Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
haf - neřihkej mi že nemáš aspon nějaký šatky jak píše zrzu nebo normální hezkou sukni a nějaký hezký triko k tomu, když dneska ty trička vypadaj jak halenky a vypadá to hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - tak to hlaš při výběrku ... že budeš potřebovat prostě jeden den ...
Odpovědět
Profilova fotka
brum:věř nebo ne,fakt nemám.mám sice krásnou saténovou sukni ale k té se hodí saténová halenka a ty měly bud blbý barvy nebo samý velký velokosti!a halenka která se mi líbila,samo že měli jen velikou ale k tomu zas nějakou sukni a i když jindy fakt miluju nakupování,mě to dneska tááák nebavilo!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě něco..když já byla na promoci, tak tak byly holčeny a ty šly v dlouhých plesovkách...ono asi záleží na fakultě, jak se to kde drží...kamarádka měla pěkný bílý gatě a krajkový triko, taky jí to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no a to mě tuplem nevezmou, když to zahlásim už při výběrku :-D haf - no tak pak ti asi nezbyde než opravdu zkusti něco koupit nebo ještě jednou pořádně prohledat skřín - já se kolikrát sama divim co tam mám hezkých věcí co nenosim :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu:v plesovkách?já byla vloni kamarádce a na mé minulé promoci taky nikdo neměl,různý šatky,kostýmky atak! brum:já hledala,vážně!!!a nic!
Odpovědět
Profilova fotka
haf no fakt...nemyslím plesovky s obručí,ale takové ty dlouhé, černé nebo lehce třpytivé...mně osobně se to moc nelíbí, ale budiž.. HOlčiny, chci se zeptat, jak upravíte fotečky do alba? Nějako mi to nejde zmenčit bo jsem buď tele já nebo můj pc..kujůůů
Odpovědět
Profilova fotka
zrzi: ja jsme zmensila tim, ze jsme udelala 'vyrez' haf: a kdypak mas promoci, treba jeste nejake zbozi dojde nebo se optat kamaradek a pujsit k sukni nejakou tu halenku brum: to vis, ze ne, urcite to nebude rozhodovat jeden den a hlavne kdyz duvod je svatba!
Odpovědět
Profilova fotka
heee už mám:-) první vlaštovka:-) musím se pochválit:-)
Odpovědět
Sabisek :-D Janii to vis tady v Irsku nam to pocasi sili :-) Brum a jak se mas kocko?Uz jsem s tebou dlouho poradne nemluvila!? Lenkousi kde litas? Haf haf no ja resim zase saty na prevleceni jeje mam tu jednu fotocku ale zdraham se ji dat na beremko je to pred shubnutim a je focena jen tak doma Hmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
fin šup sem s fotéškou, já se taky odvážila a podle fotky co máš v profilu zklamané rozhodně nebudem ;-)
Odpovědět
zrzuli kdyz tam je to pred schudnutim a jeste tak blba jeje no dam ji na 10min a pak mazu
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky přišla jsem vás pozdravit mám asi deset minut čas jinak já si nehty nechám udělat mám je ošklivé lámou se mi a jsou slabé a po svatbě uvidím jak to půjde a jdu na ně zítra jsem hrozně zvědavá jak mi to s nima půjde v práci tak se mějte a zítra ahojky
Odpovědět
je to rok stare a dost jsem zhubla a vubec jinaci jeje to je des co ale jde mi jen o ty saty jestli je pouzit na prevleceni a boty jine
Odpovědět
Ahoj Lenkousi! Ja si gelovky necham delat urcite uz je nova technika bez tipsu a neposkodi to tve nehtiky :-) Zrzulin jeje ja mam taky cicu nekde ji najdu a dam do albicka zrovna je chudak vydesena
Odpovědět
Profilova fotka
fin až ji tam dáš, píšni, ať to stihnem:-) jo holky,ja se dostanu zpátky na fotku, když ji chci vyměnit? Jde to nějako? Jsem amatér v tomhle na to, že tu svatbu máme za měsíc fin a šup sem s číčou...ten náš je hrozný agresor
Odpovědět
Zrzu je tam
Odpovědět
ahoj fin tu fotku znám určitě jdou použít na převlečení a nejsou ti ted velké když jsi tolik zhubla zrzulinko ted jsem koukla do albíčka jé mezi vámi je taky takový výškový rozdíl jako u nás přítel má 190 a já 150 akorát že ty jsi hubeňoučká můj přítel je hubený a já koule jj protiklady se přitahují a ještě jsem chěla napsat že jsem dneska koupila lampion přání mám z něj velkou radost :-N
Odpovědět
zrzulin jen si vlez k sobe do alba a tam mas znacky okolo fotecky jako posunuti dopredu,dolu a pod a pak cerveny krizek a tim to mazes...tak to myslis?
