Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
lucie: Craw: To vite vse zarizuji nadalku a pak mam jen jeden tyden a to na konci brezna na vsechny osobni schuzky a pak priletim az tyden pred svatbou!!!Proto to musi byt naplanovane a zarizene drive! ;-) Poradite m inejakou dobrou holcinu na nehtiky to je jedine co nemam ....chtela bych gelovky. Vizazistku mam a myslim si dobrou staci rict a kontakt poslu.Bere za zkousku a liceni ve svatebni den 1000,-
Odpovědět
Profilova fotka
To je vlastně docela dobrej nápad, natisknout to na čtvrku a pak to třeba střapatě vystříhat a nalepit na tvrdší papír, asi taky nějaký papíry nakoupím a zkusím to s domácí tiskárnou.. Myslíte, že by bylo blbý to tisknout černě na růžovej papír? Že by bylo lepší mít i barevný písmo? Fin, no jo, ty bydlíš v zahra a kde vlastně? :-) Nehtařku mám skvělou, ale bohužel v Praze, tak to bys měla asi trochu z ruky, co?
Odpovědět
Luci na růžovej papír černě špatný nebude a barevný písmo na barevný papír asi ne, já chtěla na oranžový papír bílý písmo a to prostě naše tiskárna nedokázala :-(
Odpovědět
a když ten růžový pěkně oboustranou páskou nalepíš na čtvrtku tak to bude supr já na ní nedám dopustit není vidět neprosákne se jako lepidlo a skvěle drží
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě nenapadlo, já bych to patlala lepidlem.. :-N tak jo, najdu nějaký papíry a zkusím to.. :-) Já to tu u někoho viděla, že si taky dělal doma oznamko a bylo to nalepený na papíru a ještě k tomu byla nalepená mašlička, tak to se mi moc líbilo, nebo bych tam nalepila nějaký decentní srdíčka, ty tam chci, když je obrázek bez srdíček..
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka: Já bych na barevný papír použila určo černý písmo...myslím, že je to decentnější a zároveň lépe čitelné... Lenkous: díky za tip, jak lepit - já si pořád lámala hlavu s tím, jak bude lepidlo uvlňovat papír, apod. a oboustranná páska mě vůbec nenapadla...;DD
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to sem, holky, ráda, že ste mi schválily černou, já se trochu bála, aby to nebylo takový smutný, i když sem to už tiskla na obyč světle růžovej papír a nevypadalo to tak blbě, ale chce to lepší papír a možná i lepší tiskárnu, ale laserová by to měla zvládnout dobře na čtvrku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem slyšela od dost holek, že na čtvrtky je lepší inkoustovka než laserovka...ale asi záleží, jak konkrétně...já zas přemýšlím - nezmačká se ta čtvrtka, jak prolejzá tiskárnou??? Musím to vyzkoušet, ale přeci jen je to tvrdší papír než obyč...Jak ti to šlo?
Odpovědět
holky mě to inkoustovka zvládla na čtvrtku krásně nezmuchlá se krásně najede a vyjede neporušená já doma tiskla různý přání k narozkám atd a vždy to mělo úspěch a já měla dobrý pocit že je to domácí výroba a že je to originál
Odpovědět
a kdyby jste to zkoušeli na pauzák tak ten musí být úplně rovný já koupila jeden A4 a prodavačka mi ho srolovala a pak když jsem šla tisknout tak se mi tam zmuchlal tak jsem druhý den přinesla úplně rovný archy a krásně to šlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, tak přemýšli, že taky udělám oznamko na mý inkoustovce, sem se ted´naučila dělat s GIMPEM, tak něco vymyslím ;-) jen jsem se chtěla zeptat, co je to ten pauzák?
Odpovědět
pauzák je ten průhledný papír většinou se na něj rýsuje a ted se hodně oznámek s ním dělá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brum, GIMP má ty štěstce, jako photoshop, jakože si tam sama můžeš namalovat dle předlohy nějaký obrazce a tak? jestli mě chápeš, nějak se neumím vyjadřovat.. :-D :-N Mám ten program na cd, tak jestli ho mám šoupnout i do notebooku, nedávno sem si tam dala Corel paint shop, ale nějak ho nechápu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pauzák je takový průhledný slabý papír - mají různé barvy, vzory,...určo ho znáš ze starších fotoalb, kde se jím prokládaly stránky s fotografiemi lenkous: Zítra půjdu do papírnictví, tak nakoupím a budu zkoušet ;DD strašně se těším, páč mě děsně baví tvořit - budu vyrábět i vlastní vývazky a Ty?
