Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
toz co ostravacky, kde to vazne? ;-) poradte kam zajit v OV na prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ted jsem Ti az odepsala na IP-chic hi, muj prvni dopis takhle..:) No jinak ty prstynky-nevim jak tady budes ci nebudes, ale ja cekam na veletrh na Cerne louce 12.-14.3. a mam predvybrane od Lukase Rydla..zdaji se mi nejhezci-ale on je z Prahy. Ovsem na velethu bude a i se slevama..:))) Kazdopadne jukni na jejich stranky- zadej jehoi jmeno do vyhledavace a vyjede ti cosi ve stylu - prstynka-LR.cz nebo tak nejak :)
Odpovědět
Profilova fotka
veru dik za info, o Rydlovi jsem uz slysela, no ten veletrh by se mi hodil pristi tyden :-N sakra... no uvidime ;-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem původně prstýnky chtěla od Stocha. Je v centru OV i v Marijánkách. Pokud máš nějaké svoje zlato, vykupují tam a apson ušetříš na materiálu. a na netu májí některé mc pěkné. Mě se nakonec dělají v zahraničí, tak jsem zvědá, jak to dopadne 8-(
Odpovědět
veronika.o Ahojky, máme naprosto stejný termín i místo :-) 24.7. 2010 v Hradci nad Moravicí :-) Jen nevím, kde to domluvit, jestli v obřadní síni, která není prý nic moc, nebo venku? Jak jste si to domlouvali, jestli můžu vědět. Samozřejmě by se mi to více líbilo venku :-) Jinak holky, šatičky mám vybrané v salonu Karina v Ov-Svinov, je tam perfektní přístup, hezké šatičky, vyzkoušet jsem mohla na co jsem ukázala, jednotná cena u všech půjčovaných modelů. Reference mám od vícero nevěst, které už to mají za sebou :-) Na prstýnky uvažuju nad zlatnictvím ve Venuši v Ov-Hrabůvce, mají tam moc hezké a jsou ochotni udělat i podle předlohy... Zatím papa :-)
Odpovědět
Ahojky nevěstinky ;-) Jsem tady nová - v této diskuzi - termínek máme 17.4.2010, obřadní síň na Slezkoostravské radnici a hostinu na Slezkoostravském hradě :-D To jsme zařizovali už loni a museli jsme přizpůsobit datum svatby - obsazenosti hradu, ale datum není důležité, hlavní je, že se ...... :-D A teď se vrahám do zařizování zbytku :-N a prstýnky jsme si objednali u stocha :) Pan majitel je fakt machr, klidně Vám vyrobí prstýnky podle obrázku - rukou namalovaný - tak jako nám ;-) Spíš potřebuju holky poradit s hudbou????
Odpovědět
Ahoj holky,jak se koukám tak Ostrava nějak stojí že by více holek co mají svatbu v Ostravě nebylo? :-)
Odpovědět
ahojky :-) tak my budeme mít svatbu 15.5.2010 v Arboretu v Novém Dvoře u Opavy :-) jsem oba z Ostravy, ale v Ostravě jsme vhodné místo nenašli .. chtěli jsme původně něco industriálního - železárny nebo tak něco, ale to padlo, páč se to tam nedá :-( alternativou byl Landek, ale tam se letos rekonstruuje a zrovna v našem termínu tam bude nějaká akce :-/ no ale nelitujem, arboretum je super ;-) ! Přidávám se ke chvále na Stocha - jednoznačně nejlepší zlatník v Ostravě. Personál taky v pohodě. Otevřeli novou pobočku jenom na snubáky a zásnubáky v centru, jak byl tuzex u červeného kostela. byla jsem tam hodinu :-D ale nakonec objednáváme z USA, jelikož wolfram nedělá ani pan Stoch, i když se snažil vyjít vstříc. Udělá Ti na co si vzpomeneš ... navíc vykupuje zlato, tak se na tom dá dost ušetřit ... Nějaký tip na výprodej dobrých obleků? :-) já už mám skoro všechno zařízeno. Dneska nebo nejpozději do konce týdne objednáme prstýnky konečně :-) a pak už jenom domluvit s floristkou kytku a zbývají jenom ty serepetičky jako spodní prádlo a tak .. Jakého jste si vybraly fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já se k vám taky přidávám. My máme termín 17. 4. 