Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
emko, moc krásný, ty i tvoje šatičky, manžílek plný lásky...nejhezčí fotak pro mě - jak ti synek drží vlečku, ta je úplně super..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to ho na tý svatbě myslím nejvíc bavilo. My tam měli celkem 9 dětí a dokonce se o tu vlečku i pohádali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko: taky jsem se na vás podívala a ta fotka s vlečkou je skvělá :-) Moc vám o spolu sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, fotky jsou nááádherné a to místo je úplně krásné :-D :-D . vůbec se nedivím, že si kluci hned padli do oka - jsou si totiž neuvěřitelně podobní. a fotka s vlečkou: ty chlapi se s tim holt roděj :-D :-D :-D můj synovec (2 roky) si nenechá ujít, žádnou fotku v časopise, kde jsou ženy ve spodním prádle.
Odpovědět
Profilova fotka
vercaberca: aspoň není pochyb o jeho orientaci :-D Já mám pocit, že na naši svatbu se asi nejvíce těšil náš 9-letý synovec, který dokonce rád chodil po obchodech, aby měl na svatbu krásné oblečení, a to už je co říct :-D Jen byl zklamaný, že jsme na společnou polévku neměli dírkovanou lžičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju za pochvalu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi dneska podařilo naskenovat nějaký fotky od profíky, i když jsou torchu rozmazaný, ve skutečnosti vypadají nádherně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, vy jste je od něho nedostali na CD? Nás profík fotil analogovým foťákem, ale ty snímky se pak nějakým způsobem skenují přímo z negativu, takže nám je dodal i na CD. Fotečky máte moc hezké a kytička Ti hezky ladí s barvou vlasů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,cecetko, ten náš to fotil na takovej profesionální digitál, takže když je posílal do laboratoře, tak byli na CD..jenže asi se tím chrání,a bysme nešli k někomu jinýmu....my u něj chceme ještě něco přidělávat, tak se ho pak zeptám, jestli mi je dá taky na CD... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Nás se zeptal, po kolika kusech je budeme chtít udělat a dál už mu to bylo jedno. Je to sice jeho práce, ale za tu jsme mu přece zaplatili :-)
Odpovědět
Holky,my jsme dostali asi 3 CD fotek (z toho jedno od profíka) a z toho jsme je nechali vyvolat.Zrovna včera přišly,platila sem za ně 850Kč!!! Jenže ono jich tam bylo tolik krásných,nemohla jsem ne nevyvolat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak tenhle problém nás ještě čeká. Už máme taky tři CD a ještě tak tři dostaneme od příbuzných, kteří fotili, ale ještě jsme se s nima neviděli :-| Od profi fotografky máme už asi 50 ks fotek hotových, ale některé na CD se mi zdají lepší, a nejsou mezi nimi fotky z odjezdu ani z hostiny. Prostě nějaké momentky nám na papíře chybí. Jsem zvědavá jak to dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my se taky k vyvolání fotek teprve chystáme, ale nějak na to teď není čas. Rekonstruujeme obývák - původně to byla kuchyň, takže komplet nová elektrika, nový zásuvky, oddělat vodovod, omlátit kachličky, znovu nahodit zdi...to už máme, teď děláme novou podlahu a budeme malovat, takže v podstatě finišujem. Toto je teď naše priorita číslo jedna, ale až to bude, tak se vrhnem na ty fotečky. Už snad máme všechny - od profíka i on známých, ale taky jsou na CD, tak to bude chtít pár hodin u počítače a vybírat a přebírat, chcem totiž některý udělat vícekrát - pro rodinu a pro známý na památku. ;-)
Odpovědět
Honzino,jak já vám závidim!!My jsme s rekonstrukcí ve fázi,kdy děláme omítky,chybí nám ještě strop a podlahy.... :-( Fotečky jsem tak průběžně vybírala v práci při pauzách,dohromady to určitě několik hodin zabralo :-) A teď si říkám,že jsem ještě měla nechat udělat tuhle,nebo tamtu.....Dostali jsme na ně krásné album,jenže těch fotek je tolik,že se tam nevešly,budem si muset pořídit větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezuro, my si krásný svatební album koupili snad týden po svatbě. A teď smutně leží na nočním stolku a padá na něj prach... Ale dali jsme si s miláčkem předsevzetí, že to do Vánoc prostě musíme zvládnout, už taky proto, že bysme rádi udělali minialbíčka pro rodiče a známý jako dáreček pod stromeček! Ale pšššš, ať se to nedozví! ;-)
Odpovědět
Honzino,taky jsem o něčem podobném přemýšlela,chtěla jsem každému udělat naší společnou fotku s nějakým věnováním :-) Tak snad to při tom všem frmolu stihnu...A taky pšššt :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, musím říct, že už se na to moc těším! Ale ten obývák je teď fakt důležitější. Už mi ten stavební binec leze na mozek a mám z toho deprese. Vánoce se kvapem blíží a všude prach a nepořádek co nejde uklidit dokud to nebude hotový... ]-( Chjo.
Odpovědět
Jo,o stavebním binci mi nemusíš vyprávět :-( Navíc tam nemůžeme bydlet :-( Už aby to bylo za náma....
