Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zase nakukuju a nikde nikdo. Kde jsou ostatní??? Objevila jsem na Facebooku Macinku (máme dva společný přátele :-)), má tam krásný fotky ze svatby a svatební cesty. x-)
Odpovědět
jeee taky jsem na fcb jako Martina Koukalová tak mě najděte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Tak jsem si teda našla i Marťu, ale fotky má jen pro přátele. :-( No já vlastně taky. :-D
Odpovědět
Ahoj holky,taky mám facebook,ale nevím pod jakým jménem bych vás tam měla hledat,když si pamatuju spíš je přezdívky. Ale zkusím to. U nás je v sobotu myslivecký ples,tak asi půjdem. Já jsem naštěstí ještě marod nebyla,ale šla bych si poležet,pak by ale nebyla žádná výplata :-D
Odpovědět
ahojda, tak holky mě našli :-)
Odpovědět
Ahojky holky, koukám, že na tom FB je fakt každej :-) já tam teda nejsem. A jsem za to docela ráda. Jinak u nás je také vše při starém =o)
Odpovědět
Ahojky.Martii mám tě tam a Peťu taky. ;-) Raff to je škoda,že nemáš facebook je tam i Krista Hříbková s Ivou Kořenkovou.
Odpovědět
Profilova fotka
raf: a co přítel, už se konečně rozhoupal? Nechtělo by ho trošku "nakopnout"? :-D Holky, já mám FB taky, ale chodím tam minimálně - resp. spíš jen odsouhlašuju přátelé, to je všechno :-D :-D
Odpovědět
Hani já jsem ráda, že tam nejsem. Už proto, že tam je každej, spíš pak nad tím s chlapem kroutíme hlavou, kdo tam už všechno je :-D Kristu jsem tam viděla, ale Ivču nee. Je tam normálně pod jménem a příjmením? Leni, s Ríšem zatím svatbu neřešíme. Sice to po Vánocích vypadalo tak, že tchýně už skoro pekla, protože to začal Ríša všude vykecávat, že se budeme brát, ale já během školy nechci. Je toho poslední dobou nějak hodně. Tak raději počkáme až po škole :-) takže za rok zase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raf - ono to uteče a bude svatba. Ale já bych to teda nevydržela. Nikdy jsem svatbu neřešila, ale když mě Lukáš požádal o ruku, tak bych ji měla nejradši hned v lednu. :-D Vlastně jsem se brali téměř na den přesně půl roku po požádání o ruku.
Odpovědět
Peti, já jsem ale o ruku ještě požádaná nebyla. :-) já jsem vždycky taková nadšená, když se kolem mě o svatbě mluví, ale teď potřebu být vdaná nějak nepocituji. Vyhovuje nám to zatím takhle. Není kam spěchat. Takže takhle no. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raf - no my se svatbou taky nespěchali, dokonce jsme si nejdřív pořídili Matýska a svatba byla až, když Matýskovi byly dva roky. :-D Takže času máte dost.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky.. žádná nová krev? Se letos ani nikdo vdávat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba bude :o) u mně... Bude koncem května. Chtěla jsem se zeptat, holky, jak jste to měly s ubytováním? Kde? Za kolik? Mám docela dost lidí, pro které potřebuju ubytko...
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: my jsme měli svatbu ve Znojmě, ale ubytování jsme měli v Hrušovanech n./Jevišovkou.. je to hotel, kde jsme měli aj hostinu - velkej sál a paráda!! Pokoje hned na patře, cena 260kč/osobu/noc.. ;-) A povídej, jsme zvědavé, když přijde další nevěsta.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme uvažovali aj v Hnanicích v penzionu Vinohrad, ale ten pán (majitel) se mi nezdál nějakej přívětivej, co se týče komunikace a zařizování.. a hlavně pokud chcete všechno najednom místě, tak to chce fakt probrat a podívat se tam osobně - kolikrát obrázky z netu klamou!!
Odpovědět
Profilova fotka
No my to budeme mít ve Znojmě na hradě, hostinu v Lidovém domě - u Jubilejního parku, tak právě ubytování potřebuju přímo ve Znojmě. Dívala jsem se, že u Hypernovy je nějaké levnější ubytko.. tak tam asi zavolám, máme moc lidí.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, kam chodíte ve Znojmě na solárko? Já jsem totiž bydlela v Brně - jsem Znojmačka, ale studovala jsem v Brně a pak jsem tam ještě rok bydlela a tak jsem chodila na solárku tam (občas), ale teď na tu svatbu bych chtěla být trochu opálená..
Odpovědět
Profilova fotka
Cathellen: tak to budete mít blízko aj na focení v Jubilejním parku, my jsme se tam fotili .. Už víte, koho budete mít jako fotografa? Kolik máte lidí? Jinak já na solárko nechodím, takže v tomto ti neporadím.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fotit nás bude bráchy kámoš a moje mamka je fotografka, takže to mám vyřešené... ;-) Lidí máme moc, to se ani neptej, vzdycky jsem chtela malou svatbu, nakonec nas bude asi 150... :-N To solárko musím vyřešit.. Taky ještě kadeřnice.. chodila jsem do Solitairu, ale obě tam jsou těhotné... tak uvidíme.. |-|
Odpovědět
Ahojda nevěsto :-) tak těhotné ne, už mají obě mimča :-) ale maj zavřeno což mě taky štve pač mě nemá kdo stříhat solárko je třeba ve fithannybany na jarošce http://www.fithanybany.cz/solarium teda máš dost lidí, to by mě asi kleplo, my měli ani ne pulku a bohatě to stačilo i tak byl zmatek kde kdo bude stát a tak a svatební fotky všech svatebčanů? to budeš mít jako plakát ne? aby se ti tam všichni vešli :-)))))))))))))) :-DDDDDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
cat: kadeřnici ti můžu doporučit.. není to ta, co česala mne (ona už ani nikoho novýho nebere), ale je to suprová holčina a šikovná!! Když budeš chtít kontakt, tak do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu dostat radu na možnost pronájmu sálu, nebo salonku s kuchyňí pro cca.50lidí na svatební hostinu ve Znojmě nebo v okolí? (Dyjákovice) Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
lennina: můžeš mi poslat na ni kontakt, budu ráda.. mám teda od kámošek ještě taky nějaký číslo, ale je lepší, když má člověk z čeho vybírat. :-) martinkan: díky, hanybany znam, tak na to mrknu ;-) Tady jsou asi všechny už vdané, co? 8-)
Odpovědět
Ahoj holky.Tak máme tady nové nevěsty- zdravím holky. Leni kde máš fotky,ty jsi album vymazala? Pro svatbu 1261987 jestli jsi z Dyjákovic,zkus se zeptal na sál v Hrádku,vedle v restauraci i vaří a nebo pak v těch Hrušovanech. Ve Znojmě pak někde v nějakým hotelu,tam už je to přímo i s jídlem a nemusí se člověk o nic starat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, ano, smazala jsem album.. (písnu ti do IP).. ;-) to svatba1261987: V Hrušovanech (hotel Central) - tam jsme měli my hostinu i ubytování.. s vlastní kuchyní jediné co vím, je třeba kulturák v Hodonicích.. A dle nicku tipuju, že jsi ročník 87? :-) cathellen: koukni do IP, pošlu ti tam číslo na Míšu Fikarovou - sídlí v Mikulovicích a je fakt šikovná !!
Odpovědět
Profilova fotka
lennnia: díky za info, asi ji vyzkouším. Máš s ní dobré zkušenosti, jo? To svatba: ve Znojmě nevím, jestli se dá něco pronajmout s kuchyní - spíš ne. Svatby bývají např. v Althanském paláci (nemám zkušenost) nebo v Hotelu N v Příměticích, Happy Star, Modré sklepy, no je toho moc! . My to máme v Liďáku, bude nás hodně..
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: jo, já s ní mám dobré zkušenosti.. už mě několikrát stříhala, česala, atd. a v pátek k ní jdu zase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky děkuji za nabídky. Hankajur: Ty Hrušovany jsou vcelku dobré. A jelikož pocházím přímo z Dyjákovic tak svatební hostinu bych tam nechtěla mít ani v Hrádku. Uvažuji o nějakém tom hotelu přímo ve Znojmě, je fakt že člověk v tu chvíli nemá náladu na nějaké organizování. Cathellen: Slišela jsem ža u Jubilejního parku je Lidový dům a tam je přímo nějaká kuchyně, snad i restaurace. Ale nevímv jakém je to tam stavu. Myslíš přímo tento Liďák? Lennia: Na ty Hrušovany kouknu, ta vzdálenost od Dyjákovic by nám i vyhovovala. Chtěla bych obřad v kostele VDyjákovicích nebo někde jinde hostinu ale určitě jinde. Jojo jsem ročník 87 znáš od tama někoho?
Odpovědět
Profilova fotka
svatba: od té strany neznám nikoho.. v Hrušovanech máme chalupu, takže jsme aj tam měli hostinu s ubytováním. No, tak to jsme stejný ročník ;-) A kdy budete mít svatbu? A už máš nějaké fotečky nashromážděné jako představu? Jinak hotel je prý dobrý aj Happy Star v Hnanicích. V hotelu N nabízí aj výzdobu dle jejich alba (mají své fotky různých výzdob, které dělají a zároveň nabízí).. Jen to bude všechno za poplatky.. Je prostě potřeba to obejít a zeptat se!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?