Menu Forum

Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

2. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 ahoj
Přišla jsem Vám popřát krásné Vánoce a hodně štěstí v roce 2012. No a nevěstám čekatelkám, ať se jim svatby vydaří. emoticon
24. pro 2011 ve 14:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 @kpeta : ahojky emoticon dekujeme, take preji krasne a pohodove svatky a povedeny vstup do toho roku 2012 emoticon
25. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
 Ahoj ženy emoticon
Tak jak trávíte svátky? U nás celkem pohoda...do svatby zbývá 9 dní, ale nervozita se zatím nedostavila - tak nějak na ni nezbývá čas emoticon
Vše máme zařízeno, včera proběhla úspěšná zkouška účesu, ženich byl taky rovnou přistřižen emoticon Ještě řešíme se svědky, kdo se ujme proslovu při přípitku - nikomu se do toho moc nechce, u tatínků a jiných rodinných příslušníků to prý nehrozí! emoticon
Taky nás trochu zlobí několik hostů - ti se ještě neráčili ozvat, jestli se zúčastní nebo ne...no bude to asi překvapení, kolik nás nakonec bude emoticon Hlavně že jsme s pozvánkou všem jasně řekli, že čekáme v nejbližší době vyjádření k účasti, příp. pokud má někdo zájem o nocleh...
A sněhu se zřejmě taky nedočkáme...no co se dá dělat, snad bude aspoň svítit sluníčko emoticon
Užívejte poslední dny roku, v jistých případech i poslední dny svobody emoticon
28. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
Registrovala se 27. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Má 89 přátel.
  • Svatba byla 21. července 2012
    Bítov, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
Registrovala se 27. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Má 89 přátel.
    Bítov, Region Znojmo
 Ahoj holkyemoticon po dlouhé době. Máte někdo nějaké zkušenosti s kadeřnictvím Vivit v Jemnici a kosmetičkou Kamilou Andělovou z Jemnice??emoticon
1. led 2012 ve 23:00  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
Registrovala se 10. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
Registrovala se 10. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků.
 @elffany Ahojky, tak to Ti to pěkně uteklo! emoticon Je fajn, že nejsi nervózní...Ono není proč být a vše nějak dopadne a určitě to dopadne dobře! S hosty jsme to měli to samé...Taky jich pár do posledního dne nevědělo...To už tak bývá. Nevědí, co je s tím vším za starosti. Kolik vás má teda být? Už si to nějak nepamatuju..
2. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @kedynka Ahojkyemoticon Děkuji za podporu! No poslední měsíc letí jako blázen. Ale je to fajn, aspoň není čas se nějak stresovat a i 3 dny před svatbou je u nás celkem klid. Až na ty hostyemoticon Nakonec jsme dneska museli měnit ještě svědka - ten původní se díky nové práci, co má od ledna, může dostavit až večer. Bude nás cca 25...
3. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 Zdravím "nevěsty"! A je ze mě paní...emoticon Svatba se vydařila, ač nebyla perfektní, my jsme spokojeni. Fotečky dodám později... Zatím se loučím a přeji hezký víkend!
7. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 @elffany Ahoj ženo, tak moc gratuluji!!! emoticon Svadba se určitě vydařila, vzali jste se. emoticon emoticon
7. led 2012 v 15:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @kpeta emoticon Děkuji! Svatbu jsme si určitě užili, hosté se též bavili...spíš zpětně vidím některé chyby (především co se týká hostiny, personálu) a uvědomuji si, co vše bylo jinak než jsme chtěli nebo nebylo vůbec. Ale globálně vzato - svatba se vydařila...emoticon
10. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
fotoportrét
fotoportrét
kedynka
4
 @elffany Jó tak už to hold bývá. Nemůže být vše do posledního detajlu perfektní. Hlavní je ten celkový pocit z toho všeho a jak sis to užila ty s manželem! Gratuluji a přeji hrozně moc štěstíčka! emoticon na fotečky se moc těším
10. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
    Bítov, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
    Bítov, Region Znojmo
