Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
no dani, prej už to takhle jednoznačný není.... :-| a já mluvila s primářkou z hematologie a moje máti zná taky jeden takovej příklad z našeho okolí... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
když to tu tak pročítám, nedá mi, abych vám nenapslala, co řekl p. doktor mojí mamce při porodu: " Když to šlo dovnitř, musí to jít i ven" a měl pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, miky já říkám - dovnitř to bylo fajn, ven už to bude horší,..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to asi jo, ale pak to zase bude fajn, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki :-D ale za ty všechny stresy to určitě jednou bude stát, takový mimísek je jenom a jenom radost
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, tady zase není žádná zářijovka? Jejda a kde je Emko? Nepsala nám náhodou, že by už měla být tento týden v pořádku? Emííííí, jsi tu? My se o tebe bojíme! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo........? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, honzi, já si říkala, kdy se ozveš... :-D já tady pořád jukám, ale jaksi pochopíš, více se nalézám na mimibazaru.... :-D :-D :-D ..tam sice nediskutuju, zato prohlížím milion věciček na mimčo.... :-D ...dneska jsem dohnala přítele mojí matky ke koupi cestovní postýlky, co jí prodávají v Intersparu za 899,- Kč, což je super cena a plenky za 300,- .... :-D :-D jinak jsme si udělali s manžílkem nádhernej víkend - já rozmazlovala jeho a on zase mně....byli jsme na hokeji a v hospůdce a doma jsme se mazlíčkovali.... :-D 8-) takže mi ples ani Mrákotín nechyběli (jen dědeček, kterýho jsem neviděl aod vánoc... :-( )....no a teď už zase směle dělám, že dělám a čučím na net.... ;-) mám to stejně za pár, nová kočka místo mě tu pořád není, tak není ani koho učit...tak jí to aspoň sepisuju, aby se pak tady z toho nezbláznila.... 8-) jinak končím 28.2.06, takže tu na vás budu koukat ještě 27 dní... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, taky sem jukám a pročítám, ale nevšimla jsem si tě ani na jiných diskuzích. jestli všichni jenom koukají jako my, tak se nikdy nepotkáme :-D marki, to jsi ještě hodná, když to tam takhle hezky sepisuješ. ale je pravda, že si tak usnadňuješ práci jenom sama sobě, protože by ti pak stejně volali. tobě už se to pěkně krátí. doufám, že sem za námi budeš chodit i z domova a dáš nám vědět, jaký je miminko (esli holka nebo kluk) a další podrobnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verco - já se většinou vyskytuju na Jen tak si povídat a na Srazu v Hradci. Pak tady a sem tam i jinde. :-D Taky sem nakukuju, jestli si tu nechce někdo povídat, ale nic... dnes jsem to UŽ ZASE nevydržela a začala vás "nahánět". :-D Já taky doufám, že se tu Marki objevíš i potom! Co? Jak píše Verča - budeme zvědavé, jak se vám daří, co děláš, jak to zvládáš a co dělá klučina/holčina a tak. Na ten mimibazar jsem se taky dívala, ale zatím se na těch stránkách moc neorientuji, ale už jsem našla černou listinu, tak bacha na ně! :-D Ale až to i pro mě bude aktuální, tak ty stránky pořádně prozkoumám a uvidím, třeba si tam taky něco nakoupím. ;-) Hele a hledá za tebe šéf vůbec nějakou náhradu? Že už teda moc času nemá - pokud ji máš pořádně zaškolit... Třeba Monikab má odcházet na MD v červnu a prý už zaučuje - teď o tom psala na Jen tak si povídat...
