Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
já niki nesmutním, v tomhle jsem asi realistka, já si víc užila den potom, ten byl fakt krásnej.... ;-) mně taky unesli, vlastně jsem si to musela odkráčet sama, šla jsem do vedlejší hospody, jenže mě už šíleně bolely nohy, tak to pro mě bylo utrpení....a ani jsme tam nemohli udělat velkou útratu, protože tam neměli ani šampáňo, takže ženich zaplatil "jen" 500,-Kč asi za 10 lidí...... :-) mě zase dneska potěšila máti, která mi pořád říkala, proč takovou svatbu, a jak je to zbytečný a nakonec se všude chlubí fotkama a vykládá, jak to bylo perfektní a jak se bavila, a jak se to všem líbilo..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, a máme to zasebou, já se přiznám že mi stále dělá nové příjmení problémy, ale je to tím že jsem byla doma a nikde jsem se moc nepředstavovala, ale už je to lepší, telefon zvládám na 1*, horší je to u nějákých vyplňování dokumentů a tiskopisů, tam jsem si musela dávat sakra bacha, třeba papíry na občanku manželovi jsem vyplňovala na 5 krát, vždy jsem udělala chybu v údaji o manželce, vesele jsem tam napsala moje původní příjmení, ale to už je dávno. Normálně je mi marki, stydlo, nedávno jsem něco hledala v moji IP a přišla jsem na poštu od tebě ohledně toho penzionku, jsem strašná ostuda, uplně jsem na to zapoměla, fakt je mi to líto, mělas mi to připomenout, jsem hlava diravá. :-( ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
niki, to vůbec nevadí, já si říkala, že toho máš moc...my jsme si nakonec vybrali něco na silvestra - nějakej hotel ani nevím kde, ale bude to úžasné.....už se moc těším.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt je mi to líto, a někdy se pochlub kam vyrazíte??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, dneska to naštuduju v brožuře, a pak ti to napíšu...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už se těším, zítra večír si to přečtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem přidala naše fotky. bohužel jsem nemohla vybírat podle toho, co na nich je, ale podle velikosti (neumím zmenšovat :-( ). ale snad se ještě zdokonalím. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vecroberco! Narazila jsem na tvoje fotky, pěkný! Já taky musím vybírat jen ty, u kterých mi velikost dovolí je sem dát. Od fotografa jsou ty fotky mnohem hezčí, ale moc velký, takže to nejde.... :-( A zmenšovat taky neumím. Prý jsou na to jakýsi programy, ale ty já nemám... Tak kdybys náhodou došla na nějaký fígl, tak mi dej vědět, ju? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte moc hezké fotky. Asi trpím nějakou úchylkou, ale ráda si tady ty alba prohlížím :-) Na zmenšování fotekjsou programy. Jeden skvělý jsem dostala přímo k foťáku, ale existují i free programy, které se dají stáhnout z netu. Zkuste třeba říct informatikům v práci, ti vždycky vědí, kde to najít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetko, pššššššššt, víš, já jsem v práci a kdyby se vědělo, co tady v mezičase dělám....no nevím... ;-) A kdybych sem nainstalovala nějaký takový program, tak by z toho byl asi velký průšvih - natož o to prosit našeho správce sítě, že. Takže jsem hledala a pátrala, jestli v tomto počítači něco takového není, ale prdlajs tomu rozumím, takže tu buď nic není (to si myslím já) nebo jsem to nenašla (to si z ješitnosti nepřipouštím). Ale díky za tip. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky jsem na tom stejně. Sama si pomoc neumím a nikomu v práci říct taky nemůžu... :-S No ale ještě čekám, až mi dodají fotky z dalších dvou digitálů, snad tam bude něco menšího. To je sranda.. máme skoro dva měsíce po a ještě nemáme všechny fotky. Ale nějak zvlášť nám to nevadí, protože už to jsou vlastně ty samý fotky jen z jiných úhlů. Ale třeba by se tam našlo něco pro vás ;-) Verčo, moc pěkný fotky. Nejsou náhodou z Blatný?