Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
ahojky holky, jak se vede? u me nic noveho neni, jen ze vubec nic nestiham, byla jsem se ostrihat, musela jsem tu kstici sundat :-D , zjistila jsem ze holky ze solitairu zaviraji od prosince, obe dve cekaji mimco a jeste nevi kdyz zase otevrou tak si budu zase hledat na chvili nejakou kadernici. Tak zatím papacek
Odpovědět
tady se toho nejak moc neděje :(((
Odpovědět
Ahojte holky, no docela to tady odpadlo =o( u nás není nic nového. Postupně dávám dohromady vánoční dárky =o) zkouškujeme průběžně ve škole. Holky co plánujete na Silvestra, už víte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nakukuju a nikde nikdo. :-( Raf - my už mám dárky téměř pohromadě. Teď jsem se pustila do výroby výzdoby. Ještě bych k tomu potřebovala jedny šikovný ruce. ]-( Tohle mi fakt nejde. :-| No a na Silvestra budeme nejspíš doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,koukám že tu momentálně moc lidí není.Já se chystám na stěhování do bytečku doufám že už brzy,vymýšlím zbývající dárky a dokupuju poslední věci pro mrňouse.Co se týče Silvestra program máme jistý - termín porodu :-)
Odpovědět
Ahojky Peti, já už mám dárky taky hotové, když ne nakoupené, tak je mám v hlavě a po další výplatě se dokoupí poslední. Jsem ráda, že to mám letos vyřešené takhle brzy a pak už se nemusím nějak stresovat. Zezačátku jsem vůbec netušila co komu dát, a ted se musím krotit :-) Budeš mít doma výzdobu? Já bych ji chtěla taky, ale vůbec netuším jak na to. Ted v neděli půjdeme na rozsvícení vánoční stromu, tak tam chci koupit adventní věnec. A tím to myslím zhasne :-) pojedu udělat k tatkovi vánoční úklid. Pak ho uděláme s přítelem u nás. Aby mu taky nesedla krev :-) ale on uklízí rád. Budete Petin na Silvestra doma? My přemýšlíme co mezi svátkama. Přítel má letos mimořádně volno, měli jít dva dny do práce, ale nakonec budou doma. Tak špekulujeme. Chtěli jsme někam do teplých lázní, ale to asi nevyjde, je to docela drahý =o(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raf - my budeme na Silvestra doma nebo se možná domluvíme se švagrovou a švagrem, že bysme jeli k nim. Pokud teda už nebudou mít jiný program. Ale švagr je po havárce, tak nevím, jesli by vydržel někde dlouho sedět. A mezi svátkama budeme u tchánovců a pak doma. Musíme to nějak vymyslet, abysme se se všema mohli vidět. Lukáš bude v práci končit asi 18.12. a pak půjde až po novým roce. Tak budeme přes svátky spolu. Na rozsvícení stromu se taky chystáme, byli jsme i loni a bylo to fajn. Dám si svařáček, na ten se těším. A s tou výzdobou to taky nepřeháním. U nás by to ani nebylo kam dát. Jen chci věnec na dveře a líbil by se mi adventní na stůl. Ten na dveře mám skoro hotový, ale pořád koumám, jak ho nazdobit. Mě tohle fakt nejde. :-S No do neděle snad něco vymyslím. Pema - máš toho taky dost. Stěhování nezávidím, ale zase budete v novým a hlavně ve svým. A vánoční program máte hezký. :-D To už budeš čekakat, že to může být každou minutou. Ale snad vydržíš aspoň přes Vánoce. To by se mi nechtělo být v porodnici. :-| A co ostatní holky, kde jste??? 8-(
Odpovědět
Ahojte, prosím prosím kdo máte nějaké zkušenosti s fotografkou p. Renatou Pfefferovou?Rozhoduju se mezi Zdeňkem Dvořákem a ní a nevím pro koho se mám rozhodnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verkou - paní Pfefferovou měla kokli http://www.beremese.cz/album/album.ph... , ale ta jsem teď málo chodí. Možná bys jí mohla napsat IP a ona ti třeba odpoví. ;-)
Odpovědět
Ahojky Peti, my taky pojedeme k tchánovcům a k mýmu tatkovi, ale to je tak na dva dny a co potom? Chlap to už má spočítaný, prý" "Čoveče my budeme 11 dní doma" :-D tak jsem se tomu musela fakt zasmát. Ty jo, tak to bude doma docela dlouho. My oba budeme končit 23.12. Taky se těšíme na svařáček :-) my jsme minulý rok nakonec nešli, něco nám do toho myslím vlezlo. Nemuselo by to být špatné ani v Brně, budu zrovna ve škole, ale musela bych se otočit pro Ríšu do Pohořelic a zase zpátky do Brna a to se mi nechce. Jo Ty si děláš věnce sama jo? Tak to klobouk dolů, na to já bych neměla nervy ani čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten věnec jsem zkusila letos poprvý. Ale není z jehličí, to bych fakt nezmákla a taky by to nebylo na dveře od bytu. Takže jsem dělala vypichovaný z látky a už jsem pokročila a dala na něj mašli. My jsme se dva dny po ICQ bavily s kámoškou o vánočních dekoracích, až mě to chytlo a chtěla jsem taky něco udělat. :-D Na adventní program na náměstí se hrozně těším. Teď je to paráda, když jsem doma s Matýskem. To chodíme i dopoledne. Koukneme se na trhy, poslechneme program a je nám fajn. Dárky máme pořešený, tak můžeme chodit jen tak. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verkou: ahoj, já ji taky měla a má teda úžasné fotky, a je hrozně moc sympatická.. během focení jsme si potykali (i se ženichem) a pak už to bylo úplně něco jiného.. volaly jsme si, stavovala jsem se u ní pro fotoalbum, DVD a CD - fakt velmi příjemná spolupráce.. dám její fotky do alba:) Jinak vás všechny holky zdravím!!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
A co máš za dárečky? =o) no tak to klobouk dolů, to já bych nejspíš nedala ten věnec. já jsem taky ráda, že už můžu chodit jen tak a nevymýšlet, co je potřeba ještě koupit. v pondělí v brně koupím ještě dárek pro tatku - meteostanici. a dneska v lékárně věci na nohy. pak po vejplatě objednám z netu dárek pro Ríšu a tchýni a tím to hasne =o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lenni - jak jde brigáda? Co u vás Vánoce? raf - my máme letos Vánoce slabší. Takže pro Lukášovu máme máme depilátor (chtěla ho) a pro tátu velkou knížku o 2. světové válce. Moje mamka chtěla kozačky a už si je vybrala. No a pro taťku s přítelkyní uděláme asi dárkový koš (oni všechno mají a když nemají, tak si koupí. Jim se vybírá nejhůř :-S ). Na Hatích prodávají takový krásný nákupní látkový koše, tak jim ho naplníme. :-) No a nějakou tu kosmetiku. Lukáš si už dlouho přál hokejový dres NHL. Tak jsem na aukru vydražila dres jeho nejoblíbenějšího týmu. Pak si moc přeje kšiltovku ( bez tý nevyleze na ulici :-D ), tak dostane jednu svý oblíbený značky. A taky drogerku. A já jsem si pořídila žehličku na vlasy a podzimní boty. No a začíná mi blbnout telefon, tak možná bude neplánovaný dárek. x-) Jo a pro babičku s dědem to budou asi nějaký křížovky. No nejíc toho samozřejmě dostane Matýsek. Ale ani u něj jsme to nepřeháněli. Máme tady tabuli na malování, magnetickou tabulku, teplákovku, trenky, šroubovací auto, knížku. A koupím mu asi ještě vodolepky do koupelny.
Odpovědět
Peti krásný dárečky. Ony by se stejnak měly kupovat dárečky jenom pro děti a dospělý jenom nějakou drobnost, Vánoce o dárcích nejsou. Jestli příští rok nebudu mít inspiraci, tak to tak zavedu :-) beztak co člověk potřebuje si koupí během roku. To já mám pro přítele encyklopedii piva, takovou bichli jsem ještě neviděla. Normálně stála myslím kolem tisícovky, tak se mi málem protočili panenky, ale na netu jsem ji koupila za nějaký 400 kč s poštovným, tak jsem se rozhodla všechno koupit na netu. Jenom tu meteostanici ne. Ta vyjde líp v tom obchodě. Jinak pak ještě dostane dvd se seriálem Červený trpaslík, nové CD od Bon Joviho, ten strojek ode mě a jeho rodiny, sama bych to nezaplatila :-) a pak ještě ledové a slámové víno. Bude to mít zároveň i na narozeniny ty má hned 5. ledna :-D a pak ještě angličtinu, chce se začít učit. Tatka dostane tu stanici, věci na nohy a pak předplatné dvou časopisů o počítačích. Tchánovci tu žehličku a tchán košile. Tchýně dostala ještě před dvěma měsíci novou lednici :-( tak to musí stačit. Máš vybrané super dárky. Já jsem prvně taky vůbec netušila co koupit. Přišlo mi že každý všechno má, a ted abych se krotila :-D A co cukroví budeš píct? My máme už druhým rokem od jednich udělané a je super. Nemám nějak čas, jak jsem ve škole.