Odpovědět
Profilova fotka
no, já zatím nevidím možnost jukat sem z domu, leda, že bych se propašovala do nějaký sítě...my totiž doma net nemáme...ale už jsem naznačila manžílkovi, že se doma unudím, když mi ho nepořídí.... :-D jinak za mě šéf začal hledat náhradu minulej tejden, resp proběhlo výběrový řízení, tak mu jeden z jeho podřízených vybral 3 ženy, ale prej shání nějakou ambiciozní, co by to tu pozvedla...tak za ty prachy, co mám já, se tu maximálně občas pozvednu ze židle.... :-D ...dělám asistentku GŘ (a tajemníka představenstva - toho dělám už rok zadarmo ]-( ) a plat mám stejnej jako po zkušební době...a to mě pořád vychvalovali, jaký je to teď super, když tu jsem já a moje kolegyně...no a její šéf to zhodnotil následovně - za méně peněz větší kvalita /ta holka, co mu dělala asistentku, měla před 3 rokama vyšší plat, jak já.../..no, a taky mi ten jeden chytrák řek, že jí kdyžtak zaučí sám....tak jo, ale to by prvně musel vědět, co všechno tady člověk dělá.... ;-) a on je tu dvakrát do týdne.... :-p mně se jen líbí, že to tu chtějí pozvednout, všichni si myslí, kdovíjakej plat tu nemáme...no a my ho fakt nemáme...tak ať z toho nedělají takovou habaďůru... :-S ..a na telefon mi pak volat můžou, jenže já služební odložím a na soukromým neznámý čísla nezvedám...tak leda, že by mi zavolali z okna---- :-D :-D :-D ..spíš to dělám kvůli kolegyni, aby se tu pak nezcvokla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak ty jedeš do hradce na srazík :-) už se těšíš? a bude tam stejně kvalitní průvodce jako v brně? ;-) slyšela jsem, že vás tam bude cca 20 - ale to jsem tam četla asi před 2 týdny, takže už mohlo dojít ke změnám. marki, plánuješ se sem po mateřské vrátit a nebo budeš hledat něco jinýho?
Odpovědět
Článek se načítá
Marki: ty už to máš fakt za pár :-D :-D :-D téda... hned bych šla na MD a celou práci hodila za hlavu... jak jsem těhu tak mě všichni nějak hrozně rozčilujou...
Odpovědět
Profilova fotka
no, já bych se chtěla vrátit, šéf se mě dokonce ptal, kdy bych se chtěla vrátit, jestli mají hledat někoho na delší dobu.... ;-) ..ale to se všechno uvidí, tahle práce je náročná spíš na čas (musí tu pořád někdo být od 7 do pěti, v pondělí do šesti)---jinak se to dá zvládnout... ;-) a to právě by byl největší problém, takže to zatím nechám plynout...ale vzledem k tomu, že mi sami od sebe změnili smlouvu na dobu neurčitou v listopadu, kdy už věděli, že půjdu na MD, tak asi se mnou musí někdo počítat...ale je to kus od kusu...můj šéf si mě přeje, že mu spolupráce (jak on tomu říká) se mnou vyhovuje.... ;-) a druhej maník (co ma jakoby dělá personalistu), tak ten mě tady zas zpovídal, jak si to asi představuju, za ty tři roky, co by mě firma měla nabídnout a co jsem ochotná akceptovat..no, když mi řekne, že moje dítě bude zdravý, ve školce se mu bude líbit, manželský život bude taky v poho, tak mu možná na tu otázku odpovím..ale já nevím, co bude za půl roku, jestli bude mít manža stejnou práci... ;-) dani, mně taky lidi občas rozčilujou..ale jsou to pořád ty samý, hloupý, co nedělaj s 8-) svojí práci... ]-(
Odpovědět
Marki: a máte kočárek? jaký...? omlouvám se že jsem zvědavka, u nás to má čas, ale zjišťuju podrobnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
