Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
díky za slova porozumění a útěchy, ještě že mám hodnýho manžela... :-D ..šéf mi pořád opakuje, jak by byl rád, kdybych se vrátila co nejdřív, že to tady pak zase klidně přeorganizuje, když se budu chtít vrátit dřív..no po pravdě řečeno, dneska mě na předčasný návrat přešla chuť...asi si rovnou pořídím prcka číslo 2... :-D :-D tatínek by nebyl proti...ale já už mu říkám, že tohle je moje poslední těhotenství...i když se manžílek čím dál víc rozplývá nad tím, jak se mu zakulacuju... :-D verčo, doufám, že ses neopila.... :-D
Odpovědět
Marki: to si říkám taky... kdysi ( :-D ) jsem chtěla 3 děti... představa že mi z každým bude takhle pekelně...no nevím nevím nechceš dát fotku do albíčka jaká jsi kulatá ;-) ? A bříško ti začalo růst kdy? Verčo: všechno nej k svátku!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dani, děkuju ;-) už jsem zpátky z oběda. sedím tady delší dobu, ale musela jsem ještě pročíst mailíky apod. ale jinak se dneska vůbec nepřetrhnu. je mi divné, že mám nějaký prázdný stůl. určitě mi něco vypadlo z hlavy a pak budu koukat :-| ale co, když nejde o život, jde o ..... ps: toho svařáka jsem si dala. my tady takhle pijeme každý den. ;-) ale dneska to bylo na markinu počest :-D - teda to je věta jak od notorika.
Odpovědět
Profilova fotka
verčo, dodatečně, taky vše nej... :-D dani, fotku sem nedám, neboť žádnou nemám, ale sbírám odvahu na vyfocení u paní, která mě fotila na poloakty pro manžílka jako svatební dar....ale to jsem měla o 8 kilo míň....ale ona fotí hezky, jen se nemůžu k tomu dokopat.... :-D ...nedávno jsem mu připomněla, že má ve stolku moje fotky a on si to uvědomil..a nakonec mi řekl, že má stejně nejradši originál naživo... :-D ..no, nesnědli byste ho.... :-D :-D :-D bříško se mi vykulilo snad ze dne na den přes vánoce (to byl 21 - 22T)..a od tý doby se jen a jen zvětšuje, jeden by řekl, že každej den... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé marki, taky jsem zvědavá na bříško. a klidně vyfoť kočárek a jiný cimprlíky pro mimi. ať víme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem holky strčila něco do alba příprav, ale je to až dole.... :-D ..tohle všechno mám doma...je to fakt krásný jako nový...některý věc jsou nový, ale za úplně jiný ceny než v obchodě..dneska letím dom, za ty prachy se tu nepřetrhnu.... 8-) zítra pa..tý paní jsem chtěla zavolat, ale číslo mám v druhým telefénu, tak to zkusím zítra.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, to je kráááááásnýýý :-) . moc se mi to libi. opravdu nakupuješ moc dobře. jestli to stojí pár korun, tak je to opravdu prima. dětičky to prakticky vůbec neunosí a neonosí. je to fakt super. já už chci taky! :-D asi budu mít s manželem důležitý rozhovor, jak to s těma jeho pulcema je :-D :-p :-D má jediný štěstí, že jdu dneska do divadla, takže tomu unikne ;-) . a taky mi unikla fotka z 19tt. teď se mi zase zdá, že je pindík víc podobný tobě. tak teďka vůbec nevím :-( :-D :-D až se narodí, musíš nám prcka hned ukázat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem vás propásla, protože jsem musela sedět na schůzi. Tak jsem si vás teď dočetla a omrkla ty Markiny věcičky - jsou super, Marki vy budete mít kluka?? Mě to přijde že nakupuješ klučičí věci.. ;-) Moji chlapi si včera odpoledne lehli k televizi a čučeli na "Čtyři z tanku a pes". Naštěstí jsem právě odcházela na angličtinu, ale při představě, že máme doma 10 dílů je fakt děsivá. Tak jsem se rozhodla, že ten náš prcek musí být holčička - bojovat proti třem chlapům by se mi asi nechtělo ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, veri, určitě si s manžou promluv, ale fyzicky...to je nejlepší.... :-D .. emko, nakupuju klučičí věci, protože si myslím ,že to bude kluk..bříško mi roste do špičky, pleť mám skoro ideální, na kráse mi spíš přibylo - dle některých) :-D tatínek si víc přeje kluka (ale nechtěl to prvně přiznat)...ale říct si to nenecháme..... :-D ...a já bych holčičce stejně nekupovala růžovou....mně se modrá líbí, a jestli s tím bude mít problém tchýně, tak je to její problém...stejně budou mít problém s našima jménama, protože Josef prostě neprojde, ať se děda (čti tchán) staví klidně na zadní... ;-) já chci mít jako druhou holčičku.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to asi fakt bude kluk ;-) My si to taky říct nenecháme, nakonec jsme se dohodli na tom, že je to jedno a že doktoři stejně ve většině případů hádaj... akorát mě vytáčejí ty otázky okolí - Co to bude, co by jste chtěli, už vám u doktora řekli co to je?? A jaký máte jména?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, emko, mě nejvíc vytáčí, když řeknu, nevím, co to bude, je mi to jedno, myslím ,že to bude kluk...a oni ak...co bys chtěla víc???..to je jako když se ptají dítěte..koho máš radši .- mámu nebo tátu???... :-p no a teď jsem opět ve stavu mírné deprese....moje kolegyně, co po mě přebírá jednu funkci, dostane automaticky za to, že to bude dělat, přidáno a já jaksi nic...tak mě to přivádí na myšlenky, co tady vlastně dělám.... :-| já dělala tu pitomou funkci rok, dle mého šéfíka /a musím se smát, že je to nejvyšší šéf týhle firmy/ mi řekl jen tak mimochodem, že jsem to zvládla bez problémů...no tak jsem ráda, že přišla ta slovní podpora, což mi hodně pomůže, až mi budou vypočítávat mateřskou... :-( ..jdu se vybrečet, aby mě nikdo neviděl..zatím pa (ještě že vás tu mám, aspoň to mám komu říct takhle za čerstva, manžílk auvidím až večer) verčo, dej si za mě dneska dalšího svařáka,,,,a tuplovanýho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, emko, jestli se ptala mě na jména ??? ale máme Kryštofa a Elišku, což bude takový hezký k příjmení Filípek, Filípková... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! Konečně jsem se sem po dlouhé době zase dostala... :-) Emko, jsem ráda, že ti nic není! Fakt jsme tu o tebe měly strach! :-N Marki, pěkný věci máš nakoupený! Už abys do nich měla koho oblíkat, že? :-D Veri, chceš mimčo? Tak šup na věc, ať se nám tu můžeš taky chlubit! ;-) Manžel je proti? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Honzi, už jsem v pohodě, všechno ty nepříjemný věci zmizely a já si teď užívám... :-D Verča už se snaží o mimi od listopadu, takže určitě brzy oznámí // na testu ;-) Marki, já už jsem se dávno smířila s tím, že nástupní plat nováčků se rovná mému plat po pěti letech. Já jsem se zase včera dozvěděla, že nebudou nikoho schánět na moje místo, že sem přesunou kolegyni co dělá teď asistentku a dávají inzerát na její místo (ovšem na dobu neurčitou). Tak jsem trochu v šoku z toho kam potom posaděj mě, když mi řekli, že se mnou na 100% počítají zpátky. Ale co, nějak to dopadne. Řešit to začnu nejdřív po třech letech. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, emko, já jsem rozčarovaná taky, ale už je mi líp...ještě se vybrečím doma manželovi a večer máme srázek s našima sousedama, abysme se po roce, co bydlíme v našem bytečku taky trochu poznali... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, no já taky mám ten pocit, že jo, ale zas nevím, jestli mi třeba něco neuniklo... Tak jsem se radši zeptala. ;-) Marki, neplakej...