 Čau holky, tak jsem rezervovala kadeřnici, kosmetičku a pana Pffefera fotografaemoticon
10. led 2012 v 19:57  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
  • Svatba byla 19. srpna 2011
    Hotel Happy Star, Hnanice, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
 @elffany vítej jako vdaná paní emoticon gratuluju a už se moc těším na fotky!! emoticon a šup sem s popisem celého svatebního dne - jak jste si to užili emoticon
11. led 2012 v 09:34  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @sarriku tak jsi zase o krůček dál emoticon koho máš za kadeřnici a kosmetičku? R. Pfeffer je sympaťák - u něj jsem si totiž vyzvedávala své svatební fotky, tak jsme trošku i pokecali a fakt v pohodě emoticon budeš určitě spokojená!! Oba fotí krásné fotky emoticon
11. led 2012 v 09:37  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @kedynka děkuji mockrát!emoticon jj, je to tak...jen to trochu zamrzí, protože příprava byla dlouhá a pečlivá...každopádně ten den jsme si užívali a neřešili to - spíš zpětně, když o tom přemýšlím nebo někdo něco řekne, tak si to uvědomím...
@lennnia ahojky, i tobě děkujiemoticon fotečky snad tento týden - taky se těšímemoticon
Ke svatbě (už se budu možná opakovat)...ač nebyla dokonalá, myslím, že se celkem vydařila...my jsme spokojeni - řekli jsme ANO a stíhali jsme se věnovat všem (i sami sobě)emoticon Atmosféra všeobecně byla veselá, bezproblémová...hosté se bavili, překonali venkovní focení, tančili...nikdy bych nevěřila, jakej úspěch budou mít bublifuky, prskavky a několik vtipných rekvizitemoticon Šaty, kytice, výzdoba, prostředí - vše se líbilo.
Z našich "chyb" - zapomněli jsme dát výslužku oddávajícímu (zařídili jsme dovoz zpětně), dort byl taky naaranžovaný jinak než bych chtěla (aspoň, že chutnal výborně) a večer jsme ohňostroj museli odpalovat nadvakrát (poprvé se odpálila jen půlka)...ale kdo může říct, že měl na svatbě dva ohňostroje, že?emoticon
Z toho, co jsme nemohli ovlivnit...trochu nás zklamal připravený raut, na němž chybělo několik objednaných jídel a museli jsme sami zjišťovat proč. A především vázla obsluha - to bylo zřejmě tím, že Rakušáci měli svátek a restaurace byla plná...ale s tím se mělo samozřejmě počítat, to je neomlouvá. Takže doplňování skleniček, jídla na rautu apod. bylo spíš v naší režii a neustále jsme si o všechno museli říkat. Taky nám až po našem dotazování na slíbenou čokofontánu bylo řečeno, že nebude, protože je rozbitá...škoda, že se nikdo neráčil sdělit nám to o pár hodin dřív - máme jednu doma. Toť k Happy Staru...
Počasí - sníh nám dorazit bohužel nestihl, za to nám foukal pěknej orkánemoticon Den před svatbou pršelo, k tomu ten vítr - nemohla jsem ani spát a přemýšlela, jak to uděláme s focením...ráno vítr sice pořád byl, ale svítilo sluníčkoemoticon Takže na focení jsme vyrazili do Retzu k mlýnu - zima šílená, ale přežili jsme bez újmy. Zbytek fotek byl už v okolí hotelu a v salónku. Den po svatbě už zase bylo zataženo, pršelo, takže parádaemoticon
Toť stručně z mých dojmů a pocitů...emoticon
11. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
11. led 2012 v 11:24 • richmat
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sarriku : s fotkama budes urco spokojena my mame Renču Pfefferovou emoticon
11. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
    Bítov, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
sarriku (23 r.)
87
    Bítov, Region Znojmo
 @hannyy
@lennnia
Oba fotí krásné fotky, koukala jsem se na jejich webových stránkách a fotky v přírodě mají opravdu nádhernéemoticon
Kosmetičku mám Kamilu Andělovou v Jemnici a kadeřnici slečnu Hochbauerová, cukrárna bude asi od tama, protože svatbu máme v Bítově. emoticonemoticon
11. led 2012 ve 20:31  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prinzessin
Registrovala se 27. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Rakousko.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
prinzessin
Registrovala se 27. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Rakousko.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,