Odpovědět
tak vývazky jsem si objednala to mě napadlo až potom že jsem si je mohla udělat
Odpovědět
Profilova fotka
len: moc děkuju a až to bude aktuální tak na to vlítnu, ted´si s mym mužskym užijem supr vejkend v Praze. mějte se krásně , jdu něco dělat, už sem zas moc závislá na beremku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jo má, on Gimp je vpodstatě to samý co photoshop jen neni windowsáckej a je původně dělanej na oper.systém Linux a můžeš tam dělat cokoliv pomocí vrstev, i ty různý tvrary si navrhnout atd... dokonce sem někde našla i odkaz na to jak se to dělá, jestli ho najdu tak ho sem hodim :-) já si ho stáhla z netu zdarma, za 3 dny jsem ho prozkoumala a už vim, co a jak, takže oznamku budu určo dělat na něm.
Odpovědět
Holky gimp je možná na obrázky ale pokud by jste to chtěli s fotkou tak je dobrej zoner photo studio u gimpu si nejsem jistá textem v zoneru si vyberete jaký písmo a jakou barvu chcete
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je ten odkaz a místo těch kitů lze použít i normální pozadí co jsou tam přednastavené ;-) http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
Odpovědět
photoshop jde na winech já ho používám na úpravu fotek
Odpovědět
Profilova fotka
lenko: v gimpu taky můžeš pracovat s fotkama, s textem, písmem, barvama a všim možnym co tě napadne ;-) a je jednoduchý s nim pracovat, mně teda photoshop, Adobe Illustrator a podobný grafický programy včetně různých photo studií přišli zbytečně moc složitý
Odpovědět
Profilova fotka
jo a i když je gimp původně pro linux, tak ho mám normálně puštěněj na Windows Vista a v poho, akorát že když ho vypínáte, tak se vypíná křížkem na panelu nástrojů a né tim poslednim křížkem celkového okna, jak sme zvyklý z windowsů
Odpovědět
Profilova fotka
brum, tak moc děkuju, jdu ho nainstalovat! ;-) Jinak si pořádně užijte romantický víkend! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: nemáš zač. Neboj užijem, jen by to ještě chtělo tu práci. pa musim tu ještě uklidit než poletim pro malýho do školky, už tu mám zas nalepenej čumák víc než bych chtěla a potřebovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přítel už se pustil do vytváření oznámka - jsme oba vášniví čtenáři, tak ho budeme mít v literárním duchu...jinak pracuje ve Photoshopu...já si vezmu na starost radši až to vyrábění :)) Mě by taky nenapadlo si vývazky vyrábět, ale že jsem tady na BRMS padla na takovou diskuzi, tak jsem si říkala, že je to super možnost - už se těším do galanterie...:))
Odpovědět
tak to jo každý se naučí v něčem jiným co mu vyhovuje líp každopádně se těším na vaši tvorbu tak to pak dejte do alba já až to budu mít hotový komplet tak ho tam taky dám tak zatim ahojky jdu do práce - ať už je ten víkend a brum užijte si to pa
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka: Jen tak mimo debatu - koukala jsem na Tvé album a taky vypadáš hodně mlaďounce - smím se zeptat, kolik ti je let? Já se budu vdávat v mých 21 a 1/2 ;D (přítel 24 a 1/2)...Naše rodiny to vzali taky v poho - i když přítelova strana si myslí, že jsme cvoci...ále co:)) Hlavně, že MY jsme šťastní ;DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, taky jdu dělat něco užitečnějšího.. :-) zatím pa
Odpovědět
Lucie Ziju v Irsku pomalu uz patym rokem.Docela je to tezke zarizovat vse sama na dalku ale jde to a bude to nase coz je fajn! ;-) Pres Prahu jezdim casto ale vazne kvuli nehtum to asi ne :-D
Odpovědět
crawler: je to je super. ja mam oznamka uz vyrobeny, ale to basnicky strevo chybi... :-N Moc se mi ty tradicni nelibijou, tak musim uplatit nekoho v rodine, aby mi to vymyslel, pac ja vzdycky prijdu s nejakou blbinou.... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?