Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahoj:-) Koukala jsem teď na matriční oficiality úřadu u mě doma a jestli jsem to správně pochopila, což asi ne. Tak oni osvědčení o církevním sňatku nevydají když se vdávám v jiném městě, které nepatří do našeho okresu? Mám se stavit osobně na matriku v místě oddání a vyřešit TAM oddací list i osvědčení o církevním sňatku, popřípadně schůzka s farářem? Jo a platnost oddacího listu platí prý jen tři měsíce? To potom zamlouváte věci jak? Normálně třeba fotografa půl roku dopředu s tím, že sice už máte vymyšlený termín, ale ještě vám ho matrika nepotvrdila, protože je to moc dopředu? Doufám, že můj dotaz není moc komplikované. k tématu to je, týká se to svatby poblíž znojma:-) Děkuji,, paa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Přišla jsem Vám popřát krásné Vánoce a hodně štěstí v roce 2012. No a nevěstám čekatelkám, ať se jim svatby vydaří. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : ahojky ;-) dekujeme, take preji krasne a pohodove svatky a povedeny vstup do toho roku 2012 ;-)
Odpovědět
Ahoj ženy :-) Tak jak trávíte svátky? U nás celkem pohoda...do svatby zbývá 9 dní, ale nervozita se zatím nedostavila - tak nějak na ni nezbývá čas ;-) Vše máme zařízeno, včera proběhla úspěšná zkouška účesu, ženich byl taky rovnou přistřižen :-) Ještě řešíme se svědky, kdo se ujme proslovu při přípitku - nikomu se do toho moc nechce, u tatínků a jiných rodinných příslušníků to prý nehrozí! ]-( Taky nás trochu zlobí několik hostů - ti se ještě neráčili ozvat, jestli se zúčastní nebo ne...no bude to asi překvapení, kolik nás nakonec bude :-S Hlavně že jsme s pozvánkou všem jasně řekli, že čekáme v nejbližší době vyjádření k účasti, příp. pokud má někdo zájem o nocleh... A sněhu se zřejmě taky nedočkáme...no co se dá dělat, snad bude aspoň svítit sluníčko 8-) Užívejte poslední dny roku, v jistých případech i poslední dny svobody :-D
Odpovědět
Ahoj holky:-) po dlouhé době. Máte někdo nějaké zkušenosti s kadeřnictvím Vivit v Jemnici a kosmetičkou Kamilou Andělovou z Jemnice??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Ahojky, tak to Ti to pěkně uteklo! :-D Je fajn, že nejsi nervózní...Ono není proč být a vše nějak dopadne a určitě to dopadne dobře! S hosty jsme to měli to samé...Taky jich pár do posledního dne nevědělo...To už tak bývá. Nevědí, co je s tím vším za starosti. Kolik vás má teda být? Už si to nějak nepamatuju..
Odpovědět
@kedynka Ahojky:-) Děkuji za podporu! No poslední měsíc letí jako blázen. Ale je to fajn, aspoň není čas se nějak stresovat a i 3 dny před svatbou je u nás celkem klid. Až na ty hosty:-) Nakonec jsme dneska museli měnit ještě svědka - ten původní se díky nové práci, co má od ledna, může dostavit až večer. Bude nás cca 25...
Odpovědět
Zdravím "nevěsty"! A je ze mě paní...:-) Svatba se vydařila, ač nebyla perfektní, my jsme spokojeni. Fotečky dodám později... Zatím se loučím a přeji hezký víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Ahoj ženo, tak moc gratuluji!!! :-) Svadba se určitě vydařila, vzali jste se. :-D :-D
Odpovědět
@kpeta :-) Děkuji! Svatbu jsme si určitě užili, hosté se též bavili...spíš zpětně vidím některé chyby (především co se týká hostiny, personálu) a uvědomuji si, co vše bylo jinak než jsme chtěli nebo nebylo vůbec. Ale globálně vzato - svatba se vydařila...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Jó tak už to hold bývá. Nemůže být vše do posledního detajlu perfektní. Hlavní je ten celkový pocit z toho všeho a jak sis to užila ty s manželem! Gratuluji a přeji hrozně moc štěstíčka! ;-) na fotečky se moc těším
Odpovědět
Čau holky, tak jsem rezervovala kadeřnici, kosmetičku a pana Pffefera fotografa:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@elffany vítej jako vdaná paní :-) gratuluju a už se moc těším na fotky!! x-) a šup sem s popisem celého svatebního dne - jak jste si to užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku tak jsi zase o krůček dál :-) koho máš za kadeřnici a kosmetičku? R. Pfeffer je sympaťák - u něj jsem si totiž vyzvedávala své svatební fotky, tak jsme trošku i pokecali a fakt v pohodě :-) budeš určitě spokojená!! Oba fotí krásné fotky x-)
Odpovědět
