Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo s tím x-boxem jsme blbli v práci. Ne počkej, to bylo wii. Bylo to sice zajímavé ale zas takový pohyb to nebylo no. A vlasy, to samé. Zítra jedu na pohovor, do Těšína, jenomže kámoška tam byla začátkem ledna, má vysokou školu a stejně ji nevzali. A prý vybírají z asi 800 lidí. Moc se mi tam nechce, zbytečně projeté penízky za bus, ale tak třeba.... červíček "co kdyby" hlodá no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co kdyby se nekoná, hledala jsem informace o firmě a je to další podvodná firma, která lidem neplatí a dělají z lidí idioty. Firma Lucky Live, s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: díky za optání - už se má dobře a dneska uvařil vynikající večeři, takže si vůbec nemůžu stěžovat...popravdě to bylo moje první teplý jídlo od pondělí, nějak zase nestíhám...... jinak kytku prý mám nechat na budoucím manžílkovi, tak doufám, že bude pěkná.... a máte pravdu, delší vlasy jsou lepší, taky je nefoukám ani s nima nic nedělám, krátký by mi odstávaly na všecky strany - bohužel je mám nepravidelně vlnitý a to je bez možností pohlídat střih a cokoliv s tím dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, dneska jsme s mamkou seděly u internetu a sepisovaly co z kterého e-shopu se objedná. No, na některých e-shopech ty rozdíly cen jsou docela brutální... ale aspoň víme co kam a kde se koupí, plus nějaké dodatky v IKEA. lucy, tak paráda, že je skoromanžovi už dobře... jak už vaří a má hlad, je za vodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Já právě ty dlouhé foukám denně, ono to jinak ani nejde. foukám i když pak udělám culík :). Nesnesu na hlavě mokré vlasy, a krátké jsou suché rychleji. U dlouhých samo můž udělat culík (jinak je teď snad ani nenosím), ale je to stereotip..už jsou natolik dlouhé, že účes mimo drdolu nebo culíku nedrží jak bych si představovala :( Takhle jsem to měla dřív, ale i víc barevné jen teď nemůžu žádnou divočinu najít :D
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e:A co třeba měděná s hnědým melírem? Nebo s fialkovým? Já měla i blond s fialovo červenou a taky to nevypadalo špatně ;) A krátké vlasy nejsou stereotyp? Taky je to pořád na jedno brdo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka krátké vlasy můžeš denně učesat jinak :), jednou je sčešeš do hladka, podruhé výrazně vyfoukáš ofinu, potřetí podtočíš konečky ven, příště zase dovnitř atd.. přijde mi, že variací /pro mě/ je rozhodně víc než s dlouhýma. Fialková není moje barva, jo takhle kdyby nebylo blbý tam narvat zelenou :-D . Uvidíme co vymyslí kadeřník, bude mít plnou důvěru :). Já měla červenou s odbarvenýma pramínkama, které byly nabarvené reflexní žlutou..taky trošku výraznější, ale už nechci razit, přece jen už jsem asi klidnější než před lety 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele tady výrazná červená :)) a už končím :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Ale to samé uděláš i s dlouhýma vlasama a mnohem víc... přehodit pěšinku, copy, culíky, objem, uhlazené, vyfoukané, normální, culík, drdol... a mohla bych pokračovat donekonečna. Stejně tak bychom mohly pokračovat obě s touto "žabomyší" válkou o ne/výhodách takových a takových vlasů. Tak toho nechme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka No jasně, je to o vskusu .). každoádně dlouhé na objem v mém případě nefungují, vyfoukané drží jen chvilku..a culíky (víc než jeden)...mě připadá, že u ženských nad 25 vypadají dost trapně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: no nevím nevím jak s těmi culíky, mě je teda 24 ale že bych se v tom cítila trapně?? Když se hezky udělají, nevidím v tom problém...