Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo je tu někdo???kam jste všichni zmizeli......no pokud děláte děti tak vás to omlouvá ale jestli ne tak máte za Á :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak Vás tu zanedbávám, co kočky? :-D Mno, teď sem měla dovolenou, a pak mě navštívila lehká choroba, takže prskám :-D dneska nastupuje novej ředitel, nikdo neví, jak to tady bude a co potom k prvnímu lednu, to bude čóro móro.. :-N Ty jo, těhulky jedny, se máte, máte se na co těšit x-) Já sem asi před měsícem pořád o miminu doma mluvila, ale asi poslední týden se mi to nějak rozleželo, celkově s prací a představou, že potom už to ubude jenom o miminu a možná chvilenku (cca půl roku :-D :-D :-D :-D :-D ) asi s "nápadem" těhotenství a vysazení prášků počkám ;-) Každopádně se mě tady pořád ptají, kdy to plánuju - taková lheká dikriminace ]-( Sanďu, kdy ty máš termín? x-) Terýsku a co ty? Jéé, to bude překvápko, já si to jednou snad taky nenenchám říct, teda, jestli to vydržím :-D A co ty Sorbonku, jak se máš kočko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kaucul :-D Tak to jo tak to je jasný měla jsi toho hodně:-) No já mám termín 30.11. tak už jedem 8 měsíc:-) Jinak klíďo ještě počkej je fakt že pak je to opravdu jen o miminu ale je to hezká starost..myslím si že když počkáš rok dva tak o nic nepříjdeš:-) Jakej je ten novej ředitel?
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo vdané paní kdepak jste.....sorbonku ,kaucul terý ....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárek, novej ředitel je bejvalej lampasák jak má bejt.. Ale nejní to nejhorší, zatím v poho. Mno, uvidíme časem :-D Teda, tak to máš za pár, jéééé x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držím palce aby se z něho nestal kretén ]-( Jojo blíží se to strašně rychle....už začínám být nervozní...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: snad ne a když jo, frrr na mateřskou :-D :-D :-D
Odpovědět
Ono to frrr na mateřskou není někdy tak lehké, jak se zdá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul :-D :-D tak at to ftrrrrrrrr je co nejdřív x-) x-) Kuratkol jojo někdy to není jednoduchý....to vím i ze své zkušenosti......ale kaucul bude mít určo kliku a frrrrrrrrr bude co nevidět :-D :-D :-D :-D Holky nevíte co je se Zuzkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj tak zatim je mě i mimískovi dobře :-D mám tušení že to bude holčička :-) už tomu neřeknem jinak než Eliško :-DDDD ale Milda chce kluka :-) mě je to popravdě jedno cco to bude přesně jak řikáte hlavně at to je zdravííí :-) Já to ale nevydržim nenechat si to říct :-) jen co mi doktorka řekne jestli to chci vědět tak řekná že jo :-DDD Jinak já to těhotenství mít klidný snad nebudu!!! _Představte si že měl můj tatínek ve 44letech infarkt!!!Naštěstí už je v pořádku doma ale byli to nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jj, myslím to obrazně ;-) Sandu: s jakou zuzkou?? =-) Terý: ty jo.. |-| Tak snad to bude v pořádku!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: jojo snad bude ;-) měla jsem o něj strašnej strach... ale sorbonek tady dlouho nebyla....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mno, já tu sem denně, ale na naší diskusi jaxi zapomínám :-N Ale přiznání je polehčující okolnost :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tééééda ty nevěrnice :-D já jsem ted spíš na koníkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi jasný :-d Tyam mám taky albíčko, ale asi jenom 4 fotky kočárků :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já tam mám zatim jen dva obrázky ale víccc povídání...nemám ted odkud tam dát fotečky.tak já utíkám k televizi :-D papááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Terý:tak držím palečky ale určo to bude už dobrý:-) Kauculko mylsela jsem suzzan ;-) nevěrnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: a jó, já si říkala, jakou Zůzu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta se úplně vytratila to je škoda vid?
Odpovědět
Nene, je taky na koníkovi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol a v jaký diskusy?kdyžtak mi to písni do IP:-) a co je s vámi holky?jak se vám daří???
Odpovědět
Poslala jsem ti mejl do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko tobě už se to blíží, co? :-) Já chodím do diskuse Hola hola, ale už taky míň.. A jak se máte kočky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko a co ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady pořád nikdo neníííííííííííí :-( :-( :-( sorbonek se úplně vytratila :-( Sandulka nám za chvíli porodí :-D a kauculacek je nevěrná s jinou diskuzí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no Terý co naděláme :-D :-D :-D ne tak asi mám eted všichni jiné starosti,,,,ale je milé že alespon jednou za čas si tu napíšem ale je fakt že sorbonek uplně zmizel to kauculka jsem alepson občas mrkne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárek vopice, tak co, kde ste kdo? :-) Sandu ještě si celá? A ty Terísku jak se máš? Sorbí a Zuzu sem tu už hodně ldouho neviděla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko:-) já jsem tady a stále 2V1 už je to otrava ...ale dá se to... ;-) Terýsek naposledy psala že by se měla dozvědět pohlaví ale ještě nepsala tak nevím no :-( Zuzu ta chodí na koníka taky mi psala moc vás šechny pozdravuje ;-) ale o Sorbíkovi nic nevím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulko ty už to máš za chvilej ;) :) Dudunku tam sem myslím viděla, ale asi jednou.. Já sem opět v práci, dneska tu bude pohodilčka, šéfíci budou pryč všeci, tak to bude snad super den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?