Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj zdravim a pozdravuji :-) Chodim si to tu procitat ale jelikoz jsem na mrtvem bode a to az do odletu z Irska...pripravy se tudiz...zastavili a proto nepisu tak casto. Snad jen to ze uz mam dole 12kg x-) Mozna pristi tyden pojedu okukovat nejake obchody!
Odpovědět
fin ty se máš já to nějak nemůžu ukočírovat tu váhu teda tu stravu :-(
Odpovědět
fin : na fotce jsem s uz pred zhubnutim nebo po? pac to vypada , ze uz tam si byla tak tak videt :-D za jak dlouho , ze to letis? no me se taky podarilo dat dalsi ve dolu, jupiiiii :-D jeste tak 2 kila a myslim , ze mi to bude stacit. leni taky mi to nejde nejak jednoduse, sebezapreni neni ma silna stranka :-N
Odpovědět
no to moje taky ne a nechce se mi cvičit to je nejhorší, tobě stačí dvě kila mě patnact :-( 5 jsem dala dolů :-|
Odpovědět
ja jsem uz 12 dala, ale asi pres rok :-N dlouho nic se nedelo az ted poslednich par tydnu to slo. Pred vanocema jsem si skripla nerv a asi nejak blbe protoze se mi to zas vratilo a uz tri tydny be je blbe hned jak se pohnu , takze jsem ani moc jit nemohla protoze , to pak bylo jeste horsi. No takze jsem sice rada , ale na druhou stranu bych to radsi vydrela, pac uz me to pekne stve a te neurologie se snad nedockam nikdy :-N
Odpovědět
tak to je ošklivý hubnutí to zase nééééééci :-o tak ať se ti to brzo srovná ;-)
Odpovědět
Krasne rano! No po vcerejsim cviceni jeje boli cela spodni jeje JInak Bouncig...k te fotecce ja mam stihly oblicej :-) ale boky a zadek je neco jineho Chtela bych dat do cervence jeste10 dolu ale nebudu to delat nasilim jen to co pujde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, fin, fakt vypadáš štíhlounká až hubená v obličeji. Dost mě překvapilo co tu čtu...ale každý jsme jiný a máme jinou konstituci. Broucing u tebe bych taky neřekla, že potřebuješ hubnout tolik :-) Hlavně ať se vám všem ty hubnoucí cíle splní. Já jsem taky trošku redukovala váhu, ale tak dramatické jsem to teda neměla.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jojo, už na to taky myslim, čas strašně letí...už se docela těšim :-) v nejbližší době budem řešit prstýnky...máte někdo zkušenosti s lukášem rýdlem?
Odpovědět
Profilova fotka
terez...my budeme mít od rýdla...byli jsme na veletrhu a objednali je..nevím, jestli to byl konkrétně pan Rýdl, co se nám věnoval, každopádně na veletrhu byli fajn a měli trpělivost se nám věnovat ;-) na konci března nám přijdou, tak pak písnu...cenově jsou slušný řekla bych..budem mít kombinaci bílé žluté zlato, s rytinou a já s briliantíkama a za cca 14000...moc se na ně těšíme, tak to snad nepokazej a pošlou je v pořádku tak, jak jsme je objednávali...
Odpovědět
Ahoj dnes jsem si koupila fajn tricka a jeaensy diky tomu,ze jsem zhubla a potrebuji mit neco na sebe az budu zarizovat vsechny veci na svatbu! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to gratuluju fin ;-) určitě to musí být fajn pocit a dobrá odměna za odříkání :-)
Odpovědět
dzingy :-D ja si neodrikam jen jim pravidelne
Odpovědět
a fin co cvičíš a jak dlouho
Odpovědět
ahoj lenkousi Cvicim sem tam ale posledni dva dny docela zahul hihi prvni den horni cast a vcera nohy a musim rici,ze me boli prd.. a nohy jeje i sednout je problem :-D ale pomaha to a uzivam si to
Odpovědět
tak to se máš já na orbitreku ale neba mě to když čučím do zdi a nechce se mi to přenášet k telce ach jo já to asi nedokážu ale nedám se x-)
Odpovědět
lenkousi jeden!!! Presun si to k tv a uvidis jak ti to bude utikat a hlavne toto je uzasna vec na snizeni vahy!
