Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: tak to je teda pěkná rána takhle před svatbou a ježíškem - co jsi dělala za práci? já nastupuju ted 1. prosince konečně na plnej úvazek, ale jak ted zaučuju holčinu co nastoupí po mě, tak se uplně děsím středy a toho co v té nové práci čeká mě.... jinak ve Vídni to nebylo až tak hrozný, ale bylo mi strááááááášně smutno po miláčkovi.... no Brno dneska pokryla bílá přikrývka, ale my bydlíme 15 km od Brna a tam to byla přímo pořádná hromada - deset cm určitě, ají sem byla ráda, že ráno řídil přítel -) ted čekám na přítele než mu dojde poslední zákazník a budeme moct jet domů - jinak má pracovní dobu do 15:30, takže už pět minut přesluhuje... btw. co je to špuntovné??
Odpovědět
Profilova fotka
spuntovne ? to mas treba 5kc za kazdou otevrenou flasku vina nebo sivky ,aby kdyz si vezmes svuj alkohol aby i ta hospoda z toho neco mela. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jj...malý pesan to je skoro jako mít dítě...je to starost a nikam se nehneš...a ty práce kam máš jít, vypadá to že budou splňovat tvé požadavky? já teď půjdu kamkoliv, hlavně abych měla nějakou tu práci a nemusela využít to odstupné na obvyklé potřeby, ale když už to tak dopadlo tak bych ho ráda dala na svatbu... :-) a u tvého přítele v práci to vyapadá taky špatně nebo proč se bojíš? lucy: dělala jsem ve firmě co se zabývá geodezií, kreslila jsem výkresy v pc programu, vlastně teda ještě kreslím... 8-) a kam nastupuješ ty? to je taky věc, měnit práci zrovna v prosinci... já se v té výpovědi před vánoci a svatbou snažím najít nějaké pozitiva a už jsem naposílala hromadu mailů, tak doufám že něco z toho vyjde...jak říkám, brala bych teď cokoliv.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: presne jak rikas, to je jak dite, je mu rok ale nevydrzi sam,no ja jeste nevim, bavila by me i cisnice, delat s lidmi atd, ale uvidim jake budou podminky atd. Nene zatim nehrozi, ale ja do jeho firmy nevidim,a on dela take pro rakusaka a jen aby treba taky nezacal propustet, zrovna vcera mi rikal, ze uz jednou takto jeho sef vyhlasil konkurs aby udelal novou firmy atd. ze pry pred vanocemi vsechny propustil a jen nektere od noveho roku vzal zpet, no snad to neudela znova. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: kámoška dělá něco podobnýho jako ty -)) já nastupuju do firmy, která se zabývá daňovým poradenstvím a dotacema a začínám se hodně bát, jestli to zvládnu....přeci jen je to moje první práce na plnej úvazek a ještě do toho bych měla den před svatbou odevzdat diplomku, v červnu zmáknout státnice a ještě v lednu mám dvě zkoušky, takže je toho nějak moc... řeknu vám holky, že i když si teoreticky nemám důvod na život stěžovat, tak je to nějaký moc složitý a čím je dřív tma tím je to horší...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) hannyy: no jo...člověk dneska nikdy neví co se stane...a nejhorší je že když už to dojde do extrémů tak nemusí nakonec dostat už ani výplatu, natož odstupné.... :-p ale to by ses musela bát furt, na to nemůžeš myslet...neboj, všechno bude ok... ;-) a servírka není tak špatná práce, dělat s lidma je fajn, akorát že to není většinou moc dobře placené... lucy: tak toho teda budeš mít až nad hlavu to ti povím... :-. ale určitě to zvládneš...a mezitím se ještě stihneš vdát... :-D ;-) jakou školu studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ahojky ,tak musis brat to, ze v cz si jako servirka vydelas tak 10mozna 12tis kdyz mas stesti a hodin a hodin jsi na nohach.......tady dela se hodne na smeny, takze tech 8h clovek zvladne odbehat a dostanes ca 1200eur za mesic.... lucy: fuha ty mas teda nabity program :-| a s tou tmou je to hrozne , jakoby na me sly nejake deprese,jen at mi z toho vseho nehrabne, jinak by nam to bylizilo a svtaba by nebyla. