Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : tak vzhledem k tomu :-D ze s tim pritel souhlasi, tak proc ne :-D on by sexoval porad jen aby bylo mimi :-D a ja zase chci svatbu jakmile diote bude , nepripada v uvahu mit dite a treba za rok svatbu .... proste to nejde, ne jen ze to chci ja, ale chceme to oba a hl. i kvuli lidem a blbym recem, ted jsem mela za 4 dny v cz co delat abych se nedohadala, kazdy je hrozne zvedavy proc se najednou neberem, jak kdyby jim do toho co bylo :-S ale to uz na tech vesnicich holt byva a moji rodice to na te vesnici nemaji lehke, porad se jim nekdo sere do zivota, provokuje je nebo pomlouva, ale to tak byva u lidi, co neco dosahli a ziji normalnim zivotem a vse jen poctive nabyli :-S tuhle mi pritel zas rekl, ze by svatbu ani nerusil, kdyby se do nej ma mama tak nepustila, tak si vyber ..... Tak jsem se ji teda zastala, pac ona se ho jen ptala, jak si to my predstavujem a rekla si svuj nazor, to ze on se z mamy div nezas..... a dostal strach, to je jeho vec :-S ja jsem mu k tomu rekla, ze neumi dotahnout veci dokonce a hl, stat si zatim, co chce .....myslim celkove v zivote ..... on si neumi dupnout ]-(
Odpovědět
@hannyy tak chlap, ten by sexoval normálně pořád, ikdyž nejde jen o mimi :-D Já třeba osobně, když jsme se začali snažit, tak jsem nejdřív svatbu ani moc neřešila...a zase zařizovat svatbu nějak narychlo, abych jí stihla ještě před porodem, to bych taky nehrotila...já bych si počkala klidně i ten rok po porodu než se uhnat během těhu...teď aj vidím, že když bych byla víc těhu a zařizovat do toho svatbu...no to raději ne...jednak je to moc stres a to miminku dobře nedělá a pak každý den byl jiný...jeden jsem byla v pohodě, další ne...to bych si asi svatbu ani neužila. Já na kecy lidí kašlu...jako občas mě něco zamrzí, ale když by měl někdo blbý kecy ohledně toho, že máme mimčo a nejsme manželé, tak bych ho asi klepla :-D Ale je fakt, že lidi na vsi umí být pořádně hnusní...taky bydlím na vsi a vím, co to dokáže a tak si nikoho nevšímám a naivně jsem si myslela, že si ani okolí něvšímá...no bohužel všímá, ale už je mi to fakt jedno, ať si kecají, já si svůj život otrávit nenechám :-D Teda přítele bych asi něčím praštila, když by mit tohle řekl, po tom všem, co se kolem dělo :-| ...tak buď si stojí za svým a jede proti všem a ne aby pak ještě řekl, že by to nerušil, kdyby...kdyby jsou chyby a jestli to trošku nesnaží uhrát, že on za to nemůže a vyvlíknout se...měl by se fakt naučit si dupnout...a to především tedy u svých rodičů a pak si za svými názory aj stát a ne to takhle :-S Abyses na něj jako na tátu od rodiny pak mohla vůbec spolehnout :-S Tohle je takový nedospělý jednání 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : presne jak rikas, kdyby ..... to ja mu taky muzu 30.dubna rict ... Milacku,kdyby ... jsi nezrusil svatbu, meli by jsme dneska svatbu :-D no ale on neni normalni, me uhodi do stavu , ze bych asi byla momentalne schopna ho zavrazdit :-D a ted kdyz se situace uklidnmila trochu rekne toto, jako to jsou soky od nej jak svine :-D ja ho fakt miluji a moc moc ho chci, ale jako ja uz nevim, s cim prijde zitra ....... prijde mi jak male dite, a jako vyvliknout se z vlastni blbosti snad ani nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @raffaelo - My jsem koupili starý domeček v Kravsku a teď ho opravujeme. Do konce ledna by měly být hotová plastová okna a vyřizuji taky všechno kolem nové střechy. Ta snad bude na jaře. Do léta bysme chtěli bydlet. Tak uvidíme, jak budeme stíhat. Manžel už se těší, on z Kravska pochází, má tam rodiče a taky tam máme všechny kamarády. :-) Za 2,5 milionu bych už si asi postavila domek podle mých představ,ale zase když si představím všechno to papírování kolem, tak by mě asi chuť stavět přešla. Docela mi to stačilo, kdž jsme kupovali ten náš.
