Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin a mě zas poradíš s večeř,vidí??Jestli ti to nebude vadit..už je zas večer, a já se zas tláskam :-( Ted je přítel v práci a napsal mi, at se kouknu pod podložku na cvičení..a co tam nenajdu.. mojí oblíbenou bonbonieru. Tak už zas papam..achjo.Já snad do tý svatby fakt nezhubnu, ještě že aspon víc sportuju, ale timhle to akorad vyrovnam..a nezhubnu ani deko. Když je večer, tak si připadam jak šílená.. Nevíte někdo co mi pomůže? Já vim, pevná vůle.Ale nějak to nejde.přes den jo,ale večer-děs
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - nemá cenu se rozčilovat a řešit to ... nelez tam a budeš v klidu :-) už nemaj, co by v tom tématu probrali, tak se motají dokola no ... vercad - joooo, večerní mlsná ... zkusim poradit - máš na něco chuť, skoč si vyčistit zuby - a ještě líp vypláchnout ústní vodou ... my máme ten Listerin a hubu mi to zmenší o dvě čísla, chuť pak nemá ani voda ... :-) (škoda že to nefunguje celkově, že bych se v tom vykoupala a byla o dvě čísla menší) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a já teď ještě zkoušim to co se radí všude ... mam na něco chuť, jdu si udělat čaj a než vychladne, dám si skleničku vody ... zaplácne to žaludek (sice jsem jak žába, ale co bych pro svoje ledviny neudělala že?)
Odpovědět
hanuli: tam to nema cenu :-N nechapu proc maji potrebu pomlouvat lidi co se o radu neptali, a hlavne to ospravedlnujou ,ze prece kritika je bezna v normalnim zivote, jako kdyby svatba byla kazdodenni zalezitost, a prece jsou to verejny stranky tak si muzou delat co chcou, ale napsalas to pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspoň někomu se to líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, děkuju za radu. Já si taky řikam, pujdu si vyčistit zuby..ale pak si řeknu: no tak ještě něco malýho a pak si je vyčistim.. A s tim pitim to zkusim, hlavně se musim přesvědčit, že místo něčeho dobrýho si musim dát vodu. Já mam doma taky ústní vodu-zelený Listerine. To je fakt síla. No..jé, kéžby něco fungovalo, abych si do toho lehla, a tim se ztenčila:-) to by bylo supr. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verca - já to řešim tak, že sklenici vody mam pořád na stole ... abych ji měla na očích ... ono když se každou chvilku napiju, tak to taky pomáhá ... ale nemysli si, když mě to chytne, tak bych sežrala všechno, jak otesánek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver-Jéééééééééééé to by se mi taky líbilo.Nejsem náročná,atčilo by mi kdyby mě to zmenčilo "jen" o 10kg :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no..už by mohli něco takovýho vymyslet ti naši vynálezové. Jen vymýšlej samý tablety, tak at vymyslí něco, co spaluje tuk z vnější. Jo? Ale já jsem jak otesánek skoro každej den,uplně každej den. Tak já si budu dávat před sebe celou lahev..snad mě to donutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice vím co mám dělat,ale dodržet to tak to my fakt nejde.Zelený čaj vypiju,ale vodu fakt ne,to jen když je seklá menším množství bílého vína,ale to je prý taky dietní,ale musí být b. vína míň než vody,ale tím to u mě končí.Snídat nestíhám,oběd ve spěchu,vlastně všechno jídlo mám ve spěchu.
Odpovědět
Profilova fotka
hm..to neni moc dobrý..Já zas na jídlo mam v práci klid. A taky to jídlo v práci dodržuju..Nepřejídam se a moc nejim.To je teda asi taky špatný. Protože jak se právě najim večer, tak jsem druhý den ráno docela nafouklá a ani se mi moc jíst nechce.jim přesně naopak než jak by to mělo být. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vodu dřív taky nemohla, a pak jsem zjistila že mi chutná neperlivá voda, ale musí být pořádně vychlazená. naučila jsem se v práci pít vodu z takového toho stojanu na kterém je 19litrový barel a tu vodu to chladí ... no a jsem na ní uplně závislá, k vánocům jsme si koupili stojan domů :-) takže teď nepiju nic jinýho :-) kromě občasnýho čajíku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak ahoj moje slunicka jste me pekne rozesmali :-D ne ze bych byla odbornice ale asi tech 13(necelych)kilo trochu odbornika ze me dela...:-) Tak napisu to jen v zakladech co me napadne a pak se klidne ptejte ;-) 1.Kazde jidlo musi obsahovat sacharidy(S) a i bilkoviny(B) 2.Rano prevazuji S a behem dne se to obraci a vecer prevazuji B 3.Do pul hod po probuzeni musis jist! 4.60-90min pred spanim musis jist! 5.Hodne tekutin(neperliva voda je nejlepsi!) 6.Jist kazde 2-2,5hod a to je dulezite! 7.Nesmis mit nikdy pocit hladu ale ani precpanosti!
