Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Jo jo tak pomalu, víš jak, mamka teď říkala jak bude chodit na nákupy, že vždy pokoupí nějaký džus a tak, my jsme pokupovali chipsy, tyčinky,..
Odpovědět
@kamculenka no určitě, je to lepší mít nachystané s předstihem.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak nakonec teda usoudil, že jeho ženou budu já a že když jsem vymyslela něco taááák romantickýho, tak že to prostě musí zrušit -))) takže už se můžu těšit...akorát z toho už ted tak nějak nemám tak velikou radost...........
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Neboj, užijete si to, taky bych jela...jůůůů :) @gutgirl tak jasně, pak to není najednou taková "palba" za všechno...
Odpovědět
@lucy441986 proč? protože se nechal přemlouvat? Nic si z toho nedělej, to bude určitě dobrý a hezky si to užijete ;-) @kamculenka jasně, taky se snažíme něco kupovat předem, kord když si to člověk platí sám, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka pak poreferuju jak bylo..............taky si říkám, jestli to není blbost dávat tolik peněz před svatbou, ale kdy si člověk má užívat, když ne ted......až budou děti, tak asi pojedem leda do pr.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl jj proto, ale asi bych měla mít radost, že mám tak zásadového muže, který vždycky chce dodržet co slíbil........
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: Přesně tak, jak bude mimiš, tak pak už těžko někam... gutgirl: No tak já už toho moc nezaplatím :( zbytek už platí maminky... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Holky co to povídáte že s dítkem se člověk nikam nedostane? Já myslím, že to není pravidlo :-D . Já už mám na srpen zamluvený bungalov v Bratislavě. Mímo bude mít čerstvých 6 týdnů, takže doba hájení za náma. Uděláme si mini dovču i se psama :). A příští rok už plánuju cestu někam dál 8-) . A krom toho i s mímem hodlám jezdit na výstavy (i když ne tak často jak doteď). On člověk má život takový, jaký si ho udělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Jo ono to jde pokud má člověk na vše dostatek financí, taky to mímo něco stojí... :-) tak jsem to myslela já. Já mám úžasného chlapa v tom, že bude jednou skvělý táta, vím, že mě "pustí ven" že pohlídá to malé v pohodě a bez řečí, nebude to řešit. Jiné holky v tomhle směru nemají takové chlapy. A jsem za toho svého hrozně ráda. A že je takový, trochu.... jiný?? Taky jsem trochu praštěná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e no ono spíš ten víkend bude v lázeňské domě, takže si myslím, že tam malý děti spíš nemají ani tak co dělat... jinak samozřejmě i s dítětem hodlám jezdit, tak jako naši jezdili se mnou - hlavně po čechách a pod stan, at není hned rozmlsaný mořem - taky jsem byla u moře poprvý ve dvanácti a jsem za to ráda, protože naše republika je tak strašně krásná a chtěla bych aby i moje děti měly tenhle pocit..........jen kdyby tak už nějaký mimi chtělo přiběhnout i k nám....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 No tak to máš pravdu, tam by děti asi byly rušivý element :). My taky jezdíme hlavně tady - česko, slovensko. Vloni jsme jeli na dovču celá rodinka do Chorvatska (tam už mě nikdo nedostane!). Já mám sjetou skoro celou evropu (holt pejskařka, výstavy jsou všude :-D ) a provorozený se mnou jezdil dost často. Teď už je "velký" - 8 roků, tak už ho musím i občas přemlouvat, ale mě to s ním bavilo. No a mužský ten na víkendové akce většinou nejezdí, on to jistí z domečku, kde hlídá zbytek smečky ]-( . Já bych ho i vzala, ale on by se tam otravoval tak proč ho nutit. Jo a já byla u moře (jako koupání) poprvé až ve 30ti a nemám pocit že bych o něco přišla :-D , já jsem spíš na kopce než na vodu. Třeba v Anglii jsem byla už je to pár let, i to moře tam bylo (jeli jsme trajektem), taky mám sjeté Holandsko, Rakousko, Německo, Polsko (to docela dost), samo Slovensko, ale to beru jako naše. No a vloni jsem si zamilovala Slovinsko, hezčí stát neznám, tam chci jet příští rok na dovču :-D @kamculenka Jasně že mímo něco stojí, a dost..ale já mám z osobní zkušenosti pocit, že všechno se dá nějak zvládnout a pokud si člověk ujasní priority a maká, tak může mít skoro všechno co chce :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pep.e jj tak Slovinsko nás čeká letos v pozdním jaře - Triglav atd. Máme to tam rádi i když zatím jsme tam byli každý sám a společně ani jednout... ale svatební cestu plánujeme Normandii ve Francii a možná i zajet do Anglie...ale trošku nás děsí řízení po levé straně -)) původně jsme chtěli až do Skotska, ale právě kvůli tomu řízení na to asi prdíme... Je fajn, když se dají dohromadi dva lidi, kteří milují cestování...