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : budete bydlet v Kravsku, jo? my tam jezdime na strelnici strilet ;-) , tak pritel sice stavi, nevim kolik si vzal uver a kolik mel tavebko , ale dela mu to firma a je s ni moc spokojeny, stary barak byl u zeme a vse odvezene behem tydne a nove zaklady az do puzvodni vysky zdi byly taky rychle nahore, ted uz jen strechu, tohle pocasi je optimalni protoze firma muze delat a hlavne kdyz nesnezi, dulezita je ta strecha a pak uz to pujde, veri ze do leta by babi jeho mohla mit svoje 2v1 hotove a bydlet a ty obytne mistnosti do vanoc vsechny komplet hotove. ;-) Problemy zatim nebyli zadne akorat na to stavebni povoleni se cekalo asi mesic :-| ale jak rikam jde to rychle , tady je foto zepredu jak to zatim vypada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo my bydlime 20km od Znojma, v Hosteradicich, prodavaji u nas pozemky:D:D ale v podstate kazdy den jezdim do brna (prace, skola), tak je to cca 60 kdyz to vezmu az do recek.. ale clovek si zvykne;)
Odpovědět
@kpeta @berinka1 holky, to jsem si právě taky říkala, že za 2,5 si necháme raději postavit, už jen pro to, že jedna známá má postavenou dřevostavbu a i s pozemkem a se vším všudy je to na ty cca 2,5 mil. vyšlo. Možná i méně. Ale oni si to nechali postavit v Hlubokých Mašůvkách. A to je pro přítele docela z ruky, protože oni jezdí do práce do Pohořelic a ted jsou už všichni ze Znojma - jezdí 4 lidi. Takže je to takové na houby. Kdežto kdybychom sehnali něco směrem na Brno, nejlepe tak Hodonice - Tasovice jsme si říkali, tak by to bylo ideální, protože tam zajížděli ještě před Vánocema pro toho jednoho, co s nima jezdí. Tak uvidíme, zatím máme tak rok čas, než to začneme řešit.
Odpovědět
@hannyy to je fakt zvláštní chování na to, že už je starší...tohle bych čekala tak od 20 letýho, ale ne od chlapa o deset let staršího :-| Taková jakoby nerozhodnost :-S Alespoň máš teď čas sledovat, s čím přijde zítra...láska je sice krásná věc a je hezký, že ho miluješ, ale já bych se třeba bála s nerozhodným člověkem žít...nevědět, jestli to, co řekl dneska, řekne i zítra...s čím se zase objeví :-S Ale uvidíš ;-) @kpeta @raffaelo to jsme měli původně taky v plánu, když bysme se stěhovali ke Znojmu, tak pořídit starší domek a opravit...manža je šikula, tak by hodně věcí dělal sám. Takhle máme starší domek tady u Prahy a už je i něco hotovýho...ten nápad s dřevostavbou je hezký...taky by se mi dřevěný domek líbil a jestli by vyšel tak stejně jako starší, tak je asi lepší jít do stavby.
