Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak včera jsme byli nakupovat, oblíkli jsme komplet ženicha a dětem koupili stejné košile....ještě nám zbývají jedny kalhoty pro toho nejstaršího a pak botky.... :-) Taky přišly už svícny na výzdobu a ještě čekám další balíček, ale ten přijde až příští týden... A v deset mám zkoušku šatů tak už se nemůžu dočkat.... 8-) :-D @kamculenka : tak to gratuluju, aspoň trochu vypadneš ze stereotypu s tím školením.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: To sice ano ale konečně i vypadnu do práce, máme s drahým docela ponorku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si konečně koupila kalhotky pod šaty a musím říct, že sehnat bílý kalhotky, který nebudou tanga a nebudou komplet průsvitný, je náročný....
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem. Tak já jsem dnes sehnala podprsenku, huráááá. Když jsem se konečně k tomu dokopala, tak Triola nezklamala. Teď si jenom udělat pořádek v tom, jaký budu chtít kalhotky a jaký punčochy a můžu jít shánět na novo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 gratuluji k majtečkám, já mám teda poloprůhledné, ale to ženichovi 100% vadit nebude :-D @alkena Mno, tak já jsem nesehnala ani v Triole ani nikde jinde, sehnala jsem v Polsku na trhu za 100,- :-) Holky, tady je můj výtvor na svatbu, hlavní svatební dekorace :-) Už je to olepené igelitkama a schované pod postelí. Pak jen sundám igelitky, doopravím a bude!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka supééér ... šikovná :-) No, mě ta moje stála asi 7x tolik, ale tak byla jsem smířená s tím, že za ni dám i víc. Do Polska i jinam za hranice to mám trochu z ruky ;-) Ale je fakt, že to bylo taky těsný, moc velký výběr nebyl, chtěla jsem totiž odepínací ramínka.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena No já oběhala spoustu obchodů i samozřejmě drahých, chtěla jsem si dopřát pěkné prádýlko, ale z Trioly mám pouze kalhotky, podprdu 90C bez toho, aniž by někde něco lezlo, trčelo a zavazelo jsem nesehnala. Až ta z Polska, byla jak na mě šitá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky hlásím dneska taky úspěšný nákup podprsenky, musela jsem do obchodu, stála 560,- ale při velikosti 80E jsem nemohla jinak než si kvalitu připlatit... 8-) :-D A to ještě teda nemám zase tak drahou jak tady čtu.... :-) Ještě bude chtít trochu upravit švadlenkou, protože je s ramínkama, ale to je prý maličkost.... :-) Kalhotky ještě musím pořešit, měli jen klasické a já mám raději tanga, takže ty si ještě budu muset dokoupit jinde... Taky došel balíček z e-shopu, ubrousky, svíčky, jmenovky....tak už se těším až to ukážu skoromanžílkovi až přijde večer z práce... x-) @kamculenka : máš to moc pěkné....šikulka....určitě budou hosté koukat co sis to pro ně připravila... ;-) Jooo a hlavní správa dne, zítra mám školení a v pondělí nastupuju do práce...jupíííí.... 8-) :-D
Odpovědět
Ahojte holky @kamculenka @sonipa gratuluju k novým místům, hlavně ať se vám tam líbí a daří se. :-) Já hlásím, že jsem se dneska zděsila z toho, že už jen 60 dní. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děsně dlouho jsem tu nebyla /nějak nebyl čas/. Včera jsem začala řešit oznamka, zítra bych měla mít grafický návrh, prstýnky už dorazily, bižu mám, komplet výzdobu na svajbu taky. Domluvená hudba a zábava. Teď detailně řeším jídlo. Dnes nebo zítra jedeme s drahým vybrat ideální myslivecké kalhoty :) (košili už má dýl). Pak nám ještě oběma chybí botky (jako varianta b jsou gumáky - ty bereme tak jako tak, ale chce to i ty botky). Nějak se to začíná už hezky rýsovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Gratuluju k místu! Nám už konečně dopotvrzovali všichni svoji účast (když jsme určili 15. únor, tak jsme to tipli dobře, že do konce února budeme vědět ;-) ), tak teď to spočítat a napsat na místo hostiny. Jo, a v souvislosti s oznámkama a pozvánkama, dnes mi slavnostně na poště předal vedoucí stovku za nedoručených deset dopisů s tím, že je to vše dle dohody, a to jenom pro to, že jich bylo moc, jinak bych opravdu neměla nárok. No, aspoň je to uzavřené.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky vubec nestiham, prace me zamestnava na maximum , tolik vam zavidim, ze uz se vam to krasne blizi, zato na me jdou chmury a nechut vuci pritelovi, uplne trpim cim dal vic jen kdyz na svatbu pomyslim :-( :-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannyy hlavu vzhůru, sluníčko svítí, bude líp -))
