Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : ahojky o tom vim, ale nemaji dobrou povest
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia : fotecky jsou dokonale , moc krasne slusi vam to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy děkuju, ale to je spíš práce Renči (fotografky)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia jé fotečky máte krásné!!! :) Šikovná fotografka :) Tak už to máme holky za sebou :-D A kupodivu vše předčilo má očekávání. Bylo to prostě perfektní. Bála jsem se aby nebyly zmatky atd. a vše se zmáklo úplně bravůrně...ono to není jen tak, když je svatba až na Vranově a navíc je cesta zavřená, tak se vyřizovaly povolenky atd... Na zámku ale nejvíc milé a ochotné paní a hostina byla také úžasná. Všichni a to včetně nás dvou si to maximálně užili :-D Kadeřnici Janě na Jarošově ulici patří největší díky, protože je fakt perfektní a načesala mě a nalíčila nádherně. Stejně tak kytičky od paní Moštkové měly úžasný úspěch :) Dort jak z obrázku, cukrovíčko mňam - to zas dopororučuji cukrárnu Vala v Mramoticích :) V neposladní řadě ale perfektní fotograf pan Dvořák - nemůžu se dočkat foteček...měly by být možná už zítra :-D a naše hudební duo Arcona. Kluci to fakt rozjeli a udržovali stále plný parket :-D No a kuchař a obsluha v Lidovém domě luxus. Jídlo a vůbec vše si všichni pochvalovali a co jsme si vymysleli, to nám bylo splněno :-D A HLAVNĚ VŠICHNI BYLI ZA SKVĚLOU CENU A MAXIMÁLNÍ KVALITU :-D Tak to byla taková reklama, protože všem patří ohromné díky. A především i svatebčanům, kteří udržovali výbornou náladu. V 60 lidech se dá ledascos pokazit, ale to se u nás nestalo :) Zábava byla od 14h až do 2 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia moc pekne fotecky ;-) . Moc vam to slusi. Uz se to blizi, ani nevim jestli se tesim, jsem z toho takova zmatena- asi se zacina projevovat stres- aby proste vyslo vsechno tak jak ma apod. U hostu jsme nakonec skoncili na 34 a ted se zase presouvame do salonku nad restauraci, protoze druha svatba se nekona. Takze porad zmatky :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak už máme doma půl roční slečnu...letí to jako blázen a včera naše Anežka slavila půl roku života :-) Je to naše sluníčko, pořád se usmívá. Už váží 8600g (dle dnešní kontroly) a v pátek jsem objevila první zoubek :-D @lennnia nádherný fotečky x-) x-) a moc moc to oběma sluší x-) ;-) Jste moc krásný pár ;-) @kedynka gratulace mladá paní ;-) Tak to je skvělé, že se den tak krásně vydařil :-) a že vše bylo perfektní, co víc si přát. Tak honem nějaký fotečky, ať se pokocháme :-D @evik_1 panečku, už jen chvilka...a neboj, všechno dopadne skvěle a den si oba užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka gratuluji !! Jsem ráda, že to všechno dopadlo dobře, naopak ještě lépe x-) a šup sem brzo fotky, ať se můžeme pokochat x-) @hanyzka.zel děkuju za pochvalu.. Jéé, první zoubek - tak to si kup něco na sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky...fotečky určitě nějaké dám až je budu mít :-N jj, byla to paráda, až se mi nechce věřit, že už je to pryč...člověk stráví půl roku plánováním a pak najednou bác a ten jeden den uteče jak voda. Je to malinkej zlomek v tom všem ... opravdu nebyl na nic čas..
Odpovědět
Profilova fotka
a děkuji moc všem za gratulace :-N teď si užíváme společné volno, pořád nějaké zařizování, ale už by to mělo být, tak někam vyrazíme
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak to je, člověk plánuje jak dlouho dopředu a pak ten den rychle uteče. Teď trochu hoňky skrz zařizování občanek, ale jak budou, tak budeš zase hlavně ty lítat po úřadech a měnit a měnit.. a pak ještě další etapa, když budete mít fotky.. všem je ukázat, všechny příbuzné objet.. :-D :-) ale není se čeho bát, to je takové příjemnější.. x-) Hezky si užijte společné volno manželata x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @kedynka Taky moc gratuluji k vydařené svatbě. Je fakt, že teď si ještě vyřizování užiješ, ale zase si aspoň procvičíš nový podpis a zvykneš si na jméno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia @kpeta No co se úřadů týče, tak už jen banka, operátor atd...teda až si všechny ty doklady vyzvednu :-S Ale právě...ty fotky...čekáme a čekáme...fotograf už je má hotové, ale nemá čas nám to předat...a pak než si je zase vybereme a než bude album a pak jak píšeš...než je všem ukážem :-D ale to už pak bude dobré...už ale ať je mám :-D Pak už se snad budeme moci vrátit k normálnímu životu...aji se těším, až se zase chvíli budu třeba i nudit :-D Hlavně teď jak na potvoru všichni něco potřebují...njn, musíme si pomáhat, ale člověk sám neví co dřív 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příští víkend jedeme alespoň na 3 dny, na takové menší líbánky tady v Čechách...už se nemůžu dočkat...když jsme doma, tak člověk prostě tak nevypne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem s Frýdku-Místku.Přitel je s Jaroslavic.Bereme se v dubnu příštího roku v Jaroslavicích.Už se těším jak malé děcko.
