Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@biene007 joo, mám dva starší bráchy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim Zdravim novou nevestu:-)! My meli svatbu pred mesicem v Althanskem palaci a byli jsme velmi spokojeni. Na vsem jsme se s majitelem a hlavne panem provoznim vyborne domluvili. Pan provozni vam doporuci co se hodi na raut. My tam meli rizecky (veprove i kureci), uhore, kureci rostaky, maso na houbach, grilovanou zeleninu, ovocny salat (moc vyborny) a k tomu jeste nejakou nakladanou zeleninu a syrove talire. Bylo to vsechno moc dobre a kazdy raut velmi pochvalil- ale je to vsechno o domluve a vasich pranich:-). Co se mi jeste libilo, tak na stole byly postavene dzbanky se zlutou limonadou a vodou. Kazdy si proste nalil dle sve chuti a potreby a samozrejme se doplnevalo. Servirky byly sikovne a mile. Ja si jsem byla velmi spokojena a jsem rada, ze jsme se rozhodli hostinu usporadat v Althanu. Jinak kolacky jsme meli prave z ucnaku a byly velmi dobre, ale asi tak brzo opravdu nebudou pect. A jiny kontakt bohuzel nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @ivke_radim Nevím, jestli prodává i malé množství na ochutnávku. Ale v tom inzerátu má tel.číslo, zkusila bych jí třeba zavolat a domluvit se. A když uvidím bráchovu přítelkyni, tak se zeptám i jí.
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Aha 8-) no tam pro mě bylo víc nových lidí, ale vím o kom mluvíš:-D Jé tak to je fakt dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Moc moc dekuji za vycerpavajici informace, moc jsi me potesila . A jeste se zeptam, obrad jste meli kde? me totiz napadlo ze bychom ho udelali na tom nadvori v Altanu, ale nevim jak to funguje s oddavajicim, jestli se musi cekat az si to odbydou na hrade a radnice? a Evi kolik jste meli lidi?a vyzdobu sis tam delala sama??
Odpovědět
@ivke_radim nevím, jak je to s oddávajícím, ale vím, že by to stálo 10 tis. (obřad mimo stanovenou obřadní síň) - ségra to taky zvažovala, ale tohle je odradilo. Nakonec si říkali, že radnice není od Althánu tak daleko a radši si penízky ušetřili...
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany ja jsem cetla ze se platí 1000,- za misto mimo obradni sin....10000 to by bylo silene :(
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany - vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo mimo úředně určenou místnost: 1 000,- Kč toto je primo ze stranek znojmocity,cz tak snad by to tak byt melo.....doufam :D
Odpovědět
@ivke_radim no nevím, jak je to aktuální - ona měla svatbu letos a bylo to takhle...já se pak zajímala o svou svatbu a psala jsem na znojemskou matriku mail, kolik by nás to kde stálo (hrad, divadlo a různý místa) a bylo mi taky odpovězeno 10 tis. + u nás ještě 1000Kč za to, že svatba nebude v sobotu. 11 tis. jsme dát nechtěli, takže u nás to vyřešily ty Hnanice (resp. matrika v Šatově) - ty poplatky si totiž každá matrika stanovuje sama a my jsme tak ušetřili 10 tis. Za jinej den než SO tam neplatíme nic (všechny dny tam mají "obřadní") a za jiný místo platíme 1000Kč. Zkus si napsat nebo zavolat na matriku, uvidíš co ti paní řekne...
