Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
lenkous nene ja v jednu!!!! :-D Jinak moc Vam dekuji :-) Je to vazne zmena a trochu jsem vykolejena ,ze jdu na saty ale snad to zvladnu. Penzion i hostina je vice mene domluvena ale jsou tam nejake jeste drobnosti co musime pak poresit pres mejla. Co se tyce pani na kvetiny(je i koordinatorka-tu ale nevyuyijeme)bajecna osoba :-) rozhodne semnou jednala ohledne kvetin a vyzdoby bez nejakych podnikatelskych maneru a i mi radila kde a jak usetrit :-) Dovezla nam nazkousku kolace a reknu Vam bajo jeje to byla ale zranice vazne vonely uzasne a chutove znamenite!Tak jsem rada,ze to vyslo. Dnes je vplanu saty a nejake pochuzky v centru a zitra dort,oblek a zkouska ucesu :-) pak rozhodne poreferuji. Dostala jsem od majitele dobrou radu ohledne foceni.....a to takovou,ze ay po jidle!Hosti p¨ry budou klidnejsi a nebudou na nas v tom vedru cekat a po jidle si pry daji kaficko a siestu.Rozhodne to tak udelame a uzijeme si to pak vklidu. Pekny den :-)
Odpovědět
Ahoj fin ty jsi teda včelička pilná já myslela že to máš ve tři tak vidíš tak to jsem si popletla no v jednu my asi budem už s manželem pózovat v ateliéru tak ať si to zkoušení šatiček pěkně užiješ a už se těšíme na fotečky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: aha, tak to je mazec..no aspoň to místo není okoukaný:) taky výhoda... musíte si dávat pozor, aby jste se tam vešli ;-) Tak Jiříků máme v rodině hodně:) tak se jmenuje i tchán..:) hezké jméno:) no ta práce je naprd no..ale musíš věřit,že to dopadne dobře a neztrácet hlavu!! Znám to, taky jsem asi 2 měsíce nemohla nic najít, ale rozhodla jsem se dojíždět denně z Dubé do Prahy za prací a funguje to, hlavně že tu práci mám a baví mě:) tak držím palce :-) lenkous: Jo? je vidět, jak je ten svět malej..hodně lidí si plete Dubou s Dubí u Teplic :-S tak je vždycky musím opravit.. a jezdíte tam??? lucie777: mám ráda sedmičky, ale nejoblíbenější mám číslo 6 a 17:) navíc 17. jsme se dali dohromady, před 7 lety seznámili a byl červenec, 1.7. spolu 1 rok ofiko bydlíme..myslím, že to je jasný 8-) a koukala jsem, že máš fotografku Zuzku Scharf? má moc krásný fotky..fakt jsi udělala dobře:)
Odpovědět
Profilova fotka
Bros, jj, Zuzka byla vůbec první, co sem ohledně svatby udělala, ještě sme neměli ani obřad a už sem měla Zuzku zamluvenou, moc se na focení s ní těším! Vy budete mít obřad až v 17:45? To je hodně pozdě.. My to máme už v 11h, ale chtěla sem to tak, aspoň si pořádně celej den užiju, sice asi dřív odpadneme, ale zas budem fungovat druhej den.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: fakt jo? já právě kolikrát narazila na nějaký alba a fotografka byla Zuzka Scharf:) a fakt nádherný fotky.. takže dobrá volba:)) jj máme to až takhle pozdě, ale má to svoje výhody.. žádný ranní shon, hosté si nemusejí brát dovo, nebude takový parno a při západu slunce budou fotky v tý zahradě určo dokonalý...:) a navíc ušetříme na obědě a o to víc bude jídla na večerním rautu atd. musím v tom vidět ty výhody:) a zase je to něco jinýho... každý to má dopoledne nebo max. ve 13... aspoň budu výjimka :-D a kde to máte v Praze??
Odpovědět
Lucie: Ja mam taky zamluvenou Zuzku Scharf, zamluvila sem ji v podstate na posledni chvili nekdy v unoru a ona uz mela vsechno plny, ale nahodou ji nekdo vypadnul zrovna v nas den :-), tak sem mela veliky stesti..Nikdy by me nenapadlo,ze pul roku dopredu uz muze byt pozde..Taky se na jeji fotecky tesim ;-) Lucko a jaky album sis u ni zamluvila? ja sem se nakonec rozhodla pro veliky, cenove to neni spatny..To se teda asi budou fotit i pripravy,co?
Odpovědět
bros jezdíme tam občas teď to máme v plánu koncem dubna tak snad to vyjde :-D jinak my máme obřad právě v poledne tak to ten raní zmatek určitě bude =-) já si myslím že stejně nebudu spát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bros, máme to v Průhonicích na zámku a oběd a raut bude v Nupakách ve Fama hotelu U věže, na to jídlo se taky vážně těším! :-D A vy ste to původně nechtěli takhle pozdě nebo to byl od začátku záměr? Tak určitě to má i ty výhody, hlavně asi budete pařit do rána, viď? ;-) Rose, myslím, že je to čím dál tím horší to zamlouvání, už teď má na netu o roku 2010, takže myslím, že zanedlouho to bude mít taky plný, já začla se vším plašit tak od září, ale pak sem se sekla a momentálně ještě nemám ani 100% zamluvený šaty.. :-N oznamko je taky daleko, takže sem spíš už dost velká brzda.. :-D Lenko, já doufám, že se vyspím v klidu, vstávat sice budu muset tak v 6, ale to se dá, já sem ráda, že to máme takhle, že ten den bude prostě dlouhej.. 8-)
Odpovědět
Holky,my budeme mit obrad v 17 hodin, to je idealni, rano budu mit hodne casu na pripravy, asi bych hodne panikarila, kdybych ho mela nejak brzo.. Lucko no to je neco, ja sem zamluvila obrad teprve v listopadu a na fotografku sem tehdy teda jeste ani nepomyslela, zacla sem to resit teprve v unoru..Nastesti kameramana resit nemusim, bude to delat muj bracha, on obcas kameruje na svatbach a dela to moc hezky.. No my museli to oznamko uz poslat, vzhledem k tomu,ze pritelovo rodina pojede z daleka. taky chceme, aby do konce dubna potvrdili ucast, i kdyz uz tak priblizne vime,kdo prijede,ale nejsme si jisti tak se 4 lidma.
Odpovědět
Lucí já to taky chtěla v těch dvanact ale já když už občas nespím teď tak nevím jestli den před usnu v pohodě jak se znám a to moje spaní tak asi ne :-. uvidím ale nemám problémy vydržet do rána tak i když spát nebudu tak snad neodpadnu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: aha:) třeba taťku znám:) no je dobrý, že to není daleko - z Prahy je to hoďka..spát asi nebudeš no, to je pravda..taky je to nejdůležitější den v životě, tak žádný vyspávání :-D ale neboj, bude to určo super..:) a šaty už máš?? Luci: no tak tam je to nádherný...jako v pohádce..tak to joo :-) a ten park taky nemá chybu.. Původně jsme to měli mít na loveckém zámečku v altánu venku, ale z důvodu dálky a malé kapacity to nejde..:( ale tam jsem to chtěla mít hned, jak jsem to viděla.. A že to je takhle večír je na Zákupech v pátek normálka.. první svatba je v 16:15..tak si vyber:) a proto, že to tam je nádherný a v našem okolí nejhezčí místo, nic jinýho stejně nebylo:) ale já jsem za to na jednu stanu ráda.. všichni to budou mít dopo či lehce odpo za sebou a já ještě budu čekat... ;-)
Odpovědět
bros taťka je Havelka je to taky myslivec i jeho syn Honza tak to je asi znáš když si bereš myslivce :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se jen zeptat- nemáte některá zkušenost s objednáním snubních prstýnků přes net??? Nemůžeme si ty pravé ve zlatnictví vybrat :-( není to ono...
Odpovědět
Ahoj raduzko ani nevím jestli si je tady někdo přímo objednával přes net bez osobní schůzky my jsme si taky nevybrali v místních zlatnictví vybrali jsme si je na netu a pak jsme si je jeli osobně objednat do Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
rose: neboj nezůstaneš, poslední jsem určitě já :-D, u mnmě bude vůbec zázrak jestli to bude toho bros: no snad se tam nahoru vejdem :-D , jinak já bych obřad radši odpoledne, ta 11 hodina se mi ani trochu nelíbí :-p a jak daleko to je od Vás do Prahy, já bych mohla dojíždět tak maximálně do Chebu, všechno ostatní už je moc daleko a s malym je to poněkud problém :-| no abych nakonec neskončila taky v Praze, ale musela bych tam jít sama a kluky tady nechat, což se mi moc nechce, aby tchýně nezasahovala moc než je nutné :-p raduzska- my budeme prstýnky objednávat přes net, jen si někde v zlatnictví přeměříme prstíky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose: teda koukám že sem to nějak nedopsala :-D mělo tam být že u mne bude vůbec zázrak jestli svatba bude toho 31týho, mužskej zas začíná provokovat jestli se na to radši nevykašlem :-D :-D :-D
Odpovědět
rose: jojo tri tydny po sobe :-D , tata nas bude mit z krku, nebo se tim aspon muze uklidnovat :-D a my budeme mit 5 tydeni prazdniny , coz je super, lea aspon bude mit sanci se naucit vic nez "zachod", "mam hlad" a "smrdis tlustochu". Navic si to i navzajem odsvecime, tim to ovsem nekonci pac od tatky protelkyne dcera se vdava asi 7 tydnu po segre, si chudaci uzijou za jedno leto :-D jak jde essay?
