Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
holky my nemáme taky ještě skoro nic jen termín místo obřadu místo hostiny jinak ani šaty ani doplňky ani boty ani prstýnky miláček nemá ještě ani oblek jen pár věcí na dekoraci
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: určo to půjde dolů ty kilečka, neboj a přeji pevnou vůli ;) jinak já se zatím nijak nestresuji přípravami, páč si říkám, že čas je, tak snad to nepodceňuji...;DDD
Odpovědět
lenkouc To zvladnes dulezite jist pravidelne,tekutiny a trocha pohybu neuskodi! Ja i crawler te podporime! ;-) crawler Ja mam jen par dupereli na dekoraci a to je vse sice mam prakticky vse vybrane ale zalohy a hlavne domluvu musim stihnout behem jednoho tydne kdy priletim do cech.Saty jsou ma nocni mura co budu povidat toho se opravdu bojim ale jinak zbytek mam celkem vyhlidnuty a jen to vse objezdit jojo to bude fuska.
Odpovědět
Profilova fotka
fin: Neboj se toho - budeš to mít sice pěkně hektický týden, ale zvládnout se to bezesporu dá ;D...co se týče šatů, tak je tak ohromný výběr až mám někdy pocit, že je to na škodu - motá to hlavu a člověk neví, které mu víc sluší ;DDD
Odpovědět
holky díky za podporu tak se mějte dobrou noc a dobrý začátek pracovního týdne ;-) x-)
Odpovědět
crawler Nemuzu se toho zbavit,toho strachu,ze nebudu pro pritele krasna!Vis to je pekna predstava,ze mne uvidi a rekne si,ze dela vazne dobre,ze jsem jeho.......asi to nedava smysl,vzdyt me pozadal o ruku a zna me takova jaka jsem ale mozna chapes co chci rict
Odpovědět
Profilova fotka
teda člověk tu chvíli neni a jak jste se rozjeli. Tak co veletrh, byli jste? Jinak mi sme si užili krásnej vejkend v Praze po 5 letech, jen sami dva bez malýho, ten byl u babi a my si mysleli jak se mu nebude stejskat a on hajzlík jeden malej :-) že tam chce ještě spinkat, no prostě nějvětší dobrodružství u babičky. No na veletrh sem toho mýho taky dotáhla, byli jsme v neděli a chtěla jsem omrknout hlavně prstýnky, ale nic sme nekupovali jelikož v Chebu nás vyjdou levněji než i tady po slevě :-) Koupila jsem si akorát krásnou bižuterii za tři stovky.
Odpovědět
Ahoj brum, tak paráda, že ste si to užili :-D . Já se nakonec na veletrh ani nedostala, ale ani mě to nijak moc nemrzí, nesnášim davy lidí ;-) . A jak se to u vás se svatbou pohnulo? Bude?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: no nevim jestli bude, ale jaksi už mu došlo že to myslim vážně a dala jsem mu jasně najevo že letos nebo příští rok a víc už neustoupim a přesto vlak prostě nejede :-D Né vážně, občas o tom jen mluvíme a ted´když jsem ho tam vytáhla, tak mu doišlo že už asi neuteče :-D Jo nakonec by měla bejt, ale nejdřív musim sehnat konečně nějakou slušnou práci a pak si můžu teprve vymešlet nějaký kravinky se svatbou. Nejvíc mě mužskej nadchnul, když z něj vypadlo, že nám na to zařízení stačí měsíc :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Svatbu budeme mít 25.7.2009. Po svatebním obřadu plánujeme pouze oběd s rodinou v restauraci a pak se přesuneme na chalupu, kde bude oslava s kamarády a atd. Potřebovala bych poradit, zda mám na ten oběd zařídit nějakou hudbu. Na chalupu už máme zamluveného DJ, ale na ten oběd, nevím jestli třeba nepustit nějaké CD se zamilovanou hudbou apod. Díky moc za radu.