Odpovědět
Profilova fotka
Z té hromady fotek se fakt těžko vybírá. My jsme si koupili obrovské album ...opravdu obrovské a stejně byl problém vybrat ty nejlepší fotky :-) A rodičům jsme udělali menší alba - výběr 24 fotek 13x18 a pak dostali fotky z ateliéru o velikosti 15x21. Původně jsme jim je chtěli nechat zarámovat, ale už nás to stálo tolik peněz, že jsme si říkali, když budou chtít, tak si to zarámují sami podle svých představ. Jen mě mrzí, že tchýně (tchánovci jsou rozvedení) ještě fotky ani video neviděla. Prý na nás nemá čas. Takže ta várka pro ni, nám stále leží doma ... když si spočítám, co to stálo, tak se mi chce nadávat. A to ve svatební den brečela už před obřadem, že ztrácí svého syna a teď ji ani fotky nezajímají ]-( A musím se vám přiznat .... taky ještě nemám ve všem pořádek. Ještě jsem ani nekoupila nějakou hezkou krabici na věci, které jsme si schovali na památku :-( Ale snad se polepším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo vlastně! Pěknou krabici na památeční věci ze svatby! Cecetko, dík za tip, já furt přemýšlím, jak to udělat, aby to všechno bylo pohromadě a nějak inteligentně, tak teď už vím! Dám to do pěkné krabice nebo košíku a bude to po ruce a všechno na jednom místě! Dobrý! ;-) :-D A koukám, že tvoje tchýně bude asi tak trochu herečka, co? Neříkej mi, že si za 2 měsíce nenašla čas na to, aby za vámi stavila, prohlídla fotky a video... Nedivím se ti, že se ti chce nadávat. Já bych na tom byla stejně. Tak se drž, to bude dobrý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotek máme taky dost, od profíka přes 600 na DVD, z toho 120 vyvolaných a ještě jsem si nechala vyvolat jiné formáty. Další CD s asi 120 momentkama mám od taťky. Album zatím nemáme žádné, nějak se nemůžu dokopat ho koupit. A ještě čekáme na video.
Odpovědět
Profilova fotka
Honzina: na to, že je herečka jsem upozorňována od doby, co se s manželem známe. A pomalu začínám chápat, jak to on i švagr myslí. Ono nejde ani tak o to, že se nestaví ...jen ať si hezky sedí doma ;-) ale když ji manžel zavolá, jestli můžeme přijít, tak pravidelná odpověď je, že nemá čas :-( Tak jsem mu řekla, ať jí prostě ty fotky a video zaveze, a pokud nebude doma, ať to nechá u sousedů a bude to. Ale to se mu zas nechce. Už si dělám srandu z toho, že to od nás dostane jako Ježíška :-D Naši se na fotky vrhli hned v neděli aspoň v TV, a jak byly hotové od profíka, tak si je mamka prohlížela snad celý den :-) a tchán se jich taky nemohl dočkat. Byl rád, že má ze začátku aspoň těch pár, co nafotil svým foťáčkem :-) A z albíčka od nás byl nadšený :-) Jen ta tchýně ]-( Dneska jdeme na kafčo s nevěstou, se kterou jsme se seznámily díky těmto stránkám. Vdávala se hodinu před námi, takže si to všechno probereme navzájem včetně svatebních cest. Už se moc těším na jejich fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetko, no vidíš, já to s tím herectvím hned prokoukla a to jsem ji nikdy neviděla! Ale taky máme v rodině jednu herečku (babičku), takže mě to trklo. ;-) Tak to s těma fotkama neřeš a dejte jí to pod stromeček a je to. Ušetříte za dárek, ne? Teda jestli se k vám na ty Vánoce bude mít čas stavit, že... No tak by to dostala k narozkám nebo pak ke svátku... :-D (zlobím, že? ;-) ). U nás doma moc velký nadšení z fotek nebylo, v podstatě všechny jsou v digi-podobě, takže naši i tchyně to mají v počítači a to se jim asi moc nechce prohlížet. Papír je holt papír, asi... Takže už jsem moc zvědavá, co na Vánoce řeknou, doufám, že budou nadšení! :-D A to kafíčko s novou kamarádkou ti závidím, fakt. Ale v dobrým, neboj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona tchýně je Eva, takže by to měla k svátku a Ježíškovi společně :-D Přesně tak, papír je papír. Ale příbuzným jsme dali jen po třech fotkách a zbytek mají na DVD. Tak štědří jsme zase nebyli :-( Stejně si ty fotky moc ráda prohlížím. A včera jsme si doma zase pustili HOME video ... před obřadem a po obřadu :-) Dneska ještě nesu poslední DVD tetě, tak jsem jen zkoušela jestli funguje a už jsme u toho zůstali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, na to prohlížení já právě taky potřebuju ten papír! A hlavně vytvořený album!!! Doma totiž nemáme počítač. Sice máme DVD, ale já nevím jak to, ale mě to prostě neposlouchá. A to vím, že mačkám ty správný knoflíky! Ale nějaký fotečky mám překopírovaný v počítači v práci, tak se aspoň tak na ně někdy juknu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V práci je mám taky a čas od času tady na ně hledím :-) Už jsem uvažovala, že bych si je dala jako spořič. Ale to už by si o mě kolegové mysleli, že jsem snad pomatená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A včera jsme konečně byli vyzvednout fotky ze svatební cesty, tak budeme o víkendu vytvářet další album ... než vytvoříme všechny popisky, to bude zase dřina ... uff
Odpovědět
Profilova fotka
Popisky? Jako nějaký legrační nebo něco takovýho, jak se píše tady v albech nebo jen co na tý fotce je a datum? My na svatební cestu teprve pojedeme! 26. listopadu! Tak snad taky bude pár foteček, ať máme památku, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééééé to vám závidím. Hned bych někam jela :-) Kupujeme zasouvací alba - knihy, kde jsou vždycky dvě fotky nad sebou (takže v otevřeném albu jsou 4 fotky) a mezi nima je prostor pro zasunutí papíru s popiskem. Dáváme tam třeba název místa, kde to je focené, datum nebo nějaký popis té fotky. Když se na to pak někdo dívá, tak už nepotřebuje podrobný komentář, ale může si to prohlížet i sám. A je to dobrá věc i pro nás na připomenutí. Já jsem totiž "fotkofil" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?