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo 1200 Euro za měsíc, tak to je solidní výplata.. já studuju Kvantitativní metody v ekonomii na ESF MU a je to prostě humus - absolutně nechápu k čemu to vůbec je...fakt hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jejda a to je co ?? to jsem nikdy neslysela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) hannyy: souhlas s luxusní výplatou....asi se taky přestěhujem.... :-D já už včera dostala ofiko výpovědní papír, tak sháním jak se dá a co se dá..... :-p nechce se mi na pracák...jednak zůstávat doma a jednak čerpat odstupné, to by byla věčná škoda... :-D lucy: tak to z toho taky nejsem moc chytrá.... :-N :-D a jak tě napadlo to studovat když sama nechápeš k čemu to vůbec je... :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak neni to spatna vyplata ale zase on i ten zivot tady laciny ale kdyz jsou dva tak se to da, jenze ted je jen muj vydelecny a u me to bude trvat nez zase dostanu nejake korunky.....ale jak se rika,nadeje umira posledni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: to je fakt...to se říká...doufám že nám chudák naděje nakonec neumře...to by bylo fakt zlé.... :-x :-D :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sonipa: :-D musime se modlit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
studovala jsem bakaláře obor Matematika-ekonomie, a pak už mi to přišlo moc matematické tak jsem si říkala, že na Ing. bude lepší více ekonomický obor a to ten co studuju ted...no je to prostě totální s....a -)) jinak holky dneska jsem byla první den v nové práci a zatím jsem nadšená tak uvidíme, jak mi to dlouho vydrží....dopoledne jsem byla na semináři a odpoledne jsem se seznamovala s počítačem...no prostě veget..... ale potom ta cesta domů, to bylo děsný, přijela jsem až ve čtvrt na osm, protože celý Brno prostě bylo pod záplavou sněhu - dlouho jsem nebyla tak strašně ráda, že jsem konečně doma...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: :-D dik za objasneni ..... tak hlavne aby ti ten pracovni elan vydrzel co nejdele :-D :-D :-D jinak ten snih je sileny,ja z nej radost nemam je to jen o depkach,ale kdyz vidim meho psika jak se v nem vali a ma radost,tak se musim smat :-D no jinak se taky nikam v tom pocasi nepoustim :-D snezi snad vsude ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak jak přežíváte ty kupy sněhu... :-D No já zatím celkem v pohodě, až na občasné odhrabávání sněhu... :-p :-D lucy: to je dobře že se ti v nové práci líbí, myslím že je to základ pro všechno ostatní... ;-) hannyy: máš pravdu...sníh je naprosto všude... ]-( :-D jakého máš vlastně pesana...? A co jinak holky nového, jak jdou přípravy? Já jsem si včera vymýšlela jmenovky a pozvánky a výzdobu stolů...tak aspoň ty dvě první věci půjdu příští týden zrealizovat do bývalé práce, tak jsem zvědavá jak to dopadne... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste mi snad nekde zapadly,ne?? :-D :-D :-D ale koukam ze sonipa uz se z te kupy snehu vyhrabala :-D :-D to je dobre :-D :-D , ja mam alpskou jezevcikovitou braku ta jje u rodicu v cz a v rakousku mam maleho maltezacka :-D Helete holky divala jsem se kamaradce do alba a ukradla jsem ji napad jak rict svatebcanum misto silenych daru aby prispeli penizkama :-D moc se mi to libi kdyby jste chteli poslu vam to do ip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jj...já už jsem se vyhrabala..ale jak tak koukám z okna, tak asi zase někde zapadnu... :-p :-D tady furt sněží, od dopoledne v kuse...to je hrůza... =-) takže ty máš dva pesany..no teda..a jak to že sis nevzala toho co máš u rodičů sebou do rakouska? Jinak ten nápad mě teda zajímá...tak šup s ním do IP.... 8-) ;-) My jsme se dneska měli jít domluvit na pronájem toho klubu na večerní párty/raut, ale ta akce co tam měla být se zrušila a majitel tam je jen když jsou akce, tak psal mail že to budem muset nechat na jindy, ale že termín máme předběžně rezervován... :-) No a taky přišel mail že nám pán odeslal už hotové snubáčky, tak se na ně moc těšíme...asi ani nedospím, navíc takhle před víkendem, kdo ví kdy to dorazí... ]-( :-) A copak u vás...něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jj tady taky snezi , volal mi pritel, ze stoji ve stutgartu s kamionem a nema see jak dostat dom, ma delat 60h pauzu a pokud nebude mit stesti s nekym se svest dom a v ne zpet bude tam muset trcet sam venku az do po do 4h dorana. Toho nemuzu mit tady, arca je zvykla na lesy a pohyb a v byte by se trapila, staci ten maly smrad :-D Jinak ja jsem si hrala trochu s textama na oznamko , a prisla dneska celenka s tou sitkou