Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak řeči bych se nebále, stejně sem se tam domlouvala anglicky a časem bych se tu španělštinu naučila, problém by spíš byla ta práce - to už je horší a pokud tohle by tam nebylo tak tam zatim holt budem jezdit jen na dovču :-D :-D :-D jinak dle předpovědi má být kolem 20 července konečně léto a 30 tky - takže jak je tady zvykem čekám ostrý přechod z 10 ti na 30 stupnu - to zas budou padat lidi jak mouchy :-| :-D
Odpovědět
Ahojte, tak co je nového? My jsme se stěhovali, takže bláááázinec :-) Na svatbu jsme skoro zapomněli :-D Na počítač se teď moc nedostanu, protože zatím nemáme internet, takže nemám možnost často navštěvovat Beremko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo brum, tak to kupte :-D To jsou samé dobré zprávy, výborně:-) jen ať je hezky, ale když bych si mohla vybírat, tak jako takových příjemných 26 stupňů...nooo nebylo by to špatné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cas - no tak u nás jako vždy novýho nic :-D :-D , nějak ted´řeším jiný věci :-) A kam jste se stěhovali, doufám že vše v pohodě - víš jak říká se radši vyhořet než se stěhovat :-D :-D :-D Jinak to bych taky potřebovala nemít přístup na net, aspon bych konečně dělala něco užitečnějšího než tu drbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cascio, tak hlavně abyste nezapomněli na obřad toho 17 :-D jinak přeju hezké bydleníčko a budování hnízdečka ;-)
Odpovědět
Brum, přesně tuhle větu jsem si říkala (o tom vyhoření) - ale už to máme skoro hotový. Naštěstí jsme se stěhovali jenom kousíček, takže jsme to prakticky odvozili naší zlatou Felicií :-D Zrzulinka: to máš pravdu, radši mi to časem připomeňte :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cas..neboj od toho jsme tady :-D a jinak už máš vše připravené? Já furt zjiš´tuju, že spousta věcí ještě není...ale jsou to detaily jen..ale udělají hodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata, mam dneska trosku skluz, ale rano jsem mela busy a jeste k tomu bidovala na ebay a vyhrala! Ja jsme taka dobra! :-D To byl muj prvni a vyherni bid! Jinak kdyz tak tady ctu o tech papierch na savtbu, devsata co si berete toho Anglana ci Ira, co vse mate - ja kdyztak jeste neco zajistim a sezenu: mame prelozeny rodny list s apostilou, mame potvrzeni ke svepravnosti vcetne bydliste s apostilou a pak mame pas. Jeste neco? Nechci, aby nam odlozili tu svatbu! Diky, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabísku toho je tolik, že bych se ani nedivila, kdyby chtěli vočkovací průkaz a vzorek DNA...to je fakt síla...jako pochopím rodnej list, ten tu chtěj u čechů taky, pas bych taky brala..ale zbytek??? Holky držte se, já budu ráda, když nezapomeneme OP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzi: to ja taky, no uvidime, snad se vdam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě aby ne jako...když už jsme ty naše uhnaly:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, docela se divim, ze se jeste necuka. Za tyden mi prileti tchyne atchan, to se tesim.... :-D Ne, jsou v poho, jenom jeho tatinek je taky razny a nema rad, kdyz musi ostatni poslouchat a ja take ne a tak mame obcas 'valku' tvrdohlavcu... je to vestinou 50:50 na vyhru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele zas to chce ten úsměv...no a když nic jiného,můžeš to hrát na to,jak vietnamci v tv - já nerozuměla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: no to je teda hrozný s tou kámoškou.. přesně jak píše zrzu,to je jen u nás..:) a jsi opálená?:) já se nevracela o stránky dřív,protože už jste zase někde jinde ;-) holky, co chodí na solárko, jak jste na tom?? já půjdu už asi jen 3x a to jen na 10min..chodim na 16,ale už jsem . opálená krásně..tak abych to zase nepřehnala..:)S tím počasím.. já četla, že se má udělat krásně od 10.7.-20. že mají být konečně letní teploty 8-) ale víte jak to je..teď daj jak bude léto a pak bude pršet... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bros: to mi uplne staci, vdavam se prave v tomto rozemzi... Ale ja na pocasi nemam kliku a tak bych tomu moc neverila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: tak kocicko, Ty potrebujes jen rodny list a obcanku ci pas a Tva polovicka certificate of no impediment a rodny list - oba overene apostilou a prelozene do cestiny a jeste potrebuje pas. Ja myslela, ze uz mate vse zarizeno na matrice? Na svatbe bude potrebovat jen ten pas...a taky musite mit tlumocnika, to vis? Hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
mara: dekuji. Tyto veci mame zarizeny, prekladatele taky, ale nekdo tu psal o te svatbe cecha a cecha s dvojitym obsanstvi, tak jsme trosku panikarila. Jinak vse mame.... Hura :-D Ted uz jenom aby si to on ci ja nerozmyslela a za tri tydny a kusek to tu mame :-D
Odpovědět
Ahoj nevěstinky tak jsem vás přišla pozdravit tak poprvý v životě mám dlouhý nehty sice umělý ale krásně dlouhý jestli se mi zítra v práci neolámou tak je vyfotim ted je mám lehce černobílé na svatbu budou oranžovobílé tak zkouším jak se s nima píše docela dobrý. haf odkud sis to objednávala já si balík objednala minulý čtvrtek a v pátek mi přišel mejl že bylo odesláno a v pondělí byl balík na poště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer nevěstinky :-) bros - sedej do rozjetého a drž si klobouk, jedeme z kopce :-D holky, byly jsme se dneska podívat na kocourka a je prostě úžasnej, takže po svatbě si ho přivezeme domů :-) a na dvoře nám stojí ode dneška naše nové autíčko!!!! dostala jsem od přítele pusu a klíčky od auta, když je to ten měsíc do svatby prej :-) zlatíčko, co vám budu povídat x-) (ale je to samozřejmě ze společných peněz, ne že bych dostala od něj darem auto :-D ) takže dnešek byl prostě super den :-)
Odpovědět
Preji krasny vecer..docela jsem prisla pozde z plavani!Nemam ani silu docitat jen jsem Vas chtela pozdravit! Janiii jeje kocoura to bych brala hihi ja mam to jedno pometlo a pak me tu chodi otravovat i jeji vnuk jeje to je pak veselo
Odpovědět
Brosovka dam ty saticky do albicka ale jeste jednou je to rok stara fotka a mam tam temer o 13kilo vice!Necham ji do rana tak snad to stihnes hihi se nechci ukazovat
Odpovědět
Profilova fotka
fin - vyplavaná? :-) já jsem utahaná jak to kotě (ovšem to naše utahaný vůbec nebylo, je to temperament jak za tři kočky :-D ) tak jdu chrnět :-)
Odpovědět
janii jj vyplavana az az jsem pekne unavena uz jdu haji pacek a zitra zase cvicit jejejjjjjjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
janii: tak gratuluji k auticku, pojedes v nem na svatbu? Holky, jsem utahana a jdu na kute, zitra me ceka posilovna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sab - pojede v něm ženich, já pojedu v tatínkovým :-) ale z obřadu možná porušíme "tradici" a pojedeme společně v našem, tzn. v ten den ženichově autě :-) dobrou noc všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous:byl to svatebniobchudek!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já se vrátila s tanečků a jednoho pivka a je mi fajn - sešli sme se naposled před prázdninama a byla sranda - že by rozlučka :-D :-D :-D bros: jsem opálená ale jen malinko, špatně se opaluju a naskákali mi pupínky ze sluníčka, takže docela sranda, ale už to zmizlo a začínám se hezky zabarvovat - ale malej je jak úplnej španěl :-D :-D janii - tak to je supr, copak jste koupili za autíko :-) jinak mužskej pořád pokukuje po novym takže předpokládám že brzo bude před barákem :-D :-D , on je na to hroznej - líbila se mu plochá televize a tak mu říkám jo hezký koupíme si jí na vánoce, musíme šetřit, pak jel s malym do Chebu a šup přivezli televizi - tak doufám že aspon s autem ho budu krotit :-D :-D ale už by to chtěli ta naše herka malá mikra se pomalu rozpadá (už je jí taky přes 10 let)
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko kočenky...tak zase o den blíže být princeznou ;-) budu s tím sice trapná, ale nějak si nemůžu pomoct a odpočítávám :-D lenkouš gratuluju k drápkům ;-) já když měla poprvé nehty, tak jsem byla jak chromá, neuměla psat smsky, zapnout knoflík u gatí..ale to jen to první odpoledne, pak už jsme je měla za vlastní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, já teda neodpočítávám, ale už se trochu děsím, jak se nám to krátí.. :-D My sme ještě nechávali dotisknout oznámení a konečně sme natiskli i jmenovky a doma dotvořili, takže jediný, co ještě nemáme zamluvený, jsou dorty a přítelova košile, ale to už je maličkost.. Já nosím gelový nehty asi 6 let, ale po svatbě se s nima rozloučím, snad to vydržím, vůbec si to bez nich nedokážu představit.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dorbé ráno,nevěstinky!!!já byla včera trénovat na sobotní rozlučku a malinko mě bolí hlava,ch jo!!! lucie:s tím dortem bych radši pohla,my ho objednávali koncem dubna a paní říkala že na poslední chvíli,že už má hafo zakázek!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?