Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme měli včera první sezení s farářem a jak jsem se obávala budeme muset říkat svatební slib, ach jo -)) jinak jaké máte vybrané skladby k obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 tak my jsme dostali z matriky seznam skladeb, ze kterých jsme si měli vybrat. No až později jsem zjistila, že to zřejmě hrají na klavír, ale budiž. Jinak jsme vybrali toto: Nástup nevěsty - tradiční Mendelsohn Louis Armstrong - What a wonderful world Gerschwin - summertime Tenkrát na Západě - soundtrack Elton John - Can you feel the love tonight Jiného tam fakt nebylo nic zajímavějšího, ale tyhle songy máme rádi, tak to pro nás byla celkem jasná volba.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... ;-) @kamculenka : tak jak je na tom nastávající manžílek dneska... :-D ? a co ty věci, už jsi nám je vyfotila... 8-) ? @hannyy : no jo...pořád je něco, to by si člověk nevybral a furt by čekal na vhodnější termín či rok... ;-) a duben je super....to každopádně... :-D :-) @pep.e : a on nedostal rozsudek o rozvodu? já třeba originál nemám, ten se už dávno někam zatoulal tak mám kopii...samozřejmě přímo ze soudu....to nás neoddají... :-D ? jinak mooooc gratuluji k mimískovi, to teda už budeš mít pěkné bříško na svatbě... :-) já jdu na zkoušku šatů zítra a mám strach po těch svátcích abych se do těch mír co mi vzala v listopadu vlezla... :-D @lucy441986 : tak co se týče skladeb máme budeme je definitivně domlouvat teď do konce měsíce, protože se jdeme domluvit s agenturou a tam už to po nás budou chtít....ale tak nějak asi máme jasno... 1) příchod svatebčanů - ještě nevíme 2) příchod ženicha - The last of the mohicans 3) příchod nevěsty - Green Carnation - Six Ribbons 4) svatební řeč - Libuše Váchalová - Prsten 5) výměna prstýnků, polibek, podpisy - Braveheart - For the Love of a Princess 6) gratulace - ještě nevíme 7) průchod špalírem - taky ještě nevíme :-D A co vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa jasně že dostal rozsudek, ale je to 10 let, tak ho prostě někde založil..kopie prý nestačí, musí být originál :-| . Ale na soudu prý udělají opis, tak to jde příští týden zkusit. No mímo mělo být letos (počato), nějak si pospíšilo, snad svatební den přežiju..ale je to hezký, termín porodu mám v den, kdy jsme se zasnoubili :-D . Já chci hudbu ze Shreka, většina z toho co tam byla se mi zdá použitelná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : no takhle jsem to myslela...mám taky opis...to je ten správný název... :-D a vlastně teď nějak ani nevím jestli ho ještě mám, jestli nebudu potřebovat nový opis... :-D my se taky snažíme o mimčo, takže každý měsíc počítám ve kterém týdnu bych asi tak byla kdyby..... 8-) ale pořád nic...tak možná ještě nakonec budu netěhotná nevěsta... :-D svatební den určitě přežiješ i s bříškem, co by ne...vždyť je to nejkrásnější bříško jaké můžeš mít... :-) ;-) hudba ze Shreka je fajn, vím že jedna písnička se mi tam hodně líbila...ale už nevím která a jak ji najít..leda stáhnout soundtrack.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo skoromanžel... bych na něj zapomněla :-D ne, tak teploty jsou trochu nižší, už jí, vymýšlí kraviny, ale furt leží že je slabej jak moucha. Bodejť když jeho celodenní pohyb je otočit se na posteli. Jinak, no, sranda jak prase. Včera přišla mamka a že jí ukážu další věci na svatbu. Mno...tak jsem na sebe navlíkla samodržky, podvazkovej pás, ale ouha! Ono ty punčochy přes ten silikon nejdou moc zapnout do toho pásu. Samodržky jsou od toho, aby mi samozřejmě nedržely, takže musím sehnat punčošky bez samodržícího lemu. To bude taky ještě sranda. Soni, není co fotit moc, bílé punčochy a podvazkový pás snad viděla každá, ne?? Nebo co chceš vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-D tak jo...asi máš pravdu....jsem měla pocit že jsi měla toho nakoupeného víc... :-D jinak s těma punčochama to je teda sranda...ještě že je nebudu potřebovat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no nee, jen do vlasů ještě takové kraviny, punčošky a podvazkový pás. Jinak nic. Jo a spoďárky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa My se zase tak moc nesnažili..povedlo se to hned ten první měsíc co jsem vysadila prášky a fakt to byl docela šok..měla jsem děsné bolesti břicha (dřív jsem se dlouho léčila s cystama) a myslela jsem si, že mi snad nějaká praskla, no a ono to bylo mímo :-D . Ale je fakt, že nás ani nenapadlo svatbu posunovat, jen musíme pořešit mé šaty (naštěstí nejsou nastříhnuté, švadlena má jen nachystaný střih a koupenou látku) tak to tento víkend vymyslíme aby sem se do nich vešla. Jen mě mrzí, že budu vypadat jako balon, takže fotky které jsem plánovala asi nevyjdou..a i kdyby jo, už teď si připadám obrovská, takže asi nebudu mít moc chuti se moc fotit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : tak to se vám teda pěkně povedlo.... :-D ;-) nic si z toho nedělej, budeš mít holt fotky s bříškem, viděla jsem už takové nevěsty a moc jim to slušelo... ;-) a se švadlenkou se určitě nějak domluvíš... je zvláštní že většina popisuje ty velké bolesti břicha když otěhotní...já si nějak nepamatuju že bych je kdysi u syna měla... :-N @kamculenka : a co máš pěkného do vlasů? já pořád uvažuju jestli nějaké ozdůbky nebo ten závoj.