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem přece taky v práci a taky o tom nikdo nesmí vědět :-) Sice kdyby popátrali, tak zjistí, že jsem nalepená na těchto stránkách, ale zatím nikdo nic nezkoumal a doufám, že ani zkoumat nebude. Ale je fakt, že fotky v PC tady máme všichni a prográmky na práci s nimi taky. Jen nám bylo řečeno, že můžeme v PC mít jen legální programy a na to si musíme dávat pozor, jinak by byl průšvih. Zkuste někoho poprosit, dejte mu fotky na CD a ať vám je zmenší. Není s tím žádná práce, ty programy si to všechno dělají sami. Já si dokonce se svatebníma fotkama pohrála tak, že jsem z nich udělala prezentaci, fotky volně plují po obrazovce a přecházejí jedna za druhou, otitulkovala jsem to a přidala hudbu Petra Hapky z pohádky Panna a netvor a udělala z toho spouštěcí program. Jak to kolega viděl, tak poznamenal "už jen zamáčknout slzu" :-) Manželovi se to taky moc líbilo, tak to přidal na DVD a máme na jednom DVD jak videa, tak i fotky. Možná ta prezentace z fotek je pro cizí lidi zajímavější než celé video :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, děkuju. kamarádka mi říkala, že na netu je něco volně ke stažení, ale nemám na to trpělivost. a tak jsem si říkala, že už konečně víte, jak vypadám a to je hlavní (abych tady nebyla pořád jako fantomas ;-) ) cecetko, ty jsi hrozně moc šikovná - hned prezentace :o) emko, je to z blatný :o) - ale ta tam téměř není vidět :o) a to jsem pomlouvala katulku, ať sem něco přidá honzino, jsme na tom stejně - u nás jsou na všechno pravidla a tak by IT taky držkovali. a taky se mi na sebe moc nechce upozorňovat, protože jsem na netu pořád a tady říkám, jak jsem hrozně moc vytížená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, šikulky se holt nezapřou! ;-) Já doma počítač nemám a v práci takové věci dělat nemůžu. Takže vlastně ani nevím, jestli bych to zvládla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pošlu vám do IP adresy, odkud se dá jeden program stáhnout. Třeba vám to půjde stáhnout i v práci. A práce s ním je jednoduchá, to zvládnete. Kdybychom byly z jednoho města, tak bych vám to udělala. Je to hotové za chviličku.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, a jak je po svatbě? slavili jsme měsíční výročí a mě to připadalo jako roční. podle mě by ta svatební nálada měla vydržet mnohem déle. ale snad nás ještě políbí, protože jsme pořád nedostali hotové video. tak až se na to budeme dívat, určitě si všechno připomeneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetko, prosím pošli mi to. Díky :-)
Odpovědět
Cecetko, prosím pošli mi taky do IP ty adresy...děkuji. Verco, mám úplně stejný pocity jako ty...uteklo to hrozně rychle a zase se život dostal do těch všedních kolejích...docela mi ty předsvatební přípravy chybí..video také ještě hotové nemáme - možná by už bylo, ale nejsme schopní kamarádovi dodat naše fotky z mládí....už na filmeček ze svatby moooc těším
Odpovědět
Profilova fotka
peta, my jsme tam taky původně chtěli fotky z mládí, ale pak jsme to nechtěli zdržovat :-D . a teď už jsme si řekli, že fotky máme v albíku, tak to zvládneme bez toho.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem nad tím přemýšlela.. Uteklo to rychle, měsíční výročí jsme oslavili v Turecku, to bylo super. Ale jak jsme se vrátili domů všechno je při starém, až nějak zvláštně obyčejný život.. Před svatbou to bylo "samé těšení" na to jaké to bude, po svatbě taková euforie že jsme manželé... pak těšení na svatební cestu a najednou nic... teda nic, krásnej život po boku toho, kterýho miluju a on miluje mě. Co bych měla chtít víc ;-) My taky ještě nemáme video ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte to tam. Ale za výsledek neručím, se stahováním nemám žádné zkušenosti. Jinak jsem do vyhledávače napsala ACDSee (tak se ten program jmenuje) a vyjelo mi to několik odkazů. Měsíční výročí jsme oslavili večeří v restauraci, kde jsme měli svatbu. A říkali jsme si, že na roční výročí si zajdeme taky tam a dáme si stejné jídlo jako jsme měli na svatebním menu. Doufám, že to jídlo tam budou vařit pořád :-) Peta: ty předsvatební přípravy mi chybí taky. Docela by mě i bavilo pracovat v nějaké svatebním salonu a pomáhat nevěstám s organizací ;-) Nápadů by bylo až až.