Odpovědět
@ivke_radim Dokonce jsem dohledala ten mail z 16.2.2011 - pí. Bojanovská napsala: 1. sňatek na radnici v jiný den , než je sobota - 1.000,- (pokud jste snoubenci občané ČR a máte trvalý pobyt na území ČR) 2. jiné místo , tzn. mimo obřadní síň, hrad, Loucký klášter - např. vinohrad, zahrada, apod. 11.000,- a musíte žádat radu o povolení sňatku na jiném místě 3. znojemský hrad v sobotu - 1000,- ze zákona a 3.000,- za pronájem prostor v jihom.muzeu v případě, že je sňatek uzavřen po ukončení sňatků v obřadní síni. Pokud by jste chtěli uzavřít manželství na hradě např. ve 12.00 hod. a současně by ještě probíhal sňatek v obřadní síni, tak opět 11.000,- a 3.000,- žádat opět radu 4.obřad na znojemském hradě v jiný den - 11.000,- a 3.000,- žádáte radu města a sepisujete žádost v jihomoravském muzeu Nějak se mi nechce věřit, že by to najdenou stálo ve Znojmě míň...pokud jo, je to samozřejmě jedině dobře, protože ty částky jsou šílený:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim Takze my jsme meli celkem 34 lidi. Obrad jsme meli na radnici. Vubec netusim, jak by to fungovalo na tom nadvori. Abych rekla pravdu me to nejak nenapadlo to delat tam. Ale muze tam byt obrad krasny :-). Jinak vyzdobu nam udelali v Althanu sami, to vam taky pan provozni nabidne. Zepta se v jake barve svatbu budete mit a jestli chces nejake aranzerky atd. My meli zajistene kyticky na stul ve skole na Dvorakove, takze nam stacila jen ta vyzdoba. Zkusim sem dat tento tyden fotky ze svatby, tak se muzes pdiavt, jak to tam tak vypadalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 jé fotečky :-N na to se tady těšíme všichni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evik_1 Moc moc dekuji, jsem zvedava jak to tam vypada :) a kolik si za tu vyzdobu napocitali? jinak jsi "bohuzel" mela pravdu s tema poplatkama, uz mi z mesta odepsali :( chteji tech 10000, o kterych se teda na ofic.strankach nezminuji, takze to vypada na rozhodnuti hrad nebo radnice....
Odpovědět
@ivke_radim no taky mě to nepříjemně překvapilo, když jsem to poprvé slyšela...by mě zajímalo, jestli je to v jiných městech taky taková suma nebo jen Znojmo "vydělává":-( V našem případě - naštěstí existují vesnice:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moc vás všechny po delší době zdravím a hlavně nové nevěsty.Dítě nám konečně po delší době uslo dřív než kolem desáté tak sem můžu nakouknout. elffany:kytku jsem řešila s paní na Hvězdový (nad Bristolem) a nemůžu si ji vynachválit.Před tím jsem byla u p.Moštkové a kytku,kterou jsem měla vytištěnou z internetu mi chtěla uvázat za 2,500 prý to levněji nepůjde.Ale v tomhle malým květinářství mi ji paní uvázala i s ženichovým vývazkem za 800kč,byla jsem nadčená a opravdu vypadala jako na obrázku. Jak jste se tu bavili o cuktoví z učňáku na Dvořákový tak pozor prý toho mají na celý rok už fakt hodně (dopředu zamluvené) že něco na 2-4měsíce dopředu nic nedělají ani kytky - máma mi tam byla pro kytku a chtěla i cukroví k narozkám,ale měla smůlu.
Odpovědět
@pema2 ahojky, děkuji moc za info a tip na květinářství...:-)
Odpovědět
Zdravím babinec :-) to jste mě moc nepotěšili s těma cenama obřadů... jako platit někomu jen tak 11tis. se mi jednou chtít fakt nebude, ale zase to mít na radnici... to je taky o ničem..
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo řešení je třeba altánek v Happy Staru, tam se platí jen za pronájem altánká 1500kč a v Šatově na matrice za oddání mimo určené místo 1000kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim Myslim, ze si za vyzdobu uctovali mezi 1000 a 1200. A meli ji opravdu hezkou, jednoduchou.
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Evi a kdy budou fotky??? :) jsem zvedava...:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem to mnozstvi probrala a nahravam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doufám, že se fotky líbí.
Odpovědět
@lennnia no vypadá to nakonec, že si tu svatbu jednou uděláme v Happy Staru, protože Znojmo je na tohle fakt zabitý :-( :-) děkuji Leni za radu.
Odpovědět
@evik_1 no čaááááááu Evčo, tady Verča Bulínová. :-) Tebe bych tu nečekala.
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 fotečky paráda :-) moc vám to sluší! Ještě jednou blahopřeji!
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Evi, krásné fotky!!! Moc ti to tam sluší a měla jsi moc pěknou kytku :-) @raffaelo v Happy Staru je to fakt krásný!! Moc se nám to tam líbilo x-) tady ve Znojmě fakt není moc na výběr.. radnice, znojemský hrad, kostel sv. Mikuláše anebo Happy Star ..
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Evi fotky super, moc dekuji za ty detailni tho jidla, vypada to fakt moc dobre!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jeste dotaz, nemate nekdo zkusenost s kvetinarstvim Klary Jordanove .- myflowers???
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim Já jsem si tam teda vázat nic zatím nenechala, ale můj manžel měl od Kláry uvázanou kytku k promoci a byla nádherná a celkem dlouho vydržela. Je strašně šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo Ahoj Verčo, tak tebe jsem tu také nečekala ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?