Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se zase můžu jen a jen pochválit.Včera jsme byli na došipný a měli jsme zvěřinový guláš a nějaké to pěčené maso.Vonělo to nádherně,ale já jsem odolala.Možná to bylo i díky tomu že chvíli než se přinesl guláš tak přednámi jeden pes vrhl.Všichni se málem po....i teda až na mého přítele ten ne málem ale úplně,ale guláš si dal takže jsem vlasně odolala.Už to jen vydržet vždy a ne jen jednou :-) A jinak přeji krásnou neděli.
Odpovědět
Profilova fotka
přeju pěknou neděli, tak pro změnu leží M., asi zase problémy se slinivkou, běhá na záchod, tak jsem ráno sháněla housky a Colu, vařím bylinky, a do toho uklízím, peru, čeká mě žehlení ... no není nad klidnou neděli :-) fin tak si pěkně zaplavej, já si zase trochu zaposiluju, ručičky a bříško, jen ať makaj :-) abych si dala domácí hodinovku se všim všudy, na to se ještě necítím ...
Odpovědět
ahoj holky, tak sme se vratili z kostela a delame bbq, dnes by mi sousedka mela dodelat saty, vymysli jak prichytit vlecku, abych ji nemusela celej den tahat, doufam ,ze udela i pro druzice, rada bych videla finalni produkt nez odjedem,zatim to vypada slibne :-D ty jo uz za 5 dni budeme doma, to to uteklo co? vypada to ,ze ale budu shanet novyho dj, pacten co ho mam zamluvenyho vubec nereaguje,jeste mu skusim zitra brnknout, ale pekne me to stve....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vyžehlila, poslední várka prádla v pračce, a sedla jsem nad svatební noviny a zase je trochu poupravila ... :-) už mi chybí jen fotky z příbuzenstva, musim je zase popohnat ... ikdyž je to kříž, např. sestřenka se nechce vyfotit se svym manželem ]-( prej má pro mě jen fotku její a dětí ... tak jsem se zeptala, že manžel jde snad na svatbu taky ne?? chjo
Odpovědět
ahojky tak jsme se vrátili od budoucí tchýně dala jsem si obídek a koláč ]-( no neodolala jsem od zítra začínám tvrdě cvičit ale v sobotu nás čeká další oslava Pavel má narozky a svátek a synovec narozeniny a staršího synovce přítelkyně má svátek tak to vezmeme jedním vrzem aspoň že do svatby je to poslední oslava uf =-) to bude náročný. fin my taky budeme mít 30 lidí + - ale večer asi přijdou ještě kamarádi no boun letí to šíleně za 14 dní už budeš paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - my taky příští víkend slavíme - děda je Jan, a taťka Petr, takže oslava dvou svátků v jeden víkend :-) a už to vidím - dort ze zakysané smetany s piškotama a ovocem ... a děda určitě upeče nějaký koláč (dědovi je 84!) pro svoji vnučku ... chjo :-) dala jsem do alba vína i s etiketou, tak můžete mrknout :-) a jdu loupat etiketu z dalšího vínka :-) celkově potřebujem 4ks, všichni rodiče jsou rozvedení :-)
Odpovědět
jani akorát jsem na ně mrkla koukám na alba z příprav a hned první bylo tvoje, máte to pěkný vypadá to dobře a co rodiče snáší se i po rozvodu neměli nějaké problémy že se budou vidět na vaší svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - musím to zaťukat, rodiče jsou v pohodě. naši šli spolu po rozvodovém řízení na kafe ;-) mamina se holt znova zamilovala, nikdy se nehádali, ... jasný že to taťka těžce nesl, ale teď už se i baví s mamčiným novým manželem. u rodíčů od Míry to bylo nejdřív trochu složitější, moc spolu nemluvili, ale teď jsou taky dobrý, zrovna minulý týden se potkali na oslavě těch narozenin svýho druhýho syna, každej tam byl se svým novým partnerem ... a dobrý. tak jsme moc rádi. o starost míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já už teď jen doufám, že si taťka do