Odpovědět
Ahojky holky těhulky i netěhulky :-) Vracím se ještě k vašemu postesknutí,jak vás vytáčí,když se lidi ptaji,jestli víte pohlaví miminka.....Teda,musím se přiznat,že já se na to ptám taky....Přesně takhle....Na svojí obranu musím říct to,že když tu maminu zas až tak dobře neznám a chci projevit zájem (a že mě to opravdu zajímá),tak na co jinýho se mám ptát,když jsem se jí předtim zeptala,jak jí je....Přijde mi zase hloupý,mlčet,nebo začít o něčem jiným a já jsem si vždycky myslela,že jí to potěší,když se o to zajímám....Asi to budu muset přehodnotit,že jo? :-( Marki,neplač,řeším úplně stejnej problém (i když zatím nejsem těhu).....To je pak perfetkní motivace k práci,když vidíš,jak člověk,kterej se v oboru vůbec nevyzná a dělá tak polovinu,co Ty,bere 2x víc...(na vlastní oči jsem viděla jeho výplatní pásku)... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jezurko, přesně tak. Já taky myslela, že můj zájem potěší. A mě to fakt zajímá! A nemyslím to zle... prostě jsem zvědavá... Samozřejmě není mým cílem nastávající maminky (kamarádky) vytáčet a naštvávat... Jaké otázky by teda byly vhodný?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to jsem to teda pěkně blbě napsala... =-) Mě spíš vadí, že když řeknu, že nevim a že to vědět nechcem tak se všichni divěj.. Na mě se to navalilo teď v pondělí a včera, jak jsem vystrčila nos :-) Ale jinak je to stejný jako před svatbou. To zas měl každý otázky typu - Musíte se brát? Neberete se moc brzy? Určitě to znáte.. Marki, Eliška měl být Vítek :-N
Odpovědět
Holky mě to těší, dotaz na pohlaví, alespoň si můžu postěžovat že to manža vědět chce a já ne :-D :-D Mě vlastně těší jakýkoliv dotaz :-D :-D :-D Jo a včera mě pustil pán v narvané tramvaji sednout... málem jsem ho radostí políbila... (a manža mi pak doma říká... no břicho nemáš, podle toho to poznat nemohl...to on byl asi gynekolog, ty na to maj čuch :-D :-D :-D )
Odpovědět
Marki: ten kočárek i věcičky jsou super, tak to začnu surfovat na bazárku taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, pán byl gentleman...tak to zkus manžílkovi vysvětlit...začíná to sice taky od G, ale občas se tenhle vzácný druh vyskytuje... ;-) dani, až se tě na tuhle otázku bude někdo (a někdo pořád stejnej) ptát, tak co co to bude a kdy to bude (třeba i moje máti a tchýně, že)..tak ono už tě to trochu vytáčet bude.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, jen surfuj, ale upozorňuju tě, závislost vzniká okamžitě a já teď brouzdám půl dne na MMB a půl dne tady... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to máš pravdu, závislost je okamžitá.. Ten MMB je super, ještě jsem si tam nic neobjednala, ale jsou tam fakt super věci za super ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vůbec neplačte nad platy. takhle to prostě chodí vždycky. :-( mě se zase stal opačný problém. odešel chlapík, s trojnásobkem mého platu a na mě hodili jeho povinnosti, ale JEHO peníze jaksi nedali. ale už jsem zase z této újmy vychladla. ale mám pocit, že když se po 3 letech vrátíte do práce a zaměstnavatel pro vás nebude mít místo, tak by vám měl dát odstupné (u nás ve firmě to je 5 platů). a taky si říkám, že něco zlé je vždycky k něčemu dobré. ;-) honzi a jezu, těhu jsou citlivky, takže je naštvete vším - zájmem i nezájmem. ;-) ;-) (marki a emko prominou). ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, možná viděl, jak seš zelená a proto tě pustil sednout... :-D ;-) Jo, na MMB se taky občas podívám, musím se přece naučit v tom orientovat, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, než tady napíšu ty svoje moudra, tak je debata zas o kousek dál ]-( :-D my jsme v práci zapíjeli ty moje jubilea (mám totiž zítra narozeniny a včera svátek - negratulujte, jen na vysvětlení). tak tady na marki a vás ostatní vypijeme celý šampaňský - to je hrozný, jak se tady pije. v životě jsem toho nevypila, jako tady v tý firmě. :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, nebyl u tebe na školení náhodou můj manžel? Tohle totiž taky říká - ať udělám tak nebo tak stejně je to blbě a ty se naštveš ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, nebyl. to mám od sebe. tyhle stavy totiž mám i bez těhu ;-) :-D . stejně za to může manža :-D zas ten život s námi není nudný a stereotypní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, oni jsou rádi, že nás maj :-) Hele Verco, na tobě u vás ve firmě hned poznaj, že jsi těhu, ty to tam nebudeš moct tajit ani den, co?? :-. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?