Odpovědět
@hanyzka.zel to máš dobré, že máš manžu takového šikovného. To můj přítel k ničemu takovému nebyl veden, takže by si na nějaké veliké opravy, nebo něco stavět netroufl. Takže u nás by to všechno muselo být přes firmu. Ale zase vím, že do budoucna, když ten baráček mít budeme, tak se bude snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : :-( to mas holka uplne pravdu ..... no uvidime, protoze jestli me jeste 1 v necem zklame nebo neco zavazneho nedodrzi, udela neco podobneho, tak mu reknu, ze je konec, davam mu posledni sanci, protoze pokud na nej nebude spoleh, nepomuze mi jen to , ze ho miluji....to je ted , ale az by byly deti nebo opravdu rodice oboji onemocneli??? co budu delat, kdyz se na nej nebudu moct v dulezitem spolehnout :-|
Odpovědět
@raffaelo manža k tomu taky nebyl vedený. Ale dělal učňák na truhláře a tam se hodně věcí naučil a pak teď, co dělá v prodejně se sanitou a obklady, tak si troufl i na zedničinu a teď i na sádrokartony...jediný, co asi nezvládá, je šťourat se v elektřině (ale kdo ví, co jednou bude). Tak ono kolem baráčku, ať je nový nebo starší, tak je kolem něj práce...a jestli je trochu šikovný, tak se spoustu věcí dokáže naučit, jen mít odvahu a snahu... @hannyy je dobře, že to bereš realisticky a že nejsi jen zaslepené láskou k němu...je to sice šílený, že člověk, kterýho miluješ, je možná nerozhodný a nejde se na něj spolehnout...bolí to pak o to víc :-( já doufám, že se to v něm hne a že si uvědomí, že už je dost starý na to, aby začal jednat jako dospělý chlap a ne se pořád něčeho bál, abys v něm měla tu oporu a mohla se na něj spolehnout ;-) Protože jinak by jsi nebyla šťastná. Když Tě nebude chtít ztratit, musí teď bojovat ;-)
Odpovědět
@hanyzka.zel to máš dobré, že byl manža aspon na truhlářovi. Můj přítel chodil na zdravku na střední :-) takže tam toho ani moc pochytit nemohl. Na elektřinu pozor, ať si neublíží. ;-) Já si také myslím, že jak jednou budeme mít svůj baráček, tak určitě snahu mít bude. Můj tatka a babi říkali, že na barák ani jeden nejsme, že kolem práce na baráku nic nevíme. Tak jsem říkala, že to je zatím pravda, ale že jsme zatím tu možnost něco opravovat neměli, tak to nemůžou ani takhle soudit. Docela mě to zamrzelo. Ale už jsem to vypustila z hlavy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@raffaelo tak zdrávka taky není k zahození, ikdyž je fakt, že tam se toho moc pochytit pro běžný život nedá. Jo, tak do elektřiny se nehrabe...na to mám mýho taťku a nebo manži brácha, tak třeba jednou něco pochytí od nich...naučí se, ale nemusí, mě to, co umí úplně stačí :-) Tak baráček je náročnější a chce to aj odvahu, když se do toho budete pouštět, ale nic není nemožný a vždycky se dá vzít zpátečka do města, baráček prodat a koupit byt. Ale když víte o tom, že to není snadný se starat o baráček, tak je to už na dobrý cestě a nedej na rady starších ;-) Oni si holt babičky myslí, že mladí toho tolik nezvládnou...jak kteří, v tom amjí asi pravdu, ale odrazovat není správný...oni taky někde začínali a neměli zkušenosti, teď je už mají a museli se naučit...stejně jako my se musíme všechno naučit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dala jsem se na cestovani s pritelem :-D mame sebou i psa :-D je to mazec na vik jedeme do cz a v po dal :-D doufam, ze dostaneme nejakou francii , dneska jsme dosvisteli z nemecka :-D @hanyzka.zel : mas pravdu , no uvidime, v so je ples a tam budou hl.jeho rodice, tak jsem nato vse zvedava :-D jinak i to, ze jsem se rozhodla stravit s nim nejaky cas v kamionu nam prospeje, je zvlastni, ze vzdy kdyz jsme spolu 24h dene, tak se vubec nehadame, vse funguje a tak, ale jakmile jsme den od sebe nebo dyl uz zacinaj problemy a tak ]-(
