Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ty ze to rikas.....u me se to sere taky.....jsem ze vseeho tak unavena , ze bych se na vse nejradeji uz vykaslala,dostala jsem vypoved, za castou nemoc,pritom vim, ze je to jen vymluva, ze chce sef vyrazit vsechny , no a ja uz jsem s tim tak nejak pocitala, ma totiz rozpocet lidi 1cl za tyden jde :-S tak ted prave delam na cerno :-S v jednom lokale, je to od 16-24h zatim a pres den spim , mozna ale od ledna otevre ma kamoska lokal a ja sni, takze budeme nato dve,ona je taky ceska a zije v rakousku uz 23let. Kdo dela potize ten salonek ?
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že máme další společnou věc - mně zase pro změnu nájemníci v bytě oznámili, že bohužel nemají peníze na nájem, takže 7000 s kterýma jsem dost hodně počítala nemám...na houby fakt....
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky me z nas snad picne my jsme teda trojka fakt :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky už jste si všimly, kdo má svatbu den před náma -))) škoda, že ju taky nemají 30. -))
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Teď jsem to našla!!!! No tak to je sranda. Třeba to budou slavit 2 dny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nee :-D kdo ma pred nama ???
Odpovědět
Profilova fotka
princ William -))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to faakt? no tak taky to mohli posunout na 30.tyho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
-))) jj to by bylo fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě už to všecko tak točí - škola - ta hlavně, počasí, ti nájemníci, tma, práce..............že bych nejraděj odletěla někam do tepla a tam si s miláčkem řekla to krásné Ano a hotovo ...............
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky bych nekam odletela daleko od vseho,ale tech 5 mes utece jako voda a i my si to ANO rekneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) My jsme teda tři "čarodějnice"... :-D Samozřejmě myšleno pěkně... ;-) hannyy: taky to s tou prací nemáš zrovna růžové....no já být možná v jiné situaci tak to asi začnu řešit..ale teď jsou třeba penízky, tak se nedá nic dělat... :-p jinak salonek nám problémy nedělá...tam je to paráda...všechno super...akorát s tím místem na tu večerní párty bude trochu složitější domluva a moc se netváří na donášení čehokoliv mi tak přijde...ale uvidíme až při osobním setkání.... :-x lucy: koukám že tobě se taky daří....7000,- je pěkná suma...jak to že nemají na nájem.... :-o ? ...však už to holky uteče, za chvilku vánoce, trochu volna a pak ty 4 měsíce sletí ani se nenadějeme a budem mít v občankách jiné jména a stavy.... :-D no zbytečně jsem si dělala teď ten nový řidičák.... 8-( :-D jinak ten William to je dobrá shoda...taky to mohl nechat na sobotu...což... :-D ale britové by pak přišli o svátek, tak jim to přejme... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sonipa: no to si urco domluvte, pac ja jsem byla jednou na svatbe a ta obsluha hrozna, div ze jsme si vse nenosili na stoli sami, vsichni z toho byli zklamani moc to pak kazi celkovy dojem. clovek se nemuze ani bavit uvolnene.Kdyz uz o tech stavech mluvis, me v dubnu umre pas a kdyz mam nato 14dni svatbu tak nevim, kdy si to mam jako menit, vycestovat nemam v umyslu, ale zase my prijde zbytecny to resit 2krat no ja se snad tam budu muset zeptat nebo co :-| snad mi ty 2 tydny prominou a pak vystavi pas s novym jmenem .
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no tak z obsluhy strach nemám, ta je tam pořád stejná a funguje jen do baru, na to jsou všichni zvyklí...není to normální restaurace, ale rockový klub, kde hrajou kapelky, dějakí se metal párty, no prostě taková naše srdeční záležitost, poznali jsme se tam, chodíme tam, i ti lidi co je budeme mít na svatbě...takže tohle neřeším...spíš to že se majiteli asi moc nelíbí donešení alko, což si myslím je normální, když se domluvíme na nějakém odběru od nich a nealko a pivo taky od nich...ale myslím, že když tam zajdem osobně že se nějak rozumně domluvíme... :-) S tím pasem bych to neřešila....já už ani nevím kde svůj starý mám.... :-D Ale vážně...přece si nebudeš dělat kvůli 14 dnům nový pas abys ho pak vyřizovala znovu.... ;-) Joo.. a včera jsme domluvili kámoše fotografa, tak jsem moc ráda, že už to máme jistý.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: s tim pasem mas pravdu, ale radsi se tam pozeptam. my to treba mame tak, ze si muzeme donest sve vino i slivku atd......pro spunt na lahvi si beere nejakych 5 nebo 19kc ted nevim presne a treba kdyz by nekdo si dal slivku z nasi flasky tak taky treba 10kc za panaka aby taky natom neco vydelal.....jinak tvrdy alkohol pujde normalne dle cen te restauracky a pivo taky. Sice nam nabidl, ze si muzeeme dovest svuj sud se svym pivem, ale tak to by bylo o starost vic a to pivo uz nas nevytrhne.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no tak tomu moc nerozumím...většinou si můžeš na takovou uzavřenou soukromou akci donést svůj alkohol, s tím, že se domluvíš na nějakém povinném odběru....aspoň tak to znám a tak to budeme mít i v tom salonku... :-) navíc nás by zrovna to své pivo docela vytrhlo, protože zaplatit 1600,- za sud piva nebo 2600,- to už je docela rozdíl když jsme chtěli brát tak 3 sudy... 8-( no ale bohužel...uvidíme jak se domluvíme s tím tvrdým a vínem aspoň... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemají na nájem protože je vyhodili z práce...........prostě na houby.........dala jsem jim limit do pátku a jinak holt budou muset pryč, jako fakt to jsou peníze, s kterejma jsem počítala na dárky a všecko........fakt hrůza... hannyy - mě taky končí pas asi 14 dní před svatbou ale určitě ho kvůli tomu nebudu dělat, protože po Evropě stejně pas už nepotřebuješ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...no je to s tou prací na prd...dneska jsme se dověděli že výplaty budou až koncem příštího týdne, že prý kdo chce tak si může říct o zálohu.... :-P A to nám řeknou až v den výplatního termínu.... Taky super překvápko a není to poprvé... :-/ A to do konce týdne mám zaplatit prstýnky a oblečky pro děti, nehledě na další složenky, atd....které je třeba zaplatit do konce měsíce... Už aby bylo po svatbě, mám hrůzu z toho aby třeba nebylo ještě hůř... :-( A jak se máte vy holky...?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky koukam, ze cimdal lepsi to tu :-D ja jsem odjela do cz trochu vypnout a prijit na jine myslenky, jinak bych se z toho vseho uz asi po....... Navecir jdu na kaficko, proste ted ty 4 dny chci jen vypnout. Byla jsem u zubare, tak mi dala injekce 2 protoze me hrozne boli zadni zuby jak nahore tak dole, ze pry zanet, ale temi injekcemi to vazne polevilo. na vik bude konecne i ten muj doma, moc se na nej tesim, jsme pozvani na oslavu narozenin tak bude sranda :-D Holky musime myslet pozitivne, i kdyz to ne vzdy jde.....ono se to zase spravi a bude lip
Odpovědět
Profilova fotka
uplně si pamatuju na to, jak jsem co nejrychlej spěchala z Vídně domů -))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) hannyy: to máš pravdu že se vše spraví...vždycky se dá všechno nějak vyřešit, ale než to člověk vymyslí, tak se to zdá kolikrát zoufalé ta situace... :-p ale co...nějak bylo, nějak bude... :-) a já jsem nakonec zjistila že na oblečky máme ještě odložené, takže jsem zaplatila akorát ty prstýnky... :-) a co ty..jak je doma v čr...a kdy máte ty narozky, dneska, zítra???
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: tak mě napadá...ty jsi taky v zahraničí... :-x ?
Odpovědět
Profilova fotka
nee už od června naštěstí zpátky doma - byla jsem rok ve Vídni... jinak holky dneska jsme definitivně zamluvili restauraci - pozvali jsme tam moje rodiče na večeři a máma konečně dostala od přítele kytku, protože když jsme jim oznamovali svatbu, tak to bylo tak nějak neformálně....