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahojky kočko, tak kde jsi nastoupila? Kde děláš?? Holky, já včera přijela ze školení.... 2 dny v Říčanech u Prahy. Jako děs, ten hotel kde nás ubytovali... nádherný, jídlo dobré, ale ty pokoje a ta postel :-( Bylo tam slyšet každé vrzání, šlápnutí na podlahu, každý krok, slyšela jsem i kolegu vedle co pekelně chrápal a moje kolegyně mi sdělila až v noci že občas mluví ze spaní. Občas? Myslím že jsem slyšela víc než dost. Postel tvrdá, polštář vysoký asi 3 cm. No vůbec jsem se nevyspala. V úterý jsem vstávala o půl 3 ráno, pak jet na školení, tam jsme byli v 9 ráno, cesta OK, kolega je dobrý řidič, ani jsem se nebála po těch dálnicích. Noc v hotelu byla noc hrůzy, a včera jsem dorazila domů v 10 večer, šla spát a teď dva dny jedu na prodejnu v Č. Těšíně na zaškolení pokladny a celý příští týden budu v prd... jedu se školit do Starého Města u Uherského Hradiště na prodejnu, taky lahůdka, celý týden v haj... snad ten hotel bude stát za to no a pak ještě další 4 dny školení v Říčanech systém SAP. No mám dost jen to tady čtu. Fakt lahůdka :-( No, ale budu vydělávat víc než můj drahý a moc se mu to nelíbí. Ne o moc, ale tady na karvinsku se každá korunka počítá... Uf! Snad jsem Vás moc nezahltila. A jak se Vám jinak daří? hannyy: Já mám taky vůči drahému teď nějak nechuť, měli jsme solidní ponorku poslední únorový týden a málem jsme se povraždili :-( Snad bude líp kočičko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) @hannyy: nesmutni....bude líp a svatba přece bude, jen později.....zase máš víc času se připravit, nám už to teď tak letí, až mám strach aby se vše stihlo tak jak má.... :-p @pep.e : máš pravdu, už se to pěkně rýsuje a ubývá věcí co ještě nejsou zařízené, spíš už nic moc nezbývá.... :-) Doufám, že jste sehnali kalhoty a botky zelené podle vašich představ.... :-) ;-) @alkena : my posíláme oznámka tak nějak po částech, tak doufám, že nedopadnem jako ty....možná bych se měla sem tam někoho zeptat jestli došlo.... :-N @gutgirl : díky za gratulaci....taky se docela děsím sem tam, ale víc převládá radost že už je to za chvíli tady.... :-) @kamculenka : to nestojí za řeč...ale aspoň něco, je to jen na chvilku, pak mě snad konečně čeká práce na kterou čekám už od prosince a vypadá to docela nadějně....jenže bez korunek je špatně, tak třeba brát co je...zatím... :-x Ale koukám ty se budeš furt jen školit, to pak budeš chytrá horákyně.... :-D A jak se ti to zatím líbí...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka ty jo ta tvoje práce náhodou zní zajímavě - co to máš vlastně za pozici? podle těch školení minimálně ředitelka -))
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Pche, prej ředitelka :-D adminka v síti prodejen Planeo elektro, firma FAST ČR. Dělám pokladnu, veškeré papíry, uzávěrky, reklamace, inventury,.... prostě taková holka pro všechno. :-) sonipa: Nedělej zagorku a řekni o co go :-) a na jakou pozici čekáš??? Řeeeekniiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jdu makat do Pegatronu, kompletovat set top boxy.... :-p :-D A na co čekám neřeknu, nechci to zakřiknout... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no tak to je náhodou super džob.....pravidelná pracovní doba, čistá hlava, co víc si může člověk přát -)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak už máme oznamko :), mám ho ve fotoblogu. všem krásný páťulínek!
