Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: svůj hlas už znám, páč v rámci studia neustále nahrávám nějaké rozhovory na diktafon - když jsem se slyšela poprvé, tak jsem zažila šok, ale ted už jsem si na to zvykla, takže svatební video myslím přežiju bez úhony - jediné, co mi chybí k cíli je ještě trochu zhubnout, abych se tam opravdu sama sobě líbila a nebyla mi někde vidět druhá brada - bych se zbláznila - takže od příštího týdne opět začínám makat ve fitku ;D
Odpovědět
craw: no ja si rikam , ze uz musim taky zase zacit!!!!! uz mi moc do cile nechybi, tak to musim dorazit. Na te nove fotce vypadas uz takova pohubla.....
Odpovědět
Profilova fotka
to je už stará fotka, ale vypadám dá se říct stejně - 160cm a 59-60kg...ehm a ty? pochlub se;D :-D ...můj cíl je 55kg a tvůj?
Odpovědět
Krásné ráno Tak holky se cvičením taky musím zase začít ale já chci tak 15 kilo :-( Fin a co fotečky kdy uvidíme něco nového třeba šatičky a účes :-N a co se kamery týče tu taky šoupnem jednomu z hostů (přítel mojí svědkyně) :-D
Odpovědět
Krasne rano Lenkous Jeste u nas doznivala dovolena a proto jsem se nerozhoupala :-N Vcera jsme pracovali na svatebnich novinach jeje to je ale lejster. Z satu jsem nadsena a hlavne to chce alespon 5kg dolu a bude to uplne ideal.Posli mi na ip svuj mejl a poslu ti zatim neupravenou
Odpovědět
fin: máš ho tam
Odpovědět
holky jak jste se bavily o knize hostů tak tu já asi nebudu dělat, ale přemýšlela jsem že se nám každý podepíše na ten volný list co je ve svatebním albumu většinou přáníčka davaj svatební tak jim dám album a požádám je o autogram a budem to mít v jednom
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: já pořád doufám že tady kolem kutný hory moc svateb 17.7. nebude tak snad to vyjde:-) a když ne tk nevim...haha
Odpovědět
Profilova fotka
Housli, ale tak volej, už není moc času.. Mně to taky najednou dochází, že je to fakt za chvilku..3 měsíce a 10 dní... A já nemám oznamko, šaty, boty, pevně zamluvený kytky, dort.. :-N Lenko, to mě taky napadlo, že bych mohla udělat takovou knihu hostů ze začátku alba, abych to měla při jednom, protože stejně celou knihu hostů by nepopsali..nebo pak knhy hostů udělám zároveň album.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: já vím, ale nemůžu si vybrat nebo spiš nemam moc kontaktů na fotografy v okolí:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Housli, vykašli se na okolí, já mám fotografku z Českých Budějovic, Zuzku Scharf, i s dopravou je to pořád bezkonkurenční cena, takže hledej i jinde, ono se to navíc zas tak moc neprodraží! ;-)
Odpovědět
Souhlasim s Luckou, Zuzka ma konkurencni ceny a i s dopravou do Plzne z Budejic je to super cena :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dyť si jí berou i holky z Brna a možná ještě dál.. ;-) Jenže ta je už obsazená! :-D
Odpovědět
Lucko: ja mela strasny stesti, ja sem ji napsala mejla v lednu(nekdy v pulce) a akorat ji nekdo vypadnul na nas termin, tak sem to hned zamluvila ;-). Jinak ostatni terminy byly uz v lednu zamluveny.Me by teda nikdy nenapadlo zamlouvat fotografku tak hodne dopredu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já neměla ještě vůbec nic, ale fotografka už byla zamluvená, i termín sme vlastně přizpůsobovali jí, rpzhodovali sme se mezi 27.6. a 17.7., 27.6. už měla plno, ale nakonec sem ráda, že to dopadlo takhle, protože v červnu budou ještě zkoušky a tak.. :-)
Odpovědět
Tak my sme nejdriv zamluvili termin a pak sme zacali doladovat veci kolem ;-). Ja bych taky v cervnu nemohla kvuli zkouskam, kdyz se mi vsechno podari v terminu, tak snad uz v cervenci budu mit klidek ;-)
Odpovědět
craw: ja mam ( dnes jsem se zvazila ve fitku) 168cm a 61kg, ja si rikam aspon na 58 ale kdyby to slo na 55 tak bych se taky nezlobila, porad si rikam ze ma jeste 3 mesice tak i tech 6 kg by nemel byt takovej problem. no uvidime, i kdybych uz nedala vic tak do satu se snad vlezu, tak co ;-) jinak my zase slibili , ze saty mi prijdou do 14 dnu tak jsem zvedava, pac se to takhle tahlke uz dva mesice a zacinam byt lehce nervozni.
