Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Vypadáte na fotkách moc šťastně, to je dobře! :-) x-) Svatba se vydařila a že byla nedostatková obsluha vč. nefunkční čok.fontány, to dvakrát nepotěší, ale co.. hlavně že vy dva jste si to užili a ostatní jde stranou!! :-) Nad vším ostatním člověk mávne rukou, když si uvědomí, že si vzal člověka, kterého miluje, ne? :-) A je pravda, že leckdo nemůže říct, že by měl na svatbě dva ohňostroje :-D
Odpovědět
@lennnia :-) Děkuji za podporu...je to tak...a čím je to dál, tím míň mě to trápí:-) A nebylo to nic, co jsme mohli ovlivnit nebo tušit předem, tak to snad i hosté pochopili:-) Z naší strany je spokojenost, krásné vzpomínky a od hostů také pozitivní reakce...a úžasné fotky jsou pomyslnou třešničkou na dortu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany víš, nikde není vše podle plánu anebo úplně dokonalé ;-) nejste první ani poslední.. 8-) nejdůležitější je, že vy jste si to užili, máte krásné vzpomínky, jste spokojeni a taky to, že se hosté dobře bavili - to je známka, že se všem na vaší svatbě líbilo x-) a tak to má být!! Jestli se něco pokazilo, tak by to měl člověk přejít a myslet na to příjemné a to si oživovat, no ne? My jsme si teď s manželem prohlíželi svatební fotky x-) myslet na to krásné!! Fotky fakt super, to vás teda fotil Radovan Chvíla? On ale asi není ze Znojma, ne? Kolik vás stál?
Odpovědět
JJ, souhlasím...:-) Ano, R.CH. - je z Uherského Brodu, do Znojma moc nejezdí...naposledy tu fotil miss Chmelířovou a hokejistu Procházku. Jelikož jsme na fotkách šetřit nechtěli, tak jsme fotografa vyloženě vybírali dle stylu focení a vyhrál to on...samozřejmě s vyšší cenou jsme v tomto případě počítali. Záleží kolik hodin má na svatbě být, my ho měli cca 10h. = 11 tis. v našem lednovém (tedy mimosezonním termínu) - v tom je to focení, cca 500 fotek na DVD, slideshow, děkovná karta. Můžu říct, že kdybych volila znovu fotografa - neměnila bych:-)
Odpovědět
@lennnia
Odpovědět
@elffany koukla jsme na video a to je nádhera x-) x-) Úplně z vás obou září štěstí a láska a tak to má být x-) ;-) A mělas fakt krásný šaty...jemná krajka, fakt perfektní ;-) Moc to oběma slušelo ;-) A měli jste super fotografa, fotky mají úžasnou atmosféru...skvělá volba ;-)
Odpovědět
@hanyzka.zel Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@hanyzka.zel x-) děkuji moc...to potěší ;-) při focení jsme sice trochu mrzli, ale nic není znát...naopak to jako lednové fotky ani nevypadá 8-) a když týden po naší svatbě napadl sníh, ani nás to nemrzelo - mokro, zataženo...zlatej náš orkán, co se zrovna přehnal :-D
Odpovědět
@elffany jo, to je fakt, vypadá to spíš na časné jaro než na leden :-N To nebude nikdo v budoucnu věřit, že to bylo v lednu :-D Jé, tak to bylo štěstí s tím orkánem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky ,mám za sebou úžasný den , zkoušení šatů a hlavně finálně pořešené cukroví , zítra vemu na šaty útok v Telči kde by mi i moje šaty vykoupili a já si u nich zapůjčila na svatbu ;-) snad to vše klapne, dneska jsem lítala s maminou, zítra beru kámošku, pro tu snad vybereme rovnou i šatky , takže to opět bude časově náročná akce :-D ale těším se , zkoušení šatů mě moc baví :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tak hannyy to rozjela ve velkým. :-D A s šatama se doufám pochlubíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : Petko jsou v albu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannyy Už jsem je shlédla. Moc pěkné. Taky se mi líbí ty co většině. :-)
Odpovědět
ahoj, neznáte prosím někdo veletrh Svatební den ve Znojmě?
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta No ja bojuji mezi uplně těmi posldními -španělkami a těma šlehačkovýma s tou stuhou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Nevíte prosím náhodou něco bližšího o organizaci a cenách oslav v Louckém klášteře? Mají tam víc těch sálů k pronájmu. Mamka bude letos slavit 50. narozeniny, tak by chtěla oslavu tak pro 40lidí ale nic moc nóbl a drahého. Nebo neporadíte někdo něco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka : ahoj zkus naspsat di ip berinka1 , vim ze tam byly koukat na saly, urcite ti ceny rekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) jsem taky od Znojma a plánujeme svatbu v červnu, už jen 100 dní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@macinek85 - No čau. Už stříháš metr? Utíká to. Tak že pozdravujeme Tomášky a určitě přijdeme na čumendu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nas ceka tento vikend naobalkovat oznamka a obejit moji stranu a taky nas ceka farar :-D leti ten cas silene :-D jeste ten brezen prezit v praci a pak jdu na dovcu az do svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta jj stříhám :) teď to uteče... ale už může,všechno je připravené :)
Odpovědět
Profilova fotka
@macinek85 a kde budete mit hostinu ,obrad a vse kolem, kolik lidi ;-) v jake barve atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad bude pouze na úřadě, hostina v Plenkovicích v penzionu u Havlínů, budeme mít cca 35 lidí a barva svatby je sytě žlutá :) šaty jsem si nechala ušít,takže už jsou taky připravené, prstýnky jsme si objednávali v Brně firmou Primossa, jsou nádherné... Jediné co nevím, tak kde si nechat navázat svatební kytici....
Odpovědět
Profilova fotka
@macinek85 Ty kráso, kde jste nabrali tolik lidí? Já myslela, že bude malá svatba. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Však je malá :) prostě se to nějak načetlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak finalni navstevu obou stran a ujasneni jasnych pravidel a prubehy svtaby mame zdatne za sebou :-D oboji rodice to prezily bez vetsi ujmy na zdravi :-D a ted uz se jen tesit a doufat, ze bude krasny slunecny den :-D
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak se znovu ozývám po dlouhé době. :-) Šaty se budou šít na zakázku, ženich má oblek hotovej, akorát někde sehnat supr čupr zelenou kravatu a kapesníček. Do svatební kytičky si navážu růžové a bílé růže, větvičky z lípy, sedmikrásky a pak nějaký další květinky, co najdeme na louce. Stuha bude zelená. Nu a jinak, nechám si obarvit vlasy jako rusovlásku, jak jsem to mívávala, tak se na to hrozně moc těším!!!:-) Teď jen ještě zavolat knězi a začít domlouvat. Podvazek, ani nějaké knoflíčky do manžet nebudou, je to zbytečnost rozhorlených nevěst.(můj názor). No prostě moc se těším, furt se na ten prstýnek koukám. Jo a ještě...rytina ve snubních bude "Láska chce jen milovat 7.7.2012" :-) paa
Odpovědět
@hannyy :-D ještě aby to nepřežili.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ sarriku : tak je pravda ze se nepozabijeli :-D i kdyz to nazorama a i po financni strance bylo na noze, ale nastesti dosly i pritelovi rodice k rozumu a verim, ze svtaba nebude mit chybu . Jsem rada , ze uz zbyva jen mesic a ze uz hlavne v organizaci se nic uz nezmeni :-D , na ryti a prstynky jdeme ted o vikendu tak se tesim a i asi na kytku abych si vybrala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?