Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Sandu: Všechno nejlepší k svátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) :-) Terkooo,no nekecej budeš mamula???? :-N :-N :-N :-N :-N tak to strašně moooc gratuluju x-) x-) x-) to je jasný že jsi těhu,když ti to ukázalo 7 testů :-) :-) :-) Sandulko:Taky přeju vše jen to nejlepší k tvému svátku ;-) :-) Jinak taky jsem si nechala manžílka napsat do OP,určitě je to lepší x-) holky,nevíte když si chci vyměnit malý techničák jestli je to na počkání?nebo to bude zas do měsíce?díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulíno vše nej k svátku ;-) Terýýýý, budeš mít mimískáááá? x-) x-) x-) Gratulace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem trubka, já si ho tam nenechala napsat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ašoooooj už je to potvrzený pokud se něco nepokazí tak anooooo jsem těhuuuuuu holky já jsem tak štastnáááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terýýýýýýýýsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zy kráso to je mazec!!!!!!!!!!!!!!§§ Gratuluju no to je tutovka pokud máš na 7 testech // jééééééééééé Jinak holky moc děkuju za gratulace ke svátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terýsku to je super :-)já mám radost tak holky ještě vy at jsme kompletní :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tady fakt nikdo není:-(já jsem si myslela že si budem psát i nadále po svatbičkách:-(a že uděláme srazík a pokocháme se fotečkama a zavzpomínáme na přípravy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráááánko :-) Mno jo, upadá to :-( Srazík bychom mohli udělat, ale pochybuju, že to vyjde :-( S těma // u nás to ještě hned tak nehrozí, ale myslím, že tak za rok už by mohlo ;-) :-D A písněte jaký máte termíny a plánovaná jména, sem zvědavka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko,:-)no konečně někdo....jéé tak za rok se budte snažit? No já mám termín konec listopadu možná prý začátek prosince:-)a bude to Tobias... Terísku napiš taky jsem zvědavá jak si na tom s termínkem a jestli máte už jméno.....no já srazík jedině ted někdy jelikož pak už nebudu moc..už ted funím jak čtyří :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj tak jsem v 6 týdnu za 3 týdny kontrola a když bude všechno tak jak má tak dostanu průkazku :-D pořád zvracim a zvracim .... a jména bud Eliška nebo Filípek :-) Ty brdo Sandulko ty to máš už za chviličku :-) Tobias to je taky moc hezký jméééno :-) u mě by to měl bát duben květen.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se těším :) Filípka sem taky chtěla, ale Jířovi se to nelíbí a nebo Matyáše x-) Ale to se mu taky nelíbí.. A na holčičce sme se shodli - Klárka x-) ale u nás je to ještě daleko na rozhodování :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Terýsku no to je perfektní tak už tedy můžu gratulovat!!!!!!to je super!!!jen mi je tě líto s tím zvracením :-(ale neboj to přejde brzy...zas je pozitivní to,že když zvracíš zvyšuje se ti hodně hormon takže je to důkaz že miminko prospívá:-) Jinak jména máš nádherný.....no mi dneska kecali s manželem o jménech a máme další:-))hahahtakže bud Tobias (Tobík) Maximilián (maxík) Martin (po manželovi) Takže dylema veliký:-))) Jinak jsme dnes byli na to 4D ultrazvuku holky bomba malej je celej manžel ta podoba to nám vyrazilo dech!!!!fakt až jsme začali oba brečet ze mě nemá nic ..celej manžel ale strašně moc!!!je krásnej :-N Jinak holky už mám video konečně a fotky ze svatby včera jsem si pro ně byla...ale musím najít zas nějakou dobrou dušičku která mi fotečky zmenší ....a pak přidám:-))) Kauculíku:Neboj to příjde tak rychle....že sama budeš koukat :-D To se mi líbí jen tak dál at se tu rozrůstáme:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj holčiny ;-) :-) Terísku,tak to je super :-N ještě jednou gratuluji,mamino x-) Jen já pořád nic :-( :-) snad se jednou dočkám =-) Ten 4d ultrazvuk je super,byla na něm kamarádka a když mi ukazovala fotku,tak to byla bomba x-) Teda Sandulko,toto letí :-N ani se nenaděješ a mimísek bude venku :-N :-N :-N Kauculko,kuratkol achoooj :-)nechci,aby jste si myslely,že na vás prdim :-p :-D :-D :-D Jdu do hajan |-| zítra se mám dostavit podat vysvětlení na policii,za rychlou jízdu ]-( tak jsem zvědavá,kolik mi napálí pokutu,blbci jedni ]-( :-S Tak páááááááááááááááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí drž se !!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí tak jak si dopadla? Jinak čůůůs holky :-) Tady v práci je to poslední dobou nahovínko, začali říkat, koho propouští, komu snižují platovou třídu atd.. Já snad zůstávám, ale na stejném místě, víc práce a peněz ani o píď víc.. Mno, tak snad se to nějak vyřeší, je to tu na palici a ta atmosféra :-( Zítra máme zase grilovačku, mě už to tak vůbec nechutná, to je hrozný ]-( A pomalu začínám vymýšlet dárky k vánocům. Jsou to sice ještě 4 měsíce, ale to uteče jak voda a já to pak zasejc budu shánět na poslední chvíli, což nechci.. =-) Ale nic moc nápady, nějak mě to nejde.. Jířa se vrátil zpět do "Starých kolejích", už není jak čerstvě zamilovanej :-D ale docela dlouho mu to vydrželo.. No a co vy kočky moje? Jak žijete? Některý už máte pupíčky větší či menší a někdo se pořád snaží, viď Sorbí. ale neboj, jednou se tam ta mrcha bílá dostane a mimísek bude x-) Jdu si udělat druhou snídani, dokud tady nikdo není, tak piště a mějte se :-)