Odpovědět
Brum: A uz to mate zamluveny na matrice? No brum, tak ty budes posledni a ja predposledni, holky uz to budou mit za sebou driv ;-) To si tu pak budeme povidat samy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chci taky vidět, jak budu noc před svatbou spát, ale asi dáme nějakou tu skleničku a pak to půjde.. :-D Bros, mně se ten park moc nelíbí, když to pořádně kvete, tak asi proč ne, ale prý je tam slyšet dálnice a zámek je hodně velkej, resp.zahrada kolem, tak se ani nebojím, že bych se tam nevešla s ostatníma nevěstama na focení, věnujem tomu hoďku a půl.. :-) Raduz, já bych se toho nebála, my je objednávali osobně a velikost stejně nebyla, takže se příteli zvětšuje, ale není to problém, takže proč ne přes net.. ;-) Brum, tak Prahu už máš trochu z ruky, ale co třeba KV nebo v Německu bys nějakou práci třeba taky sehnala, ne? A mužskýmu nedej šanci říkat, že se na to vykašlete! :-D Buď tvrdá! :-D
Odpovědět
luci: mame stejnej plan, jen ja jsem lehce podnapila jen si k necemu cuchnu , tak abych se nevdavala s opicou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing. no s Váma si teda rodiče užijou :-D :-D rose: na matrice místo, čas a osobní oddávající zamluvenej je, jen to ještě neni podepsaný a zaplacený ale to chce klid, von je ten můj děsnej provokatér, on je schopnej říct i při tom obřadu NE :-D :-D :-D jinak neboj já myslim že drbat tu budem i po svatbě ;-) No a já jsem ted´celá nesvá z těch šatů, jo krásný jsou ale aby mi vůbec seděly :-N no nic přinejhoršim je hned prodám a najdu si nějaký jiný.
Odpovědět
boun :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
brum a kdy to končí dneska už by jsi měla vědět né nebo už víš
Odpovědět
brum: si mela jit napred odskouset podobny, ale ja jsem taky svoje videla a vedela jsem , ze to jsou ony :-D a stejne vsechny saty se musi nechat upravit aby sedly presne na tebe, tak neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: tak oni i ty KV jsou už mimo, jo kdybych dojížděla z Chebu, ale tady z tý naší díry je děsný spojení a s autem jezdí mužskej do práce takže tim bych mohla jezdit jen kdyby byl vždycky ty 3 dny doma (dělá 12-ky, 2dny denní,jednu noční a pak je 3 dny doma) a Německo!? neblbni, němci nejsou tak pitomý jako my, ty si ten svůj trh chráněj a v době krize dávaj práci němcům né cizincům, navíc s tou mojí němčinou no nevim nevim :-D :-D no mně se trošku něco rýsuje v Hazlově a v Chebu ale tam je nástup až od května nebo od září no uvidíme, snad už nebudu doma dlouho hnít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous, boun: končí to dneska večer a pak tam jsou ještě podobný co končí zítra, měli by se teprve šít dle mých rozměrů tak uvidíme, nějak to dopadne, no přinejhoršim tu budu mít v bazaru brzo inzerát :-D
Odpovědět
tak holky mějte se já jdu pracovat, konečně pátek tak si tady hezky drbejte já až večer přijdu tak budu mít co číst :-D :-D :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no tak něco mi to říká..ale asi by spíš věděl můj myslivec..:) já znám lidi od něj ze sdružení a pak třeba hodně z Kladna a nebo takhle v okolí no..:) se zeptám ;-) luci: mně se to teda v tom parku líbí:) no tak jasný, úplný klid tam není, ale zase tam to stojí za to:) brumdinka: tak aspoň budete mít oběd atd:) vezmi to z té lepší stránky.. ;-) no tak do Prahy to máš krapet z ruky, to je fakt..:/ je to 62km od Prahy.. mám to hoďku a čtvrt od baráku do práce, takže pohoda:) blbý je, že práce fakt moc není, ale neříkej mi, že alespoň nějaký úklid či v nějakým hypermarketu???
Odpovědět
Profilova fotka
bros: tak já sem tam nějakou brigádičku mám a začala sem trochu dělat do realit, ale to je všechno na dlouhý lokte, já potřebuju pořádnou práci když už sem se tak dlouho mořila na tý vejšce tak přece nezůstanu u kýble nebo u kasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já nevim, že máš i VŠ... to jsem se tě nechtěla dotknout..to mi neřikej, že nikde s VŠ tě nevezmou???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?