Odpovědět
Profilova fotka
ale na druhou stranu musím říct, že se oba ještě mazlíme se slovy manžel - manželka. a nejradši, když se někomu představujeme :-) . musím taky říct, že jsem se podepisovala při platbě kartou rodným příjmením a tak mě napadlo: jé to byla dobrá pařba tehdy, to by se mělo zopakovat. a úplně mi to připadalo, jako že legrace končí a zase hezky všechno zpátky do starých kolejí včetně jména :-D . no a taky kolikrát nevím, čí jsem, protože kromě OP, pasu a řidičáku jsem u všech institucí pořád se starým jménem a tak se musím hodně soustředit na podpisy. ale zase to nemám tak jednotvárný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetko, psala jsem ti do IP poděkování, ale vidím, že jsi i tu, tak ti děkuju ještě tady. Uvidím, jak to půjde a jak to dopadne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kdyby vám to nešlo, tak je ještě jedna možnost. Sice trošku zdlouhavější, ale dalo by se to udělat. Necháte vypálit fotky na CD-RW nebo DVD-RW (podle velikosti), pošlete mi je a já vám je zas pošlu zpátky a budete je tam mít v původní velikosti i zmenšené pro vystavení na net. S fotkama se dá hodně hrát, ale přiznám se, že v tom zas tak kovaná nejsem :-( Ale s některými jsem si pohrála, že jsem je hodila do hnědé sepie nebo přidala bublinky nebo vložila do oválku anebo udělala srolovaný rožek. Moje pokusy najdete v albu. Ale do fotoalba jsem nechala udělat ty původní. Říkala jsem si, že klasika je klasika :-) Vercaberca: s těmi úřady mi ani nemluv. Ale už mám většinu oběhnutou a příjmení změněné. A platební karty budu ještě nějakou dobu používat s původním příjmením. Jedna mi končí v lednu a další v červnu, takže to už vydržím. Za výměnu karty se platí. Je to sice jenom 100 za jednu, ale je toho tolik, že co není nutné, to neměním.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zatím ještě většinou všude "vedená po staru". :-D Protože ještě nemám novou občanku, pro tu si jdu až za 14 dnů. ;-) No ale v práci už "funguju po novu", takže je to občas trochu schýza. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli chcete vidět nejmalšího z rodiny Filípků (zatím u mně v bříšku), tak se můžete podívat do mýho alba příprav....je mut am 11 týdnů a ta fotka je hlavou dolů....a leží brouček na boku, takže se na vás zrovna dívá.... :-D Filípci
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: už jsem na to mrkla. Moc hezké ... až vám závidím :-D
Odpovědět
Marki - jééé gratuluji, já ani nevěděla, že čekáš miminko!Přeji vše nej nej nej nej, hlavně ať jste všichni zdraví!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýý, tak se mi to povedlo. Jsem prostě šikulka :-) :-) Mám fotky v albumu. Jestli ještě některá nevíte jak na to, můžu poskytnout podrobný popis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, jdu se na to juknout..juk juk.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?