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 jj Slovinsko je nádherné, a ta kultura tam - je nám relativně blízká, ještě to není ten uřvaný spodek evropy jako chorvatsko..tam jsem dost trpěla. A slovinské kopce..no nádhera! A jak mají udržované hrady, paráda. Ve Francii jsem nebyla, původně jsem se tam chystala letos (je tam Světová výstava psů), ale kvůli mímu to oželím, však to není poslední příležitost :). A co se týče řízení v Anglii, to věřím, je to noční můra! Já tam naštěstí nebyla jako řidič, ale byly to nervy, měla jsem pocit, že do každého kruháče najíždíme blbě, a vystupovat (s dveřma z čr) přímo do vozovky..no taky zážitek :). U nás svatební cesta asi nebude. Teda určitě nebude :-D . Já už se s pupkem nikam moc nedostanu, v autě se mi bude sedět blbě, a lítat nebudu moct, ale mě to nevadí, nahradíme si to právě v srpnu už s mímem ]-( (to budou jistě okolo ubytovaní rádi, jestli bude mímo řvavec 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, mám už na očích nové brejličky... to jsem zvědavá zda problémy vymizí. Dneska jsem byla na pohovoru. Chlap by mě bral, ale že jsem všude byla krátce a tak neví, zda by to se mnou mělo smysl. Mi dělal přednášku jak jsem rizikový faktor pro zaměstnání. Jako borec, fakt mě pobavil...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, tchyňka mi sehnala i kosmetičku, se zkouškou za 400,- to už je hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka No vidíš a ty si na ni pořád stěžuješ, z toho co o ní občas napíšeš se mi zdá, že tě má ráda a snaží se ti pomáhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No ono je to totiž jak kdy a není to tak růžové jak to vypadá, víš? Kdybych ti měla napsat co všechno mi dělala, jak bojovala abychom byli od sebe... by ses divila!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka A proč si myslíš že jsi jediná s kým tchyně bojuje? ]-( . Teda ne že by ta moje proti mě zbrojila, ale taky to není procházka růžovou zahradou. Jenže já si z toho hlavu nedělám, našla jsem způsob jak s ní vycházet a přitom nebojovat, a o to asi jde ;). Samo i u nás jsou situace, kdy jsem vzteklá...ale to nic neřeší, spíš je potřeba najít způsob jak se domluvit na tom co chtějí obě strany tak, aby to obě mohly přežít :). Tak nezoufej, třeba se to spolu jen musíte naučit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám tchýni zlatou - je ve věku mých babiček, jednou za měsíc jí vyperu, jednou za půl roku jí uděláme v garsonce generální úklid, jednou za měsíc nakoupíme těžký věci, doma u nás za tu dobu co jsem s Pavlem byla jednou a to , když měl Pavel 35. narozky no a na svatbu se těší, protože už nedoufala, že se Pavel ještě někdy ožení.....takže stav ideál.... jinak holčiny, včera jsme byli zase u pana faráře na pokecu a konečně nám přišly obrázky na oznámení, takže je kámoš o víkendu doladí a příští týden se budou tisknout...ufff už jsem měla pocit, že je pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Já s ní ale nebojuju, ale kdybys věděla, jaká ona je... to je těžko. Rozhodně jsem nenapsala, že jsem jediná... a myslím že za ty 4 roky už se to dá těžko nějak upravit, buď se po svatbě uklidní, protože se smíří s tím, že k sobě opravdu s Romčou patříme a nebo bude dál zvláštní... @lucy441986 No a kde máme nějaké obrázky?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
až to bude kompletní, tak budou i obrázky -) neboj..........
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Nooo jen aby jen aby!! :-D
Odpovědět
Holky všude je něco a tchýně to je téma samo o sobě. Zdlouhavé a stejně se nic nevyřeší, tchýně budou pořád stejné :-) Většinou záleží jak se k tomu postavíme a taky to chce někdy pevné nervy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám dneska totální Kopr...........................ani jeden šéf tady a mně se tak nic nechce...
Odpovědět
@lucy441986 Nápodobně, navíc to počasí venku je fakt hnus. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyy dneska přišly věci e-shopu, organzy, stuhy a perfektní figurka na dort! :-D
Odpovědět
@kamculenka jaká figurka? :-) Fotoooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tahle: svatba-eshop :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak konečně pátek.... ;-) Jak jdou přípravy, co nového...? My jedem zítra konečně pro ten papír na svatebka, dneska jsem udělala v práci jedno zkušební a myslím, že už by to mohla být finální verze.... :-) Tak teď natisknout, nařezat, zkompletovat, svázat....už se moc těším až budou hotové... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?