Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no já mám doma ještě uličníka a kdybych moc chtěla tak vedle v pokoji tátu a dole v patře babičku, takže si zas tak opuštěně tady nepřipadám, ale stejně jsou odpolední a noční směny na nic... :-p a to spaní si užívej, až budete mít dětičky tak už se moc nevyspíš.... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: fuj, nestraš s děckama!! Tak prsteny jsou doma... no já nevím, tak nejsou pískované, ale ten prostřední proužek vypadá nějak stejně jako žluté zlato. Byla jsem poučena že by to šlo líp vidět, kdybych si nechala prsteny porhodiovat. Což jsem nechtěla, jelikož mi rhodiování dělá na kůži alergii. No, jsem z nich nějaká rozpolcená přijdou mi jak prsteny staré babky a ne jak snubáky pro mladé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-D copak...děti snad nemáte v plánu... :-D ? Teda to je mi líto, že nejsi z prstýnků nadšená jak bys měla být... :-| Ale tak třeba jde o prvotní pocit a změní se to... ;-) Já jsem taky ty naše obhlížela a zkoumala, co jsem si představovala jinak a nakonec se jich nemůžu vynadívat.... :-) Tak tomu dej čas a snaž se vidět jen to pěkné... ;-) Teď jsem na ně koukla do alba a nevypadají špatně...ten proužek je světlý tak jak by měl být...ono asi se to dá ještě více zesvětlit ale fakt to chce to rhodiování no a když to nemůžeš mít, tak s tím stejně nic nenaděláš... ;-) Já mám takový zásnubní, taky není úplně bílý jako stříbro, ale stejně je ten nejkrásnější na světě.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo zřejmě to byl prvotní pocit, líbí se mi čím dál víc... a děti fakt neplánujeme... v dnešní době taky kdo si je může dovolit, my bojujeme o přežití a jsme sami dva...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no jo...každý někdy bojujeme o přežití, já mám pocit že většinu dospělého života...zatím... :-D ale děti máme dohromady tři, sice milého uličníky máme doma jen párkrát do roka, ale zato je to mazec jak jsou všichni spolu...ale příjemný... :-D no a ještě plánujeme jedno společné, nejlépe holčičku k těm třem rošťákům... ]-( :-D takže věř, že zvládnout se to dá.... ;-) no ale vy máte ještě dost času, dneska se na děti nespěchá.... :-D A je super, že se ti prstýnky začínají líbit, tak to má být.... ;-) A co ty dorty, už jsi se s paní nějak domluvila...?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo s paní jsem domluvená, mám se ozvat 15.4 ohledně třeba domácích vajíček a tak, a ještě mi bude dělat slaný dort, takový ten salámový, tak jaký a kolik a tak, ale počítá s námi že nám to udělá. Jinak boj o přežití je u nás opravdu počítání každé koruny a uvažování jestli vzít 8 rohlíků nebo 10... :-( chleba si peču doma sama, vyjde to podstatně levnější než z obchodu. No jo šetřit se holt musí no...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ty máš domácí pekárnu? teda to jsem ještě nezkoušela péct si sama chleba, uvařím a upeču cokoliv ale to jsem teda nazkoušela, ale jinak vím, že udělat si domácí cokoliv je jednak lepší a taky levnější, to je fakt a taky samozřejmě šetříme kde se dá... :-) no já už jsem jí taky psala, tak teď čekám jak se domluvíme, protože mi na ten její mail nejdou poslat fotky těch dortů, pořád se mi to vrací že je to velké... :-p tak snad si ještě pro nás najde místečko když to máme ve stejný den... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo mám pekárnu a jsem za ni strašně ráda, je to bezva věc. Mno a nevím kdo nám udělá hezké svatební cukroví, tchyně sice peče, ale... svatební cukroví nikdy nedělala... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak svatební cukroví je to samé co vánoční akorát trochu jinak nazdobené...ne? to by mohla zvládnout... :-) já si asi budu muset všechno napéct sama....takže budu hodně moc uvažovat co ano a co ne... :-x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo je, ale prostě víš jak... nechci pak poslouchat že kvůli mě musela dělat cukroví i když se nabídla no... Jinak jsem četla že by nevěsta neměla péct ani být u svatebních koláčů, že bude mít uplakané děti. Takže já péct nebudu, leda tak domácí chlebík na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem úspěšně ukončila zkouškový a už jen napsat diplomku a státnice, takže konečně bude troška času i na svatbu.... jdeme v sobotu na svatební mini veletrh v Olympii a rovnou bysme tam chtěli objednat prstýnky.... a konečně mám čas si dočíst Vaše zprávičky...uffffffff konečně
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : tak to máš co dělat než nás tady dočteš... :-D jinak ale gratuluju k ukončení toho náročného období... ;-) a pak nás informuj, co pěkného a zajímavého na tom veletrhu bylo... :-) @kamculenka : no tak když se ti nabídla, tak proč to nevyužít....na tom přece nic není, na svatbě se podílí spousta lidí, tak proč by nemohla taky.... ;-) no a že se nevěsta nemá točit kolem pečení to už jsem taky četla, ale když není jiného zbytí tak co už nadělám, přece jen to bude levnější než si to někde objednat.... 8-) a já se uplakaných dětí nebojím, ty naše uličníky už nic předčit nemůže....to jedno uplakané mimčo snad už pak zvládnu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sonipa: no nakonec to asi nechám na ní no. Koláčky nás vyjdou na 7 Kč jeden a máme to bez práce... takže to je docela v pohodě si myslím... jen se to pak nabalí a rozveze.