Menu Forum

Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

2. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
 @raffaelo pak jedině třeba ještě jiný objekty na vesnicích kolem Znojma...napadl mě zámeček v Kravsku, ty poplatky budou určitě nižší než ve Znojmě (viz Happy - Hnanice) - záleží na matrice, pod kterou ta vesnice spadá.
28. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
  • Svatba byla 19. srpna 2011
    Hotel Happy Star, Hnanice, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
 @elffany to je taky možnost.. nebo třeba Bítov, ten je taky blízko.. emoticon
28. říj 2011 ve 20:25  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @evik_1 Ahojky Evi, předtím jsem napsala jen narychlo. Ale moc vám gratuluji k manželství a přeji hodně štěstíčka do společného života emoticon Nedávno jsme se potkali v buse, ale asi jsi mě nepoznala. emoticon a bydlíte v přímkách? Jela jsi zrovna tam emoticon já sem chodím akorád pokecat s holkama, jinak svatbu zatím neplánujeme. Jinak minulý víkend se vdávala Martina Petrůsková emoticon ale ta sem vůbec nechodí. Byli jsme se na ni podívat. emoticon
29. říj 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @elffany tak zrovna v Kravsku bych to nechtěla. Ta kaple se mi teda dvakrát nelíbí emoticon není náhodou Tvůj nastávající Martin Čopf? emoticon

@lennnia Bítov se mi zdá už docela dost z ruky právě emoticon ale možná, že to kilometrově vychází stejně jak ten Happy Star emoticon kouknu na mapy. Já teda nadšená z toho že to bude mimo Znojmo moc nejsem emoticon přijde mi to akorád plno starostí navíc. Hlavně co se týče dopravy lidí emoticon ale je fakt, že pak se na to budu dívat jinak.
29. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 Tak jsem koukala a ten Bítov je 35 km emoticon a to už je fakt dost. A Vranov jakbysmet. Takže to vidím jednou fakt na ten Happy Star emoticon tak nějak jsme se na tom shodli i s přítelem.
29. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @raffaelo já taky ne, proto bude ten Happy Staremoticon Pak ti aspoň můžu sdělit naše dojmy a zážitky... Nerada tu zveřejňuji příjmení, ale je to takemoticon
29. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @raffaelo + @elffany holky budete spokojené, uvidíte.. My jsme opravdu byli!! Aj kamarádka, co se tam vdávala ve stejný den, tak taky byli spokojení emoticon my jsme si tam zašli zaplavat, na večeři a své kouzlo měl aj apartmán emoticon

@elffany jsem zvědavá, jaké to bude v zimě emoticon snad budete mít sníh, aby to byla úplně zimní svatba emoticon
29. říj 2011 ve 20:04  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik_1
Registrovala se 18. května 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
evik_1
Registrovala se 18. května 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Znojmo.
 @raffaelo Ahoj Veru! Je to možné, že jsme jeli spolu v buse. V Přimkách pořád bydlíme. Bohužel jsme zatím nenašli vhodný byt ke koupi. Jinak jsi mě měla oslovit, to víš, mám toho kolikrát po práci dost a těším se domů. Martinu už jsem neviděla ani nepamatuji. Koho si vůbec vzala?
Moc děkuji za přáníemoticon
29. říj 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @elffany emoticon emoticon to se moc moc moc omlouvám. Měla jsem to napsat do soukromé zprávy emoticon nezlob se.
Také máte svatbu v Happy Staru? Tak potom povykládáš také emoticon
30. říj 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @evik_1 a jste v Přímkách u vašich? Nebo máte něco svého? My jsme po delším hledání letos koupili v přímkách byt. Byla to docela náhoda, že to byl byt od přítelových známých emoticon ale jinak to je s bytama po znojmě fakt katastrofa. Martina si vzala Zdenka Valentu. Jsou spolu už 9 let emoticon
A Ty jsi pořád někde v lékárně?
30. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @lennnia Leni, já jsem spíš zvědavá kdy se k té naší svatbě bude vůbec schylovat emoticon
30. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @lennnia Věřím...nám se líbí už jen to, že tam můžou bez problémů i psi, což ne všude bývají tak vstřícní. Jak jsme byli v Happy v létě, tak nám i sami od sebe nabídli, že nám jednoho ubytují zdarma - to bylo hezký gesto a snad to tak bude i při svatběemoticon My tam zůstaneme asi i den po svatbě a užijeme si nějaký ty masáže a relax...emoticon
Zatím jsem slyšela jen jednu negativní zkušenost - paní odsud z brms (tunkovka) mi psala, že tam měli půl roku rezervaci a těsně před svatbou jim řekli, že jim zapomněli rezervovat apartmán, tak dostali "jen" dvoulůžkový pokoj. Ale jinak že byli taky spokojeni.
A co si myslíš o provozním - jakej na tebe udělal dojem? V pohodě, ochotnej? V listopadu si s ním musíme sjednat schůzku a všechno doladit.
Se sněhem tajně doufám...a vůbec si nevybavím, jak bylo letos začátkem ledna? Sníh?
30. říj 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @raffaelo V poho, nezlobím...emoticon Říkala jsem Martinovi, že tu má další známouemoticon Pak ti ráda povím co a jak.
30. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @elffany Dobře, budu se těšit na reference emoticon a nemá Martinova ségra mimčo? Já jsem ji vídala dole na vídenské, když jsme tam ještě bydleli vozit kočárek.. emoticon
30. říj 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @raffaelo ano, mají Tomáška - bude mít rok v listopadu...emoticon
30. říj 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @elffany tak za Tomáškem a Hančou jdu ve středu emoticon emoticon

