Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Krasne rano vsem princeznicky! :-) Jedu po dvou letech a ani mi to neprijde jen se moc tesim na nejake dobroty co jsou v cechach jako chleba a dobre tvaruzky a takove ty basty jo a na vysocinu hihi jinak ja na salamy nejsem ale jednou za rok ci za dva :-D Jedeme jen od stredy do stredy to je vse...nic moc nebude cas na rodinu protoze budeme zarizovat vse najednou a to od matriky po kolace.Jedine na co si musim udelat cas je babicka a kazdou volnou chvili k ni zabehnu!Jsem pro ni priplavila velke prekvapeni tak v sobotu po ukousce ucesu(vecer)ji prekvapime! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký, Fin, že takhle myslíš na babičku a co pro ní máš za překvápko? ;-) Se celý týden ani nezastavíš, co?
Odpovědět
fin to tady celý týden ani nebudeš viď no hlavně ať stihnete vše co máte v plánu a pak budeš v klidu referovat ;-)
Odpovědět
To jo nebude cas na nic jineho nez svatba! Babi mela v zari 70let a bylo ji lito,ze je tam cela rodina jen ja a muj pritel ne,proto jsme se rozhodla a zorganizovala pro babi jeste jednu oslavu narozenim z celou rodinou ....uz mam objednany dort z cukrarny kde budou delat i svatebni takovy zkusebni :-D a cela roddina se sejde v sobotu vecer a oslavime to a babi o tom nema ani paru :-) Ono neni jina sance se sejit protoze cas vazne nebude! V sobotu rano jedeme do polska okouknout obleky a pak pro dort a domluvit ten nas a kolace a rychle zpatky domu a na zkousku liceni a ucesu a pak az nekdy ta oslava bude to narocne!
Odpovědět
Ahoj holky. Boun: teď jsem ti koukala do alby a vy budete mít fakt docela mega svatbu, co? :-D Jinak ty růže, co tam máš jsou nádherný. Já růže nechci, ale kdyby byly takovýhle, tak bych je i brala. Ale nikdy jsem je naživo neviděla :-o
Odpovědět
Lucie: Mě se nejvíc líbí šaty Maggie 1 a 3 a Sofie 1 a 2 a taky Vlasta, ale ty ti možná dělají trochu divný hrudník. Ale jinak musim říct, že ti v podstatě sluší fakt všechny :-)
Odpovědět
teda fin to bábinka koukat tak je moc hezký zuzi koukám že budeš mít svatbu taky oranžovou ;-) já jsem dlouho přemýšlela jakou barvu a oranž to nakonec vyhrál :-D
Odpovědět
Jo jo ani nevim, proč jsme jí nakonec zvolili, ale prostě máme tuhle barvu oba rádi, tak proč ne. Máš fakt hezký ty oznámka :-)
Odpovědět
zuzi díky byl to oříšek ale dopadlo to dobře :-D
Odpovědět
zuzi jeje ty mas pekne albicko,a saticky parada jsi stihla moc pekne!
Odpovědět
Fin: Děkuju. Se šatama to byla celkem náhoda. Skoro ze všech salonů jsem odcházela zhnusená z přístupu prodavaček a v tom salonu, kde mi je šijí byli neuvěřitelně ochotní a vůbec super přístup, takže nakonec jasná volba. Do týdne bych je měla mít připravené k první zkoušce, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
zuzi ja se bojim ze na tu svou prdel nic nesezenu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak prý už objednaly Sofie 1 v menší velikosti, ale dorazí až 15.dubna, tak doufám, že mi pak sednou, nerada bych pak někde sháněla jiný šaty, ušít by se už nestihly, no to budou zas nervy.. :-S
Odpovědět
luci neboj vse bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
Snad, sem mluvila s mámou majitelky (jestli sem to dobře pochopila) a jak sem byla nadšená z toho salonu, tak tahle paní mě pěkně naštvala.. ]-( V podstatě se mnou vůbec nic nechtěla řešit, protože o tom vlastně ani moc nevěděla, ale že je prý jedno, jestli si ty šaty nakonec vezmu nebo ne, a to předtím říkaly, že by je objednávaly speciálně kvůli mně, jinak prý ne.. :-| A Fin, zadek se schová a vejde do všeho! :-D
Odpovědět
