Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Leni taky to u nás na bakalářovi tak bylo, že řady značně prořídly =o)) Marti, ono nějaké nachlazení řádí, přítel lehnul minulý týden, ale přes víkend se mu to vrátilo, tak je taky doma. Já jsem tak nějak napůl nakřáplá, mám prý zablokovanou krční páteř a obratel, tak jdu zítra k doktorce, tak uvidíme, co mi na to poví. Luci, nevzala, dají Ti to na studijním proti podpisu. Mám pro Tebe akorád jeden papír k Mikru, které jsme měli. Když si příště zajdeš na studijní a řekneš že jsi nová, tak Ti vše poví. Dá Ti heslo do našeho ISU. Jediné co, tak Ti držíme místo, aby jsi nebyla někde mezi cizíma. Jenom se musíme domluvit příště, že za mnou dojdeš, protože já nevím, jestli bych Tě poznala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn, dík jsi hodná, už jsem docela zvědavá jaký to tam bude a jak se jmenují profesoři, kteří byli v pátek a sobotu, jestli náhodou někoho neznám ze Znojma, prý tam jezdí taky
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, když si je nechám udělat, tak mě taky tak 2 dny bolí nehty a když si to sundávám, jinak doplnění ani ne. Já je mám ted taky sundané, léčím si je a dám si je až za rok zase
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuju za info.. ;-) no, tady Peťa nebo někdo říkal, že by to nemělo bolet.. ale já když si je dala, tak mě právě taky 3dny bolely nehty, při sundávání teda to bylo něco ]-( ..auuu.. A jelikož jsem nevěděla, zda to bolelo jen mě nebo jsem měla jít k jiným manikérkám.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Po víkendu se všechny vracíte, to je dobře. :-) Minulý týden jsme byli taky všichni nějací nachlazení, ale už je dobře. Musíme si užít ještě posledního sluníčka a teploučka. I když teda hlásí hezký do konce září. To je paráda. Snad pak vyjde počasí i Lenči. Už se to krátí,co? A kosilu si taky užila svatební cestu, v Krkonoších je krásně. Já bych tam chtěla jet, až bude Matýsek trošku větší. Máme kousek od Špindlu z práce rekteační středisko, takže by ubytování a strava byla za dobrý peníze. :-) Jo a nehty mě opravdu nebolely, když mi Martina dělala gelovky po ]-( prvý. Pak to doplnění u větnamců mě teda bolelo pekelně. Tak si myslím, že takhle by to bolet asi nemělo. Chvilkama jsem úplně nadskakovala, jak to broušení bolelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, já právě taky i těch vietnamců nadskakovala jak to bolelo.. a musela jsem to 3x říct, že to už bolí.. a to jsem se to fakt snažila vydržet a nekecat do toho.. :-( A kde sis nechávala dělat ty nehtíky Peťi?:) Jooo, už se mi to taky krátí.. a moc doufám, že počasí bude krásné!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já když jsem si je dělala samam poprvé tak mě to taky nebolelo, to jsem dělala gelem a tam se nesmí nanášet gel uplně na lůžko nehtu ale kousek od kůžičky. tamani to dělají akrylem a tan je o hodně pevnější než ten gel a nanáší to uplně ke kerajům. proto si myslím, že to bolíi´. Nehed od nich jsem se i ještě nezlomil, jak je to pevné. ty gelové jo
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, doporučuji , tam je to tak krásný v létě, prostě ta příroda všechno zelený na husto kapradiny a mech a ten čistej potok. Bylo tam hodně lidí s dětmi a měli takové ty nosítka na záda i pro větší děti, akorát to musí být fuška. Jinak ve Špindlu je to dražší, tak je dobré, že tam máte podnikovou chatu
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - já byla v Galerii na Havlíčkový. Jinak je pravda, že ty od vietnamců byly pevnější, ale stejně bych už do nich nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, aha.. takže je rozdíl v tom, že někdo používá gel (ale ti vietnamci taky používali takovej prášek, kterej ve spojení s vodou se měnil v gel) a někdo akryl?? To je tím myslíš? No, mně se taky od vietnamců nezlomil ani jeden za 4 týdny:) a to jsem do nich teda občas pořádně bouchla.. :-N
Odpovědět
Leni včera jsem četla že do půly října má být teplo tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, Marťi, tak snad budeš mít pravdu.. já se radši ještě na počasí nedívala, bylo by tam, že bude ošklivo a já budu smutná :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevím jesli si pamatuju dobře, ale akryl je docela svinstvo ne? větší ež gel...teda myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
Marci, já nevím.. nevyznám se v tom, měla jsem je jenom jednou.. nemám známou nehtařku, že bych se jí zeptala, aby mi to vysvětlila.. tudíž nevím!!!! :-N
Odpovědět
dobrou noc holky
Odpovědět
Ahoj holky. Leni já si teď nehty sundávala sama,dalo to pěknou práci. Svoje nehty mám pěkně zničený. Strašně tenký a měkký. Musím to nechat odrůst,koupila jsem si i vitamíny na nehty,tak snad to zabere. Už se ti blíží svatbička. Uvidíš počasí výjde dobře. Díváte se holky na Superstar? Někdy je to fakt mazec,hlavně teď ta hvězdná pěchota. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. Hani, já je taky měla hrozně zničený, tenký, měla jsem v nich prohlubeninky :-( ale tak za měsíc až dva měsíce už byly podstatně lepší a teď už je mám zase pevné :-) Jooo, na Superstar se dívám, hlavně teď ze začátku, protože se u toho tak nasměju - tam jsou takoví exoti :-D :-D
Odpovědět
AHoja holky, ja se včera koukala a málem jsem se počůrala smíchy :-) nechápu ty lidi proč tam lezou :-D :-D :-D ale čemu bychom se pak zasmáli co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, já to taky nechápu.. ale aspoň se mám čemu smát :-D :-D oni prostě nemají soudnost!!