Co se týče pana provozního, tak byl ze začátku jeden pán a pak se změnil a byl jiný. Ale oba byli fakt v pohodě. Všechny otázky nám zodpověděli!! Fakt ochotnej, cokoliv jsme chtěli, tak nám ukázal nebo vysvětlil. Aj se s námi chtěl domluvit na hudbě, chtěl nám tam pustit na ukázku nějakou hudbu, ale protože jsme to měli jen ve čtyřech, tak jsme mu řekli, že to necháme na nich, ať nám tam něco zapnou. Prý si ale nevěsta se ženichem dávají CD s vlastní hudbou.
Apartmán jsme měli domluvený a je pravda, že jsme se před svatbou ptali, zda ho máme zarezervovaný. Aj si to pan provozní napsal do těch papírů, kde si psal naše požadavky (nějaký jejich formulář - objednávací) - aj jsme si ho mohli nechat okopírovat, ale my jsme si to nevzali, protože jsme to měli jednoduché. Vy si můžete požádat o jeho okopírování.
Pejsky tam berou v pohodě. Jak jsme byli ve svatební den na večeři, tak tam měla jedna paní taky pejska (asi ta srnka) a měla ho normálně na volno a seděl vedle ní na lavici emoticon

Sníh byl emoticon tak doufám, že budete mít aj vy sníh, protože by to bylo nádherný!! Úplně jako v pohádce!! emoticon
30. říj 2011 v 19:24  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @elffany tak do Hanky bych to vůbec neřekla, že si "tak brzo" pořídí mimčo emoticon a je také vdaná?
30. říj 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @lennnia Ty Hanku znáš také? jak je ten svět malý emoticon
30. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @raffaelo no taky jsme to nečekali...pořád říkala "až tak za dva roky" a najednou...emoticon Se svatbou to stejný - taky prvně říkali, že nechcou a pak, že až bude malej na světě...a najednou přišli, že se za tři týdny berou - takže se vzali vloni v srpnu. Ale byl to jen obřad na radnici, žádná hostina, takže tam nebylo v podstatě nic časově náročnýho na organizaci.
Jj, už jsme to tu nedávno řešily, že se tady skoro všechny nějak známe (přes někoho, od vidění apod.)emoticon
30. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @lennnia emoticon slyšela jsem, že budou mít návštěvu se svatebníma fotkamaemoticon Pozdravujemoticon
Jinak děkuji za info, aspoň vím, co čekat (pokud se tam provozní zase nezměnil).
Byl...no super, statisticky to vychází teda dobřeemoticon
30. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @raffaelo no jasně emoticon Byla jsem se jim podívat aj na svatbě, když se Hanča vdávala emoticon chodily jsme na stejnou školu, atd. emoticon