svatby najde nějakou přítelkyni :-) a vypadá to že by se to mohlo povést ;-) což by bylo uplně super, aby tam nebyl sám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme konecne zasedla k pocitaci. Ja vim strasne se nam to krati, ale o to vice se tesim. Dneska jsme s jednou moji druzici byla koukat na svatebni saty (pro ni, pred mesicem se zasnoubila) a mely jsme super odpolko, kaficko atd. Jinak ja jsme vecer byla s jidlem hodna a i dnes, takze vinecko bude. Varim fajitas k veceri a uz ted vim, ze se asi prejim. No neva... :-. Rano jsme byla si hodku a pul v posilovne (muj casovy record) tak si to zaslouzim. :-D
Odpovědět
jani tak to je supr že jsou v pohodě že na sebe nezanevřeli sabi tak to si fakt zasloužíš ty jsi hodná já zlobím ale od zítřka budu poctivě cvičit aspoň ten poslední měsíc do svatby =-) od zítřka 33 dní
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: ja musim byt hodna, mam totiz o tyden mene nez ty... ;-) Alejdu si dat sklenicku vina (pres 2 tydny jsme nemela ani kapku alkoholu)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky tak já jsem si při neděli udělala krásný relax.Ve 3 jsem usla a vzbudila jsem se v 6hodin když se šla malá koupat.Ale jsem nějaká zmlácená :-( jako kdyby na mě něco lezlo jani-to máš dobrý že jsou všichni v poho.Táta si našel asi před 6lety přítelkyni a máma to nekousla do teď,takže na svatbu jde táta ale po obědě půjde s malou domu,a bude spát u nich,Tátova přítelkyně se půjde podívat na obřad tak doufám že máma nevyvede nějakou scénu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky:-) taky jste tak zvědavé na počasí jako já? zatím je to v čr jako na houpačce...ve zprávách dnes psali, že bude neustále deštivo a až 10.7. by se mělo vyjasnit, pak zase bouřky a až kolem 20.7. teprve letní teploty kolem 29°C...tak jsem zvědavá-my to máme teda 11.tak doufám, že se předpovědi vyplní a nebude pršet-strašně by nám to překazilo plány- koně, focení a natáčení romant.videoklipu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
craw - já počasí prostě neřeším. když vidim, jak na tenhle víkend hlásili přeháňky a kdesi cosi a u nás spadlo včera asi 10kapek a jinak nic ... tak co bude v červenci, nikdo neví :-) taky chceme obřad venku, focení venku, na rozhledně, na louce ... ale uvidí se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pocasi se take snazim neresit. Ano bylo by super, kdyby neprselo a slince vysvitlo, alespon na foceni, ale kdyz ne, svet se nezbori... Kone planujeme taky, foceni na louce, welcome drink pro hosty v zamecke zahrade, ale kdyz ne, myslim, ze drinka oceni i v sale... ;-) Jinak se mejte, jdu asi spat a zitra se tesim na dalsi pokec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my vlastně fotky s koňma můžem mít taky - brácha mají dvě kobylky :-) ale vlízt na ně to ani náhodou :-D jen pěkně z dálky :-D zato s hafíkama anoooo a to moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sme zas doma. Dneska sme přijeli a asi nám bude min.tejden trvat než si zase zvyknem :-D :-D Koukám, že jste toho teda za těch 14 dní nadrbali a já mám od str.136 co číst :-D no tak mějte se mnou trpělivost, že nebudu v obraze, já to časem dočtu :-D Jinak tenhle tejden bude ve znamení praní, žehlení a úklidu - všechny ty hadry to bude teda něco :-) A taky práce, tak snad už konečně něco vyjde. A pak snad se začne zařizovat i ta svatba ;-) Za chvíli si pudu lehnout, sem dost ztahaná hlavně z busu, kdy mi malej hupsal po hlavě, ale docela to letos ta cesta utekla mnohem rychleji než