Odpovědět
@hannyy jé, takovýhle cestování, to je super ;-) určitě to bude pro vás dva užitečný, když budete moct být spolu a povídat si :-) Panečku a i pesana máte sebou...to je dobrý. No tak to uvidíš, jak se bude k rodičům o plese chovat a jestli třeba už něco řekne...oni už vědí o odkladu svatby nebo ne? Hlavně neměj hned teď moc očekávání, jak se bude chovat...ono to pro něj taky nebude snadný...a možná bude muset na rodiče pomalu, po kouskách...uvidíš, jak to bude. Kdyžtak si o tom pak můžete promluvit, až pojedete někam dál s kamionem... To je docela zvláštní, že se projevují problémy, když spolu nejste...čekala bych, že to bude spíš obráceně, že když jste spolu, tak začínají problémy :-N Ale možná když nejste spolu, tak každý moc přemýšlíte a pak se neshodnete, protože každý si promyslí určitou věc jinak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : ano , je to pravda, jakmile nejsme spolu, mame oba cas na premysleni a to neni dobre.... :-S jinak do cz nejedem, vse se zmenilo, dostali jsme dlouhou streku do francie a je to nejaky 1400km , takze jsme se ted domlatili dom, najedli, vyspime a rano vyrazime, v Ne nesmime jet ,takze Ne jeste budeme v nemecku a v po ve francii :-D tak se moc tesim :-D .... Jinak pesan je uzasnej, nezlobi a hl.skvele hlida kamion a celou cetsu lezi v posteli a sleduje z ni provoz na dalnici..
Odpovědět
@hannyy jé, tak ty jsi teď ve Francii, super x-) Škoda, že nakonec nevyšel ten víkend v ČR, ale tak příště. Hlavně, že můžete trávit víc času spolu a máte tu možnost si všechno pěkně probrat. No tak to je pesan na svém místě, když hezky hlídá :-) A jaký je život v kamionu? Teď má zase trochu přituhnout, tak to asi bude taky ježdění na houby, když začne sněžit a kdo ví, jak budou vypdat silnice, co :-S Já už začala poslední pracovní týden :-D A od příštího pondělka mateřská dovolená :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy - Do Francie bych se taky podívala, užij si to. @hanyzka.zel Utíká to,co? Já si pořád pamatuju, jak jsem nastupovala na MD, jako by to bylo včera. A tři roky doma utekly jak voda a já už skoro půl roku zase chodím do práce. Ale užila jsem si to a někdy mi to dost chybí, hlavně to courání s kočárkem.
Odpovědět
@kpeta je to šílený, teď si říkám, jak mi bude doma chybět ten kontakt s lidma v práci...kdykoliv vystrčím paty z kanclu, tak někoho potkám a popovídáme si...a doma budu jen já a manža a pak i mimčo...chudák manža bude asi muset vydržet, když přijde z práce a já budu těžce nevykecaná :-D Bude to jiný než teď a zatím si to nedovedu vůbec představit. A jak je ten půl rok zpátky v práci? Já si teď říkám, že tři roky jsou docela dlouhá doba...ale ono to uteče a z toho maličkýho miminka už bude pěkně velký dítko...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel - V práci jsem si zvykla rychle, ani jsem to tak v pohodě nečekala. Naštěstí i Matýsek zvládl dobře školku, tak nám to šlo od začátku hladce. Navíc mám štěstí, že mě práce baví, to se hned ráno vstává líp. :-D
Odpovědět
