Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Krásné - bohužel deštivé - pondělní ráno! Jak se máte? My jsme s manžou v pátek oslavili 8 let spolu! :-) Dali jsme si výbornou večeři. Taky jsme chtěli jít do kina, ale to, co by nás zajímalo buď zrovna nehráli nebo bylo vyprodáno. Takže někdy příště... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ähoj holky, přeji hezké ráno , i když deštivé. Tak koukám, že rozlučky už probíhají, ale je mi líto Elis, to to bylo tak strašné, že panovala tichá domácnost. My byli o v pátek domlouvat hostinu - menu, výzdobu restaurace a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
sorry to bylo do jiné diskuze, nějak jsme se překlepla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To neva! Však můžeš pokecat i tady. Zatím teda akorát se mnou, než přijdou ostatní holky... ;-)
Odpovědět
Ahojky Honzi, děkuju za emajlík, obratem odpovím :-D Tak koukám že oslava pěkná, to je dobře ;-) Já si pořád plánuju, že si ještě tenhle týden uděláme s manžou krásný večer, než vyrazíme rodit, tak doufám že to stihneme :-D (taky to asi bude hodně záležet esli dneska udělá opravné testy na řidičák)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak to budu držet palce, ať se mu to podaří! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak to držím pěstičky, ať je udělá!!!! Honzi, oslava hezká ;-) My se s manžou rozhodli, že na to první výročí svatby si zajedeme někam na víkend do penzionku...a protože chceme současně i na nákupy do Polska (bylo mi doporučeno na mimi věci), tak to asi vyhraje penzionek někde u Náchoda a odskočíme si i do toho Polska + podíváme i někde kolem Náchoda....tak teď ještě, aby se někdo (JÁ, protože tohle je vždycky moje práce) dokopal k tomu, nějaký penzionek najít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem tak pěkné ráno a celý den. Nechystáte nějaký malý dáreček nebo překvápko k 1. výročí? že bych se inspirovala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chalusko, některéz nás tu zrovna řešíme, že bysme jeli na výkend do nějakého penzionku. Takže to je asi už dostatečný dáreček, ne? A s překvápkem ať se vytasí manželé! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, pravda....tak to musím dát Honzovi nenápadně přečíst, ať kouká nějaké překvápko vymyslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, teď to bude na mě, že vás tady navádím a manipuluju!!! :-o :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, jasně, na někoho se to svést musí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahj kočky, mrňous spí, mám asi tak hoďku času, než si to zase rozmyslí... :-D ivet, do Polska jeď, na mimi věci to musí být ráj, protože 90% věcí, pokud zrovna není z Číny, tak je z Polska.... :-D já mám nejradši značku Tup Tup od firmy Hurtimex... ;-) jinak se máme fajne, mrňousek roste jak z vody, skoro pořád se řehní, občas zapláče, teď máme zrovna zase růstový spurt, takže se v noci budí po 2 hodinách, přes den kojím po hoďce.... 8-) taky vymýšlíme s manžou dovču, on chce někam do jeseníků nebo Orlických hor,ale mně se nedaří najít nějakej penzionek, rodinného typu... :-( nemáte některá zkušenost nebo kontakt? překvápko k výročí nečekám, budeme na tý svatbičce, tak tam uvidím tchýni a jejích 7 sourozenců a to mi bude stačit.... ;-)
Odpovědět
Ahoj Marki, můžu doporučit akorát penzionek v jizerkách, byli jsme tam 2x v zimě na dovče a spokojenost veliká. Mají tam i dětskou postýlku, takže na děti jsou připravení...mrkni na www.pensionblazek.cz. Je tam asi jenom 5 pokojů, takže rodinná atmosféra a majitel je kuchař, takže výýýborná kuchyně. Jo a potkali jsme tam přímo u penzionku pár srneček. ;-)
Odpovědět
Jo a podívej se do mého albíka na fotky z příprav, mám tam výhled z okna penzionu - jen pro představu, jak tam je nádherně...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji peti, ukážu to odpo manžílkovi...mrňous si to na chvíli rozmyslel, ale už zas spí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki....tedy, to Ti dává prcek zabrat, kojit po hoďce a v noci po dvou.....jestli baští půl hodiny, jako prcek od kamarádky, to si ani nestihneš mezi kojením odpočinout ;-) Ale hlavně, že Vám roste a je spokojený x-) Díky za tip, určitě se po tom podívám...mě to právě bylo doporučeno, že je tam vše min. o 50% levnější než u nás, a že to, co u nás koupíš v obchodech stejně většinou pochází z Polska...takže na nákupní výlet už se těším x-) Někdy zase přihoď pár fotek prcka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna se chystám, ale jdu to udělat na modrým koníkovi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, je kráááásnej x-) A je to tak krásně usměvavé miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s tím kojením...my teď kojíme přes den jednou za hoďku, 10 min, pak je klid zase hodinu, ale podle něj si můžeš nařídit budíka, protože se za hoďku neomylně hlásí o své právo...=o)), pak tak za čtyři hoďky usne, tak na hodinu (takže to je hodina dopoledne, a hodina odpoledne)...no a mezitím mám pohotovost..=o))) když jsme venku, tak je to lepší, to spí i 2-3 hoďky, jenže běž teď ven, že.... zítra nás čeká očkování, vypláznem za něj 1500,- (1.dávka)...ale hlavně že to už existuje...i když miminka, který se narodí od 1.1.07, tak ty to budou mít zadarmo...spravedlivý, co....
Odpovědět
Profilova fotka
Marki....tak to jsi fakt "vždy připravena" mamina ;-)....no jasně, v tomhle venku je to na houby....ať jsou ta vedra, nebo tyhle plískanice :o( A copak je to za očkování? To nás tedy případně taky čeká ještě placené....docela nespravedlivé, opravdu :-S
Odpovědět
to máte jako s porodným, nebo mateřskýma dávkama ted taky to bylo nepsravedlivý ne ? co je dneska vůbec v našem sociálním systému spravedlivé :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je očkování ve 3. měsíci, normálně to je tetravakcína, tzn. 4 vakcíny v jedný injekci a pak zase nějaká jiná zvlášť, mimču tak ušetřím 3 injekce a případný komplikace a v pozdějším věku možnost vzniku alergií.. tak mu radši zaplatíme tu hexavakcinu, tam je těch protilátek celkem 6 a je prej šetrnější atd...
Odpovědět
to je rozumné to bych taky udělala Marki
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj princíku, já si říkám, že když jsme si mohli koupit nový auto, tak přece můžeme investovat i do toho našeho největšího miláčka.. ;-) :-)
Odpovědět
no to stoprocentně ;-) jinak je to krásnej kuliferda, i s nevěstou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to je určitě pro mimčo lepší...a přesně jak říkáš - když si dopřeješ sobě, určitě je i na to, zainvestovat do miminka...když mu to pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, pěkný fotečky! Klouček vám krásně roste! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je asi pěkně vyčerpávající kojení :-D. V takových intervalech si to tedy moc představit neumím. Ale marki to, jak píše, zvládá, tak to jít musí. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Tak jsem konečně vytvořila album z naší svatební cesty. Kdo má zájem, tak může nakouknout. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?