Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cathellen Už ji mám zamluvenou, udělá mi i nehty, takže paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanny tak jak to vcera dopadlo? promluvili jste si? @hanyzka.zel tak mimi krasne prospiva:) to je ale dobre, bud rada, ze bude vetsi! brachovi (eda jeho pritelkyni:) se narodil kluk o 2 mesice drive, mel 1,7, byl dlouho v inkubatoru, ted ma 2 a pul mesice a ma 3,5kg, ale je uzasny, akorat si vybral vsechno spatne hned na zacatku:( zloutenka, malo nejakych latek a jeste triselna kyla:( ted ma jit na operaci, tak snad to bude ok.
Odpovědět
@jay děkuju :-) tak to je dobře, že už Tě nevolnosti opouštějí a tak to bude krásně veselá svatba s mrnouskem v bříšku ;-) @berinka1 tak já jsem ráda, ikdyž mě to i lehce vyděsilo, ale dobrý. Juj, tak to byl ale mrňousek, tak hlavně, že už prospívá a snad si všechno zlý vybral skutečně na začátku a teď už ho čeká jen a jen krásný život :-) A taky se nebudu tolik bát, když bude větší, ho vzít do ruky...u těch malinkatých miminek je to až o strach :-N Akorát jsem si řekla, že budu raději už kupovat větší velikosti, abysme měli něco do zásoby, kdyby nám ta 56 určená pro první tři měsíce byla hnedka malá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : beru promluvili, byla bych rada, kdyby vsak jsme to resit nemuseli, jsem cela omamena, jako by ve me neco umrelo....i v nem se neco hlo.... uz mi nerika milacku, ale jen Hanco......drzi se zpet a nevi jak na me ......... opakovane jsem mu napsala, ze mu tuto zradu nikdy neodpustim ..... vim, ze ma v kamionu cas nad tim, co zpusobil premyslet ........ rikal mi, ze by chtel co nejdele zustat v rakousku, kvuli tomu uveru na barak , a ze chce zit semnou atd.... jenze ja se bojim, aby to nebyly jen sliby,ale hlavne ty skutky a jsem zvedaava, co rekne rodicum ......
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak on to rodicum jeste nerekl? kdy se k tomu chysta? mozna si na druhou stranu uvedomuje, ze te zranil a proto ti tak nerika, aby ti to neprislo jako prazdna slova... Tezko rict, u nas to je zase naopak, kdyz me zklame, tak je to same milacku sem, berunko tam, ale pro me to pak zni prazdne, proto to tak pisu.. A jak ti je? prijedes o vikendu? v sobotu me to bohuzel nevyjde, jedeme na vystavu s kockama, ale v nedeli klidne zlati...
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : beru nerekl jim to, on bude na vik doma, ma jet do cz na pohreb, ale ze jeste uvidi, co a jak, radsi bych byla , kdyby zustal v amstettnu, aspon by jsme mohli jeste vic mluvit, ale uvididme, ja budu mit v pa uz sve auto ale zase me ceka jeste technicka,takze se do cz chystam ten dalsi vikend, to ma tata 60 takze dom jet musim.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak uvidis.. hlavne aby ses dobre rozhodla a netrapila se...
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : bude na vik doma uz mi to psal, chci s nim vse probrat......i znova svatbu.......ja ji chci stale......tady ta nejistota nas znici oba, i kdyz udelal chybu, ale to lidi delaji ....... uplne me mrazi z jeho chovani, jak je smutny a jak nevi, jak ke mne opet najit cestu, pravda, ja mu to taky neulehcuji, ale musi se naucit stat si za svym rozhodnutim a nenechat za sebe rozhodovat sve rodice..... zdalo se mi dnes i o tajne svatbe, ale to bych nasim nikdy neudelala, mluvila jsem s nasema a rikali, at najdem spolecnou rec atd a ze pokud svatbu chci , tak ze mi ji vystroji..... zkusim se ho nato zeptat...kdyz rekne ne, tak sice spolu zustaneme, to vim, ale odcizi nas to ......
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy beru ja nevim jestli bych se za teto situace za kazdou cenu vdavala..ale pravdou je, ze do dubna jeste casu dost., takze to klidne muzete doresit:) drzim palce at vsechno dobre dopadne at nejsi zklamana!
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : vis, rikam si, ze pokud jsme si souzeni, tak jak si oba myslime , aa ze ani jeden z nas nechce zacinat odzacatku, tak nam prece svatba nemuze stat v ceste...... nebo nemela by.........jedine co je prekazka je jeho mam, podle me......a tim, ze by jsme se vzali, by ona nemela do nas co kecat pac ja bych mu pomohla si dupnout a prosadit i jeho sny a plany, sam to totiz nezvladne.......