loni, nebylo těch 19 hodin tak strašných :-) No každopádně bylo to perfektní, Tossa nádherná a povedlo se nám chytit i jejich svátek květin, zajeli sme i lodí do Blanes a já si dodala odvahy a sama s mou mizernou angličtinou a absolutně nulovou španělštinou vyrazila do Barcelony si jí oběhat sama na vlastní pěst jen s mapou v ruce - no občas to byla sranda, zvlášt´ když sem se domlouvala se španělama a oni uměli anglicky asi tak jako já :-D :-D, ale zmákla sem to a oproti fakultativnímu výletu se to nedá srovnat, vyšlo mě to dokonce o euro levnějc, ale jak mě bolali večer tlapky :-D
Odpovědět
ahoj brum vitej zpatky, tak jste pekne odpocinuti,nachystani na perne pripravy? sab: kolik druzic mas? jaky mate barvy a saty? ja byla dneska dohodnout finalni upravy mojich satu na druzice taky, asi me uskrtijou,mac jsemje natahla na sebe a rekla co a jak, tak zkoncily s masli na zadku,a z kvetiny co mela byt v pase , nam udela facinator, no jsem docela nadsena :-D ale uz vidim ty dve jak se budou tvarit,nejlepsi je rozhodnout sama,aspon nemuzou protestovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) bou: ja mam druzice 3 (dve skvlele kamaradky a brachovu pritelkyne - se kterou vychazime ale skvele).Jinak saticky mam v albu, ale jine barvy. Kdyz pujdes na Dessy group, tak barva je to antique gold a pasecek ivory 0 to aby se mnou holky ladily. Jinak ja jsme byla hodna a nechala je vsechno vybrat (strih satu, barvu - nemely par odztinu mnou vybrane, ktere mohly vybrat). Jinak saty byly super, objednane z Ameriky, ale problem nastal tady s upravami. Tak jsme rikala, ze za saty, ketere me stali asi £300/ jeden kousek bych cekala, ze budou perfektni. priste bych asy zkusila Monsoon nebo neco jineho...Neva, tedka vypadaji super. Jinak moje saticky budou predelane trosku, ale mam je v cechach, takze musim 3 tydny pockat - ale chci knoflicky v zadu a pak trosku zmenit korzetek, ne moc zmen - tak uvidime, co na to svadlenky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum vítej zpátky!!!! Tossa je parádní viď? nám se tam moc líbilo, ten hrad nad mořem, v noci osvětlený, týýýjo, hned bych jela znova :-) a Barcelona - to město mě okouzlilo, takže výlet navlastní pěst závidím!!! bdueš mít pak někde na internetu fotky? ráda bych koukla :-) a jinak pěkné pondělí všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: vitel zpet, musim priznat, ze jdem se prihlaisla asi az po tvem odjezdu, ale az doctes tech 'par' stranek, tak zjistis, co jsme zac :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že se tu řešej družičky, moje babi byla pomalu dotčená, že nechci družičky - měla jsem mít dvě, malý ... ale já je prostě nechci, vlečku ani dlouhej závoj nemam, ami mi ho nesly, okvětní růže se v místě obřadu rozhazovat nesměj tak co by tam asi dělaly ... a obzvlášť když jedna z družiček by měla bejt dcera od sestřenky kterou moc nemusim ... no a babi si plánovala, jak pujčej Kačce (ta druhá holčička) šaty z půjčovny, a jaká bude princezna ... tak jsem řekla NE. že si to prostě nepřeju, že je to naše svatba a basta. no a když jsme u ní byli naposledy a něco jsme s M. prohlásili ze srandy, že by náš kolega mohl jít za družičku tak babička jen odsekla "jsi řikala že družičky nechceš ne??!!" takže o družičkách se u nás nesmí už ani žertovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ahoj, no jasně Tossa je úplně supr - my tam byli letos už podruhý, úplně nás uchvátila a mít penízky tak si tam nějakou haciendu koupíme (ceny nemovitostí tam jsou pomalu jak v