Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
No, to se ještě teprve pozná, jestli je proč obdivovat ;-) . Já sice nestuduju ekonomickej obor ani nicpodobného, ale kde se pak uplatnim, to fakt netušim :-S . Ale ještě půjdu na dva roky na inženýra, tak třeba se mezi tim něco najde :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: a co studuješ? jinak já si nadávám, že sem nešla na pajdu, měla bych práci a ještě by mně to bavilo. Takhle trčim už 8 měsíců doma, tj. i s mateřskou a tim meziobdobim 3 měsíců vpodstatě 5 let :-p
Odpovědět
Já studuju chovatelství, takže samá zvířátka :-D . Docela mě to baví, ale co ze mě bude netušim. Pracuju 20 hodin týdně na perzonalizaci platebních karet, tak to s mým studovaným oborem vůbec nesouvisí, ale baví mě to taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: tak to jo, ale personalizace platebních karet by mně taky bavila ;-) jiank já jdu radši něco dělat, už tu zas visím víc než bych chtěla :-D
Odpovědět
Jo jo, taky už musim. Jdu k doktorovi a pak dohodnout kytičky :-) .
Odpovědět
Zuzimme: Koukam,ze nejsem jedina, kdo ma sny o skole. Mne zbyva jeste 1,5 roku a tedko v posledni dobe resim jen svatbu, musim se poradne pustit do uceni, abych to zvladla a skola se mi neprotahla..Ale je to tezky, jinak sem porad v praci. Takze cas je jen vecer nebo o vikendech.
Odpovědět
Brum: Moje kamoska ma taky ekonomku a nakonec se uplatnila v uplne jinym oboru, marketingu,nemohla najit po ekonomce praci.V jakym oboru hledas?Co se kouknout nekde jinde? Ja ekonomku nemam,ale delam ucet. a finance, ono je to spis o zkusenostech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose- já už koukám úplně všude, a asi pudu někam do supermarketu za kasu, abych měla vůbec nějakou práci. To místo kam mě zas nevzali bylo na obchodní referentku. Jinak já bych mohla mít o dost lepší práci, jenže bych si musela nechat odoperovat lejzrem oči a to se docela bojim, bojim navíc stojí jedno oko asi 15000 takže by padlo na to celý stavebko. mužskej mně neusále přesvědčuje at´do toho jdu, ale já mám bojíš. Jinak marketing je v oboru - měli sme na škole marketing a jeho různé odnože jako normálně předmět. ;-) p.s. - před chvíli mi volala matrikářka a že na ten termín by to šlo a že v 11 hod.by nás oddával místostarosta, což je mimochodem náš soused a s mym mužem se znaj od základky. Hned sem písla fotografovi, tak uvidíme. A potěšila mně že by asi nebyl problém ani to mít nahoře na věži, jen by sme se tam nějak víc zdrcli - oddávající matrikářka, my a svědci a hosté by bud´stáli na schodech nebo čekali venku a trochu to tam nahoře fouká a jedna svatba už tam byla, tak jen budem muset asi sehnat nějakej malej stoleček na tu jejich knihu. Jinak sem už docela v klidu, ono se svatba dá v poho zařídit i za 2, tři měsíce - no vždyt´k tomu přece moc nepotřebuješ a zas řešit to celej rok předem se mi taky nechce. Kámoška když se v r.2005 vdávala tak jí zařizovali asi 3 měsíce a to tam měla spoustu hostů z obou rodin, to my tam zas tolik lidí mít nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda do supíku za kasu :-S No to nejsou nejrůžovější vyhlídky. No ale jak říkáš je to aspoň něco. No ale to až v krajní mezi. A co bys mohla dělat, kdybys měla ty oddoperovaný oči? Já znám dva lidi z okolí co si nechali laserem upravit dioptrie a oba jsou už bez brýlí a spokojení jak želvy. Kamarádku to zezačátku dost bolelo a delší dobu nesnesla větší fyzickou zátěž, třeba běhání, florbal a pod, ale teď už je naprosto v pohodě a libuje si. Pokud se člověk rozhodne, tak je to nakonec určitě zisk... No vidíš a termín už by taky byl...
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že rok je dlouhá doba na zařizování, je to všechno takový roztahaný, ale když to chceš zařídit za 2 měsíce, tak se tomu zas musíš pak věnovat dost intenzivně a hlavně v čas objednat prstýnky, protože když už je pak velkej zájem tak bývá delší čekací doba... Ale proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzimme: Máš krásnej obor. Práce se taky určitě najde, když ne na veterině, tak třeba někde v ZOO... Ono se taky něco pak najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Brum: ekonomka není zas tak špatnej obor. Spíš to bude v té vaší lokalitě. Ale je pravda, že ekonomů je moc... a učitělů je zas málo, protože jich zas hodně utíká za lepším a hledají práci v jiných oborech...ono všechno nese sebou svoje.