@kpeta no tak to je super, že jsi to jak Ty, tak Matýsek tak dobře zvládli ;-) Mě moje práce taky baví...ne teda až tak kvůli tomu, co dělám, ale pro ten kolektiv kolem mě...jsou to prostě super lidičky :-D Včera jsem byla s kolegyněma na obědě...posledním, kdy jsme byly schopný se na jeden den domluvit všechny (je nás 7)...jinak by vždycky jedna chyběla a kolegyně mi daly dáreček na rozloučenou (končím teď v pátek)...světlušku Fredieho (tuhle hračku miluju x-) )...až mě dojaly a včera mi to prostě bylo i líto, že odcházím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : tak jsem opet v zemi rakouske :-D :-D francie uzasna, krasne pocasi, a spalo se odbre, meli jsme automat.topeni takze pohodka, varili jsme si :-D v ramci moznosti a hlavne jsme si to spolu uzili, moc jsme se nasmali a hodne nas to sblizilo :-D tento vik jedeme do cz budeme 2 dny u jeho rodicu takze jsem zvedava jak jim to vse bude rikat ........ a v ne jedeme k nasim no a pak klasika rovnou do rajchu :-D co dela mimi ? a jak se jinak mas ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak jste vsechny ?? :-D tak uz i pritelovi rodice vedi o odlozene svatbe a pritel jim i rekl, to co me, nacem jsme se domluvili atd, no samozrejme ze v ocich jeho mamy jsme ja ta nejhorsi, ze se o ne nechci starat a s nema bydlet atd, ale jeho tata zase stal plne pri me, chapal me obavy a rekl, ze at si zijeme kde chceme a jak chceme :-D tak myslim, ze to po nasem odjezdu pekne slizl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy Tak to nakonec dopadlo docela dobře. Však si zvyknou. Já bych teda nechtěla bydlet ani s jedněma rodičema. Ale neznamená to, že se na ně vykašleme, když nás budou potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : ano relativne to dopadlo dobre :-) musi si zvykat, ze holt nejsme male deti, a budeme si zivot zit podle sveho...snad to pritel dodrzi...jinak uz jsou stity na baraku a za 3tydny se jde na strechu , okna uz maji objednane aby se to udelalo zaroven pak prijdou vodari a elektrikar ;-) jde jim to tychle.... jinak jak rikas , my se na nikoho taky nevykaslem, ale jak nasi rikaji, otravovat si navzajem zivot by nikam nebvedlo ani s nasema ani s jeho rodicema.......
Odpovědět
Ahoj. vidim, že tu je i kolonka Znojmo, super, holky prosím o pomoc, plánuju svatbu na léto, nejsem si jistá, kde bych měla udělat svatbu - měli jsme nápad v Happy star Hnánice, ale co jako jiné varianty? První nápad bylo taky Kravsko, viděla jsem, že tu některé jsou z Kravska, tak mi můžete poradit? jaká je tam ta restaurace u zámečku? děkuji moc
Odpovědět
Ahoj holky, neporadily by jste mi nějakou restauraci (hotel) ve Znojmě? Svatba by měla být v létě a ráda bych to dala během února do kupy. Bude nás asi maličko víc, kolem 150 lidí ( peklo ).Děkuju
Odpovědět
@reneh ahoj, naši byli na romantickém víkendu v hotelu savannah ve znojmě( hatě) a byli strašně spokojeni, mají tam krásné prostory na svatbu.dělají i projíždky v kočáře s koňmi. když jsem pobyt domlouvala, byli strašně ochotní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ve Znojmě by se mi svatba líbila v Althánském paláci. Mě se tam moc líbí a mají krásný apartmá, kde bych si uměla představit svatební noc. :-D http://www.althanskypalac.cz/svatby-a... , http://www.althanskypalac.cz/fotogale... V Kravsku jsem na svatbě byla a bylo by to docela fajn, kdyby nebyl na obsluhu jeden číšník, který se pořád někde zašíval. Ale je to už pár let, jistě se už zlepšili. Určitě bych se tam zajela podívat a pak se rozhodla.
Odpovědět
@jennifer díky za tip, podívám se na to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?