Odpovědět
Lenkousi jeste ze jsem krejcova ne hihi musim je zabrat ale budou ok
Odpovědět
Lenkousi a jak to budete delat ja ho mam doma taky ale nevim jestli budeme psat prani na nej jen s milackem nebo vsichni?
Odpovědět
fin my si tam napíšem přání jen my dva prostě bude náš ;-) no to já zapoměla že jsi krejčová to je pravda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fin, zatim nic moc, nějak se pořád nedaří tak jak bych potřebovala, ale snad už se to v pátek konečně zlomí - jelikož jaksi dokud nebudu mít práci nemám náladu na nějakou svatbu a vůbec něco zařizovat :-p Jinak doufám, že tvůj tat´ka už je na tom zdravotně o mnoho lépe. Jinak já se taky pro dnešek loučim, musim nastudovat na to výběrko 4 internetový stránky 8-( se chci vidět za 2 dny :-p (kdyby nebyl net ve Španělsku draze placenej tak to studuju i tam) a veškerý vědomosti k tomu, co je tam potřeba jsem zapoměla a to jsem z toho dělala státnici (finanční management). Paní si na mě dokonce počkala přes dovču jak sem na ní zapůsobila a mám strach že to zase zkazim a dopadne to jako vždycky - všichni jsou unešený z mýho životopisu, zkušeností a vzdělání a jak dojde na věc tak zbydu mezi dvěma třema nejlepšíma z x - uchazečů a nakonec sem vždycky ta druhá :-( A malej doufám že bude dobrej, celý odpo nic nejed ani nepil, jen blinkal a ted´ usnul, ach jo :-S Tak se zatim mějte krásně, užívejte si přípravy a v pátek si na mě vzpomeňte a držte pěsti, at´se na mě konečně usměje pracovní štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin no to je holka ;-) krásné šatečky, ty budou na převlečení? Nechápu, proč byl strach, seknou ti a jsi kost ;-) jinak tak jsem to myslela, už jsem to taky našla, ale kujůůů:-) ještě chvilku a budu odborník,hehe :-D lenkouši, tak přítel má 206 a já 166 tak krásných 40 čísel...budu mít 9,5 cm vysoké botky, nepomůžeto sice, ale každý cenťák dobrý :-D
Odpovědět
zrzi no tak to je stejný 40 čísel ale já mám asi 7 cm podpatek mít větší tak už bych se zabila :-D
Odpovědět
zrzu no na te fotce jsem pred rokem a pekna koule jeje ted mam o tri cisla mensi prsa :-D a vubec jsem se zmensila,ze je musim upravit :-N Jen nevim zda li se na prevleceni hodi jeste k nim vymyslet i boty jeje a co rikas na cicu? Brum budu na tebe myslet s tou praci jojo taky tu jsme na tom dost zle ach jo no co nadelame
Odpovědět
fin kde je číča ? :-(
Odpovědět
no u me v albicku
Odpovědět
no už tam je no ta je krásná
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda, clovek se jde naveceret a pak tu ma uplny roman. Fin: krejcova by se mi teda hodila, hele sila jsi si svoje satecky ci kupovala? Zrzi: urcite mrknu na to albicko. U nas mame jiny problem, oba mame 175cm... Na hplku vetsi a na chlapa mensi, ale my se stejne mame radi... :-D brum: hlavne si musis verit, kdyz tam pujdem s negativni vyhlidkou tak to na tobe vyciti, musis si verit! Kdyz na tebe pani cekala pres dovcu, tak te urcite maji jako favoritku, jenom si verit!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?