Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 my jsme se brali v srpnu - v Hnanicích.. :-) tam jste se nebyli ptát?? :-)
Odpovědět
@lennnia Ještě nee, taky jsme o těch Hnanicích uvažovali, ale zdá se mi to daleko od Vranova, zase nechci moc přejíždět. Měli jste to venku v tom altánku?Tam to měla Káťa Alexová a fakt nádhera...
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 : vitam te tu mezi nami, kdy chcete mit svtabu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 Joo, Káťa Alexová, aj Markéta Sovišová (Podolská).. :-) joo, obřad jsme měli venku v altánku, aj oběd jsme tam měli x-) Pokud chcete mít obřad na Vranově, tak to je do Happy fakt daleko.. :-| a kdy vlastně plánujete svatbu? kolik lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 taky vítám novou nevěstu..a dotazy mám stejné jako lennnia :) kdy a v kolika lidech plánujete svatbičku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak už mám do včera doma album :) nádhera :) chtěla jsem sem dát nějaké fotečky, ale psalo mi to, že jsou moc velké, tak se na to pak musím mrknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka jéééé, fotky - to už se moooooc těším!!! šup šup je zmenšit a dát sem, ať můžeme mrknout x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotečky vloženy, tak se můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak jsem koukla na fotky a náááááádherný!!!! Moc vám to tam sluší!! x-) měla jsi krásné šaty, účes, kytičku!! Prostě fakt krásná nevěsta!! No a abych neopomněla ženicha, tak tomu to taky moc slušelo - nádherný pár a vypadáte šťastně!! Blahopřeju manželata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia jen taková otázka: nepracuješ náhodou na Freeportu?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka ...ta otázka byla pro tebe, ne pro mě j :-D en taková otázka: nepracuješ náhodou na Freeportu??
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka koukám na fotky znova a líbí se mi ta fotka, jak tam jsi s malýma družičkama.. a ta vpravo s košíčkem, jak se tak stydlivě kouká :-) ty děti jsou kouzelný prostě :-) a ti malí kluci se ženichem zase x-)
Odpovědět
Článek se načítá
No holky, svatba je naplánovaná až na 4.8.2012, ale vychází to zrovna na naše výročí, kdy spolu budeme 6 let, tak se to bude dobře pamatovat. Na obřad budeme mít asi 30 lidí a na odpoledne dorazí dalších 30 lidí a pořád přemýšlím o tom místě, kde mít hostinu a nic moc se mi zatím kolem Vranova nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 Dančo, tak to je ale hezké datum.. aj matematicky pěkný (4+8=12) :-) ono těch 30lidí je fakt dost!! A jak šaty, už si se byla dívat? Co fotograf, přemýšleli jste? Hudbu budete mít?? Kolem Vranova?? Tam nevím.. se zeptej @kedynka - ta měla teď svatbu na Vranově ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia jj, pracuji :-D taky jsem Tě podle foteček poznala ;-) Jsem ráda, že se Ti fotečky líbí - s prací fotografa jsem fakt byla moc spokojená a děti jsou opravdu kouzelné :-D až nás překvapilo, kolik jich tam bylo a jak je vyfikli! Děkuji moc za blahopřání. Vy máte ale taky opravdu nádherný fotečky a vypadáte spolu hrozně šťastní, tak hlavně ať to vyjde. Musíme si držet pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka a já si taky dle fotek říkala, zda jseš to ty - a jsi :-D tak ahoooj :-) fotky máte fakt krásný!! Děkuju za pochvalu.. focení pro nás bylo fakt uvolněný, takže jsme si to užívali x-) A máš pravdu, že si musíme držet pěsti!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka prstýnky máte ze zlatnictví, hodinářství na Masarykově nám. - taky Reich?? :-) my jooo, a jsme spokojení. Ten matný proužek na prstýnku je už teda poškrábaný, ale jinak krásný!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mrkla jsem na fotky a jsou nááádherný! Moc vám to spolu sluší. A koukám, jak je ten svět malej. Pár fotek z vaší svatby jsem viděla už pár dní po svatbě, obdivovala jsem Ivánka a Adámka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Taky jsem koukla na fotky a všechny je máte moc krásný. :-) @daniela0306 A co pension s rozhlednou Rumburak? http://www.restaurantrumburak.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulak no ono hlavně to Znojmo je fakt malý :-D takže od Leničky? @lennnia ahooj :) prstýnky do Reicha nemáme, tam jsme také byli - výběr teda veliký, ale to co by se líbilo mně tak bylo dost drahé :-S my to máme z hodinářství a zlatnictví kousek pod Reichem...nevím, jak se to tam jmenuje :-| myslím, že je to ale pan Krábek. a jinak jsem moc ráda, že se vám fotečky líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela0306 my měli svatbu také na Vranovském zámku a hostinu pak v Liďáku ve Znojmě. Všichni i s dětmi byli moc spokojení, že se děti mohli vyběhat a je tam ten dvorek...ale Liďák je přeci jen větší - nás bylo od začátku 60 lidí a sám majitel říkal, že tam ty svatby bývají až tak od 50 osob...a co Althánský palác nahoře? tam je terasa, takže ven se také dá a je to tam menší...