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy v tomhle mas asi pravdu, kdyz je po svatbe, bere se to uplne jinak, vim jak u brachy.. ja nastesti po tech vsech nasich hruznych zazitcich mam podporu i jeho rodicu, ale o svatbe jeste nevi, takze kdovi jak zareaguji.. meli by jste to jeste probrat, pokud budete mit moznost o vikendu si promluvit, tak urcite.. ale zbytek ukaze jenom cas.. jo a naprosto perfektni zprava- ma schvaleny bankrot:D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : beru , to mas pravdu, urcite na nej uhodim, pac me ta nejistota asi znici... pokud se budeme oba trapit stejne nas vztah nevydrzi ..... upekla jsem mu vanocku a mazanec :-)) zrovna to voni po byte :-)) tak doufam, ze tu snahu oceni :-)) cas na mluveni bude .... ale zalezi hodne i na nem, pokud me nejak nepresvedci, radsi ani o svatbe zacinat nebudu, ale ja ji moc chci.... jenze on uz vse odvolal, dala jsem mu cisla aby vse kdyz je tak chytrej a svatbu nechce odvolal......a ted nevim, jak nato treba ty lidi zpetne zareaguji, kdyby jsme se domluvili, ze svatbu preci jen chceme ... Co myslis?? No beru, tak to je dobre, ale ze to rozhodnuti trvalo, a co on nato rekl ??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannyy a jak jste spolu dlouho? Moc bych Ti přála, aby to mezi vámi zase bylo dobré. Jsi další příklad, že když někoho člověk miluje, tak je schopný odpustit cokoliv. U nás to také tak bylo. :-) Přála bych Vám, aby ta svatba jednou vyšla, buď hned v dubnu, nebo někdy později. Jenom se neunáhluj, aby jste potom nedopadli, jak jedna nevěsta tady, že se myslím do dvou měsíců rozváděli :-( Mě strašně zaráží to, jak je přítel svým způsobem nesvéprávný, že se podřizuje rodičům a na to kolik mu je. Chápala bych to, kdyby byl sám, ale když má sourozence... :-| Já bych třebas pro svého taťku udělala také první poslední, protože naši jsou rozvedení, a on žije sám, tak nechci, aby byl sám, ale určitě to není na úkor našeho vztahu :-( Je taky zase fakt, že do jeho života nevidím, tak třebas to má určitý smysl, ale i tak mi to hlava nebere.
Odpovědět
@hannyy to je dobře, že jste si promluvili a teď je to otázka toho, jak se zachová a jestli všechno, co Ti říká nejsou jen planý řeči a jestli se vážně postaví za Váš vztah...je to složitá situace. Ale v jeho věku být takhle pod vlivem mámy je na palici a docela bych aj měla strach, že teď se třeba mamce postaví, ale časem do toho může spadnout zpátky...mamka se ho asi jen tak vzdát chtít nebude :-S Já bych možná na tý svatbě teď tak netrvala...raději zjistit, zda Ti stojí za to si ho vzít, zda je to chlap, se kterým chceš být celý život, že se na něj můžeš v čemkoliv spolehnout a ne že si bude spřádat svoje sny potají s rodiči a ty se to pak dozvíš jakoby náhodou. Přeju Vám, aby se to srovnalo, ale asi to nebude moc snadný...uvidíš, jak se bude chovat o víkendu, jak bude mluvit a hlavně, aby pak všechno taky řekl svým rodičům... @berinka1 super, že už má schválený bankrot ;-) tak to vyšlo, tak se to konečně někam hned, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo : my jsme spolu 2 roky, ja v nas proste verim, i kdyz mi ublizil .......... a moc ublizil......verim, ze bude chtit nas vztah zachranit, ale vim, ze bude potrebovat moji pomoc. Ja chci svatbu a moc, verim, ze ho to zmeni a ze pak nebudou do nej moct vsichni tak kecat...... @hanyzka.zel : jak rikas, zminila jsem se o tom mame, ze kdyby prisel s kloudnym resenim, tak ze bych svatbu brala, ale ona mi rekla, ze pokud svatbu chci jeste ted a vse obnovit, tak at s ni nepocitam, at pockam rok dva, jenze naco mam porad cekat ??? jestli svatba nebude, tak uz ji nebudu chtit nikdy, protoze jak se to dozvi rodice od radka, ze svatba je odlozena, rozstekaji nas ....... Fakt uz nevim, nejlepe si udelat tajnou svatbu o 4 lidech a at uz mi vlezou vsichni na zada.
