Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
rose ja jsem na tom s dovolenou stejne....jedu na tyden v breznu a na dva tydny na svatbu a pak mi zbyva jen jeden tyden a to si setrim kdyby se neco stalo :-)
Odpovědět
Bouncig_czech: Ja studuju jeste rok po svatbe, takze tu jeste tak az dva budeme, ale planujeme navrat do Cech.A co vy? Finfrle: Diky, ja si tam zitra zavolam a zeptam se
Odpovědět
rose Ja jsem rikala diky za internet ja si pres to nasla uplne vse! :-)
Odpovědět
Finfrle: S tou dovcou je to hruza, ja pocitam,ze poletime tak na tyden v kvetnu a pak 2 tydny svatba (snad se do toho vejde i svatebni cesta, ale jeste nevime, odkud vlastne poletime) a pak zbyvajicich par dnu nam zustanou na pristi Vanoce. Pritel ani nema cas letet na Slovensko, kdyz lita se mnou do Cech..
Odpovědět
je to ste na tom stejne jak mi :-D nam taky jeste rok po svatbe. Pak se budem stehovat trochu jizneji, muj nastavajici je anglican a skotsko ho moc nenadchlo :-D to
Odpovědět
Bouncig_czech: A jak se ti libi ve Skotsku? Mne jo, sem uz tu zvykla, ale zacalo se mi po 4 letech styskat po rodne zemi ;-)
Odpovědět
rose Jsme si rikali,ze v dnesni dobe muze byt svatebni cesta i pozdeji!Jsme si rikali treba v zari(kdyz zbyde dovolena)a kdyz ne tak jsme rikali unor.Tim,ze bydlime v cizine si rikame,ze navrat zpet je takova mala cesta :-D
Odpovědět
Finfrle: To sme si taky rikali, ale je fakt,ze kdyz to odlozime treba na pristi rok, tak se pak na to muze zapomenout a nepojedeme nikdy.Mas pravdu, uz jenom ten navrat(pojedeme autem) bude jedna velika cesta. To by mozna bylo rozumny jet treba o nejaky ten mesic dyl, ne?A uz vite, kam byste chteli jet?
Odpovědět
rose: ja uz jsem tady taky asi nejak pres 4 roky, ale na to pocasi si nezvyknu nikdy :-N taky Glasgow neni zrovna super krasny, docela se tesim na stehovani :-D me uz ten stesk nejak presel, tajne doufam, ze zkoncime v Londyne, takze do Brna by to trvalo par hodin, idealka, zajet na navstevu :-D Mi jinak planujem last minute , pac budem uplne vyzdimani, navic se segra vdava 3 tydny po nas , tak doufame ze muzem jet na trochu dyl a pak rovnou na svatbu :-D Ale vubec nevim na co se divat. Mate nejaky tip? Cteli sme do egypta, ale hodne lidi nam to vymlouva, ze je tam zacatkem cervence moc horko 8-(
Odpovědět
tak Egypt by se nám taky líbil je to můj sen vidět pyramidy ale je fakt že co tam byli lidičky co znám tak nejlíp je tam prý konec září a říjen v sezóně červenec srpen je to prý o ničem móc lidí a hrozný vedro,
Odpovědět
rose Moc nad mistem nepremyslime,hlavni je teplo a relax.Autem jsme jezdili casto pekne pres Pariz a bylo to pokazde paradni!Na svatbu ale letime :-(
Odpovědět
leni: mi jsme nad tim koumali protoze byli hodne prijatelny ceny za all inclusive oproti ostatnim zemim, no varit na libanchach se mi nechce. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
no to mě taky ne a jelikož fotím a chceme jezdit na výlety tak to vedro taky není moc dobrý ale mi zatím cestu plánovat nebudem až jak to dopadne svatba nás bude něco stát tak pak se uvidí možná by mi to nevadilo jet až rok po svatbě,uvidíme jak to dopadne
Odpovědět
Bouncig_czech: Tak mne uz se ani tolik nestyska, uz sem si zvykla, ale tak celkove oba citime, ze to neni zeme pro nas.A taky az pak jednou budeme mit deti, tak bysme chteli byt bliz rodine, takhle bysme tu na vsechno byli sami. pocasi je strasny,na to si nezvyknu nikdy :-)
Odpovědět
rose: to je pravda, mi tady budem mit aspon Leaho rodinu, taky si nedovedu predstavit, nemit tady vubec nikoho....
Odpovědět
Bouncig_czech:My asi nakonec taky koupime last minute, budeme taky uplne vycucany..Jinak my tu nemame nikoho, pritelovo rodina bydli na Slovensku, moje v Cechach. Finfrle: Nam je to taky jedno, kam poletime,hlavne aby bylo slunicko a pohoda.A taky koukame na zajezdy podle ceny ;-) Jinak do Egypta se mi moc nechce, podle toho, co sem slysela, tak vetsinu lidi postihne 'Faraonova nemoc'
Odpovědět
rose: to je co? :-N
Odpovědět
tak to taky nevím co je to jsem ještě neslyšela :-.
Odpovědět
rose to jo svatba docela stoji hihi
Odpovědět
To je casty behani na zachod :-), mela to moje kamoska i moje mamka a z dovci si moc neuzily..
Odpovědět
aha tak to jo ale tak to naši známí nepostihlo je fakt že každý si bral s sebou endiaron :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Nerada bych stravila svatebni cestu na WC, takze Egypt radsi ne :-) .Ja ani nemam predstavu kam, ale napadly me Kanary, pak Mallorca nebo Kypr, Kreta? Fakt nevim. Bohuzel do Karibiku si to nebudeme moct dovolit :-( , to stoji az nekolik tisic liber..
Odpovědět
u nas byli taky loni, a krome brachy , kterej beztak narval do papuly na co prisel, byli vsicni v klidu, ale rikali , ze si z jejich vodou ani zuby necistili :-N
Odpovědět
Bounci_czech: a budete pak ten last minute kupovat odsud nebo od nejaky cesky cestovky?My se asi po svatbe vratime sem a pak bysme leteli odsud. Koukala sem na www.expedia.co.uk ma docela slusny vyber
Odpovědět
rose, mrkni na travelsupermarket.a ted nevim esi com nebo co.uk, doporucujou to na bbc, porovna ti to vsechny zajezdy. na expedia se mrknu, ale mi spis planovali jet z CR pac ta segra se vdava 3 tydny po nas... ale z UK by to bylo zas lepsi a levnejsi, ale zas porad litat sem a tam :-N
Odpovědět
Copak tady to umrelo,zeby v cervenci uz nebyla zadna svatba :-D Dnes ponekuk panikazim a to poprve za celou dobu priprav kvuli satum.....moc dobre mi z toho teda neni a nedari se mi uklidnit :-(
Odpovědět
Ahoj fin pročpak jsi smutná kvůli šatům :-|
Odpovědět
no zacinam panikarim kde si saty poridit
Odpovědět
Aha a v Irsku si je půjčit nemůžeš
Odpovědět
nen tady se hlavne kupuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?