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 ahoj Míšo, tak paráda!! Další nevěsta :-) máte něco zařízené??
Odpovědět
Profilova fotka
mischel : vitam te mezi nami, taky mame duben 14.4. :-D kolik ti je ? kde to chcete mit ? nejake plany a predstavy ? ;-) Holky my jsme ted byli o viku na svatbe, bylo to v kostele, no tak jsme se s pritelem drzeli za ruce a oba jsme mel takove smisene pocity, ja jsem si predstavovala nas , proste jsem to s nevestou moc prozivala, ale kupodivu jsem ani nebrecela, takze snad nebudu ani v ten muj den :-D jinak svatba byla nadherna , den se vydaril, pocasi krasne
Odpovědět
Profilova fotka
je mi 21, představu nějakou máme, bude to na OU v jaroslavicich, takova rodinna svatba mala. Zarizene mame jen prstynky a datum 28.4.Ted se koukam zatim na internetu po satech a delakm si prestavu. jsem docela vysoka, tak si uziju se shanenim a o obotech ani nemluvim. Mam velkou nohu a navic musim mit bez podpadku, jelikoz pritel je o neco mensi jak ja. :-D
Odpovědět
ahoj holky ci zeny jak chcete je mi 25 chystame teda spise planujeme svatbu na nekdy pristi rok mate nekdo zkusenost se svatbou v kravsku jake to tam je a kolik to tam stoji no nevim bude nas asi 30 lidi jen tak sem zvvedava a poradte nejakou dobrou kapelu na svatebni oslavu
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 Míšo, nevadí, že jsi vysoká, šaty najdeš lehce.. uvidíš :-) větší problém bych spíš viděla v těch svatebních botkách, ale taky se dá sehnat. Já mám třeba velikost 40 (někdy 41) a sehnala jsem krásně v Deichmannovi. Je pravda, že já měla vysoké podpatky. Ale bílé balerínky jsou taky :-) Takže svatba 28.4. v Jaroslavicích a aj tam hostinu? Co fotograf, kytky, hudba? A kde jste si nechávali dělat prstýnky? :-) @hanicka91 Ahoj Hani, vítám tě tady :-) se svatbou v Kravsku nemám.. to ti napíšou holky tady (kpeta - myslím, ta byla na svatbě v Kravsku).. My jsme teď kapelu neměli, protože jsme měli svatbu ve 4 :-) A co vy? Hostina, fotograf, kytičky, prstýnky? Jo, holky, a už víte, jak byste chtěly svou svatbu ladit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotografa nemame zatim, hudba ziva asi nebude.ja mam nohu 42 :-D hostinu jsme zatim nerozhodli, vybirame jaroslavice, hradek. Kytici uz mam predbezne vybranou,ale jeste to neni na 100%. jsme teprve na zacatku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 tak uznávám, to máš asi větší problém s botama :-D Jéé, a jakou představu o kytce máš? Ono je fakt dobrý mít nějakou představu, však ony se ty představy postupem času utváří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
červené růže s bílíma a kulatou kytici
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 hmmmm, krásný !! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ano, na svatbě v Kravsku jsme byla, ale je to už tři roky. Tenkrát to byla docela tragédie, co se týkalo organizace. Obsluhoval nás jeden číšník, který totálně nestíhal.Takže jedni měli už dojedeno a ti poslední ještě nezačali. Na pití jsme čekali taky dlouho. Na druhou stranu se mi tam docela líbilo prostředí a v parku jdou udělat hezký fotky. Takže bych se tam třeba zajela podívat a poptala se, jak to tam teď mají. Třeba se to už zlepšilo. Každopádně jsem tam od té doby viděla spoustu svateb. Rozhodně bych ale do toho nešla bez pořádný domluvy předem, pokud možno i vše sepsat. Ale tohle je asi lepší všude. No a pokud se třeba rozhodnete, můžu přijít na čumendu, protože tu teď bydlím. :-D Jinak zdravmí všechny a vítám nové nevěsty. :-) Jo a co se bot týče, tak snad nebude tak zle. V dnešní době se snad dají sehnat i větší velikosti. Bílé balerínky se určitě sehnat