ted mám teda dilema:) no jsem na to zvědavá jak to všechno dopadne..no a jké máš ty pocity po svatbě?vše proběhlo podle plánů??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - budeš krásná, janičko!!! já jsem pro ten závoj pod vlasy, jak to mám na těch prvních fotkách.. tak je vidět i ten účes, je takový jemný, hezký, zbytečně ho schovávat! a je lépe vidět i obličej a hezké líčení.. ale rozhodni se podle pocitu :-) tak jsem dnes objednala romantický víkend, který jsme dostali jako svatební dar :-) na říjen.. to už mi bude dobře, doufám :-) dneska jsem myslela, že se v obchodě pozvracím :-( do toho honzík pořád hulákal - chci koláček, maminko, chci koláček! a já zelená jak sedma, jsem myslela, že sebou seknu.. trošku jsem se dneska zasekla na koníkovi :-) i jsem přispěla pár radami o výběru porodnice a mých zkušenostech a taky jsem utěšovala jednu maminku, které nejde kojit, že fakt není špatná matka :-) takže holky, jsem pak tady, až se budete potřebovat vyplakat na rameni a budete si připadat nemožné, když vám něco nepůjde, já vám to vysvětlím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jéé děkuju Gábi:) no jsem na to zvědavá asi to opravdu nechám až na tu chvíli kdy budu učesaná a oblečená a rozhodnu se..určitě bych ho vzala aspon na focení:) jéé a kam pojedete? miluju tyhle víkendy..tak snad ti bude už dobře a užijete si to!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii - mě prostě ten závoj nahoře ruší.. :-) jedeme sem: http://www.katerinaresort.cz/ to budu už v nějakém 5. měsíci, takže to bych už měla být fit :-) už jsem jim i napsala, zda by mi nenapsali, které procedury jsou vhodné pro těhotné.. ať si můžu něco vybrat..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak mě se nejvic líbil pod vlasy dole,tak uvidíme..no vypadá to moc hezky:) taky musim něco vybrat kam pojedeme..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.. tak tady leje a leje..tak si říkám jestli si nemám připravit kajak na svatbu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, tady taky leje, akorát počasí na zalezení do peřin. A já místo toho musím začít školit nové pracovnice, což z duše nenávidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky bych si zalezla..člověku to bere energii tohle počasí..jéé tak to tě lituju,to je vždycky děs,někoho zaučovat,taky na to nemám nervy..už se těšim na pátek,snad se to počasí trošku umoudří..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, no, tady je taky "krásně".. tohle léto je fakt divné.. my jsme měli veselou noc, honzík se nám počůral v ložnici :-( takže ve 4 ráno stěhování národů.. honzík hysterický záchvat, 20 min než usnul, za hodinu chtěl mlíko, pak jsme se dospali.. ale máme zatím pyžamový den :-) prdím na to.. odpoledne jedeme k mým rodičům, tak si odpočinu..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jéé tak na pyžamový den se taky cítím:) tak si ho užijte.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem totálně naštvaná včera opouštěla cestovku...na obřadě nám ustřihli občanky, tudíž byly neplatné, ale s lístečkem od úřadu platí. Byla jsem si vyřídit novou op, nový pas a řidičák. Odpoledne jsme jeli do cestovky, že si vybereme svatební cestu. Chtěli jsme někam do EU, kam stačí jen občanka. Paní, když zjistila, že to chceme jako svatební cestu, ptala se mě na doklady. Ukázala jsem op ustřihlou a bylo vymalováno. Úředníky papírek o platnosti nezajímá,. na ustřihlou mě nepustí. Nová bude do měsíce a pas do 20 dní, což čekat nemůžeme, protože manžel má podnikovou dovolenou nařízenou a to od 1.8. :-( Cestovní pas starý platí ještě 3 nměsíce, jenže já měla ten svůj už prošlý....tak jsem tam dneska volala, naštěstí mi udělají bleskpas do 24 hodin, sice si pořádně zaplatím, ale co už, hlavně, že mě někam pustí....takže adrenalin jako blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s No jo, na ustřihlou občanku se vycestovat nedá, ještěže ti udělají ten pas. My naštěstí pasy měli oba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to je mazec..no ty doklady to je hrůůza!! tak ještě že se to vyřešilo a kam pojedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mě čeká objednávání kytek,pro koho jste všchno objednávali? sobě,maminkám,svědkyni a co svědek,tomu se dělá taky korzáž co má ženich nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My měli jenom moji kytici a korsáž pro ženicha, takže ti moc neporadím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jak píšeš - svědek taky a ještě jsem objednala družičkám a výzdobu na auto nevěsty a polštářek na prstýnky, aby ladil s kytkam
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem taky objednávala svědkovi a ještě tatínci měli korsáž....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré deštivé ráno.. tak u nás už je řeka zároveň a modlíme se aby se nevilila:( je to děs a není to ani rok..ještě že jsme byli tak chytří a dům si postavili vysoko! Kytičky mám objednané..mám pro sebe,svědkyni,tchýni,babičku,dvě drůžičkám a jednu ženichovi do klopy.. příští týden už jdu na finální zkoušku šatů:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: no jo vlastně, to jsi pamatuju, jak jsi tenkrát psala o spoustě vody tam u vás... tak držim pěsti, ať se situace neopakuje. V Poznani taky pořád prší, ale žijeme daleko od řeky, tak nevim, jak to tam vypadá. Divný to letošní léto, nemyslíte? My jsme měli kytičky pro mne, svědkyni a maminky a to samý i v mužském podání, tj. korsáž pro ženicha, jeho svědka a tatínky. Ale myslim, že na to neexistuje nějaký zvláštní pravidlo, každý pár si kytičky organizuje podle sebe. Já chtěla i pro svědka, protože mi to přišlo fér, když má kytku svědkyně. A taky on byl někdo speciální na tý svadbě, tak jsem to chtěla rozlišit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz to máš pravdu že je tohle léto zvláštní..vůbec když si vzpomenu na svoje dětství tak tohle nepamatuju,vždycky bylo nádherně celý léto..no vypadá to že se snad nevyleje z koryta tak uvidíme ale mohlo by to už přestat.. prosimtě, když jsi dělala ty větrníky,jak si řešila to aby to vzadu drželo?když to připíchnu špendlíkem,tak nevím čím nejlépe to zajistit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: měla jsem na každý větrník tři korálky, jeden ze předu, druhý uprostřed mezi těma pacičkama a středem větrníku (zevnitř) a jeden mezi větrníkem a špejlí... tím vším procházel drátek, který z přední strany větrníku a než procházel prvním korálkem, měl očko (tj. jakoby přehnutý napůl). V špejli jsem udělala dirku nůžkama a provlíkla jsem jí ten zbytek drátku a omotala okolo. Uff, těžký je to takhle vysvětlit. Nevim, jestli se to dá pochopit.... zkusim najít návod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?