Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Craw, mně je 23 (v prosinci, takže o svatbě mi skoro bude táhnout na 24 :-o ), ale hodně lidí mi teď tipuje tak 16.. :-D příteli je 26 a svatba bude 3 měsíce před jeho 27, jeho rodina to vzala v pohodě, moje sice ze začátku taky, ale nejspíš si pořád mysleli, že to jentak plácáme, že si to ještě rozmyslíme, teď s tím začíná moje máma nesouhlasit, že si mám nejdřív dodělat školu a tak.. 8-( Ale prostě se chceme vzít, tak se vezmeme! ;-)
Odpovědět
Ahojky tak co luci zkoušela jsi něco s tím oznámkem
Odpovědět
Luci: Hlavně si do toho nenechte kecat. A školu si můžeš dodělat i jako vdaná ne. :-D Já jsem ještě mladší, mě je 22 a 23 mi bude až čtvrt roku po svatbě, příteli bude 29. A taky studuju a myslim, že to se nijak nevylučuje. Třeba se mamka bojí, aby ste si hned po svatbě nepořídili mimčo a ty ses na školu nevykašlala, ale když jí řekneš, že to tak není, tak to snad pochopí. Naopak by měla být ráda, že už máš toho pravého a že si šťasná. U nás v rodinách naštěstí žádný problém není, ale možná je to tim, že jsme spolu osm let, tak už je to ani nepřekvapilo. A když sem se mojí mamky ptala, co si myslí, že se budu vdávat tak maldá, tak řekla, že se to stejně už ani nepozná :-D , protože spolu čtyři roky bydlíme.... Jinak trochu byl problém ze začátku našeho vztahu, protože mě bylo necelých patnáct a jemu 21, ale stejně to vzali celkem dobře a teď přítel patří do mojí rodiny stejně jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, ještě ne, já se pak vrhla na úklid, asi měsíc sem tu neutírala prach, tak mi to dalo docela zabrat.. :-N nějak ten byt nestíhám, když sem pořád tady nebo se snažím něco učit.. =-) :-D Zuzi, my sme spolu 3 roky a celou dobu spolu i bydlíme, takže pro nás to taky žádná změna nebude, mámě sem říkala, že dítě teď nechceme, ale nějak to asi nechápe, proč se vlastně budeme brát, když nás nic netlačí a tak, no ale já už si to tentokrát nenechám rozmluvit, v pátek snad budou objednaný prstýnky, tak už nebude úniku! :-D
Odpovědět
To na tom veletrhu objednáte? My se jedem dnes odpoledne ještě kouknout do jednoho obchodu a snad se pak konečně rozhodneme ;-) . A rozhodně si to nenech rozmluvit, máte se rádi, tak proč byste se nevzali že jo. Já se tak těšim, až se mě bude vdaná panička. Už jen pro ten pocit :-D
Odpovědět
Ahoj Slunicka! To ja jsem s pritelem v zazi paty rok a na nase zasnuby pred dvemi lety zareagovala jeho rodina(a to ma jen mamu a brachu-nikoho jineho),ze to nedoporucuji a to me videli asi jen 3x a jen chvilinku..... no a na nese definitivni datum resgovali,ze nemame kam spechat a ze ani dite neni a ze se stejne vsichni rozvadeji.....same hlouposti Nastesti nasi jsou vklidu a radi. Stejne se bereme i pres hloupe poznamky! :-) trochu to mrzi ale co je si neberu ne ;-)
Odpovědět
Holky my to máme trochu jinak budem spolu 6 let a 5,5 roku spolu bydlíme moje je to první svatba ale přítelova to bude 3 ale nebylo to špatný z jeho strany on je supr aspoň ke mně, naši si perfektně rozumí s jeho mamčou dokonce se i navštěvují takže jenom čekali kdy s tím přijdem sice mi jeho mamka před léty řekla že na 3 svatbu už nepůjde, ale je to jinak rozumíme si a myslím že si mě i oblíbila tak je všechno v pohodě :-)
Odpovědět
Tak mi pred svatbou spolu budem rok a pul :-D Nasi to vzali az prekvapive v pohode, jeho rodice se divily proc tak dlouho cekame :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to máš taky dobrý že to je v poho ;-) já už se těším až budu moct říkat "můj manžel" a néé "můj přítel" ;-)
Odpovědět
No to ja taky! :-D My i kdyz bydlime na kolejich mame hrozne prisny pravidla, tak uz se tesim az budeme mit vlastni domactnost a trochu soukromi!!! Uz se tak tesim jak bude po vsem :-D
Odpovědět