teda fin zhubla jsi 12 kilo uvidíš že budeš překvapená určitě šaty seženeš neboj ;-) luci já myslím že to bude dobrý že ti budou sedět když tak upravit půjdou né a to určitě stihnou nějakou malou úpravičku já myslím že to bude dobrý ;-)
Odpovědět
Snad je sezenu ale to vite holky jsem nejaka taka asi z toho pocasi jak je takovy dest jeje to Irsko nekdy vazne bere elan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže jestli mi budou malý, tak zvětšit to asi nepůjde.. =-) no, nebudu zatím plašit.. ;-)
Odpovědět
zuzi: no nevim jestli to bude mega, ale zajimavy urcite :-D no chteli jsme neco trochu netradicniho, tak zatim se nam dari :-N ja jsem z tech ruzi taky unesena, chtela jsem ruze a pivonky a tyhle vypadaji jako neco mezi, doufam, ze uz na zacatku cervence pokvetou. Fin: neboj, satu budou mit az nad hlavu, uvidis , jak se ti to hubnouci usili vyplati :-D vybirani satu , byla moje nejoblibenejsi cast planovani, asi proto , ze mi do toho nikdo nekecal :-D
Odpovědět
Lucie777: tak pokud mu to sako sedelo, tak proc ne ;-).ten muj je vybiravy, vyzkousel tech sak snad 8 a vcera si teprve vybral :-)
Odpovědět
Finfrle: To bude mit babicka radost, my taky nejezdime na oslavy narozek, jezdime za nasima vetsinou na Vanoce,moje babi mela loni 80.narozky a taky sem premyslela,jestli pojedeme, ale neslo to :-|
Odpovědět
rose: u nas to bylo to samy, uz jsem si rikala , ze to snad neni normalni , ale nakonec minulej tyden taky nasel co hledal, uf . Kde jste koupili?
Odpovědět
Bouncig: V TK Maxxu- maji tam pekny znackovy saka a za rozumnou cenu ;-), zkousel i nejaky calvin klein, ale ty uplne nesedly, sednul mu ten pierre cardin, je nadherne usity. Finfrle: To bude tim pocasim, u nas casto prsi taky, to mam vetsinou nemam nic moc naladu :-| . Kdyz je slunicko, to sem plna energie.
Odpovědět
rose: to je super! Ja ho tam taky tahla, jenze mu bylo vsechno velky :-| Ja taky valim z TK Maxxu co muzu.
Odpovědět
rose poslouchame Wericha a nejak nefunguju ani ja ani pritel je tu tak cerno ze neni nalada tak si tu brouzdam ponetu a nejsem schopna niceho ale to bude zase ok ;-)
Odpovědět
Bouncig: Ja taky nakupuju v TK Maxxu skoro vsechno :-). Naposledy bomba bily dziny. To je tvuj pritel asi hubenour, ze mu bylo vsechno velky?No je fakt,ze ten muj zkousel ty mensi velikosti,tech vetsich tam bylo mnohem vic. Finfrle: Ty mas dneska volno? Ja mam obcas taky takovy dny, tak si odpocin a uvidis,ze zitra bude lip ;-)
Odpovědět
rose: no jeste nedavno byl xs :-N nastesti jsem ho uz trochu vykrmila ,pac jsem si vedle nej pripadala jak slon. ja mam taky poslednich par tydnu pekne mizernou naladu, vikend jsem skoro celej bezduvodne prorvala, no nastesti mam toho tedka docela dost ve skole , tak aspon cas bude rychle utikat. Porad to svadim na to pocasi, si rikam, jeste par tydnu a uz tu bude jaro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to jaro taky přivolávám, jak se dá, všechny zimní bundy už sem uklidila a jestli teď zas začne mrznout, tak zmrznu i já v tý jarní bundičce.. :-N
Odpovědět
Bouncig: Muj pritel byl taky strasne hubenej- kdyz sme se poznali, ale vykrmila sem ho, pribral asi 13 kg a je tak akorat :-) Ja mam spis trochu stres, vetsinu casu zarizuju svatbu nebo tu kecam na beremku a pritom sem jeste neudelala nic do skoly, docela se bojim, jak tenhle rok zvladnu.. Lucie: Ja sem si taky pripravila jarni bundicky a dneska to bylo spis jeste na kabatek ;-)
Odpovědět
Ahojky pritel Vam devcata vzkazuje,ze jste sikulky,ze si pany umime tak pekne vykrmit :-D u nas je to taky tak nazacatku mel na brisku vanocku a ted uz je to bochanek :-D :-D Uz je mi lepe jsem poradne pouklizela a nalada se hned opoznani napravila.Ja mam volno kazde pondeli protoze delam soboty tak mam posunuty vikend :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?