2010 - jako jarisska - ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Mně se tam líbí a přítel tam chodil do školy, tak byl rád. Jinak prstýnky už máme doma, jsou z chir. oceli - objednané přes net a jsme hodně spokojení, teda až na to, že přítel ho má veliký, takže budeme objednávat menší :o/ Jinak jsou ale ještě hezčí než na obrázku ;o) Šatky už mám zamluvené - ze Svinova. Sice teda ta správná volba vyšla až na podruhé, ale vyšla :o))) Jen na přítele nemůžeme sehnat světlý oblek :o( Nechceme ho kupovat, protože už by ho už jindy než na svatbě nenosil. A v půjčovnách mu zatím žádný neseděl :o( tak uvidíme - nemáte některá typ na nějakou půjčovnu? Jinak fotografa máme známého, focením se neživí, má ho jen jako koníček, ale fotil svatbu mé kamarádky a byla jsem nadšená, takže nebylo nad čím váhat ;o) A hudbu si zajišťujeme sami. S akcema, kde je více lidí a tančí se, máme vlastní zkušenosti, takže za to nechceme utrácet. Navíc tam, kde máme hostinu mají veškeré vybavení, takže přoneseme jenom PC s hudbou a je to ;o)
Odpovědět
Andy: koho ms za fotografa:-) a kde mate hostinu mame stejny termin, sice obrad v kravarich, ae hostinu v porube:-)
Odpovědět
MRs: a kde mate hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
to nad: Hostina je v Benovi v Polance ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, no konečně se to tady trošku pohlo :-) . Já nakonec od Strocha nemám...máme je ze zahraničí a jsem opravdu na ně zvědavá...celkem se i obávám :-S ...ale snad budou pěkné. jarisska: my máme termín 24.4 taky na Slezskoostravské radnici..moc se mi to tam líbí, tak uvidíme.
Odpovědět
Ahojky :-) , nevíte holky, kde sehnat v Ostravě a okolí bílé potahy na židle? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, potřebovala bych poradit, máme svatbu 11.9.2010 v bazilice ve FM, ale hledám místo na hostinu. Bude nás cca 90 lidí a sháním nějakou vhodnou hájenku nebo PZKO nebo něco podobného, kde bude kuchyně k dispozici v okolí FM, Havířova. Máme mooooc skvělé kuchařky, které nám navaří ;-) Nevíte o něčem? Moc díky!
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás všechny po delší době Tak nějak u nás svatební šílenství pominulo ...jaksi na to nemáme ani jeden čas ....ále tak do sprna ještě času dost :-D Momentálně se bavíme a řešíme prstýnky - můžete mě prosím někdo poslat nějaký ten link na prstýnky?? děkuji moc Chtěla jsem se vás ještě zeptat jak je to s výkupem prstýnků (Je mě jasný že je to určitá cena za gram - a jak který zlatnictví, jak široké prstýnky budeme mět atd atd atd).....zajimalo by mě spíše teoreticky ....kolik toho zlata by asi mělo bejt (doufám že jsem to napsala dost srozumitelně - poslední dobou moje myšlenkové pochody jsou někde jinde :-) a vyjadřuju se jak tatar) Prostě a jansně by mě zajímalo konkrétní vaše případy (těch které jste si nechávali dělat prstýnky ze svého zlata) kolik asi cca toho zlata jste měli a kolik jste doplácely děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
cauky holky, to je fajn, trochu to tu ozilo! jankabry- supr vyber - Arboretum, take jsem o tom uvazovala, a taky i o Landeku a ZOO ale nakonec se nam to nehodilo, ale jinak musim rict, ze celkove je docela Ostrava na dobre a pekne mista na svatbu, hlavne svatbu na jednom miste a idealne venku, docela chuda, ne? Obcas co vidim nektere mista na jizni morave nebo v cechach tak jen slintam... :-N prstynky jsme pri lednove navsteve OV vyresili, nakonec to byla rychlovka, az jsem tomu nechtela verit. na Stocha nejak nedoslo i kdyz jsem to mela v planu, nakonec jsme to resili s panem Casem v centru jak je stara radnice tak tam ma prodejnicku a take ochotny a vykoupil nam zlato. holino- vykupuje se protihodnotou asi za 400 za gram my meli jedny detske nausnicky,jednu malou nausnici (ke ktere chybela druha do paru) a damsky snubak (asi 8,5 g dohromady) a pocita se 10procent ztrata, predbeznou cenu mame 4 tisice za par (vel. 55 a 59) sirka asi 7mm, kombinace bileho a cerveneho zlata a ja mam 3 zirkony... takze me to pripadne v poho, snad se cena moc nenavysi a to zlato se aspon vyuzilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec kočky,můžu se zeptat mimo téma ;-) neznáte fotografa Mariana Mrozka z Ostravy?