Odpovědět
@hannyy v tmohle s Tvojí mamčou ale souhlasím, že by to chtělo počkat a ne se vzít hned teď...oni vás můžou jeho rodiče rozeštvat i po svatbě...strašně bude záležet na tom, jak se on dokáže postavit svým rodičům a jestli bude bojovat. Víš, ono nikde není psáno, že po svatbě se bude spíš snažit víc ovlivnit on Tebe a budeš z toho nešťastná víc než jsi třeba teď. Ani po svatbě nemusí přestat být v područí maminky, ale bude se snažit víc dostat do jejího velení i Tebe... A vem si, že jste spolu teď dva roky...co může přijít za pár let...je Ti 24, tak nějaký rok navíc počkat se svatbou už není tak hrozný, aby ses ujistila, že vám to bude fungovat do budoucna bez problémů. Jinak tajná svatba je taky řešení...já chtěla jen svatbu se svědky, ale manža řekl, že to rodičům nemůžeme udělat, že by jim to bylo líto (kor mým, jsem jedináček)...ale já bych to třeba brala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : vsichni rikate, ze to pohroma neni, ale nikdo nevi jak se citim ja, pro me je to potupa, neprectavitelna myslenka odlozit svtabu, pokud se na nicem nedomluvime a svatba opravdu nebude, tak uz svatbu proste planovat nebudu, nejsem debil, abych porad zacinala od znova ....... prijde mi, ze najednou nasi nechcou moji svatbu ...... dobre ,udelal chybu, zavahal, ale jde o nas zivot o muj zivot , tak by taky jendou nekdo se mohl podridit me...... a pokud se opravdu nevemem, nas vztah nevydrzi, to vim, a dam to pak nasim sezrat a jeho rodicum taky ........ ale uz si nikoho hledat nebudu .... me uz to proste nebavi se porad vsem podrizovat ........ chapu, ze jsou nasi smutni a ze trpi semnou, ale pokud me maj radi , tak by mohli kyvnout, kazdy chybuje, ale vim, a uplne to vidim, kdyz prijede radek k nam dom ty ksichty a pretvarky a ze nebude vitany ...... no to uvidim jednou, ze se pretvaruji a ztrati me nasi tuplem ......
Odpovědět
@hannyy Hani, zkus si ty příspěvky po sobě přečíst a podívat se na to nezaujatě, i když to asi moc dobře nejde :-( Myslíš, že když se vezmete, tak to chlapa změní? Říká se, že žádný chlap se nezmění, pro mě to jsou až silná slova (např. žádný, nikdo, všichni, a tak..), ale doufat, že svatba chlapa změní, to není moc dobrý postoj. Potom píšeš, že žádná se nedokážeme do Tebe vžít, to máš naprostou pravdu, kdo to nezažije, tak neví. Ale přijde mi postavené na hlavu říkat to, že když se nevezmete, tak váš vztah nevydrží. Pokud to vidíš tak, tak vaši budoucnost bez svatby si ani nedovedeš představit. To podle mě je hodně malá naděje, nebo ne? Taky si myslím, že Tvoje mamka má pravdu, a dávat jim za vinu, že váš vztah nevydrží? Vždyť vztah je o dvou lidech, kteří se milují, a pokud rodiče řeknou názor, že po této situaci by svatba nebyla to pravé ořechové, tak jim to dávat za vinu mi přijde hodně sobecké. Asi tohle nebudeš ráda číst, ale já raději řeknu co si myslím, než nějakou přetvářku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy já bych asi taky počkala se svatbou, ale nedivím se ti, že bys ji chtěla, jseš uprostřed příprav, já to chápu, že teď je to úplně na prd vše stopnout... :-| Pokud jseš si jistá, že to je ten pravý, že s ním budeš šťastná, tak to udělej.. Taky ještě co bude, až to řekne těm rodičům a pak se uvidí, pokud se jim dokáže postavit, tak to bude ok. ..
