Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, máte nějakou zkušenost s tou svatební knihou?? zda jí máte taky a odkud atd.? můžete mi prosím písnout? kuju předem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: v pohodě, ses mně nedotkla, já vydržim hodně :-D :-D :-D no je to tady fakt problém, to víš nejsem v Praze ;-)
Odpovědět
holky stal se zazrak podarilo se mi narvat vsech jedenact svicnu a vsechny oztatni svatebni pitominky do dvou kufru :-D cestovni horecka stoupa, jen at uz jsme doma a je to vsechno vyrizeny.....
Odpovědět
Profilova fotka
Bros, jakou svatební knihu myslíš? =-) Jako knihu hostů nebo knihu se svatebníma fotkama? Boun, seš holka šikovná! A kolik kufrů máš s ostatníma hadříkama a podobně? Tohle ti nezávidím, já mívám docela často problém se vejít do kufru, i když už se lepším.. :-D Brum, ty seš Ing. nebo Mgr. nebo jak to máš? Tak teď je fakt nejhorší doba na práci, ale třeba rozjedeš tu realitku, ne? Jde to? ;-)
Odpovědět
luci: mame jeste prirucni kufry, sou sice maly ale uz mam praxi takze to tam snad v klidu snad narvem vsechno. No navic to nejak nehrotime s mnozstvim obleceni, kdyz tak to doma nahazem do pracky... jej to je divny , ze to je naposledy pred svatbou.... uz se nam to blizi co?
Odpovědět
Profilova fotka
Šíleně to letí! Nás to čeká za 3 měsíce a 20 dní! A dnes sme spolu 3 roky! Ale jak vidíš, tak neslavíme, koukáme na hokej.. :-D Ale večeři sme měli luxusní.. ;-)
Odpovědět
Ahojky všem, tak jsem tady po delší době, menší krizi (nejen zdravotní), kterou jsme ale nakonec naštěstí s úspěchem zažehnali :-) :-) :-) Už jsme se vrhli do příprav, kamarádka připravuje oznamko. Mimochodem: kdy budete posílat oznamka? není blbý to některým tzv. "méně důležitým lidem" (víte jak to myslím, ne že bych je neměla ráda, ale nejsou tak upjatí jako třeba babičky a podobně ;-) ) poslat elektronickou poštou? Já vím, že v tomhle by člověk asi měl zůstat u klasiky, ale máme tak strašně moc znímých, nedovedu si představit, že bych všechno posílala normálně poštou... lucie777: Blahopřeji k výročí!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: já jsem bacil tedy Bc., a když všechno dobře půjde tak se ještě chystám na 2 roky na tu Ing. :-D jinak gratuluji všem k výročí cascia: tak Tě tu zas po delší době vítám, jak jste pokročili v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a já jsem zrovna vyhrála šatičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cascia: tak to bych vůbec neřešila, my je budeme většinu posílat pouze meilem, tisknout budeme jen ty co pro těch pár lidí budem předávat osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia, dlouho si tu nebyla, tak hlavně, že je vše zas v pohodě! A dát jim to sobně by bylo ještě složitější? Jestli to bude jen známým, co ani nepůjdou na hostinu, tak bych to neřešila a poslala mailem.. ;-) Brum, tak to je super, žes to vyhrála! Už nám je ukážeš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: O.k. házim je do alba - akorát barvička bude úplně jiná a budou se mi šít na míru ;-) tak sem zvědavá až za ty 4-6 tejdnů přijdou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Brum: super, že máš šatičky ;-)
Odpovědět
No ohledně těch oznámení: kamarádům a všem lidem, které často vidím to dám osobně, příbuzným co žijí dál poštou... no a zbytek mailem. Jsem ráda, že nebudu sama. no co, doba pokročila, tak proč nevyužít výdobytků moderní techniky.... Jinak já jsem zakoupila přes internet nějaké věcičky na výzdobu modlitebny, kde bude obřad. S hostinou nám naštěstí pomohou přátelé, teď řeším hlavně ta oznámení a rozpočet :-)
Odpovědět
Ahoj tam Mam Saty!!!!Neuveritelne neverim,ze jsem sehnala.Citila jsem se v nich krasne,jsou jednoduche,lehoucke a proste moc fajn.Je zajimave,ze veskutecnosti se mi libi ale na fotce ani trochu.Mam hromadu fotecek satu ty hodim na net az se vratim do Irska No nicmene saty jsou zaplacene a jsem rada
Odpovědět
Brum: Musim ti pochvalit saty, jsou moc hezky :-) Finfrle: Super, tak se ti zadarilo, budu se tesim na fotky.. Holky nevite, jak se ty fotky zmensujou?Chtela sem dneska vlozit moje saty, ale psalo mi to,ze moje fotka ma vic nez 700 MB a neslo to :-| Jinak sem dostala prvni smsky,ze dorazily nase pozvanky a reakce jsou kladny, moc se jim libi :-). Tak mam radost, predstavte si,ze sly postou do Cech jen 4 dny.
Odpovědět
je holky to je super !!!!! tesim se na vic fotek!!!!! rose: tak stim jsem taky neschopna :-N
Odpovědět
Bouncig: Vy uz zitra jedete?To uz balis?
Odpovědět
uz jen dobaluju, vsechny svatebni kramy se mi podarilo zbalit do dvou kufru, takze mame jen jeden malej kufrik na obleceni atd, pac lea si bere svuj oblek jako druhy rucni, tak budem vecne prat.... uz se nemuzu dockat az dorazime, uz me to cestovani nejak nebere, navic budem trcet v londyne na stanstedu asi 5 hodin, ach jo to bude nuda....co essay, odevzdala si?
Odpovědět
ahojky brum šatičky jsou moc krásný fakt, budou ti slušet fin tak vidíš já ti to říkala že to bude v pohodě už se móóóc těším na fotečky rose já nevím jak ti poradit jestli máš zoner photo studio nebo nějaký program ve kterým prohlížíš fotky tak by tam mělo být upravit formát nebo úprava rozměrů a tam se dá fotka zmenšit cascia ahojky
Odpovědět
leni aspon , ze tu mame jeden technicky typ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pěkný večer. :-) brum: šatičky jsou krásný, budou skvělé
Odpovědět
Bouncig: Jo uz sem ji odevzdala, no nemam z toho teda nejlepsi pocit, ale aspon sem se snazila, tak snad mi za to nejaky body daji.. me uz taky to cestovani tolik nebere jako driv. Tak si to pekne uzijte a at zaridite vsechno,co chcete.. My letime za 2 tydny na svatky na Slovensko za pritelovo rodinou,za nasima pak pojedem v kvetnu autem, musi totiz na servis (jezdim tu porad ceskym ;-) ), no je to sice dalka, ale aspon budeme flexibilni.
Odpovědět
Takze nas vsechno zarizovani ceka v kvetnu ;-) Jinak tedko mi prisla dalsi smska od kamosky, ze dostala pozvanku a se ji libi ;-) Holky, resite svatbu s kamoskama?ja s jednou jo, s nejlepsi kamoskou paradoxne moc ne, ona mi to preje, ale pripada mi,ze tak trochu zarli a nejak to moc nechce resit..
Odpovědět
Profilova fotka
já řeším svatbu se sestrou, už jí měla a ve všem mi poradí, rádce mám i v mamce, ta mi zase radí ohledně jídla,pití a tak.Takže to řešíme v rámci rodiny :-D .Myslím, že z mé strany jsou do toho všichni zapálení. :-)
Odpovědět
Eva: Ja to resim s mamkou, s babickama a pritel to zase resi hlavne s jeho mamkou, vsichni se tesi, jen mam pocit,ze ta nej kamoska to moc resit nechce, ani se sama od sebe na nic nezepta a to mi jde za svedka.Ale to se pokazdy neco najde,co ;-)
Odpovědět
já to řeším s mamkou a s kolegyní z práce a pak s kámoškou co se vdávala před třema rokama, na její svatbě jsme si řekli že ta naše bude do roka a do dne a je do tří let a tří dnů :-D
Odpovědět
Lenkous: Tak to pekne vychazi do 3 let a do 3 dnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky to neřeším s nej kámoškou, ta už má jiné starosti, má mimčo, tak se otáčí kolem malého, ale nevadí mi to
Odpovědět
rose: Fotky zmenšíš třeba v programu JPEG resampler - je na netu volně ke stažení. můžeš si tam navolit velikost - na jakou ji chceš zmenšit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?