Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
1
125
126
Profilova fotka
Téda Marki! Mně nějaký vnitřní hlas napověděl, ať se sem podívám!!! :-D To je ale novina!!!! Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak co to bude tentokrát? Holčička? Nebo raději bráška pro Kryštůfka? Necháte si to říct? Když to tak počítám - to je úplně čerstvá informace, co? Téda! Já bych bříško brala hned! :-D Být těhulka je úžasný! Někdy v těchto dnech před rokem vzniknul náš Toníček... ;-) ale jistě jsem to věděla až v půlce listopadu, kdy jsem si dělala test. A teď mi tu spinká a je ták krásnej! Tak Marki, ať jste v pořádku, zdraví a šťastní!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Honzi, no, jsem ve třetím měsíci, ale na začátku mi bylo docela blbě, jídlo jsem nemohla ani vidět, bylo to velký přemlouvání, abych snědla jen blbej rohlík..no a teď....se láduju vším, co vidím...=o)) ale zas to nepřeháním...=o)) O víkendu jsme to oznámili rodině, aby nám neřekli jak minule, že už to dávno vědí...tak to teď můžu roztrubovat dál...=o)) Doufám, že tentokrát to bude holčička, tu jsem si objednala (hihihi), a zatím nevím, jestli si to nechám říct, ale láká mě to....=o))) Ale zase máme takový menší problémek s mužem, nemůžeme se dohodnout na jméně - mně se líbí Zuzanka, Michalka, Klárka a manžovi Barborka, jenže ta mi připadá hrozně tvrdá...tak to zatím necháváme koňovi...=o)) Pro kloučka máme Lukáška, to víme určitě....Elišku jsme zavrhli, těch je teď habakuk, tak to se mi nechce... A to je všechno, mějte se Honzi s Toníčkem a manžílkem krásně a spokojeně, já jdu nabírat sílu, tak nějak za 7 měsíců to budu potřebovat...=o)))))) papapa M, K a malé codi v bříšku :-D
Odpovědět
Marki je tak to gratuluju. k těm jménum - v čem je Barborka tvrdší než Klárka ? co se skladby písmen tak jsou si kvit. a i Barunka, Barča, baruška, Bajunka, Bára se dají říct mile
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já taky koketuju s myšlenkou si to u druhýho miminka nechat říct. Abych zažila oba pocity. :-D Ale na to je ještě dost času. Však Toníček teprve bude mít 4 měsíce. :-) No ale o jménech se začínáme s manželem dohadovat už teď. :-D Ňák nemůžeme na nic přijít, všechny jména nám někoho asociují nebo se nám prostě nelíbí a nebo se nehodí k příjmení (že jsou blbý na výslovnost nebo to zní dohromady divně). Ale jak říkám, je to hodně předčasný, tyhle myšlenky a úvahy. :-) Hele, nechceš nám toho vašeho klučinu ukázat na nějaké fotce? Už jsme ho dlouho neviděli! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, napravím to, kloučka dám na koníka, on je to velkej nezbeda, takže když už chci nějaký fotky dát do PC, tak mi vytahuje všechny dráty, takže jsem občas bez myši, klávesnice i kabelu na přetahování fotek....ale občas se zadaří a něco dám na koníka...včera jsme s manžou museli hrabat sníh před barákem, tak byl klouček s náma, byla to sranda pozorovat tu kuličku, jak se neohrabaně chce někam ve sněhu dostat.... :-D nejvíc ho bavilo, když ho manža celýho obsypal sněhem i nohy, tak z toho měl švandu....ale naštěstí má nepromokavý oblečení, takže to vydržel v suchu, i když lacláčky máme od ťamanů...za 100,-Kč--- :-D dneska je venku šílená zima, vůbec se mi nikam nechce, ale musím jít do banky, zase kvůli něčemu, je to hrozný, když si chce člověk půjčit peníze.... :-p a to jsme ještě nezačali čerpat úvěr a byli jsme v bance nejmíň 5x... :-p :-p :-p takjdu dát ty fotečky, zatím papa M.