Odpovědět
Brum: No tak to je paráda, tak to se určitě brzy dočkáš :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak fin stím si hlavu nelam v šatech budeš určitě krásná a protoho tvýho ta nejkrásnější,tedy řeknu že jsem měla strach ze šatů ale dneska jsem se odhodlala si nějaký vyzkoušet a hned třetí na mě padly jak ulitý i s těmi kily navíc ještě to omrknu tady v Děčíně ale už nemám takový strach a jestli se mi povede zhubnout něco schodit tak budu spokojená :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jinak terko ahoj máme svatbu ve stejný den a stou hudbou záleží na jak dlouho ten oběd plánujete ale možná sváteční atmesféru trochu podbarvit romantickou hudbou by neškodilo ;-)
Odpovědět
lenkous dekuji moc,kazde mile slovo potesi! :-) Prisli mi zvonecky na jmenovky a jsou krasne mam je v albicku!
Odpovědět
Ty zvonečky jsou moc hezký! :-)
Odpovědět
zuzimme dekuji :-) mam radost,neco malinkeho.
Odpovědět
fakt jsou krásný, mě taky dneska přišla další dekorace taky mám radost i z maličkosti :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím červencové nevěsty, my máme svatbu 11.7.2009, na Valentýna jsme teprve oznamovali rodičům a včera nám potvrdili termín na matrice. Budeme se brát na zahrádce restaurace, kde bude i hostina. Zatím máme jen termín, místo a zajištěnou kadeřnici, já vím,že je to málo, ale doufám,že vše stineme. V sobotu jdu se sestrou vybírat šaty do Olomouce. Holky budu ráda když mi poradíte. Můj skoro manžel chce ať mám krátké šaty, nepřijde mi to moc slavnostní, a tak bych chtěla ve předu krátké a vzadu dlouhé, už jsem viděla pár foteček(udělám album) ale v žádné půjčovně na netu jsem na ně nenarazila. V Caxe v Olomouci mají dvoje - nic moc,tak doufám,že mi dáte nějaké tipy. Díky :-)
Odpovědět
Ahoj holky tady dneska nikdo není ? :-| kvakrbyl vítej mezi námi jinak šaty se mi z tvého alba líbí ty 4 pojmenovány "taky krásné" jinak vybrat by jsi si měla ty ve kterých se budeš cítit ty nejlíp. já dávám přednost těm dlouhým je to takový něžný a taková by asi nevěsta měla být ale to je můj názor 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my to budeme mít 11.7.2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: já tu jsem :-) kvakr: mně se líbí ty na obr.č.20, ale záleží na tobě v čem se budeš cítit, jinak moc mně zaujaly ty kytice, taky by se mi nějaká taková líbila ;-) jinak vítám nově příchozí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: p.s. ted´jsem mrkla do tvýho alba a koukám, že už máš oznamka hotový a musím uznat že jsou opravdu krásný, seš moc šikovná ;-) když se ti bude chtít tak bych byla ráda kdybys mi do IP poslala postup, hlavně jak si to pak dělala s tim pauzákem, jak nalepila atpod.. dík
Odpovědět
a co brum jak probíhají přípravy už máš ve všem jasno
Odpovědět
lenkous Ja tu jsem hihi :-) :-D :-)
Odpovědět
Ahoj holky, muzu se k vam pridat?
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: tak já mám ve všem jasno :-), ale nejdřív musim sehnat práci a pak si něco vymejšlet s přípravama, na tom to všechno stojí a padá. Jak tenhle problém vyřešim tak se pouštim do příprav a třeba to stihnem i letos - z toho mýho na veletrhu vypadlo, že na přípravy nám když se teda už rozhodnem stačí měsíc, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
ahoj rose no jasně, ty budeš mít mí deset let po svatbě?
Odpovědět
brum u vás to pořád není jasný jestli jó nebo né ? :-S
Odpovědět
fin teď jsem koukla do alba a ty zvonky i se jmenovkama vypadají moc suprově :-)
Odpovědět
lenkous moc dekuji dela mi to radost hihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?