Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova : nic moc jsem psala pac maji silene ceny za ubytovani a pak taky spatne rozdeleni hostiny, v jednom salonku jen hostinu a v jinem tancovat a to se mi nelibilo se stale presouvat do jine mistnosti, muzu ti preposlat nabidku aby jste si usetrili cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy a není to tak, že v jednom patře je ubytování a salonek na oběd a dole (patro pod) je větší salonek na tancování?? Pokud to je ten samý hotel, kde měl brácha svatbu, tak to bylo v pohodě. V jednom patře byly pokoje + salonek na oběd, kde normálně dělají i snídaně pro hosty, atd. a v patře dole byl větší salonek, kde se tancovalo - byly tam přípojky na aparatury pro kapelu a nikoho jsme nerušili, když číšníci chystali zase vše na snídani nahoře v patře :-) nám to nevadilo, ale nevím, zda je to to stejné.. :-N
Odpovědět
@hannyy Tak jestli tě můžu poprosit o tu nabídku, mrkla bych se. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia no muzeto to to byt, kazdopadne je to asi na situaci, my chceme mit vse pohromade a ne jinde jist a jinde tancovat :-D ale proc ne .... @krisbursova tak kolem 18.30 az prijdu z prace ti to cele preposlu do ip ;-) a co treba Zamecky hotel ve Vranove, tam jsme to chteli mit my, ale do dubna nebudou mit otevreno az na sezonu, jednani super, ceny ok i za spani, velky salonek s parketama na hostinu u toho balkon kam se chodi kourit, ;-) nebo rikaji v jevisovicich na sypce ze taky delaji hezke svatby ;-) na unojemsku toho moc neni , nebo je ale cenove je to silene Jinak za sbvedka mi pujde nakonec bracha :-D sestrenka mi bude cely den k dispozici aby nebyl bracha :-D mam od strejdy zamnluvene dva bile holoubky i klec, teta rikala, ze si jich muzu vzit na posteni treba vsechny :-D :-D :-D on ma nejake slechtene a teta trpi nejradsi by mu je vsechny vypustila ven :-D jinka konecne jsme dodelali zamkovku na dvore a jeste vjezd pred domeckem ;-) takze pro letosek jsme ukoncili vse ohledne domecku a ted se bude delat vevnitr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy jasné, každého věc.. ale mně nepřijde mít oběd v jednom salonku a pak se všichni přesunout o patro níže a tam slavit až do rána.. :-) mít tam aj raut, tancování.. ale někomu to může vadit.. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy a @krisbursova Ahoj, my měli hostinu v Sýpce Jevišovice a ubytování pro hosty v Jevišovicích u Šalamouna a vše OK. Žádný okázalý luxus to není, to se nedá očekávat, ale všichni se bavili, pít a jíst bylo co. Nejdůležitější je, že se sejde dobrá skupina lidí, kteří znají svatební pár a zábava jede... Obřad jsme měli ve Znojmě a vše klaplo na čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Kompromis určitě najdeš, hledat místo se vším, co si přeješ, bude nejspíš náročné a možná i vyčerpávající...
Odpovědět
Profilova fotka
@biene007 : ja jsem to misto nasla :-D a myslim, ze ne spatne ;-) jen urcite bych nechtela se premistovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už máme vybrané snubáčky :-D při odpolední kávě zazvonil telefon a volal ten náš známý zda jsme doma, že nám doveze plato se snebákama :-D vybírali jsme asi 20 min, zkoušeli a hodnotili :-D nakonec teda vybrali :-D jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy - Prstýnky jste vybrali krásný. Takový styl se mi moc líbí. :-) Dneska na mě nějak začlo doléhat, že už budou Vánoce. Dárky žádný pokoupený, peněz pomálu, všechny spolkl barák. Jindy už jsem měla pokoupeno, letos nic moc. :-S No musím to pořešit, ať to nehoním na poslední chvíli. V neděli se chystám na rozsvícení stromečku, nasát trochu adventví atmosféry. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : dekujem :-D jsem rada ze uz je mame vybrane, je to takovy dalsi krok kupredu , pritel je jak male dite, doufam, ze mu to vydrzi :-D tak vanoce letos nechci videt, snazime se jak to jde vrazet vse do domecku, takze letos budeme darovat malickosti a ani si s tim nedelam hlavu, domecek pozira penize jen to huci, ale zase je videt kazdy tyden jak se vse meni a to nas moc tesi ;-) pristi rok o to bude pohodovejsi , ted jeste naposled zatat zuby a pak uz to pujde ;-)
Odpovědět