Odpovědět
Profilova fotka
boun:jejda - no tak záleží na poměru svalové hmoty k tukům...nevím, jak vypadáš, ale na 168kg máš docela málo kil a pod 60 bych to teda rozhodně nehnala...no snad jsi rozumná - já jen, když vím, jak vypadám já a představa, že bych měla mít o 10kg míň, tak mi přijde, že bych byla vyzáblá kostra bez špetky ženskosti...
Odpovědět
Bouncig, Craw: Koukam,ze kecate o hubnuti ;-) Tak ja mam 165 cm a mela sem 65 kg a tedko mam 56, takze sem 9 shodila a sem tedko spokojena :-) Vypadam tak akorat a staci to, min uz by mi teda nesluselo.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: souhlas s crawler, jejíž neblbni, kdyt´nemáš co schazovat ! Já mám taky 168 cm a mám taky něco kolem 60-tky (asi 58, na váze jsem nestála hodně dlouho jelikož to nesluduju) Cvičit chodim každou neděli ale spíš abych měla kondičku a tak nějak tělo v pohodě, než kvůli tomu abych zhubla - to totiž nepotřebuju a ty taky ne ;-)
Odpovědět
holky nebojte, anorekticka ze me nebude, taky se mi to nelibi, prece jen do tech satu neco chci dat :-D no ja vzdycky sportovala a navic nemam nejmensi kostru tak asi vzdycky budu kus, no trocu se bojim , ze vedle toho svyho prdoli budu vypadat jak slon :-N rose : tak to jsi shodila hodne co, ja uz mam taky pres 10kg dole , ale ten mam spis "velkou" kuzi, pac jsem to dala moc rychle, tak se spis snazim cvicit aby se to nejak vztrebalo :-N
Odpovědět
Bouncig: No ale tedko mas hezkou vahu, tak uz hubnout nemusis,co treba jen cvicit kvuli zpevneni? Ja sem hubla pomalu, takze na kuzi neni nic videt, mela sem predtim peknou celul.pri tech 65 a tedko se mi to krasne vyhladilo a nic tam neni ;-)
Odpovědět
rose: to se prave snazim, jenze to neni takova sranda ja jsem si myslela...i kdyz uz je to teda daleko lepsi.
Odpovědět
Bouncig: Ja teda vubec necvicim, driv sem teda hodne sportovala, tak taky nejsem zadnej drobecek, vypadam tak akorat. Tedko sme zacli chodit na brusle, kdyz je hezky, tak aspon trosku pohubu mam. Ale dostanu se tak jednou za tyden, nekdy jednou za dva tydny, nemam moc casu.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tady je toho tolik..jsem taky něco přidala, ale nějak se to asi ztratilo:) nikdo nic nenapsal... Holky, chci se Vás zeptat, jak to máte se závojem či korunkou k šatům?? já mám s obrovskou vlečkou - jsou nádherný..tak zase nechci bejt přeplácaná... šaty jsou čistě bílé, ale mají jemnou výšivkou kolem prsou a po lemu vlečky.. co myslíte, že se k tomu lépe hodí?? a s tím cvičením - no je fakt na čase..:) ale mně stačí tak 5 kg.. to je celkem slušný..mám dobrou dietu, po které není hlad a fakt se jí pravidelně a výsledek je po týdnu docela dost vidět..:)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, debata o vaze, to ja rada x-) x-) x-) ja mam 167cm a 49 kilo :-D :-D :-D brosovka, ja mam krajkovy saty s vleckou a budu mit jeste o neco delsi zavoj olemovanej krajkou..vypada to kraaaasne x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
matajob - šmankote - kdes k takový váze přišla?to jsi vyzáblina v genech nebo se tak drezúruješ? s genama člověk asi nic moc neudělá-přítel je taky hubený a sní na co přijde ;D...
Odpovědět
Profilova fotka
craw, to udelalo kojeni a nevyspani...jinak akorat kazdy rano dobiham tramvaj a drzim bodovou dietu (co vidim, to zbodnu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka: nemáš nějaký fotky? takhle se těžko radí...:( já mám 2 závoje (vyberu si asi podle nálady:)), korunku, náhrdelník, náušnice a náramek na ruku a jsem si jistá, že všechno by vypadalo děsně - uvidím, co bude únosný a co už bude přeplácaný a podle toho se rozhodnu na místě, ale takhle dopředu si myslím, že budu mít jenom závoj a třeba při hostině si ho sundám a dám si korunku, abych ty vlásky měla něčím ozdobený ;D
Odpovědět
bros: myslim , ze korunka a zavoj je klasika, saty nezni preplacane tak by to snad slo, taky zalezi na stylu. ja vzdycky chtela oboje, ale vybrala jsem si nepriceznovky saty , takze nechci ani jedno ale jen takovej ten ozdobnej hreben a perlickovy nebo nejaky nausnice, jinak nemam nahrdelniky ani naramky rada tak to urcite nebudu hrotit. hlavne at se citis dobre ty!!!! craw: naposled kdyz jsem s majou byla zkouset saty a malej byl s nama , tak si baba myslela , ze je muj :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?