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, máte moc pěknýho kuliferdu. Je vidět, že s ním šijou všichni čertíci, co? :-D Musí s ním být doma legrace. Už se těším, jaký bude ten náš malej klouček. Od středy 5.12. se otáčí ze zad na bříško a už se taky začíná pomalu posunovat - dozadu. :-D Takže mi končí takové to klidné období a začíná doba hlídání, aby se mu něco někde nestalo. :-) Teď teda bojujeme s jídlem - chtěl by strašně často baštit, což nejde, takže dle rad laktační zvyšuju dávky a prodlužuju intervaly mezi jedlotlivým baštěním, ale je to o nervy, když mi tu vříská a ječí hlady... |-| Taky to tu pomalu chystám na ty Vánoce, snažíme se dodělat tu poslední místnost, chceme tam udělat obývák (a ze stávajícího obýváku pokojíček) a strávit tam Vánoce. Musíme koupit stromeček a všechno tu nazdobit. Taky jsem začala péct něco málo cukroví - ale moc toho dělat nebudu, jednak na to není až tolik času, druhak mi stále zbývá nějaký to kilčo z těhu a taky nesmím ořechy, protože Toníček má atopický exém... A dnes jdeme na kontrolu kyčlí, ale to snad bude v pohodě, když i předešlý dvě ko byly v pořádku. ;-) Takže tam jdeme spíš asi jen "proforma"... :-) A chodíme plavat na kojenecké plavání do bazénku. S AE to nic moc nedělá, což je fajn. Taťkovi se to moc líbí, Toníčkovi sice o něco méně, ale zvyká si. ;-) On je to takovej náš malej ustrašeneček. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je Marki, tak to moc moc gratuluju k druhému bříšku x-) A jak jste strávili Vánoce? U nás proběhly tak nějak Kristýnkou moc nepovšimnuty. Stromeček úspěšně ignoruje (naštěstí), jen se jí líbí blikací světýlka na okně, tam bychom mohli s ní stát pořád. Dárečků měla moc a moc, ani tolik hodná nebyla :-D Teď jsme u našich, tak si užíváme pohodu a klid a že máme manžu doma :-) Honzi, Toníček je moc moc šikovný, že už se otáčí na bříško, to naše lenoška zvládla až chvíli po půl roce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás Vánoce byly v pohodě. Stihli jsme dodělat obývák, takže jsme je měli "v novém". Toníček dostal dárečků tak přiměřeně, na stromeček koukal jen chvíli, jak svítil, ale pak už ho přestal bavit. Další dny jsme strívili po návštěvách... takže to bylo takové náročnější. Ale jinak taky moc příjemný. Jinak pár dnů před Vánoci se začal otáčet i opačně, tedy z bříška na záda. No a teď, před pár dny už si začíná sedat. Zatím ho u toho teda musíme přidržovat, aby nesletěl, ale je vidět, jak se snaží a jak posiluje. :-) Taky dostal postýlku - do kolíbky se nám už nevešel a taky jsem začala mít strach, aby nevypadl, protože ta kolíbka nebyla moc hluboká. Takže si zas užíváme, jak moc mu to v ní sluší. :-) Pověsila jsem na ni nebesa a kapsář a vypadá to moc pěkně. :-) NO A ODE DNEŠKA MÁME PRVNÍ ZOUBEK!!! Zatím teda jen trošičku čouhá, ale už je to bez pochyby, že to zoubek je. :-D :-D :-D :-D :-D Toš to je asi tak zhruba všechno, co jsem chtěla - a stihla - napsat. Drobeček se vzbudil, tak já zas musím. Pá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem sem najukla a přeci jenom jste sem něco dopsaly... :-D já si už říkala, že nás admini za chvíli zamknou, když nejsme v tomhle směru aktivní... :-N no, u nás vánoce proběhly v klidu, malej teda měl největší atrakci z ozdob na stromečku, pořád za nějakou tahal, ale naštěstí máme ozdoby z Tesca, kde se rychle oddělila ozdoba od toho držáčku nahoře a protože většina z nich byla plastová, tak jsme mu je nechali a pak zase v klidu vrátili na stromek...teda, tatínek moc v klidu nebyl, proto šel stromeček z domu už po silvestru, ale jinak to bylo v poho....náš klouček toho moc nedostal, dáváme mu dárky celoročně, dle toho, ´jak roste a co zrovna potřebuje nebo si vyhlídne a snažíme se, aby toho neměl moc, takže něco buď odstraním úplně anebo mu to po čase vrátím.. :-N pod stromeček jsme si nedali nic, protože se příští rok stěhujeme do baráčku,,teda kecám, už letos kolem prázdnin, takže to je náš největší dárek...a od ledna platíme hypotíku, tak se musíme krotit.,.. :-p no, jinak jsem už v šestým měsíci, čeká nás asi holčička dle všeho, tak už se s manžou moc těšíme, jen já mám trochu obavy,jak to zvládne ten náš klouček.. 