@hannyy Ahoj, děkuji za e-mail. Kde teda nakonec budete mít hostinu, na fotkách máš Hotel Bítov s popiskem místo hostiny. Nás hotel Bítov překvapil, hrozně příjemné vystupování provozního. Takže pro nás jasná volba.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krisbursova : Pro nas zustava Rumburak finalni :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsme se sem nepodívala...moc to nezvládám a taky od svatby daleko, tak zapomínám...Anežka mi holt zabere veškerý čas :-D Koukám, že to tu žije :-) Jináč Anežka mi roste jako z vody...v 8.měsících už má 9600g a necelých 80cm...a dneska si poprvé stoupla v postýlce x-) @hannyy koukám, že se Ti to hezky rozjelo a svatbička sekrásně blíží :-) V Rumburaku jsme byli po svatbě na výletě...kousek odtud máme chajdu a Bítov je krásný, tam bude krásná svatba...dokážu si tam představit krásný fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : tak to je mala sikulka :-D , no ja se na svatbu tesim moc, rumburak je opravdu zasny a moc se tam tesime, doufam, ze bude slunecny den aby byly hezke forky ;-)
Odpovědět
já jsem se vdávala ve Znojmě 8.10 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkaaaa ahoj veru, blahopřeju ke svatbě a tak šup sem s fotkama :-) kde jste měli svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel ahoooj, je jasné, že malá ti zabere spoustu času a tudíž nestíháš zajít na diskuze, atd. :-) krásně vám roste a blahopřeju, že si poprvé stoupla v postýlce x-) :-) to jsi měla radost, co? :-)
Odpovědět
fotecky dam hned jak bude chvile casu :) . A svatbu jsme meli ve Znojme normalne na urade.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkaaaa tak na fotky se už těším :-) kolik vás bylo, kde jste měli hostinu? Trochu se nám rozepiš :-)
Odpovědět
My jsme měli malou svatbu jen kolem 30ti lidí a hostinu jsme měli v Unanove, ale jak říkám nic velkého to nebylo ,ale užili jsme si to maximálně . My jsme plánovali svatbu v době kdy jsme čekali Laurinku ,takže se toho moc nedalo :( . Ale i tak se mi svatba líbila a jsem spokojená :)
Odpovědět
Ahojky holky:-) Příští rok se budu vdávat na Bítově. Neměla jste tam některá také svatbu? Potřebovala bych vědět, jak je to s tím obřadem na kapli a hostinou. :-) Jo a neznáte dobrého fotografa z okolí a v nějakém rozumném cenovém rozmezí:-) Děkuji. :-)
Odpovědět
Ahojky, nemáte někdo prosím kontakt na nějakého DJ na svatbu? Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku my jsme měli Renču Pfefferovou, bude ji mít i hannyy ;-) my jsme byli naprosto spokojení !! x-) http://www.facebook.com/media/set/?se...
Odpovědět
@lennnia kolik stáli na celý den???:-) Děkuji Ps. koukala jsem na ty fotky z toho lesa pavlínky a jejího muže a jsou přímo dokonalé:-) miluju přírodu. Děkuji za skvělý tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku její ceník je na jejich stránkách ;-) záleží jaký balíček si vyberete, jak dlouho tam bude, atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku : vitam te :-D dalsi nevestinka to je skvele, my taky budeme mit na bitove svatbu i hostinu, svatbu v kapli na hrade a hostinu v Rumburaku. ;-) Kdy budete mit svatbu vy, kolik lidi a v jake barve ;-) hudba - JarryBand jsou to Znojmaci a hraji vic nez fantasticky a cokoliv , bohuzel na nasi svtabu uz maji neco, jsou i financne ok . ;-) kdyztak ti poslu do ip cislo. ;-) my budeme mit ve finale nejake zname od pritele, cenove asi nejlepsi, ale neslysela jsem je nikdy , presto verim, ze to dopadne dobre ;-) . Pokud bys potrebovala kontakty na matriku v bitove ci na farare takl ti je dam taky. ;-)
Odpovědět
@hannyy Ahoj, promiň, že jsem neodepsala dřív:-) Stydím se:-) My bychom chtěli mít obřad v té kapli a hostinu ještě nevíme, ale mě se na rumburaku moc nelíbí, ale vířivku tam maj perfektní:-) Nevíš o nějaké hezké restauraci, která má takový ty dřevěný krovy na stropě?? Mám radši spíš nějaké přírodnější prostředí, než jednoduché zdi. A navíc bych tam mohla i zavěsit výzdobu:-) Bylo by to naprosto ideální. Pošli na prosím do ip kontakty na toho pana faráře a na matriku. :-) Děkuji, jsi zlatá nejzlaťoulinkatější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku : Ahojky :-D to je v poho :-D no momentalne me nic v okoli Bitova v tom stylu nic nenapada :-( ale vim, co myslis ;-) v jake brave budete mit svatbu ? ;-) Kontakty ti samozrejme poslu do IP ;-)
Odpovědět
@hannyy No spíš nejde o barvu jako o tom, že bych chtěla ozdoby pověsit někam do prostoru. Barvy mám světle růžovou a zelenou.:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?