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak koukám, jak jste tady pořešili vlásky a účesy.... :-) No myslím, že každý si holt bude stát za svým a taky si obhájí proč je to či ono lepší, takže fakt nemá smysl se o to přít... :-D Já teda ty své dlouhé nosím většinou jen tak rozpuštěné, nic s nima nedělám, nic nevymýšlím a když už mám výjimečně náladu tak udělám culík a jdu...ale ono já se ani nějak moc nemaluju, jen řasy, takže tak....prostě každý jsme jiný.... ;-) Ale rozhodně si nepřipadám s culíkem trapně a milému se s ním náramně líbím.... :-D Ale jinak teda @pep.e na těch fotkách ti to moc sluší ty vlasy, hlavně na té druhé, to se mi moc líbí...takže ty nemáš opravdu o čem přemýšlet, takové účesy i barva ti fakt sednou.... :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sonipa díky. A proti (jednomu) culíku nic nenamítám :), jen dva (tak jak to nosí malé holčičky) mi od určitého věku přijdou nepatřičné. Pokud se v tom někdo cítí je to samozřejmě jeho věc ;-) . Obdivuju lidi, co si umí běžně s dlouhých vlasů udělat různé účasy, já to zvládnu tak jednou do měsíce s maximem času..jinak leda volně rozpuštěné nebo klasika culík :(
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : no tak to jsme na tom stejně...já na různé účesy moc nejsem...stejně se mi líbí nejvíc rozpuštěné.... :-) A já myslela jeden culík, i když teda někdy před rokem jsem ještě šla na akci se dvěmi.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa no jasně, jsou situace kdy jsou dva culíky záměrné :-D já myslím běžné nošení třeba do práce..to si nedovedu představit :-D . Hele kde jsi koupila to tvé úžasné paraple? ne že bych chtěla černé, ale typově takové by se mi líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : paraple mám z netu, ale už si nepamatuju ten e-shop kde jsem ho koupila...zkusím pohledat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo přesně tak holky, já zas třeba nosím vlasy v culíku protože jak uklízím nebo furt něco vymýšlím, tak mi to padá do ksichtu a mě to rozčiluje :-D ale do krátkých vlasů už bych nešla, já až obézní ještě s krátkýma vlasama vypadám jak debil, navíc mám 4 chlupy na hlavně, takže... :-D Jinak, holky, vymyslela jsem, co budu mít na autě pro nevěstu!!! Máme doma fretky, tak si asi dovedete představit, co plyšového bude na mém autě! Vsadím se, že budu rozhodně originální!!! :-D Panenky a prstýnky a kytky, to má každá! :-) (samozřejmě, kdo chce, ať má :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to bude hodně originální -)) my budeme mít asi jen takovou tu organzu a možná jen nějakou malou kytičku...nic velkýho....ted jsem viděla pěkný účesy z krátkých vlasů, tak pořád ještě přemýšlím, co na té hlavě pak vytvořit...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-D tak to teda budeš hodně originální... :-D jen abys takové plyšové fretky sehnala....nebo už je máš :-) ? to my budeme mít "klasiku"...já srdce z břečťanu přivázané tou organzou co mám v albu, možná ozdobené něčím do černa a ženich bude mít cylindr a na něm nejspíš woodoo panáčky nevěstu a ženicha... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: neboj, šikovná kadeřnice vždy něco vymyslí sonipa: No pro ženicha objednám stříbrný cylindr, našla jsem na té stránce s organzou za 55 Kč a u něj jednu asi bílou růži a samozřejmě bílou stuhu. Fretky mám, prodávaly je v IKEA já mám jednu a jednu mamka, tak mi ji podaruje, bude to super, už je na tom autě vidím :-D a samozřejmě bílou stuhu a našla jsem pěkné papírové růže červené, tak je jakoby napíchám nebo našiju na tu stuhu. Myslím, že to bude super :-D Taky jsem chtěla původně kytky, jenomže to by se asi muselo hned udělat na autě a kvůli 20 minutám se mi nechce dávat tolik peněz...A fretiny se mi zdají drsné :-D můj se na mě podíval, když jsem mu to oznámila, jako že si dělám legrandu, ale za chvilku řekl, že to bude super, že se to hodí a budeme originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Teda my bysme si na auto mohli dát třeba deku s kance (můj je