misto zavoje, tak zase neco :-D na prstynky uz se tesim, ale zatim nemame vybrane nic :-D :-D ale tesim se na vybber atak :-D tak posilam do ip :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak už jsem se taky vyhrabala ze sněhu - ne kecám, dneska jsem od rána až do dvou pekla cukroví, včera v práci, po práci jsme si jeli poslechnout ještě jednu kapelu na svatbu no a hlavně jsem si dala takový předsevzetí, že na beremko budu chodit jen za odměnu, když udělám něco do školy, a řekla jsem to přítelovi a tak mě ted kontroluje - no hrůza -)) hannyy - taky mi to prosím prosím pošli děkuju.... ten tvůj přítel to teda vůbec nemá lehký, tak doufám, že se mu to povedlo a už ho máš doma -)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: uz jsme si o tebe delaly starosti,kde jsi nam uvizla :-D jj pritel je doma akorat ho musim vecer vest ke kamionu takze 4h cesta tam a 4 h cesta zpet dom :-D ale to pujde je to sama dalnice a audinka od pritele je v automatu takze to bude utikat hezky :-D my jsme spolecne varily, uzivali si jeden druheho :-D no proste nadherny vikend :-D :-D jj poslu ti to do ip
Odpovědět
Profilova fotka
Holky no kde zase jste?? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Nějak nestíhám...včera došly oblečky, bohužel mému přerostlému uličníkovi je trošku menší, tak vůbec nevím co s tím budu dělat...asi počkáme jak to padne klukům od přítele až přijedou a pak to budem nějak řešit...no docela mě to mrzí, protože jsem myslela že bude zase o jednu starost míň... :-| lucy: co kapela? a doufám, že se snažíš do té školy, aby jsi sem za náma mohla... :-D ;-) hannyy: díky za ukradený nápad... :-D ;-) možná to použijem...uvidíme...většinou každému říkáme, že nic nechceme... 8-) ta čelenka se síťkou to by mě teda zajímalo jak to vypadá...máš někde fotku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak jsem včera byla u gynDr. na kontrole a bavili jsme se o tom snažení, atd. no a všechno je ok, tak mi napsal nějaké hormony(Clostilbegyt a Utrogestan) a kyselinu listovou, je to na dva měsíce, tak jsem teda zvědavá... 8-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sonipa : vypada to takto :-))) Holky tak co rikate na neve Beremko ?? Tyjo tak rekni jake to bude mit ucinky a kdyztak bych nato vlitla taky :-)) ja bych ti to prala , tak budes ted nas pokusny kralik :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak nové beremko není vůbec špatnéééé....jen si zvyknout... :-) Pokusný králík mi vůbec nevadí...uvidíme... :-D Zatím můžu potvrdit že jsem začla brát v sobotu ten Utrogestan a fakt jsem po něm ospalá.... 8-( :-D Kyselinu listovou jsem nijak nazaznamenala.... Jinak už nám přišly minulý týden snubáčky a jsou super...úplně se k nám hodí.... 8-) :-D Koukám že sem k příspěvkům jdou rovnou přidávat fotky..to je paráda... :-) A opravovat to jde...no se mi to nové beremko líbí čím dál víc.. :-) A co vy holky...copak nového??? Ta čelenka vypadá moc krásně hannyy.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak jsem byla na pohovoru ohledně práce, už podruhé na stejné místo, poprvé jsem byla v dubnu, tak snad to tentokrát klapne... 8-) Držte palečky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : Ahoj tak ja jsem z toho beremka div ziva, moc se mi to nezamlouva, stara verze byla lepsi :-)) . Urcite palecky drzime, u nas to jde taky z kopce :-/ fakt nevim , ale neprestavam verit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jak to že to u vás jde z kopce?? :-S Práce pořád nic? Taky jsem si první den říkala že je to divné to beremko, ale pomalu si zvykám a líbí se mi tady ty nové možnosti... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak se mi rozbil notas a je na 14 dní na reklamaci, takže na netu můžu být jen v práci a to jen chvililinku, takže spíš vůbec... kapela se nám moc líbila už máme i seznam svatebních soutěží atd. takže plánujem pořád dál jen ted bez toho notasu je to na prd......ach jo a nový beremko jsem zatím moc nezkoumala, protože přeci jen není čas -)))) jinak Utrogestan jsem brala půl roku a myslím, že to bylo to co mi způsobovalo dost hodně padání vlasů....a menstruační cyklus mi to stejně neudrželo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?