zas sem tu chvíli nebyla a tak se to rozjelo :-) taky budem vyrábět doma,ale na tak složitý věci co vy tu řešíte jsem eště nedošla, tak nemůžu diskutovat :-) máme jednoduchej obrázek, k tomu jednoduchej text, představuju si že to normálně vytisknem a bude..musí být nějaký speciální obálky? pro mě je daleko důležitější ta svatba a hostina a tak, než se piplat s oznámkem a kytičkama všude stejnejma apod...ale samozřejmě každej ať to má jak chce :-) se nás tu sešlo na ten víkend 25...já si dala pátek 24, aby byl víkend volnej na další oslavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jj, prstýnky tam chceme objednat, bude tam 20% sleva od Retofy, a to už se vyplatí! :-D A pak tam chci nakoupit spostu kravinek, jestli mi z těch lidí nejebne.. :-S Fin, já nechápu, že to některý lidi vůbec vypustí z pusy, nehledě na to, že se chcete brát vy, přesně jak říkáš! Prostě asi nechápou, že i v dnešní době někomu záleží na tom papíru, pro nás to taky nebude žádná změna, dítě plánujem až za dýl, ale prostě chci být jeho manželka a on můj manžel! :-) Lenko, tak tvůj přítel teda neotálel, kolik mu je? A děti má? Jestli teda nevadí, že se tak ptám.. :-N Ale tak super je, že si rodiny rozumí a vycházíte spolu všichni dobře! :-) Boun, vy spolu nebydlíte? Jakože se jen vídáte přes chodbu? :-D A od kdy plánujete společný bydlení? Nemyslím to nijak špatně, ale já bych si nevzala někoho, s kým bych nezkusila nějakou dobu žít.. To máte oba super rodiče, moji by to asi dlouho rozdejchávali, kdybych jim po roce řekla, že se budu vdávat.. :-D Terez, obálky můžou bejt jakýkoli, já nejdřív chtěla dělat takový otvírací s kapsou, do který by se zasunula kartička s pozvánkou na hostinu nebo raut, ale asi se na to nakonec vykašlu, protože nevím, jak to udělat, aby to drželo a vypadalo dobře, takže nejspíš budou jen barevný obálky, aby to ladilo.. A jak říkáš, taky už si začínám uvědomovat, že oznámení není to nejdůležitější.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
luci: no on uz tata je asi neprekvapitelnej :-D dobre jsme ho sse segrou vycvicily :-D :-D :-D ne, jsme oba verici, takze spolecny bydleni nepripada v uvahu, navic oba studujem teologii, takze by nas i ze skoly vyhodili :-N bydlime pres chodbu , takze krome spani jsme spolu porad, jsem u nej nasackovana porad, jen musime mit botu ve dverich a o pul jedenacte se musim vypakovat 8-( no rikam si , ze jeste 4 a pul mesice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, tak to jo, mám kamarádku, která se nastěhovala k příteli taky až po svatbě (taky věřící) a říkala, že kdyby nebyla vdaná, že se s ním rozejde, jak bylo bydlení tak půl roku hrozný.. :-N Ale zvládli to a teď sou v pohodě.. Takže ani sex? =-) Promiň, jestli se už moc zvědavá.. :-N
Odpovědět
luci: v pohode , na to se pta kazdej prvni :-D :-D nene, nic az po svatbe pekne. No mi mame vice mene finance , veci oklolo domactnosti- teda pokud se to da tak nazvat :-N mame spolecny, a je jasny , ze se sem tam rafnem, ted v posledni dobe jsme se teda hadali kvuli blbymu modrymu svatebnimu dortu. Ale to chvilu trva nez se dva srovnaji a zacnou fungovat jako tym, takze zadny iluze si nedelam :-N
Odpovědět
luci zezacatku me to mrzelo ale ted mi to je jedno a asi ani na svatbu neprijedou a nevadi si to uzijeme bez nich!!! :-) :-) :-) Proste uz po tak dlouhe dobe je to jak se rika prechozena znamost a muselo se to nekam hnout a na mimi uz mame taky cas ale uvidime ne driv jak posvatbe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, nj modrej dort, to je hned hádka na střeše, přítel ho nechce? :-D tys to určitě už říkala, ale kolik že vám je? My spolu bydlíme od začátku a někdy sme taky pěkně rozhádanej tým, ale oba sme děsný cholerici, takže k těm hádkám nemáme daleko.. :-N Fin.. Já sem taky nikdy nechtěla dítě jako svobodná, ale uvidíš, třeba si to ještě rozmyslí a docvakne jim to, že by byla škoda nepřijít, ale to už je na nich.. :-| Takže po svatbě se hned vrháte na dělání miminka? :-D To je krásný..
