Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Krasne rano preji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fin, taky přeju hezký ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, holky :-) co u vas novyho? ty jo, ted jsem koukla z okna a tady je snih :-N ja uz mam vsechny zimni veci uklizeny... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky, taky přeji příjemný den, skoroaprílový počasí, zase jsou přeháňky :-D Lenkous: S těma kamínkama nevím, taky tam mám jeden, tak uvidím. A se zvětšováním, zmenšováním...mám zásnubní prstýnek po prababičce, který byl přestřižený aby jí ho kdysi sundali s prstu a naši mi ho nechali zmenšit s zcelit na moji ruku, měl krásný červený kamínek a velký a nebyl v tom žádný problém, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak s tím zvětšováním a zmenšováním jsem slyšela že vadí jsou-li kamínky po celém obvodu. Pokud je jeden kamínek nahoře, tak by v tom neměl bejt problém. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky myslim, ze to neni problem, nechali jsme si ted delat snubaky, mam nahore tri briliantiky a pan rikal, ze neni vubec problem ani zmensit ani zvetsit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem krásný víkend. Za chvíli pofrčíme po měsíci k přítelovým rodičům, tak sem asi moc o víkendu nezavítám. Vezem ukázat ty naše snubáky a zároveň zkusíme zařídit fotografa, tak snad se zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dneska objednala už i ke kadeřnici, jen přesný čas a termín zkoušky ještě upřesním, protože ještě nemáme domluvený přesný čas obřadu, to až se pojedeme podívat přímo do toho pensionu, kde má svatba být, tam se domluvíme s majitelkou a pak to teprve upřesníme i na matrice...
Odpovědět
Ahoj nestiham nic jen rano u snidane napsat,ze Vam preji krasne rano 8-) Krasne rano! Jinak v pondeli by meli dorazit oznameni! Mazu do prace uzijte si pohodovy vikend!
Odpovědět
Ahoj holky, byli sme vcera v Londyne na te ambasade a mame uz vsechno zarizeno, tedko musime jenom cekat..Jinak byl vcera super den, nabehali sme po Londyne asi 10 km ;-), bylo i fajn pocasi a desne pozitivne na me pusobily barevny kyticky v Hyde Parku :-). Jinak dneska sme si vyzvedli z posty oznameni a pozvanky na hostinu, tak uz jen zbyva je poslat ;-)
Odpovědět
Ahojky tak to byl dobrý pátek 13 vid já ho taky nemám nešťastný docela to šlo a můj pajda už chodí :-D tak je to supr ted má týden dovču já mám jen tři dny tak pojedem do tý Prahy se podívat na ty prstýnky a na boty ty teda tady sehnat nemůžu :-|
Odpovědět
AHoj princeznicky! To mi delate teda radost s tim pocasim jeje Tady mame 13stupnu a uz i sem tam sluvnicko a jak vidim v cechach nic moc je a ted bude nejhorsi co si sebou zabalit :-S Zitra se jedu kouknout na boticky tak se uz tesim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky všechny zdravím a přeji krásnou neděli i když tady zase prší akorát včera bylo krásně fin: tak co už jen týden vid to letí ten čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přeju krásnou neděli, i když tady je dost hnusně, sice poměrně teplo, ale začíná pršet.. :-p Co je u vás nového? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nas je asi 13 stupnu a slunicko, akorat sem dala na zahradu pradlo, dneska nemam nic moc naladu, musim se pripravovat do skoly :-| . Premyslim, jestli si s tim nesednu na zahradu, ale to me bude jeste vic rozptylovat. Jinak tedko nam zbyva zjistit jen vsechny adresy a muzeme uz v pristim tydnu rozeslat oznameni ;-)
Odpovědět
tak holky to je děs dneska jsme projeli co se dalo a kde maj boty a já žádný nesehnala, ale ženich jo - viděl první obul a jsou jeho já si zkoušela asi desatery a nemám nic :-( žádný nebyly podle mých představ tak ještě dávám naději Praze a jestli ani tam nic neseženu tak pak budu asi smutná 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - v Praze určo něco, seženeš,neboj ;-)
