Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
A jo promiň, já jsem dneska nějak zpomalená :-) Marti, ani se Ti nedivím, já jedu zítra do školy a taky se mi moc nechce :-)
Odpovědět
no do školy by se mě taky nechtělo :-D :-D :-D ještě že už ji mám za sebou
Odpovědět
Ahoj, neměla jste prosím některá svatbu v penzionu Němčický dvůr??Díky
Odpovědět
Ahoj Hani, od kolegyně dcera tam měla hostinu =o) akorád co vím.
Odpovědět
Holky tak dneska jedu poprvý do školy, nějak se mi nechce :-(
Odpovědět
A neměla tam mít hostinu Macinka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Veru, držím pěstičky.. ať se ti tam líbí!! Marťi, no joo.. možná tam měla Marci hostinu .. :-)
Odpovědět
Ne ja myslim že ji tam měla mít, ale že pak po nich chtěli vic peněz, ale nejsem si jistá jestli to bylo ono
Odpovědět
Ahoj holky. Vy jste se rozjely,měla jsem co dočítat. Dneska jsem taky došla od kadeřnice. Nevíte čím se dají odstranit šmouhy od barvy? Já už jsem vyzkóušela pleťovou vodu i mlíko a pořád to trochu zůstává. Veru tak ať se ti líbí ve škole.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, víš, jak to dělám já? Než jdu ke kadeřnici, tak si okolí vlasů (obličej, uši, krk) natřu krémem.. pak to jde třeba dětským krémem odstanit a jakýmkoliv jiným krémem.. aj vlhčenýma kapesníčkama.. ;-)
Odpovědět
ahojda holky, jakpak je? ja mam strašnou rýmu a nemůžu e jí zbavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťi, jak to? Si určo někde nachladla, co? :-( tak kapky do nosu a čekat.. Já se mám dobře.. ve čtvrtek jsem měla schůzku s muzikantem, v pátek zkoušku šatů a včera zk. líčení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak tos měla pěkně naplánovaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To joo.. bylo to fajn, i když včera mě z tlaku chytla taková bolest hlavy, že to bylo fakt hrozný.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, a co fotečky? Dodáš nám nějaké ještě? A vůbec, jak se jmenuješ teď?? :-)
Odpovědět
Leni fotecky už máme a tedka vybíráme, které nám bude upravovat a vyvolávat :-) hodím sem zatím nějaky neupravený
Odpovědět
tak jsem tam ochutnávku vložila , jinak se jmenuji Koukalová
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se včera vrátila z pracovní cesty z veletrhu v Praze..uf ještě že je to za námi..je to náročné. Vidím,že jste tu probraly snad vše:) Já si právě ted přes internet objednala botky z Bati, protože mi v Praze zavřeli před nosem a tady bych je nesehnala. Byly jak bačkůrky..hold dám o 99 kč víc..no jo no:) Jinak Němčický dvůr..na ty nemám dobrých slov a plno jiných lidí taky..takže tam rozhodně ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky při neděli. Marti - fotky hezký, hrozně se mi líbíš na tý, kde jsi sama. Ta je hodně povedená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťi, jj, souhlasím s Peťou, že máte krásné fotky.. a moc ti to všude sluší.. na té, kde jsi sama jsi prostě jako obrázek!! :-) hele a nemá Petr náhodou sestru Lenku? :-D
Odpovědět
Ahoj Leni, Má tři sestry ale Lenku nee
Odpovědět
Profilova fotka
Já že znám Lenku Koukalovou víš.. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, Leni také znám Lenku Koukalovou i jejího bráchu Martina :-) Jinak ve škole to bylo šílený, ve třídě nás je 85, jsou tam strašně malé stolečky, o místu mezi "lavicema" ani nemluvím. No hrozný, fakt to bude síla to tam přetrpět ty dva roky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lidičky, tak jsem se vártila ze svatební cesty, nemělo to chybu, počasí vyvedený, trochu jsme huntovali tělo, výšlap na Sněžku a zpět do Špindlu, ubytování krásný. Prostě super výkend a stačilo nám to, taky jsme vyzkoušeli bobovou dráhu, paráááááda. Veru co ve škole povídej, dávali vám nějaké materiály? a napsali jste si toho hodně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-) Veru, teda, tak to je mazec.. malé stolečky, místo mezi lavicema žádný.. ve třídě 85 lidí.. to já bych si taky asi dlouho zvykala.. u nás to bylo jiné, že Luci? ;-) Luci, takže svatební dovolená krásná.. jééé, to je pěkný.. hlavně že jste si to užili!!!!!! :-)
Odpovědět
Luci, to je super, že jste si to tak užili :-) Jojo dávali nám troje skripta a jednu knížku, a napsali jsme si toho docela hodně. :-) Leni my jsme to měli na bakalářovi taky mnohem lepší, nebylo nás tolik hlavně, tak jsme s holkama říkaly, že by pár lidí mohlo vypadnout =o))
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, nebojím se.. ono se to zase protříbí.. to je vždycky na začátku!! Ten, kdo tam nemá co dělat, tak ho prostě vyrazí anebo odejde sám.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) kosi: tak to je moooc fajn že jste si to užili :-) ja bych jela taky někam (zase :-D ) Raf: tak to je síla, tolik lidí, ja pamatuji že nazačátku v prváku jsme neměli ani kde sedět v přednáškách, ale ono se to po nějaké době sklidnilo a pak jsem tam přestala chodit aji já ( byla tam pěkná nuda a vícemeně tam všichni spali, to jsem raději spala v posteli :-D :-D :-D) jinak ja jsem nachcípaná tak piji momentálně čaj a spu se svatbením cukrovím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru a náhodou jsi mi to nevzala že, to si pak můžu někde vyzvednout? a co prezenčka napslaa jsi mě?
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, jůů.. já bych si taky dala svatební cukroví.. mňam!! Už se mi to taky ale blíží a moc se těším, i když bych se těšit neměla (víte, jak se to říká.. když se někdo těší, tak pak je zklamanej - takže já se taaaaak netěším :-D ) Holky, už jsem se vás tu ptala.. vy jak jste si nechaly dělat gelovky, tak bolelo vás to při doplňování nebo sundávání?? Já přemýšlím, že bych si je nechala znovu udělat tak na Vánoce :-) nebo po nich..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?