Odpovědět
ahojky holky, teda vy uz mate nakoupeno? my ještě ne, jen tchanovcum jsme koupili set.box ale ten už dostali, a MM si objednal nějaky auto na ovládání (pry to není hračka, ale model - no nevím, ale když to chce) :-D :-D :-D ale jinak nic víc, my to vždy necháváme na poslední chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nechce nechávat na poslední chvíli, chci mít před Vánocema klid. Už teď mě štve, že nemáme všechno doma.Ale vymyšlený to teda je. Včera jsem pekli s Matýskem perníčky a dělala jsem nepečený domácí Ferrero. A dobrý, tak snad vydrží do Vánoc. Jinak asi nic moc dělat nebudu. My dostaneme trochu od tchýně a stačí nám to.
Odpovědět
Ahoj holky. Už jsem tady dlouho nebyla.Koukám že probíráte dárky na vánoce. Já mám zatím asi tak dva dárky. Už bych měla pomalu začít kupovat,ale vůbec se mi do toho nechce.Když vidím ty návaly v obchoďákách,tak jdou na mě deprese. :-S :-D Ale mám už napsaný seznam,tak uvidím,jak to půjde. Já jsem na štědrý den v práci do třech,tak nevím,jak to pak budu stíhat a na nový rok a sobotu neděli taky makám,takže si toho moc neužiju. ]-( Tak se holky mějte zatím pěkně a přeji šťastné pořízení z dárečkama. ;-)
Odpovědět
teda s dárečkama :-D :-D už nevím co píšu :-)
Odpovědět
Ahojda, my moc klid nebudeme mit ani pred vanoci a ni po nich, 25.12 jdu na denni a 26.12 jdu na noční, takže si snad užiji aspon toho 24, kdy mám volno naštestí :-) a dárky budem dokupovavat asi v půlce prosince
Odpovědět
Ahoj holky.Jak se máte? Nikdo tady nic nepíše.Asi máte hodně práce s vánocema. A co dárečky,už máte všechno nakoupené. Tak se mějte krásně a užívejte předvánoční atmosféru. ;-)
Odpovědět
Holky já vám všem přeji krásné prožití Vánoc, pěkné svátky a do nového roku všechno nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkn Přišla jsem Vám popřát krásné Vánoce a bohatého Ježíška. Ať jsou na Vás manželé hodní. :-D
Odpovědět
Ahojda, ja děkuji za přání a taky všem přeji krásné svátky, a všechno nej do nového roku.
Odpovědět
Ahoj holky,co jste se vdaly,tak žádná nemá čas,čím to asi bude :-D :-D Taky přeji krásného Silvestra a vše nejlepší do Nového roku. Hlavně hodně zdravíčka. Pa pa ;-) :-) Mějte se krásně.
Odpovědět
Ahojky holky, jakpak se máme? chodíte semka ještě vůbec?
Odpovědět
Ahoj Marti.Jak vidíš,tak holky už to tady asi moc nenavštěvují. Asi nemají čas. A co nového? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nakukuju pořád, ale tady nikdo. :-( My se máme docela dobře. Svátky jsme sice promarodili, ale už je to O.K. a užíváme sněhu. Teda užíváme jen za barákem, jinak je to děs se někam dostat. Pořád se někde odkllízí sníh, město machruje, jak navezli sníh na náměstí, aby si děti mohli hrát, ale že se na to náměstí kvůli neodklizenému sněhu na chodníkách a přechodech ani s kočárem nedostanu, to nezajímá nikoho. ]-( No snad už sleze a bude klid. Příští týden jedeme na Slovensko na oslavu narozenin. Lukášova babička bude mít 90, tak bude velká oslava. :-D No už se těším. A taky už se letos chystám do práce a Matýsek do školky. Moc se mi nechce, ale až si zvykneme, bude to snad v pohodě. Tak to je u nás a co u vás? Není další miminko na cestě? Nebo neplánujete?Pokud vím, tak Pema by snad už měla mít Ondráška. Snad se brzy ozve, i když teď na to asi nebude mít čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím taky po dlouhé době.. Jak se máte? :-) Já byla a pořád ještě trochu jsem nemocná.. :-N začíná plesová sezona, chystáte se někam? Jo, Martinko, šatky jsou krááááááááááááááásný teda ;-) !!
Odpovědět
Ahojda, Leni dík, normálně ja když ráno vypnu budíka a zavřu oči hnedka usnu a spím a spím , to je děs :-( jinak u mě nic nového není
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?