Odpovědět
Profilova fotka
lenula, to neni mimo tema ;-) zrovna jankabry tady vyse ho bude mit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
devuchy, ale potrebovalo by to tu trochu rozjet, mame teprv 3 stranky :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Díky nevěstinko ;-) jsem tady dneska nová tak se teprve rozhlížím co a jak...Zjištuju,že jsem s přípravama docela pozadu...ale aspon šatičky jsem dneska už na tuty vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenula- to zvladnes, zavidim ti ze to mas uz za par ;-) my jeste 4 dlouheeee mesice
Odpovědět
Ahojky nevěstinky :-) Tak máme domluveno místo pro hostinu v Hotelu Ferdinand v Krásném Poli. Nechají nám oddělený salonek s krbem, i když ten v létě asi nevyužijem :-), ale bude to efektní :-) Pokud bychom chtěli více místa na tancování, tak jsou ochotni pro nás zavřít půlku restaurace. To je tak zatím všechno, na podrobnosti se máme přijít domluvit v dubnu, neboť mají mít i nové jídelní lístky :-) nevestinka2010: souhlasím s tebou, dlouho jsme hledali vhodné místo v OVĚ nebo poblíž a tedy nic moc výběr. Ještě mám ale jeden tip v Restauraci u Edisona v Hrabůvce jsou taky ochotni dělat svatby, jen pro nás už to bylo z ruky. Tak kdyby měl někdo zájem, moc dobře tam vaří a mají perfektní a příjemnou obsluhu. Jen toho místa na tancování tam moc nebude, záleží na počtu lidí... Na focení máme domluvenou p.Moniku Novotnou, má fajn přístup :-) Lenula: to určitě zvládneš v pohodě :-)
Odpovědět
Čaute holky...já jsem od Ostravy tak to snad neva ;-) my máme termín 5.6.2010 a máme to na hotelu Duo na Horní Bečvě...jak obřad tak hostinu, tak ubytování ;-) jen se modlím ať vyjde počasí... jankabry: jestli ti můžu poradit...jak tady čtu tak máte svatbu v Arboretu...nehci tě strašit,ale moje ségra jí tam měla před 2 lety a vůbec jsme nebyli spokojeni...přijeli jsme tam na 12 hodin a oni vůbec nebyli nachystani...tak jsem půl hodky čekali až vše připraví...tak si to zkus ohlídat...teda jestli to půjde... ;-) na Mariana Mrózka jsem četla jen dobré recenze takže myslím,že by měl být v pohodě :-) jinak jsem si půjčila šaty v salonu Paris ale mám pochyby...myslíte že je to normální... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adny> to bude pekne a v poho pocasi se neboj, ver ze bude pekne my taky potrebujem aby bylo hezky a teplo tak akorat, snad nam bude doprano...
Odpovědět
v to doufám... :-) už se moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adny> koukam ze to budete take ladit do zeleno-bila ;-) my taky ;-) ale zatim tech veci moc nemam :-N
Odpovědět
Ahoj holky! Taky se přidám k ostravačkám, bydlela jsem s rodiči ve Vratimově, a před rokem jsme se s přítelem přestěhovali do bytečku do Vítkovic. Budeme se brát za 2 měsíce (3.4.2010). Máme doma malého broučka, na svatbu mu bude rok, tak jsem zvědavá jak to s ním dopadne. Ale bude mít okolo spoustu tet a strejdů, tak by to mělo být ok:) Svatbu budeme mít do bílo-bordó. Místo hostiny bude hotel Elmontex v Hrabůvce, obřad na jedné z nejkrásnějších radnicí v moravskoslezském kraji (Vitkovická radnice). Do dnešního dne mám zařízené šaty, doplňky, fotografku Antonii Novákovou, vizážistku Ivetu Křačkovou - ta holka má opravdu šikovné ruce:), kameramana Martina Balhara, hudbu - keyboardista (nevím jak se jmenuje, zařizuje to můj tatínek), pro oznámení, vývazky, atd jdu ve čtvrtek do "svého" svatebního salonu, a v pátek jdeme s maminkou do cukrárny objednat dorty, cukroví a minizákusky. Jediné co mi tak ještě schází jsou kde objednám svatební koláče (dobrá cena je 8Kč/kus za středně velký) a taky máme chaos v odvozu nevěsty. Nechce se mi platit hříšných 6800Kč za 4 hodiny v limuzíně:( Nemáte někdo nějakého známého/známou s pěkným autem, kterému by stačili 2000Kč+benzín+výslužka? Asi jsem z levného kraje:D Dekoraci na auto si budu dělat sama, mám v hlavě nápad, který potřebuju zrealizovat:) Ještě nakoupíme stužky na auta a myslím že je to všechno:)
Odpovědět
Jo a ještě prstýnky máme ze zlatnictví v areálu Venuše v Ostravě-Hrabůvce, stály nás oba 6200Kč
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?