ja sa sice vdavat nebudem, ale rada by som sla ku kozmeticke... viete mi nejaku, prosim, v Znojme poradit? Dakujem vam vopred emoticon
17. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @prinzessin ahoj, já ti můžu doporučit v Únanově holčinu.. je to kadeřnictví a kosmetika Únanov emoticon
18. led 2012 v 15:43  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @prinzessin : ahojky jakto ze jsi na brautpunkt.de zaregistovana , ty pobyvas nekde v nemecku ? emoticon
19. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie21
Registrovala se 27. října 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lucie21
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holčiny, plánujeme svatbu ve Znojmě v kostele sv.Mikuláše.Chtěla jsem se zeptat, jestli jste tam měla některá svatbu? A jestli předem musí proběhnout nějaké přípravy pokud chceme svatbu v kostele?

Předem děkuji za odpovědi.
20. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sannynka
10
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 22 přátel. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sannynka
10
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 22 přátel. Region Znojmo.
 Zdravím,
nevíte někdo kde se dá nejlevněji půjčit a za kolik, nebo jak se dá levně vyrobit bílý potah na židle?
22. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj holky,
tak jsem se sem zase po delší době podívala emoticon Malá roste před očima emoticon Za dva měsíce už sfoukne svou první narozeninovou svíčku emoticon A je to docela zápřah, ale je to krásný emoticon
Tady jsem alba schovala před pár dny už jen pro přátele a promazala v rámci zachování našeho soukromí i fotky z alba s přípravama...už je to přeci jen nějaký ten pátek od svatby emoticon Ale občas na to ráda vzpomínám, jaký to celý bylo...ale zopakovat bych to raději nechtěla emoticon

@lucie21 ahoj, u sv.Mikuláše jsem měla svatbu třeba já emoticon ...no už je to rok a půl emoticon Příprava...je to 5 setkání s farářem a mluví se o víře emoticon A na církevní svatbu musí být jeden z vás pokřtěný...nejlepší máš, když si zavoláš přímo otci Jindřichovi a on Ti všechno rád poví...je to příjemný chlapík emoticon
23. led 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie21
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lucie21
  • Neví, kdy bude svatba
 @hanyzka.zel Děkuji za odpověď, já jsem si to myslela že se chodí na sezení,ale nevěděla jsem jestli se tam jde třeba i na zpověď atak. Děkuji.
23. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 Kdyby měl někdo zájem o malou ochutnávku našich svatebních fotek, tak posílám odkaz na svatební klip: http://vimeo.com/35252120
25. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @lucie21 já u zpovědi nebyla a ani manžel emoticon To možná v případě, že je svatba se mší, že by zpověď být měla...ale v tom už se nevyznám, my měli obřad bez mše, jen svatbu a tam byla jen ta sezení emoticon
25. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prinzessin
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
prinzessin
  • Neví, kdy bude svatba
 @hannyy som registrovana na brautpunkt este z cias, ked to bol pilotny projekt ;) byvam ale v Rakusku, nedaleko hranic, preto ta otazka na Znojmo emoticon
@lennia dakujem, pokukam sa po nich emoticon
25. led 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @elffany Nádherné fotky!! Moc vám to tam slušelo!! emoticon Krásné šaty, účes, kytka a manželovi to taky moc slušelo! Krásný pár emoticon
25. led 2012 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @lennnia emoticon moc děkujeme!!
26. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 @elffany Vypadáte na fotkách moc šťastně, to je dobře! emoticon emoticon Svatba se vydařila a že byla nedostatková obsluha vč. nefunkční čok.fontány, to dvakrát nepotěší, ale co.. hlavně že vy dva jste si to užili a ostatní jde stranou!! emoticon Nad vším ostatním člověk mávne rukou, když si uvědomí, že si vzal člověka, kterého miluje, ne? emoticon A je pravda, že leckdo nemůže říct, že by měl na svatbě dva ohňostroje emoticon
26. led 2012 v 11:26  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš