Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ta je uzas ale zlobivy nase kralovna hihi nekdy je to s ni radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkouši moje řeč...podpatky mám ráda, ale říkám si,jestli jsem tohle už nepřehnala:-) no uvidíme, mám ještě jedny botí na přezutí....kdyby náhodou :-D fin jůůů ta je héééézká to je peršanka? Mazlí se? Chová se? jinak prsa...já mam taky prd..a ne po hubnutí, ale odjakživa :-D ale neva, jsem takhle vcelku spokojená...zase to tahat..takhle můžu v klídku sportovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tááák a mám po srandě, adminka mi smazala už třikrát číču...chjo, má to chudák chlupatej těžky
Odpovědět
zrzu aha tak proti mi zmizela taky ji smazala aha
Odpovědět
Profilova fotka
fin - uff,s tihla jsem aspoň tvoje šatky, když už ne kočičku. a musim pochválit, šaty ti sekly, a nejsi žádná koule, nebo aspoň nevypadáš, šaty ti seknou i tak!! ale už se těšim na fotečku, až je přešiješ na tvoji současnou postavu!! to bude to správný porovnání!!! a jinak se určitě na převlečení hodí! holky, ten můj brouček mi dneska udělal radost :-) přijel z práce a řiká mi že se omlouvá, že měl něco vymyšlený, ale že pak měl fofr a zapoměl na to. a když jsem se zeptala, co měl v plánu, tak prý chtěl koupit předsvatební kytici, když je to měsíc do svatby ;-) tak jsem mu řekla, že měsíc je to až od zítra, tak byl smutnej, že mi to řek, že mohlo bejt překvápko, že to věděl, ale že zítra nebude možnost ji koupit tak chtěl dneska, ale že třeba by to zítra vyšlo ... tak jsem ho ujistila, že kytičku ať nechá najindy, že zítra doma nebudeme, a když ji koupí ve čtvrtek, tak si jí moc neužiju, protože v pátek odjíždíme a vracíme se v pondělí večer, to už bude po kytí. ale udělal mi radost, jak na mě myslí 8-) nebylo tomu tak vždycky, tak jsem byla docela naměkko :-)
Odpovědět
Janii dekuji to je mile slyset pochvalu tak ja si je na prevleceni necham a myslite ze by sli k nim nejake paseckove ci balerinky....ty co mam na nohou jsou nadherne ale moc vysoky podpatek a na prevleceni to chce pohodli ne!
Odpovědět
Profilova fotka
jo oni jsou rychlé, mně taky zmizla kočka,několikrát a pak jsem našla v IP vzkaz :-D janíí jé ty máš kouzelného přítele, to je krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu chrnět dneska, tak pěkný zbytek večíra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak zvířata tady v albíčkách nestrpěj no ... holčině smazali i čubinku ve svatebním obojku, ikdyž u ní bylo napsaný že je to malá družička ... ale pak ji tam už snad povolili - ale je to pochopitelný. lidi by to tu pak používali pomalu jak rodinný nebo zvířecí album :-) zrzu - ten hafík na fotce co máš v pase, to je ridgeback? nebo něco loveckýho? fin - myslím že k šatům by šly nějaké pásečkové sandálky ... taky přemýšlím, co vzít k těm šatům na převlečení, musim k nim zkusit bílý sandálky, jak to bude vypadat ...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám k šatům na převleční zlaté žabky!!!a vypadá to moc pěkně!
Odpovědět
Profilova fotka
haf - vzhledem k tomu že máš stejné šatičky, tak mam otázku, kde jsi koupila zlatý žabky??? :-D taky mě napadly, ale zatim jsem na ně nikde nenatrefila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já je mám už z lonska a kupovala sem je v super slevě za 300,-v CCC.
Odpovědět
Článek se načítá
nevěstinky co máte svatbu 3 vám to ukazuje za 9 dní to je nádhera jani ten tvůj je skvělej to je krásný s tou kytičkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: vybrala jsi si dobre, super skoro manzilek, chapavy, citlivy a pozorny! toho si drz! Zrzi: dobrou, ja jdu taky na kute.... Fin: ja myslim, ze saticky jsou super, sednout ti a klidne bych k nim dala paskovky nebo jen tak zabky - ale v bordo barvicce. Na Dessy collection je objedneji v mnoha barvach
Odpovědět
Krasne rano! Jsem uplne zapomnela napsat,ze jsme objednali mini kolacky a domluvili se s majitelem restaurace na nejakych upravach i cukrovi je domluvene a velke kolace taky :-) Jeste zvezujeme minizakusky ale nevim budete je mit taky???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, fin: který šaty máš na převlečení?? žádný jsem ve tvém albu nenašla..:/ jinak jsem tu pár dní nebyla a je to tady zase pěkně rozjeté..:) mohu nasednout do rozjetého vlaku? :-D
Odpovědět
bros ahojky ja uz je vymazala :-N jasne a nasedej
Odpovědět
Preji krasny den mazu do prace a odpoledne po praci jedu na bazen tak se tu asi neukazu :-( budete mi chybet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já se chtěla mrknout..:/ nemůžeš mi je poslat? :-D Hele holky, chápete,že to máme za pár?? dochází Vám to?? mně tak nějak včera... ;-) ale ještě furt to není takový...3.7. je příští týden..ty brďo ;-)
Odpovědět
ahoj holky, také se mi to krátí :-) ale těším se, snad to dobře dopadne ... ??? budu tu zase až v pátek, papa
Odpovědět
Profilova fotka
janíí je to ta rasa, ale není můj :-( je půjčenej na focení :-D tváří se, že jí to děsně vadí :-D jinak dobré ránko, ode dneška to mám přesně za měsííííc jůůůůůů :-D jinak je tu album červenec 2010 což mi připomíná, jaké to bylo, když mi do svatby zbejval rok a teď je to už za měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak než jsem přečetla ty dvě stránky: uf fin: davidof na svatbu..noo, nevím, ale je fakt, že je to váš den a měla by ses cítit hlavně příjemně. Takže jestli ho máš ráda, tak proč ne :-) zrzu a další: jojo, to mě povídej, včera jsem si říkala to samý, před rokem to všechno mělo spíš nádech teorie a když mi tady plánovač ukazuje 24 dní... to už neni teorie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pěkné ránko!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju hezké dopoledne, studuji ty internetový stránky, tak sem na chvíli zaskočila. Hodim Vám něco k tématu svatba - potkala jsem cestou ze školky kamarádku, co se vdávala 6.12. těhotná a brala si rozvedenýho Čecha s německym a českym občanstvím žijícího v Německu. A nestačila jsem koukat jaký problémy měli se svatbou na matrice, snad 3 krát posouvali termín, protože se jim pořád něco nelíbilo - nejdřív že nemusí být překlad z němčiny, pak že jo, že potřebujou oddací list z přítelovo prvního manželství !!! (rozvodový papíry jim nestačili) atd..... a to se dozvěděla 14 dní před termínem, že to musí poslat do Brna, odtamtud zas do Německa atd.... pak se jmény, chtěla si nechat obě ale jeji syn z minulého manželství své a že to nejde a automaticky a že má po novym manželovi a fakt hrůza a děs. Až jí říkám a co prstýnky, když se tam nechá rýt datum, tak mi říkala že zlaté ani kvůli tomu nekupovali a její manžel vysoustružil obyčejný kroužky na obřad a zlatý si koupili až po svatbě. Tak fakt sranda. Ještě že si beru čecha žijícího tady, tak snad problémy nebudou a jestli jo, tak je tady u nás prdim a vezmeme se jinde ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je mazec,u nás nikdy nic nefunguje tak jak má!!!takže nic novýho!ale být v jejich kůži bych nechtěla,ale napadá mě ještě jedna varianta - mohli se vzít v Německu! jinak doufám že nám dneska přijdou objednaný věcičky,nějaká organza,vliselín a perličky,objednávali sme to minuly tyden a furt nic!
Odpovědět
Profilova fotka
haf haf - no klasika u nás prostě nic nemůže jít normálně, jak sem byla v tom španělsku tam je to o něčem jinym - ty lidi jsou k sobě tak vstřícný a ochotný, každej se usmívá dokonce i na silnicích - nákladák couval přes půl kopce v Tosse na hradě, když se vyhýbal vláčku co tam vozí turisty a nikdo nenadával dokonce si pak ještě zamávali a s úsměvem, jak to skvěle zmákli. A tady si to nedovedu představit, to by byl děsnej problém a nadávalo by se na celou ulici, že musí někdo couvat. To samý se svátkem květin - všichni se sešli na uliici a společně zdobili květinami chodník na hlavní turistický třídě. Tady u nás by se půl roku řešilo zda to povolit a dalšího půl roku by obchodníci řvali jak přišli o kšefty a chtěli by náhradu zisku :-| :-S Ach jo, mít penízky, tak se tam hned odstěhujem. Jinak ano mohli se vzít v Německu, ale ona nechtěla kvůli své rodině, ono tam kde ten její žije je to od bnás přes 400 kiláků, a v současný době žijou na střídačku chvíli tam a chvíli v Aši.
Odpovědět
Profilova fotka
brum:jj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo holky to je ta byrokracie naše, všechno je děsnej problém, cokoliv schválit trvá věky, pak se zjistí, že je to vlastně blbost což už člověk se selským rozumem dávno zjistil... :-S brum stěhování...mně by stačila i dovča u mooože hned teď:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - my schválně koukali na realitky tam (je to přítelův koníček někde pořád hledat vhodné domy a pozemky - jen doufám že jednou taky něco koupíme :-D :-D) a ceny tam jsou stejné jako v Praze. jinak záleží kde, třeba do Chorvatska k moři bych ted´zrovna nedoporučovala :-D :-D maj tam zimu a neustále prší
Odpovědět
Profilova fotka
brum to máš recht, tu kosu máme i tady, tak netřeba za ní jezdit...doufám, že červenec bude vysluníčkovanej a vymazlenej měsíc:-) týý jo a ty by jsi byla ochotná se odstěhovat do ciziny? Co řeč, práce? Ale bylo by to dobrodrůžo začít někde znuvu nový život ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?