dani, já mám zatím kočárek na balkon (od firmy trend line, nějaká starší verze), ale je v takovým stavu, že ho klidně na začátku použiju...je to hlubokej kočárek tmavě modrej s kostičkama v barvě slonový kosti... ;-) koupila jsem ho právě na mimibazaru od jedný mamči z Třebíče za 1500,- a taky pár úžasných oblečků na mrňouse a jsou jak nový...fakt a za bezva ceny...ani nepůjdu do sekáče, stačí mi tyhle stránky... ;-) jinak už mám načtený spoustu článků o kočárcích, hlavně nekupovat takový, co mají hodně plastových dílů..moje švagrová má kočárek Dor Jan za 6,5 tis a už by si takovej nekoupila - je to 3kombinace a ona říká, že by si radši pořídila jeden hlubokej a pak sporťák... ;-) hned po měsíci se jim totiž ten kočárek rozbil a dostali náhradní, jen obyčejnej hlubokej a byli s ním mnohem víc spokojený, že prej se s ním jezdí 10x líp...jo a pokud by sis chtěla kupovat kočárek v Ji, tak tě od toho odrazuju (snad kromě fy Patron Bohemia - ty prodávají Lůžkviny Janeček na Mas. nám) a hlavně nenakupuj ve Veronice - hroznej chlap,co tam obsluhuje a je to tam drahý...holt hřeší na to, že je jeden z mála... ]-( ..my chceme jet s manžílkem do Brna na veletrh Pro Dítě od 23.-26.3., kde budou vystavovat kočárky a mít ostatní věci pro mimi... ;-) tak si je tam aspoň vyzkouším a budu o něco chytřejší..a možná i o něco lehčí, protože hodlám utrácet ..chci si pořídit autosedačku, protože v autě prostě bude mimi pořád připoutaný a ani větší nedovolím nikomu vozit jen tak...hlavně ne tchánovcům, který jsou na tohle experti,,to si radši to naše dítě nechám doma nebo půjdu pěšky... :-D
Odpovědět
Marki: já jsem z Prahy, takže tady to snad nebude problém... ty jo a zrovna Dorjan se mi líbil moc ;-( Já jsem původně uvažovala koupit starší hluboký a nový sporťák, ale teď prohlížím kombinace... tak nevím... Autosedačka je super že v ní můžeš mít mimčo i třeba doma, na chvilku, když bude vzhůru a koukat na tebe jak vaříš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, DorJan je hezkej vzhledově, ale znám víc maminek, který už na něj nadávají... ;-) aůe zase moje sestřenice měla Danny sport od DorJanu a byla s ním na 100% spokojená...já jdu do hlubokýho kočárku a pak do sporťáku... ;-) holky letím pryč, kamarádka Kačenka (moje svědkyně) je už druhej tejden nemocná, tak ji jedu potěšit a dovýzt dárečky /měla narozky/ a jovodortík... ;-) papapapa
Odpovědět
Marki: díky za rady, papapapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, jojo, jedem na srazík! Danielka snad taky (když jí to mimísek dovolí, že?) a to víš, že se těšíme, jak jinak!!! A zatím to vypadá, že nás fakt bude příšerně moc! No, uvidíme. Když jsme plánovaly Brno, tak to taky vypadalo na 20 lidí, ale nakonec nás bylo 11. :-) No a jaká bude průvodkyně, to se uvidí! :-D :-D :-D Dani, mě se taky ten Dorjan líbí... :-( A na to výstaviště mám v plánu taky se jít podívat (a manžel prý půjde taky, což jsem teda moc nečekala), nabrat tam nějaký katalogy a kontakty na výrobce a prodejny a třeba konkrétně ty kočárky - je lepší vidět je "naživo" než na obrázku. Tak jsem zvědavá, jaký to bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, honzi, hlavní je si je vyzkoušet, chvíli si s nima povozit, ale co jsem hodněkrát četla...kupovat kočárek s miminkem...možná to zní trochu nelogicky, ale na druhou stranu, co když se nám narodí obříci, že... :-D :-D :-D tak mám na začátek jeden starší, ale hezkej a doufám, že taky něco vydrží a pak si kdyžtak koupíme jinej, když bude potřeba... ;-) jinak pořád rosteme, bříško se mi natahuje a zvětšuje....asi za chvíli prasknu... :-p Kamarádku Kačenku jsem včera potěšila, darovala jsem jí obraz, co jsem vytvořila a něco pro potěchu těla.. :-D :-D :-D :-D ...kytičku a jovodortík....no, a pak jsem se naštvala, protože ten její ťula , se kterým chodí už 2 roky, si doteď nevzpomněl, že má narozky..tak jsem mu to napala SMS a víte co mi tna to odpověděl??? Že jsem mu zkazila večer... ]-( já bych ho kopla...a teďjsem s ním mluvila, jestli to byla ironie, a on má chlapec nějakou krizi... :-S já bych mu dala...tak jsem mu aspoň řekla, ať neříká, že to ví ode mě, že ona pořád čeká, že si vzpomene, tak ať má aspoň chvilku radost.... :-o ..to já mám takový štěstí...můj manžílek to udělal chytře - o ruku mě požádal na moje narozeniny, tak mi to připomíná neustále /a pamatuje si, kdy je mám/ a dokonce mi každej měsíc od svatby připomíná, že 24. jsme se brali... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele a obřík se do klasickýho kočárku nevleze? Já myslela, že je tam dost místa i na větší děti, ne? To se pak musí koupit nějaký spešl? :-o Nediv se, že se tak hloupě ptám, v kočárkách se ještě nevyznám, není to aktuální... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,honzi, obříci se nevejdou do těch tašek na mimčo, který se do kočárků vkládají a na netu jde vidět spousta inzerátů maminek, který prodávají kočárek po půl roce užívání... 8-) ..a taky je důležitý znát rozměry uvnitř kočárku..ono se to liší pár centimetrama, ale ten rozdíl pro mimi je markantní... :-S ...zas je ale potřeba znát rozměr kočárku zvenku, aby se ti zse vešel do baráku, do MHD apod...jo, je to věda.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jédymane, to aby na to člověk měl vyšší dívčí (jak říkává moje mamka). Koukám, že je to docela věda! A já si naivně myslela, že stačí vybrat si tvar, barvu, aby to mělo dobrý kola a brzdy, aby do něho netáhlo, aby se eventuelně dalo to "madlo" výškově nastavit a tak dál... ale že by mohl nastat problém v tom, že se mi do kočárku prcek nevleze...! :-o Mno, budu toho mít hodně co zjišťovat, až to bude aktuální! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jak radí všechyn mamči, co nejméně plastových dílů, velký nákupní koš pod kočárem,do kterého je snadný přístup, nezapomenout při koupi na pláštěnku, zimní a letní výbavu, hustilku atdatdatd--..já už to mám docela proštudovaný,....pro malý mrně je prej nejlepší takovej, co hodně houpe, pro větší už zase stabilní, aby ti nevypadlo, aby, když se přehazuje rukojeť, tak aby na to mrně nedošáhlo, protože ho tam můžeš skřípnout, taky váha je důležitá, aby ses zbytečně nenadřela a lidi v NHD ty nenadávali, že vezeš tank a ne dítě... :-D :-D :-D jo já už studuju vyšší dívčí asi tak 2 měsíce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a tak mi teda řekni, která firma takový kočárky vyrábí? Myslím, že na každým je něco nebo ne? Plastový díly, malý koš, blbý přístup, doplňky a všechny potřebný díly ne v základní výbavě, velká hmotnost, robustní, málo stabilní, málo houpavý, ... existuje vůbec takový, který nemá žádný z těchto záporů a jen samé klady? :-. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, právě, proto si těh kočárků musíš koupit víc... :-D :-D :-D tak holt nejvíc radí hlubokej kočár (houpací) na začátek, a pak sporťák (stabilní)... ;-) a zastáncům kombinací nevymluvíš kombinace, no... :-D :-D :-D ale teď jsem v kontaktu s jednou mamčou, tak ta mi radí i v ostatních věcech - v čem prát, jaký kupovat pleny (je zajímavý, že se všichni shodnou na Pampers :-x ), jaký ubrousky na zadeček, jestli přebalovací pult jo, nebo ne, chůvičky, lehátka, baby vaky atdatd... :-D jo, děvčata, dnešní mateřství, to je věda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak sem s těma radama! Až to pro nás bude aktuální, budem vědět, kde to všechno najdem!!! :-) A Pampersky asi budou nejlepší, ne? Vidíš, mě se zrovna líbí ta kombinace... ale kdo ví, co se mi bude líbit, až to FAKT bude aktuální. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,jak mi psala moudrá maminka, miminku je jedno v čem ho vozíš, hlavně když má dost lásky kolem sebe..kočárek je paráda pro maminky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, já to napíšu do "Zakládáme rodinu" ..neco jako "Rady od zkušené maminky pro ty začínající" ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?