Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@lennnia Tak to je fajn...snad u nás taky bude vše o.k., apartmán říkali, že bude zdarma:-) Byli jsme tam letos v létě na 2 noci ubytovaní - trochu jsme to tam chtěli prozkoumat a prověřit:-D A moc se nám (i našim pejskům) tam líbilo.
Odpovědět
@biene007 Děkuji a zítra si to užijte;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany joo, fakt všechno proběhlo v pohodě.. veškeré naše požadavky vyřídili pro naši spokojenost.. vždyť vy vlastně máte čivavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) jéé zimní svatba, to musí být super! Pokud se podaří sníh, bude to určitě nádhera v altánku. Já byla v Happy staru coby svatebčan a musím je taky moc pochválit! Jídlo mňam, obsluha rychlá, milá, celkově personál příjemnej. Mimochodem koukám, že se tu nakonec budem znát všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se hlasim do klubu svateb ve Znojme :) a hned na vas jdu s dotazem...kdo vam pekl kolacky???:)
Odpovědět
@lennnia ano, máme dva čivavčí kluky a na svatbě nesmí chybět:-) @jitulak ahojky, přesně tak - sníh by byl ideální...a ještě kdyby třeba svítilo sluníčko, taky bych se nezlobila:-) Ale počítám v lednu se vším...spíš ať se zvládnou všichni dopravit v pořádku a včas na místo. A jsem ráda, že na Happy slyším samou chválu...:-) @ivke_radim zdravím a vítám tě...s koláčkama zatím neporadím. Ale aspoň se zeptám, kdy a kde bude svatba?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové nevěsty, super! @ivke_radim Mně koláčky zařídil tchán od jedné paní, co má chalupu v Mikulovicích, ale je ze Znojma. Byly výborné! Můžu se ti kdyžtak zeptat jestli a za kolik by ti je upekla...my to měli takové protekční jen za materiál :) @elffany jé svatba v zimě musí být taky úžasná! A kde si necháš udělat kytičku?
Odpovědět
@kedynka Ahoj:-) Kytičku nejspíš od pí. Moštkové, má květinářství na Kunštátské - bydlím kousek a slyšela jsem jen pozitivní reakce na její dílo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka To by bylo super, jsem vdecna za jakykoli typ, ktery chutna :) jinak svatba bude 8.9., bud hrad nebo radnice (pry se planuje nejaka rekonstrukce) tak mam pro jistotu bloklou i radnici :) hostina v altanu - obed rodinny a vecer raut s kamaradama :)
Odpovědět
@ivke_radim v Althánu měla svatbu moje ségra - bylo to tam super...doporučuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ elffany a Muzu se zeptat co meli ve vecernim rautu, teda jestli ho meli?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim ahoj, vítám novou nevěstu :-) super, datum zamluvené.. hrad nebo radnice ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lennnia Ahoj, Ty jsi z 3ky,Kelišová??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim Ahoj, já si je nechala péct od takovejch babiček, ale učňák Dvořákova určitě nezklame! Měli bomba cukroví a i dort byl po roce dobrej... ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany od pí Moštkové jsem taky kytičku měla - byla mi doporučená jako umělkyně - jen s ohledem na to, že nežiju ve Znojmě jsme musely komunikovat po e-mailu a ona se se mnou ve finále moc bavit a inspirovat mě nechtěla a nakonec rozpočet přetáhla o 1.000kč oproti dohodnutým 500 a tuto navýšenou cenu sdělila ženichovi až při vyzvedávání - pro mě dost neseriozní jednání a to jsem žádnou mega výzdobu neměla... ale to byl asi jediný šrám...