Praze), na hradě sme byli pořád a dokonce i pozdě večer, jelikož malej prostě musel vidět maják :-D fotky na net normálně nedávám, ale až budou tak jich pár někam na net hodim, at´se můžeš mrknout - ale jen kvůli Tobě ;-) sabi: ahoj velmi ráda vítám další nové tváře :-) jen s tim dočtenim mi to bude poněkud dýl trvat, nějak ted´lítám jak hadr na holi - musim dohnat všechny nashromážděný resty za těch 14 dní - jsme nějaký nepostradatelný :-D :-D až začínám mít strach že se ta svatba nestihne zařídit, zvlášt´ když ten můj furt otravuje se smlouvou kvůli těm jeho barákům :-D - tak sem řekla jo fajn že mu to klidně podepíšu, ale nebudu to dělat den před svatbou, tak at´si hejbne :-D + že si nechám obě jména, z čehož moc nadšenej ze začátku nebyl, že si prej vymejšlim a nikde nic takovýho neviděl :-D janii - družičky nebrat i když kolega by byl dobrej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam druzicky, protoze jsme chtela. A zatim to je super, jsou dospele, pomahaji s organizaci svatby a maji napady. No uvidime, jak dale, ale dlouho jsme je vybirala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek - já proti družičkám nic nemam, jen je na svojí svatbě nechci :-) navíc když se ženil bratránek, tak právě malá kačka (tehdy snad 2letá) byla v roztomilých šatičkách, moc jí to slušelo, ale cpali ji k novomanželům na každou fotku až to nakonec vypadalo že je to jejich dítě ... tak takhle dopadnout nechci :-) brum - jakýpak velký prádlo, snad jste s sebou měli dvoje kraťasy a dvě trička ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - a můžu se zeptat proč si chceš nechat obě jména? čistá zvědavost :-) a malej se jmenuje po taťkovi, nebo po tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
janii. jo jasně :-D , jeden kufr, velkej batoh tašku do autovbusu a malej batoh na záda - už mám vypraný 4 pračky (tchýně včera pomohla) a chybí mi ještě 2 - a nějak sem se se všim zasekla, nějak se nemůžu znovu naladit a začít makat tak jak bych měla, ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janiii - malej má jméno po mě, jinak už sem to víc psala v diskuzi o dvou jménech - v zásadě nechci mít jen jeho jméno a jmenovat se jinak jen proto že se vdám - já jsem já a prostě bych si připadala jen s jeho jménem divně, jako bych se chtěla zbavit předešlýho života a to rozhodně nechci navíc jsem poslední dcera, tak taky trochu držet rodinnou tradici - obě moje ségry vdaný a rozvedený kdy si nechali jméno po manželovi a já prostě pokud nedej bože se rozvedu taky bych aspon měla jednodušší přechod zas k tomu svýmu, no je těch důvodů víc prostě nechci bejt jen Fejtková nebo ještě jinak mám kamarádku co se ted vdávala a nechala si svoje po bejvalym manželovi, kdy se rozvedla, protože i když svýho současnýho miluje tak prohlásila, že jmenovat se stejně jako jeho máma, což je dle jejích slov děsná k...a se teda nebude ani omylem :-D těch důvodů je prostě víc a navíc jak řekla moje kamarádka já musim mít vždycky něco extra :-D :-D :-D jinak zrovna čtu stranu 142, tak sem zvědavá kdy se dokoušu nakonec :-D :-D , ted´to pc radši vypnu a půjdu něco pořádnýho dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsou nervy, už příští sobotu je to tady. nemáme zaplacenou zálohu na hostinu, nemáme hudbu - to je strašný, pořádně ani lidi neví, zda přijdou nebo ne. Mám z toho hrůzu!!!! V práci dělám do večera, takže na zařizování mám akorát víkendy. Holky řekněte, že i vám toho spousta chybí, jinak se asi oběsím!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?