Odpovědět
Článek se načítá
dzingy: Jo je to docela fajn obor a že bych pak nesehnala žádnou práci se ani nebojim, ale mě by setřeba líbilo dělat někde zootechnika na nějaký farmě, což v Praze bude problém... ale ještě čas, než úplně dostuduju ;-) Brum: a to si chtěla datum ten poslední črvenec? Si říkám, že pokud máš našetřeno, tak byste se měli vzít práce nepráce, ať se pořád netrápíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - no jasně že je to lokalitou, v Praze bych neměla problém něco sehnat, sem si schválně hodila svůj živototopis na některý prac.servery na Prahu a chodilo mi sapousty nabídek, jenže tam já jen tak jít nemůžu, jelikož bych tu musela nechat malýho a dopadlo by to tak že by do všeho akorát kafrala tchýně a snažila se ho převychovat a já bych tu nebyla, abych včas zakročila :-p jinak na ty oči mám na mysli státní službu - tedy policie, hasiči, celníci apod........ hlavně ta policie, dost by mně zajímala třeba hospodářská kriminalita, kde bych mohla uplatnit i tu ekonomku ;-) zuzimme - to je bomba, to by mně bavilo, třeba v tý zologický nebo tady u nás zrovna ted´scháněli na místo chovatelka koní :-)
Odpovědět
Hura hura dorazil konecne rodny list!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: no tak supr ;-)
Odpovědět
Finfrle: Tak to je super :-) .My uz ho taky mame a ted se uz asi tyden pokousime dovolat na slovenskou ambasadu tady, kde nam maji vydat dokument pro uzavreni manzelstvi pro pritele.Oni tam ale vubec neberou tel. a nereagujou na mejly. Potrebujeme prave vedet, co pritel potrebuje, kdyz tam pojede. No a nakonec sem se dovolala na konzulat na Slovensko a jde prave o to,ze pritel je rozvedenej a oni pry chteji k jeho rozsudku o rozvodu videt i jeho predchozi oddaci list, no holky,neni to blbost?On ho nema, takze by znovu musel prosit jeho mamu, aby mu ho vyzvedla a to bude trvat dalsi mesic. Tak a ted mam pekny nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
rose. no to slyšim prvně, to je nějaká blbost, né :-p co vim, tak důležitý je snad rozsudek o rozvodu !!!
Odpovědět
Brum: No jasne, to si myslime taky. Nam to povedel konzulat na SK a do ambasady tady se prave nemuzeme dovolat, je od nas docela daleko, tak si na to musime vzit den volna v praci, no a nechceme tam jet zbytecne.Tak nevim, jestli mame jet a risknout to.
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to maj asi na Slovensku jiný zákony nebo čo :-) no každopádně přeju pevný nervy, at´se to vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Rose: tak to tak slyším poprvé. Netušila jsem, že by měl být potřeba i oddací list. :-o Jsou to ale nezdvořáci na té ambasádě, že se nemůžou ozvat. Ale ještě bych to zkoušela dál je kontaktovat. No a přinejhorším si vzít tu dovolenou a vyřídit to osobně. :-S Jsou to ale někdy trable... Brum: tak to bych tu operaci možná taky zvážila...přeci jen u policie má pak člověk svý jistý...je to státní zpráva a to není k zahození...
Odpovědět
ahoj holky jak se mate? Mam asi blbej dotaz. Holky kolik platite v restauracce za osobu? nemam vubec poneti kolik je tak normal :-N
Odpovědět
Bouncig: Tak s tim ti neporadim, u nas vim tak kolik stoji jidlo,mame doma jidelnicky pro inspiraci, ale kolik bude stat cely menu na osobu nevim.Asi bych se mela zeptat ;-)
Odpovědět
no me se konecne ozvali, jupiiii. ale prave se me ptal kolik si predstavujem utratit? co ja vim?
Odpovědět
Bouncig: Ja hostinu ani moc neresim,nasi to plati a navic to je v hotelu,kde mame znamy, tak dostaneme urcite slevu.Na pokoje pro hosty mi prave uz dali slusnou slevu.
Odpovědět
Profilova fotka
Boun: my budeme platit 700 na osobu, teda alespoň po předchozím telefonickém informování se. A to si myslím, že je dobrá cena, může to být určitě mnohem víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, tak my budeme platit asi 300 na osobu za oběd, kolem 350 za raut, pití tak 500 za osobu za celej den.. Ale pití sou jen odhady, snad to nebude o moc výš.. :-) Tak dneska moje maminka pochopila, že svatbu myslíme vážně a že si to nerozmyslíme, tak se už pomalu kouká na šaty pro sebe, sem docela ráda, snad i ona bude.. ;-) Brum, tak jít za kasu je pro vysokoškoláka docela blbý, ale já osobně bych dělala radši to, než abych seděla doma, zvlášť když hledáš práci tak dlouho. Nemyslím to nijak zle, jen sem upřímná.. :-)
Odpovědět
Platime za obed,vererni raut a ubytovani neco kolem 1100,-na osobu!Pry to tak nejak vychazi ale zalezi podle toho co vse chceme..... Mam problem s pozvanim tatovy pritelkyne!?Jsou s mamou uz pres rok rozvedeni ale uz roky spolu nezili jako manzele a bojim se,ze by to mohlo dopadnout zle ale nadruhou stranu je to jeho soucast ne?Co myslite :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fin.. A jak je táta s přítelkyní dlouho a jaký k ní máš ty vztah? Já mám taky rozvedený rodiče, ale už dlouho, mám jen strach, aby se tam nepopral mámy přítel s mým tátou a aby to tam nějak blbě nedopadlo s tátovou manželkou, ale hold to musím risknout.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: dík za upřímnost, vidim to stejně a jestli mně někde za kasu vemou tak tam pudu, problém je ten že místa nejsou ani tam - už sem tu ty supermarkety tak před měsícem oběhala, tak to zkusim znova :-p fin: no asi by bylo lepší jí pozvat holky: no tak termín mi potvrdili ale vybouchl mi fotograf, takže to nechávám zatim u ledu :-| jinak je to fakt děsný dneska sme se kvůli tomu že nemám práci + kvůli úklidu zas hnusně chytli, fakt když se to sere, tak se to sere :-( jedinou radost mi dnes udělala paní z realitky volala mi že bysme měli mít školení a když to půjde tak mi zařídí týdenní stáž někde na pobočce, kéž by se rozjelo aspon tohle...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?