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Ale to je teda jen má zkušenost a názor na tuto floristku a snad jsem jediná, kdo má špatnou zkušenost s takovým "dupákem"
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za privitani :) @biene007 to je pravda, na dvorce bych se mohla zeptat akorat my to máme uz 8.9. a to oni sotva začnou chodit so skoly :( @lennnia zatím zamluvene oboji, nez zjistim jestli hrad neplanuje rekonstrukci, ale asi nakonec vyhraje radnice, nechtela bych na obred cekat do pul ctvrte treba :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivke_radim brácha měl taky svatbu v althánu. Měl 40 lidí a na rautu měl řízky, guláš, kuře, bramborové saláty, zeleninový salát, ragu...nestěžovali jsme si :-D a proběhlo to vše výborně! Jo a na koláčky se ti zeptám, ale je to ještě dlouho dopředu... @elffany Já paní Moštkovou doporučuji! :-D Moje kytičky byly také všechny od ní a odhadovanou cenu přetáhla trošku, ale to bylo jen kvůli cenám kytiček a naopak s námi vše konzultovala až až...já jí ale donesla fotky kytiček stažených z netu a podle toho jsme pak konzultovali co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vitam novou nevestu, my jsme to tem rodicum jeste nejak nerekli, minuly tyden prijeli poprve k nam do noveho domecku se podivat na kafe a tak nejak jsme se na to nedostali, protoze to bylo takove zvlastni, ale ve finale jsme to ustali vsichni a slo to, tak jim nechame jeste cas a az se vrati z termalu odpocati tak jim to reknem :-D
Odpovědět
@biene007 každopádně děkuji za zkušenost...
Odpovědět
@ivke_radim jj, měli i raut...bylo tam vše, co ti popsala kedynka - i když guláš si nevybavím, mně nejvíc utkvěly v paměti hříbky s rokfórem a ovocný salát:-) Určitě si budete moct sami zvolit, co tam chcete. Každopádně toho bylo hodně, hezky připravený a všechno chutnalo.
Odpovědět
@kedynka děkuji i za tvou zkušenost...a ještě se zeptám, jak dlouho dopředu k ní stačí zajít na konzultaci?:-) A jestli mi prozradíš, kolik jsi měla kytiček (nevěsta, maminky, svědkyně?...) a jaká byla celková cena (zhruba, jen abych věděla orientačně)??
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany a co se optat Jitky (jitulak) ?? Ta dělala mně aj několika nevěstám tady kytičky i výzdoby!! :-) @biene007 ano, ano - ze 3ky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pěkně jste se rozjely. Nestíhám číst. :-D Hlavně teda Léňa je pěkná Keliška. Taky koukám, že se tady navzájem znáte. No není divu, Znojmo je malý. :-) Koláčky - na Dvořákový to myslím takhle brzo nepůjde. Já jsem si tam volala kvůli cukroví na červen a už nepekli, tak předpokládám, že takhle začátkem září to bude stejný. Nám pekli koláčky babička s dědem. Ale peče je mamka bráchovy přítelkyně a vypadají skvěle. Měli jsme od ní dort a ten byl vynikající. Akorád není ze Znojma, ale posílá poštou. A cena se mi zdá být super. http://sluzby.bazak.cz/inzerat/svateb... Květiny - my jsme měli z květinářství v Moravských Budějovicích a byli jsme spokojení. Ale my jsme měli jen pro nevěstu a pro maminky + ženich. A jednou jsem byla při předávání kytic v květinářtví na Zámečnický a taky byly nádherný a cena byla taky super. Jsou tam moc šikovní.
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta přesně - Znojmo je malý, tak se známe.. a já Keliška u toho nesmím chybět :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia máš dva starší bráchy?
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany No já se jí byla ptát hned, když jsme se zasnoubili (6měsíců předem), abych věděla jak moc dopředu mám přijít a bylo mi řečeno tak měsíc před svatbou, aby mohla zavčas objednat květiny. Nakonec jsem tam byla ale hned na začátku srpna a svatba byla v půlce září. Měli jsme moji kytici, kytičky pro maminky, košíček pro družicku, kytičku do klopy ženicha, podnos pro prstýnky, 1 velkou kytici na auto a jednu menší kytici na auto, myrty a mašličky a stálo to vše dohromady kolem 3500 Kč...a pak ještě záloha za přísavku, kterou pak ale dostaneš zpět, až ji vrátíš.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě bych doporučila jednat opravdu s paní Moštkovou. Prvně tam byla jen prodavačka a z domluvy s ní jsem měla smíšené pocity, tak jsme si raději počkali přímo na p. Moštkovou a už to bylo ok.
Odpovědět
@kedynka super, moc děkuji za info...:-) Mimochodem jsem slyšela, že jste se včera setkali/seznámili s mým skoromanželem (večer ve sklepě):-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta ty ceny cukrovi a kolacku jsou fakt super, skoda ze se neda ochutnat, nebo da se treba nejak predem objednat i mensi mnozstvi, abysme to otestovali? :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?