Odpovědět
Ahojky, u nás v práci taky nic moc. Povýšení aneb více práce, větší stres za stejné peníze.... Taky už bych to mimi chtěla. Máme teď štěňátka a řešíme hypotéku..... Taaaak se těším na pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
kauculínku ahojky:-)jojo koukám že práce je všude stejná žádná sláva,žádný zvedání platu jen práce nad hlavu |-| :-( no ale co naděláme no já už mám bříško dost veliký a začíná mi to už vadit v běžným životě ...tím myslím v práci a fungovat...jsem taková pomalá nejradějí bych ležela koukala na telku a tak....navíc začíná být po létě a takovýty studený rána to nemám ráda:-(Jinak můj Martin je teda stále asi zamilovanej je to lepší jak před svatbou :-N ale to bude asi taky tím že čekáme mimi a proto je tolik pozorný :-N Takže kaucul oni ti jako dají víc práce ale stejný peníze? :-S Kuratkol ty máš hezký starosti ted:-)štěnátka ,hypotéku to je super... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj kočky :-) tak jak se máte?? já musim pořád ležet :-( mám to rizikový ale snad to bude v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Terísku hajej ,lež ,a nic nedělej:-)určo bude vše v pořádku...z jakého důvodu to máš rizikové?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-) Tak jsem dostala 1000,- pokuty 8-( bodíky mi snad zůstaly všechny :-Ntaky mi manžílek dal kázání,at jezdim předpisově 8-( :-D Sandulko:Však by jsi mohla zůstat už doma,ne?doktorka by ti to určitě napsala ;-) Terísku:Jaktože máš rizikový? :-( =-) Kauculko:U nás v práci je to taky naprd,ale už nemají koho propouštět,páč koho mohli,toho už propustily :-| to je fakt hrozná doba ]-( Jinak ti úplně rozumim,že se Jířa vrátil do starých kolejí zamilovanosti :-) u nás je to stejné :-D kamarádky se mě ptají,jestli je to po svatbě mezi námi jiné-NENÍ :-D :-D Kuratkol:Jéé,ty už máš štěnátka???my taky,ale už devítiletý :-D ale je to pořád náš mazel ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí určo by mi to napsal ale snažím se to ještě chvilku vydržet:-)já vím jsem cvok :-D :-D dala jsem pár foteček do albíka tak mrkněte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooooooooooj zlatíčka :-) tak v úterý jdu na kontrolu a kdž bude vše OK tak dostanu těhu průkazku :-D tak na mě myslete at je to v pořádku.... řekla bych že se šetřim až moc :-D M ilda brouček uklízí i pere :-) malinkej... Sorbonku nboj jsem si jistá že ti to brzy vyjde uvidíš :-) a zkoušela jsi vitamínky a tak? já pila i čaj a vyšlo to hned...po sexíčku nohy nahoru. sandulko tobě se to pěkně blíží vid? :-) tak se hlavně opatruj:-) Kauculko mě vyrazily ty sv..ě i když nesměli tak na mě udělali takovej nátlak že jsem jim podepsala dohodu...ted si řikám jak sem blbá ale po boji je každej generál :-( na socialce, pracáku i doktorky řikali že tohle je taková svi..r.a že to je neskutečný.... kuratkol jééé štěnátka :-) my máme jedno pořídili jsme si kříženečka jack russel teriera s jezevčíkem :-) je to pěknej raubíř...
Odpovědět
Profilova fotka
Terísku oni tě vyhodili????to si děláš legraci???to jsou takový ku..y?oni to věděli? Jinak nám se to blíží ukrutnou rychlostí:-)už začínám mít bobky :-D :-D Tak ti držím palečky a hnedka napiš jak ko. dopadla
Odpovědět
Profilova fotka
Ašooooj jojo vyhodilůi a věděli to! udělali na mě habadůru!!!! Jinak kontrola v pořádku a mám už těhu průkazku :-D už nám začínají růst ručičky a nožičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš Terísku mám úplně husí kůži :-N :-N :-N to je krásný tak to už máš nejkritičtější období za sebou ted se začni opečovávat ,odpočívej a dávej na sebe pozor...ale hlavně si to ted začni užívat je to nádherný období:-) Kdy máš termínek? Gratuluju ke kontrole:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko termínek mám 17.dubna ;-) období je to úúúžasnýýý :-D akorát mojemu žaludku se vůůůůbecc nelíbí :-D uáááááá už aby se ten mrnousek narodil.....jsem děsně zvědavá cco to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terý ty jo dubnátko to je super :-)krásně na jaro to je nejlepší období to já už budu mít 5 měsíčního sviště :-D :-D vy si nenecháte říct pohlaví??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandulko určitě si necháme říct pohlaví :-D já to nevydržim :-) už se nemůžu dočkat až nám to řeknou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co si Terý přejete?u nás manžel věděl že si udělal kluka :-D :-D přál si ho moc no a já jsem si ze začátku přála holku ale spíš mi to bylo jedno :-)hlavně aby to bylo zdraví....a ted jsem strašně ráda že je to kluk...bude dělat lumpárny to bude prča :-D :-D :-D :-D :-D :-D a jak ti je?půjdeš marodit?nebo budeš chodit do práce?mě už se mateřská blíží...musím 20.10 už odejít:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?