Odpovědět
Ahoj brum no já v to doufám a co ty jak je, je něco nového ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - nic, střídavě oblačno :-D
Odpovědět
tak u nás venku je taky střídavě oblačno, ale určitě se vyjasní jak venku tak u vás :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - já to myslela spíš tak nějak celkově ;-) jinak co se týče počasí tak je pěkně hnusně, všechno taje a od rána lilo, včera byl malej s mužskym venku a přišel úplně celej mokrej, vážně netušim, kde vymatali louže :-D trošku mi pokašlává, tak doufám, že to zas neodmarodí jinak když sme byli naposled v chebu tak sem se mrkla k deichmanovi a docela bych si tam nějaký botičky vybrala, nic moc složitýho a s podpatkem nechci, bych se na tom akorát přizabila a jestli to budeme mít nahoře na rozhledně tak tam v podpatcích ani nevylezu :-D
Odpovědět
brum v deichmanovi jsme byli tam si je právě koupil Pavel, tam měli jedny docela pěkný ale byly opravdu jen na svatbu a já chci takový abych je mohla pak nosit normálně a já zas musím mít na podpatku vedle ženicha bych byla moc malinká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no jasně, já chci taky takový abych je mohla nosit i normálně, když už to budu kupovat, takže to asi vyhrajou nějaký hezký světlý sandálky nebo balerinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, teď na boty ještě nechoď, budeš akorát naštvaná, já už po nich taky koukám, když jdu někde kolem obuvi, ale nic nemají, když už se mi líbí tvar, tak nejsou bílý, takže já si počkám, až jim dorazí něco letnějšího.. V deichmannu mají ale super balerínky, do těch možná půjdu, kdyby mě pak bolely nohy, abych měla do čeho přezout, ale zůstala barevně sladěná.. ;-) taky je chci nosit i normálně a navíc za ně nedám 2000, vlastně ani 1500 bych za ně nedala.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky čevencovky;D tak se musím pochlubit, že už mám hotových 20 oznámení (tedy polovinu). nemohli jsme se s nastávajícím dohodnout na barvě, tak máme 2 verze. Ještě k nim vytvoříme ve stejném stylu pozvánky na hostinu, pak to nafotíme a dám to do alba... Taky už mám konečně místo hostiny jisté. Chtěla jsem se zeptat - máte povoleno si donést vlastní pití? Alko? Nealko? Chtěla bych si vyhádat, abychom si mohli donést tvrdý chlast, ale na druhou stranu jsme spíš taková rodina abstinentů a bude dost dětí a tak by nebylo špatné si domluvit spíš donesení nějakých minerálek, limonád atd. navíc bude léto tudíž možná dost vedro a tvrdej se třeba ani pít vůbec nebude... Máte nějakou taktiku, jak si to vymoct? ;DDD
Odpovědět
já jsem byla tak spokojená jak už mam místo a dneska zas nemam,tak ted vůbec nevim co bude :-( musíme rychle najít něco jinýho :-|
Odpovědět
Ahojky lucí : já nechci úplně letní chci zavřenou špičku a patu tak spíš něco polojaro pololéto a max. za ně dám 1000 víc né uvidím zítra jedem do tý Prahy tak pak dám vědět crawler : jak si to vynutit nevím my budeme mít vše vlastní co si přinesem to budeme mít a když něco bude docházet tak pár metrů je hypernova :-D :-D :-D terko : jaktože vám to nevyšlo to jste to měli zamluvený a oni vám to zrušili? :-|
Odpovědět
Ahoj, tak dnes se mi podařilo zajistit vizážistku a kadeřnici, co mi přijede v den svatby domů, tak mám z toho radost, že další starost z krku :-D
Odpovědět
craw: my jsme dosltali docela hodne vina atd, nastesti nam to povolili s tim ze si budou uctovat 15 kc za lahev, takze lepsi nez nic. zuzi: no to me jeste ceka :-N ja jsem asi vizazistku vzdala tak jen tu kadernici, no snad nekoho za ty dva tydny najdu.
Odpovědět
No ona mi bude vizážistku dělat teta, vůbec nechápu, že mě nenapadla rovnou :-N . A s kadeřnicí to byla náhoda ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?