Odpovědět
Profilova fotka
bou: ha ha, to je fakt, ze uz je tatka vycvicenej, vsak my jsme mu oznamili, ze se chceme vzit kdyz jsme spolu byli trictvrte roku... :-D akorat po roce vztahu jsme oznamovali, ze bude deda, takze svatba odlozena... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy ste ségry? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
luci: noooo, uz to tak bude :-D
Odpovědět
luci : a segra se vdava 3 tydny po nas :-D :-D :-D aby toho nebylo malo :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, luci přítel neotálel v době svatby už mu bude 42 a mě je 33 má jednoho 18ti letýho syna a s ním si taky rozumím, neměl štěstí káždá ho využívala finančně a když došli tak papa když to řeknu zjednodušeně, my financí moc nemáme, ale láska je velká a překonali jsme i ty nejtěžší chvíle nechtěla bych se do toho znova dostat aspon víme že už snad překonáme všechno
Odpovědět
lucie Vis co :-) to by byl uzasny vsvatebni dar(pro mne)kdyby jeho mama neprisla :-D U brachy mi je to fuk ale ona stale stenkruje. No a na to mimi mam zdravotni problemy a doktor na me tlaci az az a zrovna vcera mi bylo moc zle tak jako by to byl signal!Leky vysadim az po svatbe pak pul roku pockat a pak se uvidi takze tak brzo to nebude! Ja jeste citim,ze mam cas ale prece jenom uz mi bude v cervnu 28 tak na co jeste cekat.
Odpovědět
ok, vymyslim nějaký pěkný barevný obyč obálky a bude ;-) na mimi už se taky chystám, doufám že brzo po svatbě se domluvíme a bude :-) jinak teda obdivuju kdo se bere a nezkusil si společně bydlet, do toho já bych nešla, neodsuzuju, spíš fakt obdivuju že si věříte...musela jsem si hrozně dlouho zvykat že už nebydlim sama, všechno je jinak...už spolu bydlíme rok a půl a sladili jsem se, tak snad to bude dobrý x-) a za 5 měsíců a něco je svatba :-N
Odpovědět
teri: no ja sama nebydlim, mam roommate, a on bude oproti ni snad prochazka ruzovym sadem :-D v kuchyni mam dalsich 5 chlapu bordelaru , takze jen s jednim to bude super!!!! No urcite se neco najde, ale oprati tomu co mame ted to snad horsi byt nemuze.....
Odpovědět
Profilova fotka
Boun a Majo, teda vy ste čísla! :-D To my si schválně o rok počkali, aby byl nějakej rozestup mezi naší a bráchy přítele svatbou.. :-D Lenko, no některý ženský sou prostě svině, co jinýho na to říct, to je dobře, že si rozumíte. To je nejlepší zkouška, když se překoná nějaká pořádná krize, tak už většinou může být jenom líp! :-) Fin, já sem tak ráda, že mám skvělou skoro tchýni a že vlastně už se všema i z mý rodiny dobře vycházíme, to musím zaťukat.. Tak snad jednou dostanou rozum a přestanou aspoň prudit.. Já si taky myslím, že mimčo už není třeba odkládat, budu držet palce, aby to všechno dobře dopadlo, ale doktoři sou šikovný, tak kdyby něco, snad se to povede! ;-)
Odpovědět
lucie No mas pravdu.....ja mela vzdycky uzasne tchyne ale nikdy to se synacky nedopadlo a ted mam potvoru tak snad to vyjde :-D Mam jen hruzu,ze musime jit k ni domu kde ma pritel fotky(na svatebni noviny) a rodny list (na matriku) Vubec se na brezen na tu ani ne hodinu netesim ale budeme rychlici hihi neni cas to je dobra vymluva(sice pravdiva alle to ji rikat nebudu :-) )
Odpovědět
Krasny den :-) Mame tu patek a trinacteho no neni to nadhera Preji Vam Vsem krasneho Valentyna.Zitra si to uzijete (pro nastavajici nevesty) je to posledni svobodny Valentyn!
Odpovědět
Ahojky všem, fin tobě a všem přeji taky hezkýho valentýna. My máme v neděli šestileté výročí takže u nás dvojnásobná romantika :-)
Odpovědět
jo a k tomu pátku 13 tak to se mi povedlo zavařit tiskárnu tak jsem zvědavá jestli to zlatíčko opraví musím počkat až přijde z práce :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?