Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo no...to chápu, teď není moc vhodná doba před svatbou na takové výdaje....ale zase když to zahrneš do svatebních příprav.... :-) třeba by se to dalo nějak vyřešit....? tu cenu už sis zjišťovala asi?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak nezjišťovala, ale to tetování je docela velké, tak předpokládám že kolem 2000 by vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Aha, tak to bych raději taky neriskovala, raději buď přirozeně krásná ;-) @sonipa jojo, na netu šatičky jsou, ale tady je moc zveřejňovat nechci, aby to neviděl někdo ze zúčastněných... ať se nechají překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: No jo, ono mi taky nic jiného nezbyde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : aha...no tak to už mě pak opravdu nic nenapadá.... :-| a co si na to třeba nechat udělat na svatbu něco hennou?? překrylo by to, nevyšlo by to tak draho a pak se ti to smyje.... :-) @misulelenka : jo jasně, to chápu, já nemám strach že by mě tady někdo ze zúčastněných hledal, takže z toho strach nemám, a pak ty šaty nebudou dokonalou kopií těch co mám v albu, to ani nejde, takže.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo taky jsem nad tím uvažovala, ale to jsou zase vyhozené korunky navíc :-( já vím, je to se mnou těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ...to teda je... :-D vem to tak...vždycky to budou korunky navíc...ať si to necháš spravit, nebo si dáš hennu, nebo koupíš nějaký "přehoz", do všeho musíš investovat, i do toho solárka a make-upu, kdyby ses tak rozhodla....takže si nevybereš....takže si buď vybrat nejpřijatelnější variantu, nebo to přežít bez ničeho.... :-) a co třeba účes, nezakryl by to trochu?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ee účes ne nemám tak dlouhé vlasy mám je sotva po lopatky :-( pořád zvažuju či si to nenechat ještě před svatbou opravit... chjo chjo... jenomže tady u nás jsou pokud vím dva salony, ale nevím no ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak účes taky nic... :-| no ta oprava by byla sice asi nejdražší řešení, ale na druhou stranu zase nejlepší v tom, že si ji stejně chceš pak nechat udělat a už ti to zůstane, kdežto ty ostatní věci by byly jen pro ten jeden den.... ;-) jinak v Karviné vím, že je jeden salon na poliklinice na osmičce, tam jsem si nechávala dělat první tetování a byla jsem spokojená a pak někde u náměstí jsem taky slyšela že je dobrý salon.... :-) no samozřejmě v Ostravě je toho víc, ale taky vyšší ceny.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo ptala jsem se, ve fryštátě nevím jak na tom ten borec je jestli udělá jednu kérku za měsíc, to asi nic moc, a na poliklinice, tam k ní chodila kámoška, má 12 kérek a říkala že poslední dvě jí úplně zmršila, že už asi stárne a blbě vidí nebo co, ale že to stojí za starou belu. Zvažuju zvažuju, ale asi to na ten den jen překryju a nechám si to udělat po svatbě. Budu doma zkoušet make-upy a snad to nějaký schová...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-D tak to teda potěš...no já jsem tam byla někdy pře 4 lety.... tak uvidíš, jak se rozhodneš, jsem zvědavá jestli to nějaký make-up dokáže schovat....to pak musíš vyfotit a ukázat... ;-) já se v tom moc nevyznám, používám max. řasenku.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no zkusím na to fláknout korektor a přepudrovat... a pak se domluvím s fotografem ať mi to na fotkách nějak zretušuje kdyby to už moc dělalo neplechu... Ale i tak mi to tetování i kdyby bylo sebehezčí ke svatbě nepasuje...Načančaná princezna, načesaná, upravená a baf! Kérka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka : :-D ale to neee....to nesmíš tak brát...pokud se to tobě líbí a patří to k tobě tak v tom nic špatného nevidím, mně ta jedna taky bude vidět a vůbec mi to nevadí, spíš naopak.... :-) ;-) ale každý máme jiné představy.... ;-) a co dortík, žádné nové info? a jaký vlastně bude? na to jsem se myslím neptala.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jaký bude nevím, ale asi patrový, hranatý a jak jinak než červeno bílý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to každopádně... :-D myslela jsem jestli už jsi někde koukala na dorty, jaký by se ti líbil...? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ale jo, koukala. něco mám vybráno, jen nevím, zda to půjde zrealizovat... takže jak budu mít chvíli odpoledne, tak to hodím, za chvíli odcházím na pohovor...ale se mi tam nechce moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : juuu...a kampak jdeš na pohovor? já chci taky...jsem od 16.prosince bez práce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Já od 20. prosince. Tak smůla, byla to ta ZPF akademie... musela bych vrazit prachy do školení a do všeho a celkově se mi ten systém moc nezamlouvá...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no tak od těch pryč....to je práce o ničem.... :-p a mně dneska přišla poštou organza, trošku jsem se bála jestli se trefím do barvy, ale je super, tak mám radost..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyy ja chci svatbu :-(( achjo ja se porad z toho co se stalo nemuzu zpamatovat :-((
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak super, taky jsem chtěla organzu, ale 100 za metr? Bych potřebovala tak 15m asi, a to se mi zdá dost, dát jen 1500 za kus látky který se pak vyhodí... :( hannyy: Jejdaa, holka naše nešťastná, kdybych ti nějak mohla pomoci...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tolik touzim po svatbe , chci byt stastna ........ jestli se mam porad citit mizerne....tak to stejne nic nevyresi.....bojim se, ze se se pritelem odloucime, odcizime......a stejne rozejdeme ........
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no, jak se tak koukám, přečetla jsem si zpětně ty příspěvky... byla bys šťasná? Neber to ode mě, jako že chci rýpat, ale žít pod jednou střechou rodiče a novomanželé, pak mimi, pak manžel v práci a ty bys skákala kolem staroušků a mimi... nevím, jestli by to bylo to pravé..achich ouvej, no těžko radit :( je mi to moc líto... my se včera taky docela rafli a měla jsem sto chutí se na to celé vys...!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ale ta organza není tak drahá...já mám za 100,- 9m....mám 3ks, to znamená za 300,- 27m.... ;-) mám to tady z bazaru, ale když ji koupíš normálně v obchodě tak vyjde těch 9m na 150,- + -...je to šířka 40cm.... mám ji tmavě červenou, ještě budu kupovat černý vlizelín, ten se mi strašně líbí na stůl.... :-) krom jiných ozdob ještě teda.... @hannyy : a opravdu si to nenecháte projít hlavou?? vždyť je to škoda..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Já se byla u nás ptát, metr organzy 100! No dobře, 97 korun! Jsem myslela že mě trefí ! Taky potřebuju červenou nebo vínovou... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : to byl nějaký drahý obchůdek... :-D koukni třeba tady.... http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
já teď sháním svíčky....měla jsem vybrané v některém tom svatebním e-shopu takové černé s drsným povrchem, ale nemůžu je teď najít.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : nebo tady.... http://www.svatba-eshop.cz/organza-37... ...je toho spousta... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no neeee ty jsi úžasná, díky za ty linky! Jsi zlato! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : nemáš zač...dlužím ti to za tu Fuchsii.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?