myslivec), nebo kačeny z mražáku co mám na výcvik pro holky :-D :-D ale to už by nebylo vtipné :-D . Já se v květinářství domluvila, že nám udělají 3 ks - tři květy s prodlouženým stonkem (moooc dlouhým) přicuclé cucátkem na kapou. Pojedeme drahého starým džípem (záměr), v kufru čoklice tak to bude optimální. Žádné stuhy ani nic dalšího. A definitivně jsme se rozhodli pro prstýnky, jsou to ty co mám v albíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Prstýnky jsou super :-) líbí se mi, já jsem ale na ty "bezkamínkové" jsem totiž takovej magor, že bych si s tím furt hrála, abych ty kamínky měla uprostřed prstu. Furt si hraju se zásnubákem, aby byl přesně uprostřed, jsem na jisté věci prostě puntičkář :-D ale jinak jsou super :-) Jo tak deka z kance... ještě mě napadlo paroží, ale to je asi blbé :-D nedošla mi ta souvislost :-D já se na ty fretky strašně těším :-D jsem jak malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no já doufám že s prstýnkem blbnout nebudu :), ale to se teprve uvidí. Pro drahého jsme chtěli něco naprosto hladkého a nezdobeného, on jej stejně nosit nebude (a když tak velmi vyjímečně). Já jsem alergická, takže v úvahu připadal jen titan nebo ocel a zvolili jsme titan. A samo brilianty, ale v titanu jsou prstýnky za pakatel..se vším všudy 4tis :). A parohy..ty by fakt asi nebyly to pravé :-D , teda ne že bysme je doma neměli, ale... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e : No ty parohy by leda byla velmi drsná nadsázka :-D Já jsem taková že si s prstýnkama hraju, aby mi to prostě sedělo uprostřed prstu a běda jak se to o milimetr posune někam jinam!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka parohy měl v minulém manželství, takže za sebe říkám - parohy nebrat :-D . Co se týče prstýnku nebo šperků obecně, kromě naušnic, náramku, hodinek a zásnubního prstýnku nenosím nic, takže hračička nejsem :). Mrzí mě jen, že mi z naušnic vypadly zirkonky (naušnice byly přesně ve stylu našich vybraných snubáků). Bohužel jsem někde ztratila doklad a tak jsem nemohla reklamovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Jo já měla moc fajn náušničky, sice za pár korun, ale taky mi vypadly zirkonky. No měla jsem účet, ale přišlo mi blbé reklamovat náušnice za 120 Kč. Ale to naštve, kor když jsi je chtěla mít na svatbu??
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Já je nechtěla na svatbu, nosím je denně. Na svatbu jsem koupila bižu (mám v albíčku). Teda bižu...je to stříbro, jsem alergik a klasickou bižu bych nesnesla ani půl hodiny, stříbro snad ten den zvládnu. Ale v oceli a titanu se nic takového co jsem si představovala nevyskytuje, tak snad to zvládnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No já je taky nosila denně no. Já mám na bižu taky alergii, snad přežiju svatební bižu, holky mi poradily nalakovat to průhledným lakem na nehty. Jinak mi bižu taky vadí, rudnu, svědí to, drbu se... jaj
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no tak pokud nás bižu bude trápit budeme vypadat úžasně :D. Ale lakovat se bojím, nevím proč..buď to vydržím anebo ji sundám, nic horšího se nemůže stát :). Jinak dnes jdeme definitivně počítat hosty, ať můžu objednat cukroví a jídlo, a vlastně všechno ostatní..jsem zvědavá k čemu se dopočítáme..
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: my už jsme asi 3. měnili počet hostů taky pořád nevím nakonec kolik nás bude, takže... chybí mi teda po změnách dvě oznámka s pozvánkou ke stolu, ale kamarádka to přežije a Romanova teta, pokud budou brblat však chodit nemusí... bohužel, stalo se. Dáme jim obyč bez pozvánky aspoň, tak snad nebudou moc vyvádět.. uvidíme uvidíme.. Já ji lakovat taky nebudu, chvilku to vydržím a po focení si můžu dát na krk něco jiného. Ale s tím lakem jsem tady četla to holky hodně dělají.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?