Odpovědět
@hannyy v tomhle souhlasím s @raffaelo Samozdřejmě je to podraz od přítele a Ty jsi na něj právem naštvaná, ale pokud myslíš, že svatba změní všechno nebo že nebude nic, tak to bych neřekla. Máš pravdu v tom, že když to neprožíváme, tak že si to neumíme představit, co cítíš Ty...ale teď mi přijde, že to všechno bereš buď bílý nebo černý a jiná možnost prostě není...buď svatba nebo konec...to není moc dobrý postoj k řešení problému :-( Nikdo si o Tobě nebude říkat, že jsi debil, když bys teď svatbu odložila a plánovala jí znovu...to je pitomost. Ani se rodičům nedivím, že teď Tvou svatbu nechtějí...vídí, že se trápíš a že váš vztah není úplně v pořádku a asi se aj bojí toho, co může nastat po svatbě. A že kdyby ten vztah skončil, že si nikoho hledat nebudeš? Tomu přeci sama nevěříš...jako chápu to, že tohle hodně bolí, ale tím, že bys byla sama, tak potrestáš jen sebe a nevěř tomu, že až by ta bolest odešla, tak by se do Tvého srdce vloudil nějaký jiný muž a kdo ví, jestli by nebyl mnohem lepší. Mluvíš o tom, že udělal chybu...neříkám, že neudělal, to víš sama taky, ale proč by se měl podřizovat? Proč by se vůbec někdo měl někomu podřizovat? Vztahy nejsou o tom, že se jeden podřídí tomu druhému...jsou o kompromisech a pochopení...cítím z Tebe hrozně velkou hořkost ke všemu kolem a taky trochu paličatost, že když nebude po Tvým, tak za to můžou blízcí kolem Tebe...neber to zle, ale obviňovat lidi kolem sebe není úplně fér. Zkus si přečíst všechno, co jsi tu psala...co jsme Ti psaly my a trochu se nad tím vším zamyslet... Mimochodem dokážeš si teď představit, jak budeš dál plánovat svatbu? Dokážeš se z ní vůbec ještě radovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mate pravdu, je ve me horkost , ale jak rikam, ja v nas stale verim, to ze v nas neveri jini, to je druha vec, s tim podrizovanim, jsem mirila na me rodice, cely zivot jsem se jimi ridila jak pitomec, uz jsem mohla byt uplne jinde, no nastesti aspon to rakousko, jinak bych se asi zblaznila, svatba a plany na ni me sblizily i s mamou, vite, ja jsem adoptovana a ty vztahy nejsou jake by mely byt...ja citim z nasich i zlost na pritele, maji ji pravem, vim, ze poradne nespi , tata ma ted 60tiny takze se vse zarizuje na oslavu, k tomu me starosti a trapeni, prekvapilo me ale, ze jsou najednou tak razne proti,o vikendu kdyz jsme odjizdeli jeste tata rikal, kdyz svatbu budete chtit tak bude, a ted o tyden pozdeji uz maji jiny nazor....prijde mi, ze uz si taky zacinaji protirecit.. vzdyt je to muj zivot..... A taky vim, ze se budou pred pritelem pretvarovat, az prijede na navstevu...a je mi uz ted jasne, ze k nam prestane jezdit, pac se tam nebude citit....myslim, ze by se mel nasim omluvit....nechci aby se obe strany na sebe jen mracily a ja stala mezi obema stranami....ano svatbu chci, moc ji chci, ale nejde tu jen o me....to musime chtit oba....ja verim, asi jsem naivni , ze by ho svtaba zmenila, ze by byl vic zodpovednejsi atd...ano svym zpusobem jsem sobec, ale tim, ze se clovek porad jen prizpusobuje tak nikdy nedosahne radne svych cilu .... a ja chci taky jednou neco dotahnout do konce .... a uplne slysim od nasich , az nedejboze situace bude jeste nabyvat, ze mi reknou : Vidis, ani tu svatbu jsi nedokazala dotahnout do konce... bude to zni holky divne, ale tohle jeste od nasich uslysim .......