@elffany tak ta návštěva se svatebníma fotkama jsem já emoticon emoticon pozdrav vyřídím emoticon emoticon
30. říj 2011 ve 20:54  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 @elffany
@lennnia a koho má Hanka za manžu? Klidně do IP emoticon Taky bych chtěla vidět její svatební fotky emoticon
31. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik_1
fotoportrét
fotoportrét
evik_1
 @raffaelo V Příměticích bydlíme v garsonce. Je po babičce, ale stále hledáme něco jiného. Ale bohužel tady ve Znojmě jsou ty byty předražený. Prý Olomouci jsou byty mnohem levnější a přitom je to větší město. Nechápu.
Vloni v říjnu jsem nastoupila do lékárny v Hrušovanech a od února pracuji v lékárně ve Znojmě. To dojíždění bylo hrozný. Teď jsem jakž takž spokojená- jen ta pracovní doba mi moc nevyhovuje- každý den kromě víkendu do 16.30- člověk už pak nic nestihne vyřídit.
31. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 Ahojte holky, trochu po delsi dobe, tento tyden asi ve ct pojedu do dukle se podivat jak to teda maji a jestli je to co k cemu delat u nich hostinu, zase jsme pokrocili v domecku , vcera prisla nova postel , ted nas ceka polozeni zamkove dlazby na dvur , porad je co delat, uz at jsou vanoce a je chvili klid emoticon , jinak rodice jsou konecne pryc , takze az se o viku vrati z termalu, tak jim uz musime rict, ze chceme svatbu v dubnu emoticon
1. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
Registrovala se 10. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
Registrovala se 10. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků.
 @hannyy tak to bude akorát půl roku dopředu emoticon takové předvánoční překvapení emoticon Jinak věřím, že máte pořád co dělat...copak domeček.
Nás teď taky čeká stěhování emoticon Těšíme se moc, ale nejraději bych, kdyby mohl přijet jeřáb a všechno jen krásně nabrat a přemístit emoticon Do bytečku - ale konečně svého a krásného. Domluvili jsme se ale, že stěhování necháme až někdy po Novém roce. Jinak by to nebyly svátky klidu, ale šílené honičky, protože já chci mít na Vánoce vždy vše pěkné a tady nás bude čekat ještě i dost práce a zařizování...
1. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Holky, nevěstinky, jak pokračujete?? emoticon a myslím, že se další holky už povdávaly - tak šup sem s dojmama, zážitkama a fotkama emoticon

My včera byli s manželem na koncertě Marušky Rotterové a bylo to úžasný!! Byla jako vždy za dámu a moc jí to slušelo emoticon fakt krásnej koncert - v tom nečase venku to bylo takové zahřání na duši emoticon
3. lis 2011 v 10:39  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Holky tak zitra to reknem emoticon zacinam byt z toho opet lehce nervozni, chci udelat dobry a chutny obed , prirodni veprovy platek s nivou na smetane a opekane brambory , vyvar s nudlemi, upecu oblibeny strudl k odpoledni kave a udelam jednohubky emoticon ......
Boze at uz to je za nami, jinak jsem dneska vytahla svatebni saty ze skrine a oproti letu jsem sice neco malo zhubla ale porad je nedopnu a tak zacnu ted tvrde hubnout emoticon tak mi drzte palce at to vse zvladnu emoticon
3. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @hannyy držím pěsti.. ty všechno zvládneš a bude to pohodový a příjemný oběd emoticon budou mít z vás radost!! emoticon
3. lis 2011 ve 13:35  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @lennnia : dekuji moc, sama doufam, ze to dopadne dobre emoticon udelam pro to maximum emoticon
3. lis 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 tak satecky uz mam vyresene, vcera u me byla znama na kafi a ja ji poprve ukazovala me saty , moc se ji libily a tak jsme rozebiraly moznosti co s nema , ci zacit drasticky hubnout emoticon nebo koupit jine, coz o to koupit jine, to je to nejjednodussi, ale je pravda, ze by me to mrzelo a tak jsme prisly na to, kontaktovat pani, ktera mi saty delala , ci bych si nemohla u ni nechat udelat jine , a pani rikala, ze to neni problem, ze mi necha usit o velikost vetsi a pak saty jen vymenime, cena zustane emoticon . takze takovy maly happy end emoticon
4. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš