Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/225120-la... - jsem ráda, že je na svatbě mít nebudu, stejně by mě zajímalo, co se stane jak to dohoří prostě. Jako spadne,... a nevezmu si na triko že to na někoho sletí a nebo někomu to spadne na auto a ještě se kvůli lampionu zabije.
Odpovědět
@kamculenka Já jsem to hned zakázala, nikdy nevíš kam ti to může spadnout a navíc mi to nepřijde jako něco úžasného. Nikdo mi to na svatbu tahat nebude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: Přesně tak, vůbec se mi tenhle druh "zábavy" nelíbí, nikdy nevíš, co se stane...
Odpovědět
@kamculenka číňani zas něco vymysleli a nedomysleli. Bohužel. I když jinde v Evropě už se to zakazuje, k nám to jaksi ještě nedošlo, ale třeba se vzpamatujou. :-) Já když si vybavím, co kdyby to spadlo na tu naši stodolu plnou sena....super. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka @gutgirl : souhlas holky...na lampiony štěstí jsem přímo alergická, takže na svatbě ani náhodou... :-x :-D Nevím co to přišlo za módu a nic super na tom taky nevidím..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo právě, člověk nikdy neví co se z toho stane a nedejbože by to spadlo někam do lesa a podpálilo to třeba srnčí oboru.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no na následky jsem ani nemyslela...spíš mi to přijde jako blbost vůbec tak samo o sobě...i bez zapalování čehokoliv.... :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no to taky. I když ono je to celkem, DOCELA hezké, ale odsud pocud. Často to vidím u nás i kolem baráku jak to někdo asi z náměstí vypouští, ale ty následky jsou ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Srnčí obory nejsou :), ale jinak samo souhlas, oheň je nebezpečná hračka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky s váma musím souhlasit. Přijde mi to krajně nezodpovědné, vypustit něco hořícího do vzduchu, když pak nad tím ztrácí jakoukoliv kontrolu.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Ne? Tak to by mě zajímalo o čem to segra mluvila, taky je myslivec i její přítel...musím se jí zeptat! A nebo jsem blbě slyšela! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Srnčí je schopné se rozmnožovat i bez obor a navíc je tu této zvěře celkem dost. V oborách jsou jeleni sika, jeleni, mufloni atd..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
I když ono je možné všechno :). Může být velká obora, kde je i srnční (krom všeho ostatního). Jsou to detaily :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Ach tak, tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak jsem si dneska zajela do jednoho svatebního obchůdku ale moc jsem tam toho teda nenakoupila...jen plátky růží a cylindr ženichovi na auto....no ale i tak mám z toho radost....jak jinak... :-D A odpoledne zkouška šatůůůůů..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jůůů tak na šatečky se těšíš co?? Tak ale i tak, nákupy, pohoda... kdepak jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : No to víš že se těším, už je to měsíc co jsem tam byla zkoušet ten korzet... :-) A ve svatebním obchůdku jsem byla v Havířově pod Bludovičákem, vůbec jsem to tam nemohla najít, projela Bludovičák nahoru a zase dolů...ale nakonec se nějak podařilo... :-D A co tvoje panely...už jsi je zpravila?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ne ne nespravila, mám jen jeden, ten nějak poopravím jak tam budu lepit ty fotky a dekorace, na další jsem se nějak nedostala, pořád nějak nemám čas a chuť něco dělat. Jsem pořád zmrzlá doma je zima, jak nám tu fučí přes ty komunistické okna. Drahouš by měl snad nastoupit do práce, uvidíme, zda ho jejich doktor tam pustí. Jo na ten bludovičák se taky někdy chystáme, potřebuju odtamtud prsteny do cukroví... sááákryš, kdybych věděla že tam jedeš...no teď už nic no :-D a za kolik máš ten cylindr??
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no ty prstýnky do cukroví tam mají různé....dneska jsem na ně koukala....no škoda...nenapadlo mě to a nebyla jsem si vlastně ani jistá, že se tam zastavím, jela jsem tam totiž k Dr. a do Tesca, tak jsem šupla i tam.... :-) Cylindr jsem původně chtěla ten za 140,- ale vypadal divně, malý a ty okraje byly takové rovné, takový plastový, no nelíbil se mi i když měl sytější černou barvu než ten filcový.....no tak když už jsem tam byla, tak jsem vzala ten filcový, ten byl i s přísavkama za 264,-..... :-x Jinak je super, že budeš mít asi zase skoromužíčka v práci.... ;-) My máme na baráku taky zima, z toho si nic nedělej...už jen měsíc a je tu jaro.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Jo už aby tu jaro bylo už se těším až zas vyhodím kvítka na balkon a zasadím bylinky, sice moc zdravé to nebude když bydlím u hlavní cesty, ale ten pocit z toho, že jsem si je vypěstovala je k nezaplacení. Já mám objednaný cylindr za 55 korun z jednoho eshopu, ještě jsem tam brala čoko mince, vidíš, ještě se krůty ani neozvali, a to jsem to ve středu platila. Potvory, jdu jim napsat co je...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-o to mi pověz ve kterém e-shopu měli cylindr za 55,- ???? To mě švihne.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa na svatebniagent mají tam stříbrný bílý nebo zlatý a černý. Tak jsem objednávala stříbrný pro mužíčka. A taky jsem z tama brala kolíčky na jmenovky a čokoládové mince.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo tak už jsem koukala....no není to to co jsem si představovala, tak už mě to ani netrápí.... :-D Jmenovky už mám vybrané a na co jsou čokoládové mince?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Převážně na stůl, do výslužek a pro děcka...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo aha....tak já se jdu věnovat skoromanžílkovi a za hoďku letím na tu zkoušku, tak pak sdělím dojmy večer.... :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Jasně, pak napiš :)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, tak jsem dneska koupila stuhy na auta svatebčanů...kolik jich máte koupených? mně řekli, že můžu počítat s tím, že jeden ten štoček vystačí na dvě auta....a jsou teda uplně bílý bez jakýhokoliv zdobení....tak nevím, jestli jsem udělala dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Já mám dvě, jsou asi 5cm hrubé, jsou to stuhy jak jsou na kytky takové ty silonové jakoby. Nebo na dárky. No a budu si je zdobit mini umělýma růžičkama, jak chceš, pak je vyfotím :-) taky si je nazdobím... :)
Odpovědět
Profilova fotka
a tyhle budeš mít na autě ty a nebo svatebčané?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem normálně tak naštvaná, schválně jsme rozesílali oznámení koncem ledna, aby nám pozvaní stihli dát včas odpověď a my se tak mohli dopátrat čísla, které se bude podobat skutečnému počtu hostů, a teď zjišťuju, že se na to vys.... česká pošta a spoustu z nich vůbec nedoručila ]-( . Člověk se s tím vymýšlí, dá si práci s výrobou a pak to zk.... někdo, kdo za to má zaplaceno. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?