Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
no holky, ani jsem to vsechno nedocetla :-D mam asi blbou otazku: nevite nahodou co se dela j fotografem a dj na svatebni hostine, je mi blby je nenakrmit , ale zas kam je usadit? navic otograf potrebuje byt ve strehu, ne?
Odpovědět
bouncing u nas bude dj a fotograf sedet bokem a budou mit normalni bastu jako ostatni...
Odpovědět
fin: mi je asi budeme mit aj na veceri aj na predpulnocni raut, protoze tam precejen budou celej den, jen nevim kam je posadit, protoze stoly mame kulaty po osmi a zas nevim esi je muzu posadit do rohu aby na ne nikdo nevidel.
Odpovědět
No holky neuverite!Rodny list se zahadne nasel a stalo me to dve velke serveni. No to je stres :-| ale nedam se :-D Uz jsem se rozhoupala a objednala nase oznameni :-) Rose: ono pritelova rodina je proti svatbe (ale to neresime) ....a co se tyce u mne,je to tak,ze jsem jako zrnko mezi dvema kameny uz temer 28let Rodice si nevybirame, nekdy ta situace zamrzi.Proto chceme mit svou rodinu a uz se nijak neohlizet.Mam je rada ale hadek je uz dost.I pres vzdalenos 2000km a stale jsem v tom kolotoci.
Odpovědět
boucing jasne posad je uplne bokem at maji svuj stolecek (tam si odlozi i sve veci) a dal to neres Ja budu mit taky kulate stoly a je posadim uplne bokem!!
Odpovědět
Profilova fotka
boun: nemáš, já to taky budu řešit, ale představuju si spíš raut než klasickej oběd, takže si snad něco zobnou :-) rose- tak to sem ráda,že jste ten rodnej list konečně dostali fin - třeba ho mamka vážně někam nechtěně zaštrachala, tak jí zkus ještě popohnat na ten úřad a at´vám ho pošle anebo mně napadá přímo poslat žádost na ten úřad at´ho pošlou nebo at´je pak až přijedete do čech k dispozici jindraa - vítám nové příchozí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to je dobrá zpráva, jsem to ted´nějak přehlídla :-) jinak to chce pevný nervy a všechno bude fajn ;-)
Odpovědět
brumdiku dekuji ono uz jsem klidnejsi jindraa taky vitam
Odpovědět
fin: no hlavně že se našel to je dobře to bude dobrý hlavně že vy držíte spolu to je nejhlavnější a nejsilnější pouto ;-)
Odpovědět
holky jenom se chci zeptat když máte objednáné balónky kupujete i helium my jsme totiž přemýšleli kde by se daly nechat nafouknout aby byly ve vzduchu a neležely a nic nás nenapadlo a helium se mi nechce objednávat :-( a balónky bych taky chtěla tak poraďte
Odpovědět
Lenkous: Tak na balonky jsem jeste ani nepomyslela ;-), to je budete mit na hostine? Bouncig: My taky dame najist fotografce a taky kapele, fotografka s nama prece jen bude cely den a kapela pak cely vecer. A asi je posadim k nejakemu stolecku zvlast. Tohle vsechno budu resit v kvetnu,az se potkame s pani,co nam zarizuje hostinu ;-). Kdyz si tak piseme o rodnych listech, tak ja nevim,kde mam ten muj??Nejak sem to neresila, resila sem hlavne pritelovo,no tak budu muset zaukolovat mamku ;-) Tak sem ted objednala svatebni pozvanky od anglicky firmy v cestine :-)
Odpovědět
lenkous ja rozhodne balonky chci taky vlastne uz je mam doma! Helium budu resit az v cechach ale vetsinou je i na pujceni asi...sama nevim jak to funguje Neco rikala i kvetinarka,ze to muze zaridit coz je super! Dnes by mi mela prijit korektura oznameni!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Všem moc děkuji za uvítání! :-) Je to přesné,já mám svědkyni taky upovídanou,ale před tolika lidmi-40-50hostů si prostě na projev netroufá a svědek mého přítele je to samé :-| Budu ještě na nich muset nějak zapracovat.Je tu někdo kdo si chystá kompletně svatbu sám jako my? Jinak s těmi balónky je to asi poslední roky hodně módní,co jsem viděla alba od spolužaček,tak je měla snad každá.Mě se to také líbí,ale představa že budu ještě shánět helium mě od toho odrazuje. Bouncicig: S fotografem a kapelou také počítáme,ale jak píše rose84 už mají vyčleněný stůl bokem.
Odpovědět
Profilova fotka
jindraa: ještě fin tu chystá všechno sama No nad balonkama jsem taky ještě ani neuvažovala, ale to asi dělat nebudeme. Spíš mě láká sehnad od holubáře někde bílou holubici a až si řekneme ANO a připijeme si, tak by se mi líbilo jí společně vypusti... O héliu, ale taky nic nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a o fotografovi a hudebníkovi jsem taky přemýšlela, jak to provedem. Ale asi taky vyčkám na stekání s majitelkou Rosety a vyptám se jak to tam lidi řeší...