dají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak svatba za mnou, tolik prace to dalo, toho stresu, aby se vsichni bavili. A naknec to dopadlo dobre. V Althanu byli uplne suprovi, muzu jen doporucit, jidlo vyborne. Na radnici nas nakonec odddvala Bajerova- trosku zmena:-). Byla jsem nakonec s celym dnem strasne spokojena, pocasi vyslo uplne krasne. Hned v nedeli jsme odjeli na libanky do Piestan a pocasi nam take preje. Procedury jsou fajn, akorat je to tu samy duchodce:-). Fotky snad budou brzy. Tak se mejte krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
vitam dalsi nevestu, tak ja mam vel.41 a botky jsem sehnala krasne kozene na netu tady v bazaru, jsou mekoucke a maji minimalni podpatek. U nas to vypada na na hotel Dukla, prvni tyden v listopadu se sejdu s majitelkou a vse proberem , i slevu na spani , coz je nejdulezitejsi pro nas paragraf.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) juu tady se to zase rozjíždí, to je dobře:-) gratuluji mladým paním a přeju hodně štěstí do manželství! Mě se konečně podařilo dotáhnout připravované webovky do finále, tak můžete mrknout... třeba pro inspiraci na má díla:-) stránka je kvety.unas. cz Zatím je to prvotní verze, stále pracujeme na vylepšování.. ale to hlavní tam je:-) Jinak přeju příjmené svatební přípravy, to je na svatbě to nejhezč í:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem zatím ve fázi příprav. Svatbu plánujeme na červen 2012, ale v současné době se snažíme najít vhodné místo na obřad. Máte některá osobní zkušenost se svatbou na hradě ve Znojmě? Zajímá mě nejen průběh obřadu, ale také jestli je k hradu snadný přístup kvůli autům, hudbu si můžete vybrat vlastní nebo si musíte vybrat z jejich nabídky? Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, také vítám všechny nové nevěsty...koukám, že jich ale za poslední dobu přibylo :-D My zítra frčíme do Dětenic na líbánky :-Dnetradiční, ale bude sranda...středověký hotel, krčma.... @hanicka91 Kapelu můžu fakt doporučit Duo Arcona. Jsou ze Znojma a chtějí jen 600Kč/hodina a budou hrát, jak dlouho chcete...Ostatní mají jen omezenou dobu a my je potřebovali poměrně dlouho...Taky by se to fakt prodražilo... Jsou to dva mladí kluci a hrávají v M-centru a Country, tak si je můžete jít poslechnout... @evik_1 je paráda že vám to vyšlo...nám taky. Nejdůležitější, že jste vy dva byli spokojení :-N @chals svatbu na hradě ve Znojmě měl kamarád a parkovalo se na nádvoří u rotundy a v areálu pivovaru...průběh obřadu je normální...za pár minut hotovo - přijdete, řeknete ano, políbíte se, připijete si i s rodiči (šampaňské si musíte dodat), podepíšete a je to :) A hudbu tam měli dvě kočeny - jedna zpívala a jedna hrála...ale fakt netuším, jestli si to zařizovali, nebo to tam je vždy :-S @mischel117 šatičky jsem si já osobně nechala ušít na míru v salonu Eva ve Znojmě u lázní. Ušijí je a půjčí za 5500Kč...já si je ale koupila (byly jen o trochu dražší). Ve všem vyjdou vstříc. Je ale nutné se objednat...a botky? to myslím, že seženeš ať u Deichmanna, Baťi...já měla od Baťe a nakonec jsem se ani nepřezouvala z podpatků :-D @hanny no vidíš - Dukla je fajn, tam to měl kamarád a bylo to vše ok. Víno měli své, pivo jejich, fernet jejich, zbytek za své...a budeš tam ubytovávat i ty hosty nebo jen vaše svatební noc? Jak si to nakonec s tím spaním pořešila?
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 a s fotografem bych moc neotálela...ti dobří bývají hodně rychle zadaní...já si ho zamluvila už půl roku dopředu a to jsem byla už třetí v pořadí...jedni to odřekli, druzí zapomněli potvrdit, tak to vyšlo nám...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?