Odpovědět
tak já to budu zkoušet, věc je to dobrá schodila jsem 5 kilo ale to jsem ani moc nejedla já neumím jíst pravidelně v práci skoro nic nejím a když přijdu domu tak se nacpu :-( a největší hlad mám večer :-| nemusím jogurty jen občas activii jinej né a oběd taky nemám pravidelně
Odpovědět
Ahoj Lenkousi preji krasny den! To je to nejhorsi co muzes delat nejist dopoledne kdy telo potrebuje nejvice jidla na vyrobu energie ...hladovet se nesmi!!!!Pokus se v pravi neco snist treba celozrnny rohlik a trojuhelnicek syra a rano snidej! Vcera jsem koukala na oznameni a ne a ne se odhodlat si ho objednat jojo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,doufám,že nevadí,že se k Vám přidávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkousi to já to mám podobný...v rachotě taky skoro nejím, pak nějaký to kafíčko s kámoškou a přijdu večír domu a pasu se u lednice:-( nějak chybí pevná vůle :-D jindraaa ahojky:-) koukám máte svatbičku týden před náma, jak jsi na tom s přípravama? fin objednáváte oznamka přes net??
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkous: dávám za pravdu fin. Je blbos sebrat tělu výživu na nejaktivnější část dne, potom si tělo ty kila drží, protože si myslí že nic nedostane. Když mu dáš pravidelnou stravu tak se snáz hubne. jindra: to víš, že nevadí, že se přidáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děcka, dneska nám schválili hypotéku :-) tak jsem ráda...můžeme začít směle vybírat bydlení :-D Jen prstýnky stále nedorazily :-| už je člověk jak na trní aby to bylo v pořádku.
Odpovědět
Ahoj holky, koukam,ze se bavite o hubnuti ;-). Tak ja sem kvuli svatbe shodila 9 kg :-), zatim, jeste bych chtela tak 2 dolu a budu spokojena.Svatba me motivovala, jinak sem mela cely roky tak tech 10 kg nadvahu, taky sem jedla dobre pres den a vecerem vyjidala lednicku. Jak pokracuji pripravy?ja se nemohla par dnu pripojit doma na net, muj notebook se mi nechce pripojit do bezdratovy site, nevim,co je za problem. Jinak pritel byl zkouset obleky, nektery padly dobre,ale jeste sme si nevybrali.Prstynky zatim nemame, no zacinam si uvedomovat,ze moc casu uz nezbyva a zarizovani je jeste hodne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: kam ty ses nám ztratila? A jak dopadla doma debata o výběru a zamluvení fotografa?
Odpovědět
Dzingy: Tak to se mate,ze vam schvalili hypo :-), budete kupovat bydleni na klic nebo stavet? Tak my zacneme tohle resit az tak rok po svatbe, ted zijeme v cizine, takze aktualni to bude az pozdeji. Ale nejlepe bych mela vsechno hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj rose, to se všechno zvládne. Ono se kolikrát jen zdá, že je toho moc a jak to začne ubývat, tak člověk zjistí, že toho zase až tolik nebylo... Na mě padla depka začátkem ledna, když jsem obvolávala místa pro svatbu který by se nám líbili a zjistila jsem, že je už téměř všechno zamluvené... to byly nervy, ale teď už to spíš všechno beru jako drobnosti co už se zvládnou, jen si na to udělat čas...
Odpovědět
Profilova fotka
rose: to asi všichni i my :-) Ale už žijeme 4 roky po podnájmech a pořád platíme do cizího, tak už jsme se rozhoupali a půjdem do vlastního. No baráček to nebude i když by se mi to líbilo. Bude to nějaký byt, nejraději novostavba,ale ty už jsou dost přebrané a nové se kvůli krizi pozastavily... :-( No uvidíme co se nám nakonec vyskytne. Rozhodně ne žádný malý stísněný krcálek, ale pěkné prostorné 3+1
Odpovědět
Dzingy: Tak my sme si zamluvili termin uz v listopadu,myslela sem, jak to delame dopredu a ta pani na zamku rikala,ze uz meli leto skoro plny :-| . No my zijeme v pronajatym domku tady uz 3 roky, je to tu fajn, ale je fakt,ze za ty penize, co za to platime, bysme si mohli koupit i vlastni bydleni. My koupime nejdriv pozemek a na nem pak nejaky mensi domek. Ale zatim sme jeste tady, tak nevim,kdy to presne bude. Kazdopadne asi pockame nejaky cas, protoze ceny domu pujdou dolu kvuli tej krizi, tady v UK sly taky ceny hodne dolu, protoze se nestavi ani neprodava, ale tady uz je ta krize dyl nez v Cechach.Muzu se zeptat, na kolik let mate hypoteku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?