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Já teda závoj nee, ani ten přes ksicht, to už vůbec ne (přijde mi to že se nevěsta schovává protože je hnusná, a když už ženich řekne ano, tak už nemůže couvnout...) a do vlasů .. nevím přijde mi to divné ty závoje, je to jak záclona. Jenom takové fakt miniskřipečky a na nich je z bílé látky jakoby udělaná minirůže... a pak takové červené růžičky, je to jakoby na "zašroubování" do účesu. Ty mám dvě, skřipečků 6. Beztak mám jen tři chlupy na hlavě, takže to bude až až mám strašně jemné vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Já u prvního bolesti břicha vůbec neměla! Tohle bylo takové, že jsem se nemohla ani narovnat, ani nic..jen ležet zkroucená. Nebylo mi (těhotensky) špatně, jen mě bylo špatně z bolesti, dokonce jsem si ejdnou musela i sednout uprostřed obchodu a opřít se zády o mražák, jinak bych tam snad umřela..Díky bohu to zhruba kolem 10tého týdne přešlo, ale do té doby jsem mohla jen ležet..takže být v těhotná v toto období a mít se vdávat, tak to určitě nezvládnu :-D . Už jsem říkala, že staré matky (jako já 8-) ) by děti mít neměly, vždycky jsem zastávala názor, že těhotenství není nemoc, že se dá fungovat naprosto normálně..a teď si připadám jako nejneschopnější člověk :-| , děsně mě to štve 8-( Já budu mít rozcuch (vzhledm k tomu, že mi určitě oteče i obličej tak není jiná možnost) a ve vlasech nějaké šáší (ideálně živé či sušené kytky - lístky)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka : no závoj přes obličej bych taky nechtěla...ale takový nějaký co mám v albu si asi nechám udělat...přece jen si říkám, že je to jediný den kdy ho můžu mít.... :-) a milému se to taky líbí.....takže... 8-) ale ty růžičky do vlasů jsou taky moc krásné.... ;-) a jaký budeš mít účes už jsi uvažovala?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Teď mě napadlo že já bych mohla mít závoj..páč se mi děsně mastí vlasy a pleť mám jak puberťák v rozpuku (což mě nikdy netrápilo)..já bych byla jasný případ toho, že chudák ženich nevěděl co si bere a když zvedl závoj bylo pozdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa a pep.e No já účes nevím, to budu konzultovat až v dubnu s kamarádkou, co mě bude česat, tak to nechám na ní, ale stejně mi nic moc nevytvoří, protože na mých vlasech absolutně nic nikdy nedrží... ale závoj určitě ne, už tak jsem bachratá a ještě kolem ksichtu záclonu... Ale sháním bolerko k šatům... potřebuju větší, tady jedna nabízí ale jen krajkové a to se mi faaaakt nelíbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : :-D :-D teď jsi mě rozesmála.... :-D ale tak to určitě není.... no já chci nějaký spíš rozpuštěný účes...nechci žádné drdoly a podobně... 8-) a s tím těhotenstvím je to asi pravda že je pokaždé jiné....no i když...já už jsem byla těhotná 3x a vždycky "bezpříznakově" , kdybych si neudělala test a kdyby mi nevynechala ms, tak ani nevím.... :-p :-D a jakápak stará matka....já myslím že do takových 40 je to ok.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ale závoj je vzadu na vlasech, ne kolem obličeje....aspoň ten můj teda.... 8-) :-) a něco ti určitě vymyslí...s každými vlasy se dá něco vymyslet.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No já budu chtít asi něco mezi drdolem a volnýma vlasama.Původně jsem chtěla drdol co mám v albu, ale teď by to nebylo to pravé..zatím mi obličej neotéká, ale v dubnu už bude teplo a budu už kulatá moc..tak pro jistotu. Ještě že ženich není tintítko tak nebudu vypadat dvakrát taková jako on :-D . Já si test nedělala, že by se takovou šílenou bolestí projevovalo těhotenství mě fakt ve snu nenapadlo..a zvlášť když to bylo hned na poprvé..doktoři mě odjakživa straší s mýma cystama a srůstama jak budu těžce těhotnět.. a vono prd 8-) . To stará matka je trošku ironie, vím že je spousta holek co v mém věku nemají ještě ani jedno..spíš když srovnám první těhu (ve 22ti) a teď druhé v 31 tak si prostě připadám stará a nic nevydržím (unavená, bolesti, přecitlivělá atd - nic z toho jsem tehdy nezažila)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo já vím že myslíš jen do vlasů, ale prostě nevím mě se to moc nelíbí no... a moje