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka jj, od Leni, velkej Ivánek je manželův kolega z práce
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka joo, u Reicha měli fakt velký výběr.. my jsme nakonec nakombinovali dvoje prstýnky v jedny. Mají dvě rytinky (zvenku a uvnitř), tak to mělo být dražší, ale nakonec ještě byly o 500kč levnější než odhadovaná cena x-) ..holky, tak vidíte, jak je svět malej.. já jsem taky nakonec zjistila, že @kedynka pracuje na Hatích :-D s tebou Jitu se znám taky doooobře 8-), @daniela0306 - s tou se známe ze školy.. a s @kpeta se známe přes mamku :-D :-D kdo další?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já to říkám pořád, že Znojmo je jedna velká vesnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak tak :-D :-D tak co holky? jak u vás pokračují přípravy?? :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, jsem tady už nějakej ten pátek zaregistrovaná, ale na tohle fórum moc nechodím...dneska to máme prý 79 dní do svatby (budu místnímu počítadlu věřit), což je, myslím, nejvyšší čas dát se s vámi do řeči;-) Svatbu chceme malou (cca 25 hostů), obřad i hostina bude v Happy Staru v Hnanicích (už rezervováno). Fotografa jsme si vybrali díky beremese - moc se nám líbí, jak fotí Radovan Chvíla, tak jsme si řekli, že ho zkusíme oslovit (zda-li dorazí až do Znojma, resp. až do Hnanic) a vyšlo to:-) Ženicha mám oblečenýho, já zatím bez šatů - nechám si ušít... Účes konkrétní nevím, kytice bude z lilií, o dort se postará "tchýně":-) Toť pár info pro začátek;-) P.S. kdysi jsem dělala na Freeportu a můj budoucí manžel tam pracuje dodnes;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Ahoj, taky jsme svatbu měli v Happy Staru - je tam krásně a v zimě, když bude sníh, tak to bude kouzelný!! x-) Já tvýho budoucího manžela znám :-D (resp. vím, že je to Hanči brácha a že dělá v A.) a znám se s tvou švagrovou - Hankou :-) byli jsme se podívat na jejich svatbě s Ivem, takže aj tebe jsem tam viděla :-) jak už jsme tu probírali - Znojmo je hrozně malý!! Vy máte Radovana Chvílu?? Toho neznám, tak jdu kouknout na jeho webovky, jestli má.. ;-)
Odpovědět
@lennnia A byli jste v Happy spokojení? Nebo je něco, na co si dát pozor?;-) Vauuu, no tak to jo...to jsme se určitě viděli:-) To je fakt strašný tahle dědina:-D JJ, mělo ho tady několik holek (většinou ze Zlínskýho kraje) a fakt nás zaujal...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme za sebou první rok - zítra výročí ;-) Tak ráno dám rozmrazit dort a objednám nějakou mňamkózní večeři... Uteklo to moc rychle, ale vše je jak má být... :-) Všechny Vás zdravím a hodně štěstí budoucím nevěstám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany my jsme byli naprosto spokojení!! Všechno jak má být, veškerý personál byl příjemný a ochotný!! Apartmán jsme měli zdarma (to aj vy ho máte, ne? ptali jste se?) a byl krásný!! x-) nevím, nač si dát pozor, protože my jsme nic nenašli - fakt spokojenost! Určitě jsme se viděly - jen jsme o sobě nevěděly :-D @biene007 ahoj.. oslavte krásně výročí!! Ten čas hrozně letí, máš pravdu.. no a ty jsi skorosousedka :-D vedle v paneláku.. ty bydlíš na 2, ne? :-) ani o sobě asi nevíme, co? ....si tady přijdu jako Keliška :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?