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: v cr je fajn, opravvdu si uzivam, dneska se nasi vratili z sk z termalu a tak jsem jim na obed udelala kureci rolky se slaninou sunkou a uzenym syrem zalite v syrove omacce( ze smetany od vitany secek se smesi ) a k tomu dom.americkke brambory a byla zeleninova polevka s nudelmi a moc si pochutnavali, z odrezku kur.masa jsem udelala orestovane nudlicky a taktez zalite tou smesi takze bylo i k veceri. :-D lucy: no a jak to probihalo? jakou dostala kytku? jee ja si pamatuji na 1.4. kdy zadal muj pritel oficialne o mou ruku, to bylo nervu ale i slz a radosti :-D a kytka byla obrovska a tezka a moc se mame libila :-D holky jinak mi dnneska prislo neposkozene to srdce na auto, anii jsem necekala, ze je tak velke, a opravdu krasne, jsou to ty latkove ruze s kapkami rosy a zel.listky a vypada to moc luxusne a jako zive....moc me to potesilo..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, že máš ozdobu na auti, to my máme pořád doma fyzicky jen moje botičky -)) kytka byla nádherná - laděná do takové fialkové a prostě vážně se miláčkovi výběr podařil -)) ale nezapomněl ani na mě, dostala jsem krásný růžový růžičky -) tak mě tak napadá, co dneska uvařit a nějakej sáček od vitany by taky nebyl marnej - možná rolky s rajčaty.... jinak u nás v noci napadl první sníh, tak jsem hned z ložnice udělala fotky zasněžené vesnice a je to nádhera...jen by to stačilo jen o víkendu a až budu muset do práce, tak at je zase hezky sucho...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. :-) hannyy: tak jaké byly narozky a vůbec v čr? už jsi zpátky? a co vaši, jak jim chutnalo tvé kuchařské umění... ;-) taky jsem byla asi před dvěma lety v termálech na Slovensku a bylo to tam nádherné....kde byli vaši? jinak to srdce to je ono ve tvém albu?? lucy: koukám že jsi ráda, že už ve Vídni nejsi...to tam bylo tak zlé? u nás už dneska taky pěkně nasněžilo a pořád chumelí...to jsem zvědavá jak dojedem do práce... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky...není to tak dlouho co jsem psala že se bojím aby nebylo ještě hůř...a ono už to přišlo...firma propouští..dostala jsem výpověď... :-( Tak teď rychle něco sehnat.... Zrovna teď před svatbou...to bude mazec na ni našetřit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: oslava byla super, pritel se choval perfektne zadny problem, zadne opilovstvi, jen tak decentne.......uteklo to jao voda a byla velka sranda, opravdu jsem se bavila. Nasi byli ve Velkem Mederu jezdi tam uz asi 9let. Jidlo jim mooc chutnalo, az i ja jsem byla prekvapena jak rolky byly stavnate a mekke.... To snad neni pravda, ja taky hledam tento tyden jdu na 3 prace se podivat....vemu snad cokoliv....az do noveho roku musim vydrzet. :-| zivot se nam teda pekne sere :-| .JJ to je to bile srdce co mam v albu. lucy: v amstettnu uz lezi 10cm mokreho sneho, mame -1'C , ale kdyz jsem vcera jela z cz do at tak se mi moc prijemne nejelo, preci jen jsou to 3hodky a chumelilo a silnicari nestihali, ale nastesti nebyla zadna nehoda a ja jsem dojela v poradku dom.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no to teda jo...sere se pěkně...mně by to zase až tak strašně nemrzelo, nějak jsem se tu poslední dobou necítila dobře, ale trápí mě ta svatba, aby všechno vyšlo a abychom na ni zvládli našetřit... :-| no ale snad se všechno v dobré obrátí...nakonec, kdybych si něco rychle našla, cokoliv, tak by nám to odstupné naopak pomohlo...kéž by... :-) Tak to je fajn, že se vám narozeninky vydařily a měli jste veselo....a snad se ti povede sehnat i nějaká ta práce...v zahraničí to asi musí být těžší než tady...nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no jak ktera profese......vis ja mam maleho psa, ktery je odmala 24h jen smenou zvykly, ucit ho ted byt v byte sam, nevim nevim a krom toho ja nechci dojizdet, Amstetten je neco jako Znojmo v cz, takze zadne velkomesto a ta prace jako je ale ..... byla bych rada abych mohla mit psa sebou nebo na smeny delat, to by se naucil byvat sam tech par hodin......vis, ja nechapu, proc vyhazuji pred vanocemi ?? jen aby jeste nepropustili pritele, ten ted zacal stavet , deska a zaklady uz jsou a jako ztratit praci a mit uver to neni jen tak....on jezdi s kamionem tak to by nam chybelo kdyby ztratil praci i on........ :-| ale musim mysltet pozitivne a neupadnout do depek jinak se nevyresi nic, drzim ti palecky at taky brzo neco najdes ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?