Odpovědět
Ahojte holky, Luci, přímo ze Znojma si myslím, že tam nejezdí nikdo. Kdo Ti to říkal? Vzdyť aji do Znojma jezdí lidi z jiných fakult. K nám jezdí převážně učitelé z vut, mendelka a masárna, Zlín, a pak většinou daň.poradci a tak.. Teď tam byl na to Mirko myslím Dobeš. A na ten semestrální projekt přímo ze Stinga. Takže tak :-) Jinak holky včera jsem četla leták, že někde u Stylu jsou také nově otevřené nehty, sleva 50% takže za 250 Kč gelovky.. Jen nevím, jestli to náhodou také nejsou větnamci.. :-) Na Superstar se také koukáme a taky někdy nad tím kroutíme hlavou :-)
Odpovědět
Tak co Leni? Nervozitka ?
Odpovědět
Raf: jestli je to v bRně tak to jsou oni, jsou po celým městě na každém rohu, ale taky nemusí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, nervozitka zatím není žádná (docela se divím, na to, že zbývá už jen pár dní).. za týden musíme nahlásit menu a počty lidí, abysme to už měli z krku.. :-) ubytování už je nahlášeno dávno, takže pohoda.. a teď ty další věci.. Pokud jsem to dobře pochopila, tak Verča myslela u Stylu ve ZN, ne? Ale myslím, že to taky budou vietnamci.. pokud ne, tak to by byla dost laciná záležitost :-)
Odpovědět
Martinko, ahojky. Nene myslím u Stylu ve Znojmě dole u Dukly. Nebo tam někde. :-) Leni, jojo myslela jsem ve Znojmě, docela jsem nad tím teda uvažovala, ale když tady píšete že to bolí... pořád nevím. Hani, kámošce hodně pomohl "lak - výživná kúra" S.O.S. od Esence z Rosmanna, je to takové fialové. Hodně měla zničené nehty od gelovek. a tohle jí přý hodně pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně zase pomohlo vyživovací sérum od Oriflamu.. ;-) no, ono teda asi záleží, zda je to gel anebo akryl.. já podle všeho asi měla teda akryl.. :-N sice to bylo dost pevné, drželo to aj když jsem několikrát dost bouchla nehtem, ale při sundávání hrůůůza =-)
Odpovědět
Kolegyně právě myslím říkala, že si nehty nechává potáhnout pryskyřicí, ale fakt si tím nejsem jistá. A prý je taky spokojená a ani to nevypadá, že by ty nehty měla umělé.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mne to pak poznat šlo, protože ten gel (nebo akryl, co já vím) měl jiný odstín než moje nehtové lůžko, tudíž když mi to odrůstalo, tak to šlo vidět a poznat.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, jak jsem čekala tu frontu na papíry, tak se o tom bavili dva kluci předemnou co tam chodili na bc, k nám do Znojma právě taky jezdíli profesoři z Brna. No jsem moc zvědavá, nechám se překvapit za pár dní. Hlavně se domluvíme, aby jsme se třeba sešli před školou. Holky, levné a pěkné gelové nehty dělá holky salon Mona má internetové stránky, kamoška k ní chodí a má to krásné a hlavně pěkné zajímavě zdobené. tamani používali akryl. A co se týče suprerstár, tak se na to dívám jen kvůli té hvězdné pěchotě, ta nemá chybu fakt.
Odpovědět
Luci tak to možná chodili na denní studium, ale dálkaře tam nikdo takový neučil :-) Určitě se potom domluvíme, máš ještě moje číslo?? Přemýšlím, jak bychom to mohli skloubit s tím ježděním, já bych Tě klidně mohla brát v té Miroslavi, nebo jestli chceš jezdit sama... :-) Protože pro mě by to bylo z ruky dojet busem do Miroslavi, nebo tam někde nechávat auto, to se mi moc nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, a jaké má ten salon webovky? Pošleš mi je do IP prosím? Děkuju :-) Luci, však k nám do ZN jezdili profesoři nejen z Brna, ale aj třeba za Zlína :-) však víš..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?