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : no ja bych taky chtela svatbu, ale stejne nejak citim, ze to je otazka casu, kdy se rozejdem, nejak to nekalpe, vubec ja jsem porad v ptraci zadne volno jen ut a to je mi hovno platne, nevim, nejak mam nechut vuci vsemu, kazýdy se mi sere do zivota, aj nasi, no hruza, uplne jsem rozhodnuta s nema jit na noze a s ceskem skoncit a zit jen v rakousku. @kamculenka : to znam, to aj me pritel rikal, kdyz jsem byla bez prace, ze mu lezu na nervy, ze to je hrozne, no ted praci mam, ale zase zadny cas pro nej ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Oznámko máte super, gratuluji a chválím :-) hannyy: Tak to je mi líto :-( ale třeba tím, že se tak často neuvidíte, se to časem zlepší, co? Nevidíš naději? Co třeba si sednout a ujasnit si hned, ať víte oba, na čem jste? Vím, je to těžké a dobře se to kecá ale mě by to třeba nedalo :-( sonipa: No co, taky job, někdo to dělat musí :-) @lucy441986 No než se zaučím, bude to trvat, teď jedu na týden pryč, pak prý ještě na školení SAP systému zase v Říčanech, no bude to legrační teda :-/ ale co jsem viděla, tak adminka se tam fakt do večera nezastaví, což je super, nesnáším, když není prostě co dělat. A penízky by taky mohly být lepší, když to dobře půjde :-) Holky, tak mám doma cylindr na ženichovo auto, ale je takový zvláštní, je vidět že je lepený z milionu dílů, budu ho muset nějak vyspravit... fakt asi dám kytky nebo květinářce ať tam narve nějakou trávu... :-) A přišli čokoládové mince na stůl, jen je na nich v latině napsáno Co bůh spojil, člověk nerozlučuj :-( trochu mimo mísu no :-( no a kolíčky na jmenovky, malé bílé s červeným srdíčkem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme včera byli kvůli cukroví se paní připomenout, že pořád nemáme rozpis, co nakoupit a tak...no a já měla z počátku v tu paní nedůvěru, že to bude takovej ten humus krémovej, ale včera tam zrovna měla nějakej čokoládovej řez, tak nám dala okoštovat, no senzační, začínám se na to cukroví těšit....bude teda chtít 3500 za práci plus si musím nakoupit všecky ty suroviny, ale mělo by toho být 25 kg, tak si říkám, že to asi není tak hrozně drahý, co myslíte?? jinak jsem taky včera zmákla domluvu s kadeřnicí a vizážistkou, tak 24. března budeme mít společnou zkoušku, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat, ale nějak jsem se nezeptala, kolik to vlastně bude stát, tak pak budu asi překvapená -)) jo a taky budeme mít nějaký druh cukroví - linecká srdíčka, který se potřou citronovým krémem a na to se dají ze stuhy dva prstýnky a myrta, aby to bylo jakože svatební, no a ty prstýnky si musíme vyrobit, takže jak budeme na horách tach po večerech budem robit prsteny -))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... :-) @pep.e : super oznámení....! ;-) @hannyy : no to je mi líto, že to všechno nabírá takový směr, ale někdy se zdá všechno na prd a nakonec se to vyřeší....uvidíš jak se to všechno vykrystalizuje.... ;-) :-) @kamculenka : to sice jo...ale po všech těch letech v kanclu u pc to bude velice tvrdý oříšek..... :-p Jinak gratulace k novým věcičkám...ale s těma mincema jsi mě docela rozesmála...to je fakt trochu mimo... :-D @lucy441986 : tak se na horách aspoň příjemně zabavíte.... :-) Akorát si teda nedokážu vybavit ty prsteny ze stuhy...většinou jsem viděla v cukroví ty normální stříbrné, zlaté..... :-) Já už mám jinak kadeřnici i kosmetičku taky domluvenou, ale zkoušky až v dubnu, no jsem zvědavá co vymyslíme...ty už máš nějakou konkrétní představu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj mám - to co je na obrázku...jen si nebudu dávat ten melír, jsem ráda, že mi po roce od vysazení HA konečně přestaly padat vlasy, tak je nechcu zbytečně huntovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa no a ty prstýnky, tak jsem to taky nechápala, ale prostě se vezme taková ta zlatá stuha, kterou se třeba zavazují vánoční dárky - taková ta plastová, omotáš si to kolem vařečky a slepíš na koncích izolepou a je to...takovej malej prstýneček asi tak velikosti na malíček a to se zasadí do toho lineckýho -)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 My jsme si ti prsteny koupili, jsou nádherné, fakt se mi s něma nechtělo dělat a motat, je to přece jen nevděčná prácička a vyšly na pár korun. Však koukni do albíčka, mám je tam. sonipa: No jo, je to nezvyk, ale co se dá dělat, ale neboj, třeba ti to vyjde, to co plánuješ a chceš... tajnůstkářko! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka já jsem je u tebe viděla, jenže mi přijde, že jsou hodně velký - ty je máš vlastně proto, že je dáš do toho cukroví jakoby do krabičky, aby bylo vidět, že je to prostě svatební výslužka, že? ty moje by se měli dát přímo na to linecký cukroví jako součást toho jednoho druhu, a mají se tam dát dvě, to by muselo to linecký být pak asi strašně veliký...sama přesně nevím jak to bude vypadat, ale paní co nám peče vypadá zkušeně...tak uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 No nejsou velké, jsou menší než naše snubáčky a taky půjdou do cukroví nebo spíš na cukroví.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já o nich ještě popřemýšlím, děkuju za tip -)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?