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo tak to my asi rozvážet nebudem, spíš určitě ne...když už tak bych volila spíš výslužky, to mi přijde jako takové milé poděkování za to že hosté přišli a vzhledem k tomu že je to nás obou druhá svatba, tak mi ty zvací koláčky nepřijdou už ani moc vhodné, nevím.... :-) u vás je to samozřejmě něco jiného.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no my je rozvezeme, a potom ještě výslužky večer, kousek dortu a tak... sice nevím proč je to tak blbý zvyk, že se furt těm lidem něco cpe, no ale budiž no. Jako víš jak, poděkování za svatební dar, no jo, ale kolik ty koláče a dorty a oběd a večerní raut stojí, to je jak nula nula nic. Nevím přijde mi to zvláštní...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... :-) @kamculenka : no je to holt zvyk, s tím nic nenaděláš...ale můžeš si ty zvyky přizpůsobit podle toho jak to vyhovuje tobě, třeba co vím, tak každý nedává obojí....zvací koláčky i výslužky....já volím jen výslužky, jen tak symbolicky, přehánět to nebudem...jak už jsi psala je to hodně peněz, ale dary za to taky nečekáme, vždycky když se někdo ptá co s darem tak říkáme že nic nechceme, jen účast.... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no tak jasně, my si taky o nic neříkáme, ale i tak no prostě mi to přijde jako blbý zvyk... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no takových blbých zvyků by se našlo...ale co už... :-D ke všemu já jsem v tomhle naprostý analfabet, pořád tady a nejen tady zjišťuju co se jak dělá, protože o některých věcech nemám vůbec potuchy.... :-p :-D většinou to mají všechno v "režii" rodiče a ti dobře ví co a jak...bohužel u nás mi nikdo moc neporadí.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a co říkáte na únos nevěsty, nevím který blb to vymyslel. Rodina to má ode mě zakázané
Odpovědět
Profilova fotka
@magda5 : :-D tak to fakt nevím kdo to byl....ale už jsem mezi kamarády taky slyšela podobné náznaky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa skoro všichni kamarádi budou na svatbě tak nevím proč jezdit někam jinam,už tak tam bude pití přehršle
Odpovědět
Profilova fotka
@magda5 : tak ti naši tam taky budou všichni, ono jde spíš o srandu, tradici, ne o to že bys jezdila někam za dalšími kamarády.... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no to je fakt... únos nevěsty... nejprve jsem se zmínila před kámoškou, že by to bylo super, ale nějak jsem od toho upustila. A další bomba na závěr... budu potřebovat nové brýle. Ty co mám mám 8 měsíců. Mám problémy s očima, mám pořád jakoby tlak za očima, bolí mě hlava. Když jsem si vzala staré brýle, tak to přešlo. Vzala jsem brejličky a šla jsem do jiného optika, než jsem si je nechala dělat. Tam jsem se bavila se slečnou nebo paní, strašně miloučká...brýle poměřila... no, udělali je špatně. Reklamace už smůla, už mám po záruce 2 měsíce. A navíc mám špatně zvolené rámky. Je pravda, že v tom optikovi původním mi baba ukázala panel a vyberte si. Hotovo. Tady se mnou probrala všechno možné. Takže musím ještě k oční, tam znovu přeměřit oči, říct jí co mi to dělá a nové brejličky. Chjo, to zas bude peněz :-( ale přece se pořád nebudu trápit!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no tak to je pech, neplánované výdaje zrovna teď nejsou moc vhod...nám se dneska pokazila pračka, něco s ložisky, tak mám taky radost.... :-S jinak já nechám únos nevěsty na ostatních, jestli bude, tak bude, jestli ne, nevadí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no jo no je to lehce na pytel :-( ale co se dá dělat. Jinak ložiska u pračky ti může vyměnit i skoromanžel :-D jsou to nějaké silentbloky normálně na auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : já tomu moc nerozumím, koukal na to taťka a chce v pondělí volat nějakému známému...tak uvidíme kolik to bude stát.... :-p jestli moc, tak asi budu prát zatím ve staré pračce, výdaje navíc se mi teď fakt nehodí.... :-S a skoromanža se v tom nějak vyzná?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no říkal že si tam chodili do obchodu lidi pro silentbloky na pračku, dělal v autodílech, ale už neví které to byly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,byla jsem na zkoušku šatů a v albíčku jsem v nich vyfocená :-) a ještě jsem si k nim dokoupila bolerko,... za úžasných 360 Kč... u nás stojí jen půjčovné 1000 a nebo nové kolem 2000... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ahojky...no super...šatky jsou moc pěkné... ;-) koukám, že jsou dvoudílné, že? něco podobného jsem si tam v Polsku taky zkoušela, akorát v tmavě červené barvě... :-D a jak ti to teda budou upravovat? cena bolerka je parádní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dneska byli na veletrhu v Olympii - objednali jsme prstýnky, koupili SPZky, vývazky a podvazek -)) proháněli se tam po mole slečny v docela dost hroznejch šatech a hlavně takový, že všechny ty šaty na nich vypadaly hůř než když visí v salonu na ramínkách...no moc mě to nenadchlo, ještě že jsme šli do kina na Nevinnost - můžu jen doporučit....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?