@kedynka děkuji mockrát!:-) jj, je to tak...jen to trochu zamrzí, protože příprava byla dlouhá a pečlivá...každopádně ten den jsme si užívali a neřešili to - spíš zpětně, když o tom přemýšlím nebo někdo něco řekne, tak si to uvědomím... @lennnia ahojky, i tobě děkuji;-) fotečky snad tento týden - taky se těším:-) Ke svatbě (už se budu možná opakovat)...ač nebyla dokonalá, myslím, že se celkem vydařila...my jsme spokojeni - řekli jsme ANO a stíhali jsme se věnovat všem (i sami sobě):-) Atmosféra všeobecně byla veselá, bezproblémová...hosté se bavili, překonali venkovní focení, tančili...nikdy bych nevěřila, jakej úspěch budou mít bublifuky, prskavky a několik vtipných rekvizit:-) Šaty, kytice, výzdoba, prostředí - vše se líbilo. Z našich "chyb" - zapomněli jsme dát výslužku oddávajícímu (zařídili jsme dovoz zpětně), dort byl taky naaranžovaný jinak než bych chtěla (aspoň, že chutnal výborně) a večer jsme ohňostroj museli odpalovat nadvakrát (poprvé se odpálila jen půlka)...ale kdo může říct, že měl na svatbě dva ohňostroje, že?:-) Z toho, co jsme nemohli ovlivnit...trochu nás zklamal připravený raut, na němž chybělo několik objednaných jídel a museli jsme sami zjišťovat proč. A především vázla obsluha - to bylo zřejmě tím, že Rakušáci měli svátek a restaurace byla plná...ale s tím se mělo samozřejmě počítat, to je neomlouvá. Takže doplňování skleniček, jídla na rautu apod. bylo spíš v naší režii a neustále jsme si o všechno museli říkat. Taky nám až po našem dotazování na slíbenou čokofontánu bylo řečeno, že nebude, protože je rozbitá...škoda, že se nikdo neráčil sdělit nám to o pár hodin dřív - máme jednu doma. Toť k Happy Staru... Počasí - sníh nám dorazit bohužel nestihl, za to nám foukal pěknej orkán:-( Den před svatbou pršelo, k tomu ten vítr - nemohla jsem ani spát a přemýšlela, jak to uděláme s focením...ráno vítr sice pořád byl, ale svítilo sluníčko:-) Takže na focení jsme vyrazili do Retzu k mlýnu - zima šílená, ale přežili jsme bez újmy. Zbytek fotek byl už v okolí hotelu a v salónku. Den po svatbě už zase bylo zataženo, pršelo, takže paráda:-) Toť stručně z mých dojmů a pocitů...:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@sarriku : s fotkama budes urco spokojena my mame Renču Pfefferovou :-D
Odpovědět
@hannyy @lennnia Oba fotí krásné fotky, koukala jsem se na jejich webových stránkách a fotky v přírodě mají opravdu nádherné:-) Kosmetičku mám Kamilu Andělovou v Jemnici a kadeřnici slečnu Hochbauerová, cukrárna bude asi od tama, protože svatbu máme v Bítově. :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja sa sice vdavat nebudem, ale rada by som sla ku kozmeticke... viete mi nejaku, prosim, v Znojme poradit? Dakujem vam vopred ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prinzessin ahoj, já ti můžu doporučit v Únanově holčinu.. je to kadeřnictví a kosmetika Únanov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prinzessin : ahojky jakto ze jsi na brautpunkt.de zaregistovana , ty pobyvas nekde v nemecku ? ;-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, plánujeme svatbu ve Znojmě v kostele sv.Mikuláše.Chtěla jsem se zeptat, jestli jste tam měla některá svatbu? A jestli předem musí proběhnout nějaké přípravy pokud chceme svatbu v kostele? Předem děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Zdravím, nevíte někdo kde se dá nejlevněji půjčit a za kolik, nebo jak se dá levně vyrobit bílý potah na židle?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem zase po delší době podívala :-) Malá roste před očima x-) Za dva měsíce už sfoukne svou první narozeninovou svíčku :-D A je to docela zápřah, ale je to krásný 8-) Tady jsem alba schovala před pár dny už jen pro přátele a promazala v rámci zachování našeho soukromí i fotky z alba s přípravama...už je to přeci jen nějaký ten pátek od svatby :-N Ale občas na to ráda vzpomínám, jaký to celý bylo...ale zopakovat bych to raději nechtěla :-D @lucie21 ahoj, u sv.Mikuláše jsem měla svatbu třeba já :-D ...no už je to rok a půl :-N Příprava...je to 5 setkání s farářem a mluví se o víře ;-) A na církevní svatbu musí být jeden z vás pokřtěný...nejlepší máš, když si zavoláš přímo otci Jindřichovi a on Ti všechno rád poví...je to příjemný chlapík :-)
Odpovědět
@hanyzka.zel Děkuji za odpověď, já jsem si to myslela že se chodí na sezení,ale nevěděla jsem jestli se tam jde třeba i na zpověď atak. Děkuji.
Odpovědět
Kdyby měl někdo zájem o malou ochutnávku našich svatebních fotek, tak posílám odkaz na svatební klip: http://vimeo.com/35252120
Odpovědět
@lucie21 já u zpovědi nebyla a ani manžel ;-) To možná v případě, že je svatba se mší, že by zpověď být měla...ale v tom už se nevyznám, my měli obřad bez mše, jen svatbu a tam byla jen ta sezení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy som registrovana na brautpunkt este z cias, ked to bol pilotny projekt ;) byvam ale v Rakusku, nedaleko hranic, preto ta otazka na Znojmo :) @lennia dakujem, pokukam sa po nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Nádherné fotky!! Moc vám to tam slušelo!! x-) Krásné šaty, účes, kytka a manželovi to taky moc slušelo! Krásný pár :-)
Odpovědět
@lennnia :-) moc děkujeme!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?