8-) miminko, měsíc na to stěhování...jen snad ty rodiče mu zůstanou,,, :-N no, jinak to ujde, docela se dopo nudím, tak občas manžu podezřívám, že mi to miminko udělal proto, aby mě trochu víc využil.... :-D honzi, gratuluji k zoubečku i ke všm pohybovejm aktivitám a všem přeju do nového roku vše nej nej... :-D Markí, Jožka, Kryštůfek a ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Markííí! Holčička, jo? No to je paráda!!! Tak to gratuluju! A neboj, hypo zvládnete. ;-) Novej domeček za to stojí. Teda, ale budete to mít pěkně náročný - porod, v šestinedělí stěhování, do toho možná žárlivost od staršího sourozence (ale možná taky ne)... no, ani ti to nezávidím... když si vzpomenu na svoje šestinedělí... byla jsem ráda, když jsme měli doma klid, bez návštěv... hodně mě to vyčerpávalo (i když jsem si to nechtěla připouštět). Ty se nudíš, jo? No vydrž, za chvíli ti nůďo skončí. :-D Jo a my máme od středy další zoubek! A v plavání, jak chodíme, tak už jsme začali potápět. No a jsme naprosto unešení z toho, jak to tomu našemu chlapečkovi jde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeji všechno krásné v novém roce. právě jsem se dívala, jestli tady to téma ještě máme. a máme! :-D já stále ještě nerodím. termín mám toto úterý (22/1), ale nějak mi bříško neklesá. :-N tak pevně doufám, že nebudu přenášet nějak dlouhou dobu. přece jenom ty poslední dny nejsou úplně nejpohodlnější :-N . zatím se mějte hezky a já utíkám na kutě. ps: marki, gratuluju k druhému miminku.
Odpovědět
Marki, gratuluji k budoucímu přírustku :-) ...taky bych chtěla, ale zatím se nedaří |-| :-| tak ať vše probíhá oki
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ahoj! Tak co, Veri? Brzo napiš, ať můžem gratulovat!!! Já se musím taky pochlubit - Toníček od soboty (16.2) leze! A dnes má PŘESNĚ SEDM MĚSÍCŮ! :-D No a co u vás novýho???
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, haló!!! Prahnu po nějakých novinkách!!! Marki, tak jaká? ;-) Vercaberca, co ty? ;-) A vy ostatní??? A neříkejte, že sem nemáte co napsat... ]-( :-D :-D :-D Tak my už jsme oslavili 3. zoubek a další 3 jsou "na cestě", takže teď máme takové uplakané období. Začíná se stavět na nožky a když ho držíme za ruce, tak už udělá i pár krůčků. :-N Hračky ho moc neberou, to různé káblíky, ovladače, mobily, časopisy... to je jiná. :-D Stále chodíme na plavání a moc to doporučuju, je to super! Za měsíc jdeme na svatbu, vdává se moje sestra, tak jsem zvědavá, jak to ten náš klouček zvládne (a my taky), co si vezmu na sebe (:-o) a tak vůbec už se těšíme. No a plánujeme dovolenou u moře, tak snad nám to vyjde a bude to fajn. A teď zase vy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám devět dní před porodem, tak už jsem z toho zmožená, mám snad všechny těhotenský problémy, co vám budu povídat... :-S pořád mě brní prsty na pravý ruce, tak z toho v noci ani nemůžu spát, žáha mě zžírá o 106, malá kope jako čertice a prej má dle doktora už 3,5 kg, tak už chci jít rodit, protože 4 kg rodit, to se mi fakt nechce.... 8-) ale co se dá dělat.....jinak malej je brouček, hezky si hraje, už se moc nevzteká, začal chodit na nočník, tak doufám, že mu to vydrží, sice nic neříká, i když povídá od rána do večera, a to řeší moje švagrová, která prohlásila o mým synovi, že je to autista a že to neřešíme...tak jsme to vyřešili, přestali jsme se stýkat se švagrovou a je klid.,...ona má doma génia, pár lidí už od sebe takhle odradila, a tak jsme byli další na řadě....no, baráček se taky staví, resp. už dělají obklady v koupelničkách a fasádu, tak na konci května má být kolaudace...ale stěhovat se budeme až tak někdy v půlce července nebo na konci, až baráček trochu vyschne... ;-) tak se mějte pěkně, zase sem někdy juknu papa M a kulíšci
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si taky vzpoměla, že sem zase jednou po dlouhé době juknu :-) Tak Marki, držím palečky, ať to máte co nejdříve za sebou!! My čekáme taky druhého drobečka, dětičky budou od sebe tak nějak 2 roky, termín mám 11.10., Kristýnka je 21.10., tak uvidíme, jak to dopadne nakonec :-) Blížíme se do poloviny, takže času máme ještě habaděj :-) Kristýnka je zlatá holčička, v poslední době má snad nejkrásnější a nejhodnější období, co ji máme :-D Tak snad jí to vydrží dlouho :-) Tak se mějte krásně a zase dejte vědět!! ;-)
Odpovědět
Ahoj holčiny :-) taky jsem si vzpomněla na nás "zářijovky" po dlouhé době....ale njak tak čtu, tak se to tu už mooc nehýbe =-) Marki, malá už je určitě na světě,že? Tak ať dělá radost jako první kulíšek :-) No my se snažíme už asi 3/4 roku a furt nic :-( Ale pevně doufám , že se to jednou zadaří a budu mít v bpříšku malou bublu :-D Tak se mějte pěkně ...snad se tu ještě pár z nás někdy vrátí x-) páá
Odpovědět
jéé hele ono to tu ještě je :-N a koukám samý novinky Marki jsem zvedava na malinkou) Honzine gratuluju k zoubkum Ivet taky i kdyz uz jsme gratulovali jinde co třema emko ? víte něco =-)
Odpovědět
Profilova fotka
O Emko nevíme nic. Možná mám ještě někde na ni telefon, ale posledně, když jsem jí psala, tak se neozvala, takže kdo ví, jestli je to číslo ještě aktuální... Ivi, to je super, že je Kiki taková šikulka. To u nás je to poslední dobou zatím nejhorší období, co jsme zažili... už prohlašuju, že další dítě v žádným případě, že bych se ráda taky někdy vyspala (i když poslední dvě noci je to zase dobrý)... a zoubků už je 6! :-) Marki, držím palce, pokud ještě prdě není na světě! a pokud ano, tak šup šup sem s fotkama!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mimi je ještě v bříšku, nějak se jí nechce ven, tak dle doktora nejpozdějc další pondělí, kdy by mi to eventuelně vyvolali...takže porodům zdar a těhulím taktéž....mějte se, musím se starat o rodinku.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mimi už je na světě, 13.5.2008 6 minut po půlnoci......4,10 kg a 53 cm...prostě obříce po tatínkovi... :-D jmenuje se Lucinka a zatím je to andílek,,,,...bráška sestřičku zatím vnímá jako konkurenci....třeba ho to v patnácti přejde.... :-D jinak druhý porod děs běs, i když byl rychlejší, o to byl bolestivější.....ale stálo to za to....komplikace po porodu oproti tomu předchozímu téměř nula...... papa Filípci z Jihlavy
Odpovědět
Profilova fotka
Filípci moc gratulujeme, ať Vám ta Lucinka krásně roste a dělá jen a jen radost a brácha ať ji brzo začne chránit a opatrovat a ne jen žárlit. Hodně zdravíčka, štěstí a lásky do vínku. Nika už se těším na fotečky. Jinak u nás jen přestěhování loni v září do nového bytu, a zatím jen práce která nás oba baví a teď i hledání nového pozemku na domeček. tak zatím pa a někdy více, než nám toto téma uzamknou.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Marki, koukala jsem na fotečky na koníkovi. A myslím, že jsem ti i psala IP. :-) Tak ještě pogratuluju sem! Ať se Lucince na tomto světě líbí a dělá vám jen a jen radost! No a bráška ať se brzo vyrovná s novou rolí - ochránce malé sestřičky. :-) Tak to vás hodně brzo pustili z porodnice, co? Když jsi nám sem psala 12.5. odpoledne, o půlnoci 13.5. byla na světě a 16.5 už sem podáváš informace. Páni, to to letí! Jsme zvědaví na další podrobnosti! x-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, ten čas tak rychle utíká a je zase září a my "slavíme" třetí výročí našich zářijových svateb... :-D Tak si občas s manželem zavzpomínáme, co jsme dělali před třema rokama a jak se nám to blížilo....a teď ani nemůžeme po stěhování najít naše zásnubní prsteny :-N Už jsme v baráčku, my s manžou si pomalu zvykáme,ale náš synátor to zvládl naprosto v pohodě a do bytu se už nechtěl vůbec vrátit a v baráčku je mu úplně nejlíp. POřád chce běhat venku, prostě cítí, že už není ve 4.patře, ale že tu půdu má vlastně hned pod nosem, tak je skoro doma k neudržení....ale když je takhle hnusně, tak choďte ven...tak má doma domeček, houpačku a já nevím co ještě...jinak Lucinka je zlatíčko, Kryštůfek si na ní taky zvykl docela rychle a když jsme byli např. u doktorky před 3 týdny na očkování, tak si klouček hrál hezky vedle, pak se přišel podívat na Lucinku, pohladil jí a zase si šel hrát...a celé jsme to zvládli bez tatínka a bez ječení a řvaní...taky má Lucinka náušničky, i když jsme jí je vůbec nechtěli dávat, ale našli jsme jednu paní, co náušničky nepíchá, ale nastřeluje, takže je vše v poklidu, nastřelení proběhlo doma a zatím jsou ouška v pořádku...dnešní odpoledne si užívám, protože mi usnuly odpoledne obě děti současně a co je hlavní, pořád ještě spí..takže jsem se i já trošku vyspala, protože mi k tomu Lucinka moc šancí v noci nedává....zato včera, to byl odpoledne horor - kluk vzhůru, malá vzhůru, venku hnusně...a co dělat, že? ale snad to bude jen lepší.... jinak, kámoš, co se ženil před 2,5 lety, tak se rozvádí, jeho mladá manželka holt potřebuje víc peněz a lepší auto, než Octavii, takže šla za lepším "bratrancem" do Prahy, jak nazývala svému manželovi víkendové cesty do Prahy....ale my všichni jsme to očekávali a byla to jen otázka času, kdy k tomu dojde..hlavní je, že neměli děti... tak to je asi všechno, očekávám postupné probouzení dětí, tak se musím připravit...vůbec nic jinak nestíhám - jen uvařit, vyprat...ale kdo uklidí a vyžehlí, to jsem ještě nevyřešilaa.... :-D tak papa a jestli bude čas, tak hodím nějaké fotečky na koníka M a kulíšci
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám letos ta oslava moc nevyšla... Na první výročí jsme jeli na výkend do Lednice a Valtic, prošli jsme tam snad všechny hrady, zámky, letohrádky a výstavy, prostě všechno, na co jsme narazili, dali si výbornou slavnostní večeři v krásné restauraci a spali v pěkným penzionku. Druhé výročí jsme slavili na vítání občánků našeho kloučka, v té samé obřadní síni, co jsme se brali. No a teď třetí výročí jsme plánovali, že všichni tři pojedem zase na ten víkend někam pryč, třeba do Valaškýho meziříčí, jenže nakonec to dopadlo tak, že manžel chytil mononukleozu, takže byl doma a hlídal Toníčka a já na naše výročí byla za kolegyňkama v práci, tři z nich totiž slavily kulatiny, takže jsem byla pozvaná taky. No, sice jsem slavila, ale něco jiného, než jsme původně měli v plánu. Tak snad za rok nám to vyjde. :-) Marki, tak gratuluju k domečku i přestěhování i tomu, že se vám tam líbí a Kryštůfkovi taky, že se sestřičkou pěkně vychází. Jen tak dál! Na fotky musím kouknout, doufám, žes nějaký přidala!!! x-) A co vy ostatní?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahojík holky :-) se to tu nijka nehýbe.....jdu jen tak pozdravit, kdyby sem někdo ještě zabruslil. Jinač my se v květnu rozrostem :-) A bude to holčička. Tak s emějte krásně, papa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, divím se, že nás admini ještě nevypli, tak toho využiju a napíšu pár slov....obě děti mi teď spí, ale dlouho to trvat nebude.... :-N Tak holčičce jsou 1 rok a skoro 4 měsíce, Kryštůfek je na tom podobně, jen o 2 roky starší ...Bydlíme už rok v baráčku, máme se fajn, manžel má práci, děti jsou zdravé, sluníčko svítí, tak co si více přát, že... 8-) Dětičky jsou naše zlatíčka, i když občas s manžou přicházíme o nervy, páč jsme na ně pořád sami, ale tak jsme si to vybrali...Lucinka už povídá pár slov, ale je to taková malá hysterka, všechno si chce vyřvat...to u Kryštůfka neznám, ten se nám pomalu rozmlouvá, chodím s ním na logopedii, tak musíme cvičit doma jazýček a pusinku, jinak je ale moc chytrej, paměť má výbornou a jinak je taky celkově šikovnej...jen jsme ho nedostali do školky, takže to zkusíme příští rok a snad se zadaří, tady v Jihlavě je to tlačenka, co se týče dětí...a žádná změna na obzoru...jo, taky jsem ztratila snubní prstýnek, sundala jsem si ho na úklid a ty naše treperendy mi ho někam zašantročily a já nevím kam..manža to ví, nijak to nekomentuje, ale provokuje mě tím svým, jako že on ví, kde ho má...no, to je asi všechno, sop, tobě dodatečně a trochu pozdě vše nej k mimi a těším se na zprávy od vás.... :-D :-D :-D letos máme květinovou, tak jsem zvědavá, jestli aspoň letos dostanu nějaký kytky.... ;-) pa a září zdar
Odpovědět
1
125
126
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?