vlasy, to je kapitola sama pro sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : ty mě teda strašíš... :-o ale já se nenechám, stejně to mrně chci... :-D a to tě doktoři strašili už před prvním těhotenstvím? ta první fotka účesu ve tvém albu je moc pěkná....to se mi líbí... ;-) @kamculenka : jasně...každý má jiné představy...já jsem nejdřív taky neuvažovala nad závojem, ale tak nějak postupem času to přišlo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa já tě nechci strašit! Jen říkám jak to teď vidím u sebe..prostě katastrofa..ale stejně se na mímo těším :-D . Od začátku marodím, pracovala jsem snad jen 14 dní (a myslela jsem že umřu) teď už jsem teda ok, jen unavená (a tlustá :-D , jak jsem se těšila na hubnutí na svatbu ). Jj, srůsty a cysty mám asi od 20ti, proto jsem prý měla otěhotnět co nejdřív (co nejmladší) páč pak by to mělo jít mnooohem hůř..začínám mít pocit, že doktoři tohle říkají mladým a zdravým holkám schválně, aby uměle zvýšili porodnost :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo uvidím no, ale časem asi začnu hledat nějaké účesy, stránek je hodně a musím vzít v potaz že mám zdravé vlasy, a sehnat bio lak na vlasy bez silikonů. Ach jo to bude makačka. Jo, a ta naše paní dortařka se jmenuje Pierchalová. Zrovna jí jdu psát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e to chce klííííd, teta... ;-) všechno zvládneš a budeš krásná nevěsta... @lucy441986 budete muset říkat slib? Já jen, že vim, že je to o domluvě s farářem - tak vám to řekl přímo, že musíte? Myslím to tak, že buď slib říkají snoubenci a nebo ho přečte farář a snoubenci říkají jen ano...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla holky v obchodě a cestou jsem se stavila objednat se ke kadeřnici, takže už to mám zařízené, zkouška 19.4. večer a svatební česání pak někdy ráno dle domluvy.... :-) @pep.e : :-D že by...no ale mně nikdy nic takového neřekli a těhotní se mi katastrofálně špatně.... ]-( taky jsem hubla na svatbu, ale doktor mi napsal nějaké hormony a do toho svátky a na hubnutí mi zbyly 3 měsíce..... :-p takže ti trochu závidím že tohle už řešit nemusíš.... :-D ;-) @kamculenka : a proč musíš shánět bio lak bez silikonů? já se v tom moc nevyznám, jednou za půl roku mi dobarví melírky a toť vše... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Protože kosmetiku co doma používám, i vlasovou, používám BIO. A na vlasy i šampony a kondicionery a všechno bez chemických konzervantů a podobných sraček, a silikonů. A když se tak o ně starám, nechci si je zase ničit lakem na vlasy se silikony. Některé silikony vyčešeš a vymyješ, ale některé bohužel... jen ostříhat vlasy. Mám vlasy už teda lepší, měla jsem je hodně zničené právě odbarvováním (tmavla mi blond a já se s tím nějak nemohla smířit) teď už to neřeším a starám se o vlásky, ale jde to těžko no, dostaly zabrat chemií :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Teda to bereš zodpovědně..moje vlasy chemií trápím od 14ti, ale nedovedu si představit nepoužívat to co používám...dřív jsem se (roky) barvila co měsíc, posledního půl roku už jen co 2,5 měsíce dobarvit melír (příprava na to, až začnu šedivět :-D ) teď si jen umyju vlasy a udělám culík, ale když jsem chodila do práce tak vlasy dostávaly zabrat..denně umýt, pěnu, vyfoukat, vosk, lak :))), fakt se skoro divím že ještě vlasy mám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo takhle...tak to já bych se bez chemie neobešla...je sice fakt že se snažím jinak o vlasy starat a barvím je jen jednou za půl roku ale bez toho bych nebyla.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa a pep.e : No já jsem si je taky hodně barvila, spíš právě odbarvovala, takže si taky užily... od nějakých 15 let do zhruba loňska... teď jsem se o ně začala starat a dávají se trochu dohromady, ale to fakt ještě bude běh na dlouhou trať.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak jak prožíváte víkend? Já jsem měla včera první zkoušku šatů ale jelikož jsem se po pátečních oslavách necítila dvakrát nejlíp, tak jsem si to moc neužila, ještě že mám v pondělí další.... :-D A co vy...něco nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahojky, já jedu upravovat šaty asi ve středu ráno, můj má ráno volno, tchyně taky a mamka moje už to neřeší je v důchodu, tak pojedeme. Ale budou to nervy bo můj je protivný,... "aby si odpočinul ráno když jde do práce". Ale ho kašlu na šaty se mnou nejde ať si sedí v autě :-D Jinak nového... chtěla jsem jet na svatební veletrh, ale nějak mě tam už nic moc neláká, takže nepojedu. Jinak mám snad vše domluveno, nachystáno, tak nějak není co dělat. Nechápu proč některé chystají svatbu rok... co dělají celou dobu proboha?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?