Odpovědět
Profilova fotka
jindraa - takových nás tu bude asi víc, my si taky budem všechno zařizovat a platit sami, teda asi spíš já, jelikož dle toho mýho je spousta času :-D dzingy - s tou holubicí je to hezký, ale ta se vrátí vždycky domů - takže holubář jí bude mít doma asi hned ten samej den, pokud teda nebudete mít svatbu někde dál od něj. A když to vezmu tak u nás by to zas takovej problém nebyl, je tu místní spolek chovatelů a ty budou rádi že se aspon něco děje :-D jsou to už poněkud starší pánové a budou na vrcholu blaha že si někdo vzpomene na holubi. ale to by si ten můj asi klepal na čelo že už to trochu přeháním :-D :-D Ale mně spíš napadlo,. někde už sem to tu na beremku taky viděla, vypustit jeden balonek nebo i víc se jménem, datumem a adresou nebo asi spíš meilem a pak čekat, kde ho kdo najde a odkud ti pošle meila že ho našel :-)
Odpovědět
Jindraa: Vitej mezi nama :-) Holky,ja mam za svedkyni nejlepsi kamosku a ona porad resi,co budu chtit za svatebni darek.Rekla sem ji,ze nic nechceme. My asi nechceme nic od nikoho, domacnost vybavenou mame a zijeme v cizine, tak bysme ani nejaky nadobi nebo tak neprevazeli.Nasi nam pry daji nejaky penize,ktery muzeme vyuzit, az budeme chtit zacit stavet. Mame to hostum napsat, ze nechceme zadny darky,nebo jak se to dela?Moje kamoska to prave nechape. Nakonec mi chtela dat nejaky svatebni album, ale ten bych si radsi vybrala sama.
Odpovědět
Profilova fotka
rose - tady na beremku je taková básnička, že všechno máme, ale korunkami nepohrdneme, my to tak mít budem a měla to už moje kámoška na svý svatbě v r.2005, ono totiž co taky kupovat když spolu už x-let žijem a domácnost máme zařízenou - to se max.třeba s někym domluvit - příklad např. chceš robota do domácnosti tak at´ho někdo koupí atpod.... já nechce nic, stačí mi když přídou ;-)
Odpovědět
Brum: No to je prave to,my spolu zijeme uz 3 roky, tak taky vsechno mame :-). A to davate tu basnicku jako zvlast nebo do pozvanky na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak určitě se to bude posílat spolu s pozvánkama a my to asi stejně budem většině známých posílat meilem navíc jak to zjistí náš malej tak ani oznamka nebudou potřeba, protože to všude vykecá :-D
Odpovědět
rose: my jsme psali instrukce ke svatbe a cestovani a tam jsme se zminili , ze pokud si preji nam dat darek seznam daru mame v john lewis, a nebo nam muzou prispet na studia. V cechach sem si zatim rekla kazdymu o penize, ale asi taky aspon nejakej malej seznamek udelam, protoze nekteri asi nebudou moct dat jak by chteli, tak radsi at prijdou se zehlickou...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uvažujeme o jedné věci-viděla jsem u kamaráda,že na pozvánky ke stolu připsal-Děkujeme,všechno máme,ale pokud jinak nedáte a uvedl číslo účtu :-) Mě to přišlo docela vtipný a vzhledem k tomu,že měl mladé svatebčany,tak to všem došlo a nikdo se neurazil,ale nevím jak by to pobrali některé starší ročníky,co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
jindraa - tak to je dobrý, ale u starších ročníků nevim tam to asi tak nepoberou, tam spíš donesou tu žehličku :-D jen aby se pak ty kartičky s účtem někam neztratili a někdo ho komplet nevybral :-D
Odpovědět
Jindraa: No taky si myslim,ze to starsi rocniky nepoberou..To by bylo zajimavy dat jim nase anglicky ucty, kdyz nemame cesky :-) Co myslite,ze mam rict tej kamosce, kdyz se porad pta na ten dar?Ja ji rekla,ze nic nechceme, ale ona to porad resi. Svatebni album si chci vybrat sama, to je na cely zivot, jinak v podstate nic nepotrebujeme. A o penize si od ni rikat nebudu, to spis od rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: no účty se neztratilya myslím,že to měl kamarád ošéfovaný aby se nic nemohlo stát ;-) Ale je pravda,že kvůli těm starším účastníkům na to nemám odvahu :-) Rose84:tak kamarádce řekni,že tě potěší dar od srdce a ať zapojí fantazii,já to taky tak udělám.
Odpovědět
holky mi asi moc starsich rocniku mit nebudem, ale treba babicky ani nic jinyho davat nechtely, zeptaly se ale prece jenom vijou , ze penize pro nas budou uzitecnejsi nez kristalova misa. Taky musim rict , ze jsem se toho bala, ale zatim uplne v pohode :-D uvidime ten zbytek :-N rose: nebo si rekni o neco praktickyho, jako poukazku na kosmetiku, nebo parfem....
Odpovědět
Profilova fotka
Rose: souhlasím s jindrou, taky bych zapřemýšlela, jestli je ta kamarádka na něco šikovná, jestli, třeba nemaluje, nevyrábí něco, nebo třeba neumí foti...prostě něco co by mohla udělat sama a dát Ti to opravdu s tím, že to vybírala a dělala pro Tebe... My jsme teda svatební dady ještě vůbec neřešili a popravdě se mi do toho ani nechce. Taky z nikoho nechceme nic tahat a říct si o něco...na to já nejsem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: to víš, že počítám s tím, že se ta holubice vrátí domů. Musím se porozhlédnout po nějakém holubáři v okolí...
Odpovědět
jindraa: Tak tě dodatečně taky vítám ;-) . A taky si svatbu zařizujem sami, ale my si s tim moc hlavu nelámem. Peněz není nedbytek, tak nějaký kraviny jako dekorace stolů vším možným a podobné vymoženosti, jsme úplně vypustili a spíš to pojmem jako pořádnou kalbu :-D . Tím samozřejmě nechci nikoho urazit, taky jsem původně chtěla mít barevný organzy na stolech a pod., ale nechce se mi do toho investovat, protože mě osobně to přijde zbytečné. Ale každý ať se zařídí podle svého a ke své spokojenosti ;-) .
Odpovědět
Jen zdravim mam pauzu a zase mazu do prace jojo pak pisnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?