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy beru jsem konecne zase online... nasi by zareagovali stejne, tzn.ze by rekli, ze mame nejakou dobu pockat, jestli to chceme jeste zkusit... meli jsme se brat ted v lete (loni pred vanocemi me poprve pozadal o ruku), svatba byla naplanovana na 29:8., ja byla tak nadsena, nasi vubec (bylo to po urcitem slozitem obdobi s mym nastavajicim), v podstate me rekli at nepocitam ze tam prijdou.. kaslala jsem na to a zacala zarizovat vsechno mozny.. na zacatku unora se lekl nebo co a zacal se vymlouvat na exku a jine, ze proste svatbu zrusime.. mela jsem stejny pohled jako ty, bud vsechno nebo nic, priserne zklamani, pravdou je,ze jsme se ani na mesic rozesli a ted, s odstupem casu muzu rict, ze bylo dobre, ze jsem nesla jak se rika pres mrtvoly a nedonutila ho k tomu, ale v lete s tim prisel sam, samozrejme ze jsem mu to neverila, po tom co to uz jednou zrusil, ale za toho pul roku ted me dokazal, ze to tentokrat mysli opravdu vazne a je jen dobre, ze jsme to o rok posunuli.. nasi po oznameni nam rekli, ze ted na podzim ne (pritel chtel uz ted), ze za ten rok (i kvuli skoly, bude po statnicich) a uvidime jestli nam to bude klapat i kdyz budeme bydlet u nich (a on bude po tom vsem pod urcitou kontrolou;)) a nebo se rozejdeme.. a pres drobne rozmisky je vsechno ok a nasi svatbu berou uplne v pohode, bez hadek, spis naopak, mati planuje vic nez by mela (lidi a spol:) dokazu castecne pochopit jak se citis, jsi beran, ja byk, takze dost podobny a pokud neni po nasem, tak je to spatne, ale mozna bys mela ho trosku nechat co udela sam.. pokud spolu mate byt, tak jednou ta svatba bude.. nechala bych ho prvne to vyresit u rodicu a pak bych resila svatbu beru... jinak jsme strasne radi, ze se to konecne hnulo, vzdyt se to podavalo uz v zari:/ 15.2. ma prezkumne rizeni, tak snad to dopadne dobre! byl rad, ale ze by ocenil, ze jsem to vsechno udelala sama, kolik me to dalo prace a starosti atp.,to ne... ale ja to beru, on moc citove zalozen neni, takze slova od nej necekam:D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : Zlati, psala jsem mu pohled nasich na svatbu , ani mi nato neodpovedel, pak mi psal kdy bude na firme, pac pro nej musim jet,a ja nato, ze jsem jeste nakladala srnci maso na zitrejsi obed a nejdnou mi psal, jake jsem zlaticko atd a jak se na me a ciku tesi ! jako ze se tesi dom, napsal poprve za ty 2 roky, ja uz fakt nevim, co si myslet .......... jestli si ze me dela vazne srandu, tak ho urdousim v noci polstarkem :-)) takze jsem zvedava, jestli o tom vsem zacne sam... jinak jako jeste by me zajimalo, jak by se nasi postavili k situaci, kdybych po dobu odkladu svatby otehotnela, to jsem rekla i radkovi, ze krz ten odklad se nezacnu cpat hormonama, a vzhledem k tomu, ze dite chceme oba moc, a nasi jsou proti kdyz jsou deti a ty rodice nejsou svoji, no to bude jeste zajimave,doufam, ze otehotnime co nejdriv :-)) mama se me uz ptala, proc na ty svatbe tak trvam ? jestli jsem tehotna ;-)) tak jsem se musela zasmat a rict ji, ze ne :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy :))) maminka chytra;) nech ho at zacne sam, neuhod na nej hnedka a uvidis... jj, nasi jsou taky proti tomu a ja osobne taky, proste musim byt vdana aby mohlo byt mimi:) a tatka rika mimcu brzy po svatbe (kdyz se proste vzit uz musis;) ze je to instantni decko:D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : :-))) no chytra je , ale az bude mimi a svtaba ne, jsem na ni zvedava,pak budu rikat : Ja jsem porad chtela svatbu a vy vsichni ne, tak co si porad stezujete :-)) ...... ted je to tzv: moje tvoje dite a hotovo :-))) no uz ji vidim, jak skacet az ke stropu.... ale aby jsem se ted nesmala a ono to tak nedopadlo :-)) nam by to nevadilo :-)) a pak by me hnala do svatby, a uz zase slysim ty drbny kolem : Kdyz se meli brat tak se nebrali , a ted kdyz je v tom, se brat musi :-)) , to bude teprve divadlo a verim, ze to tak dopadne :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy :-D :-D :-D to se nejak podda, neboj;)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : :-)) to vis ze jo :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy kazdopadne drzim palce aby vsechno dopadlo jak si prejes...a uz ti bylo dobre! a stastna a spokojena:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : Zlati, dekuji :-)) aj ja si to preji, jinak vanze budu na prasky, ted je to ten zaludek, je mi hrozne zle, jsem unavena, nemuzu spat :-( takze se rano probudim absolutne neodpocata :-(( , no pujdu se oblect, dam jeste kavu a pojedu pro nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy taky neco snez at ti neni dobre... udelej si spaci caj s medem (to aspon pusobi na me:) a odpocivej.. vis ze se nemuzes prepinat!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?