Odpovědět
B- jsou nejlepe kureci prsa,ryba,jogurty,syry(minimalne!),velmi dobry je cottage,tunak ..... S- jsou dlouhe a kratke kratke ....je ovoce ... dlouhe ...ryze,brambory,testoviny(nedoporucuji jen na nabirani svalove hmoty dobre),vlocky,celozrnne pecivo a ryzove nudle a pod...... Tak na snidani je ideal vlocky s mlekem(delam si je v mikrovlnce a pak pridam jablko nebo banan) Ted mi to pripomina ....zapomente na svacinu jako jen jablko!!! Svaca treba celozrny rohlik se sunkou nebo s tunakem nebo s cottage ci neco co ma bilkovinu Svaca 2 treba totez jako na prvni.....stale presahuje sacharid!Dejte si k tomu zeleninku(rajce,okurka,paprika muzes snist kolik chces!!!) Obed ryze,ryzove nudle nebo brambor nejlepe s kurecim,tunakem,rybou a pod +zelenina svaca3 treba jogurt s ryzovym chlebem(racio takovy ten polystyren......ma o mnoho mene sacharidu nez rohlik co jste meli na predchozi svacinu!)) veca1 totez jako obed ale mene S a vice masa veca 2 racio a nizkotucky tvaroh nebo tvaruzky-ty jsou neuveritelne vyborny zdroj bilkovin! No a hodne pit a pit a i zeleny caj ....
Odpovědět
Uf jsem se rozepsala hihi no a ke svatbe snad o vikendu budu delat vyvazky hura a mame hotovo jeste to dvd a tanec...
Odpovědět
Poseledni poznatek toto neni dieta ale jen zamereni na spravnou funkci metabolismu,kdyz bude mit telo dost jidla a nebude stradat pusti hodne rychle tuky a pujde to dolu samo....a cviceni to jen umocni!Nejlepsi je aerobka abychom do svatby bylo pekne a svaly az po svatbe...treba na manzilka :-D
Odpovědět
Ahoj holky jak jdou přípravy? ;-) Taky se vdávám v červenci ale my zatím máme jen par :-)
Odpovědět
.....drobností sem chtěla napsat
Odpovědět
Ahojky vitam te swat jeje ja se vdavam ve stejny den a bude to na celadne tak kousek od tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda fin..Fakt moc děkuju,všechno jsem si napsala a budu se podle toho držet. Jsem ráda, že jsi mi dala motivaci, a ted už aspon vim, co budu nakupovat.Jen to,co jsi napsala a nic jinýho :-) Opravdu moc děkuju. Pořád jsem někde sháněla nějaký diety, a stejně všechno na nic. Hlavně bych to ani nevydržela. Tohle je fakt dobrý, jíš celý den, to psala i někde Hanka Kynychová, že největší hloupost je nejíst. A naopak se musí člověk ke své štíhlosti projíst- to radila holkam, co mají měsíc před svatbou, a chtějí ještě zhubnout. Swatka- ahojky. A kdy jste se rozhodli, že se vezmete? Já na zařizování měla skoro půl roku..všechno bylo postupně v klidu.Nedokážu si představit, že bych to všechno zařizovala třeba jen 2 měsíce :-D
Odpovědět
varcad jeste jedna vec treba po bramborach kdyz jsou teple mas rychleji hlad nez po studenych ci vlaznych!A k vajickum taky uzasny zdroj B jez jen bilky ve zloutku samotnem je jen tuk!Ja to delam tak,ze uvarim vejce a zloutek hned vyhodim......tuky taky potrebujes protoze se v nich rozpousti vitaminy a pod ale uz i v dietnim jidle je jich az az lepsi je si dat hrst orisku a ziskat zdrave tuky!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin-a pak že nejsi odborník :-D zkusím to podle tebe a uvidím jestli se hnu ještě s tím co jsem nabrala před těhotenstvím.Ale zase se můžu pochlubit že převážně cvičením jsem chodila po porodu 20kg,těch 10 nepočítám. swatk-My to máme taky ve stejný den ale o chvilk dřív,ale asi na druhé straně republiky.Doufám že nám vyjde počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu jsi dobrá Fin. Nejsi zaměstnaná jako poradkyně ve zdravém stravování? :-D Budu se už od zítra pořádně snažit a držet se tvých rad. ;-) děkuju za pomoc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky teda já tady odpoledne nejsem a tři stránky téééda jinak vítám swat vdáváš se hodinu po mě :-D já už nevím co jsem četla na začátku já asi kosmetičku a kadeřnici budu měnit dneska jsem dostala typ a holky by mi obě přijely domů což by bylo bájo že bych nemusela nikam letět. příští týden jdu na nechty a pak před svatbou už jen na doplnění budu je mít úplně poprvý tak abych se s nima naučila trochu pracovat, ale moc se na ně těším. jinak řešilo se tady solárko já chodila už v dubnu a ted už to doháním sluníčkem když je stačí když budou ještě dva víkendy krásný do mé svatby a budu krásně opálená dobře se opaluju tak to bude v pohodě jestli teda bude ještě hezky tak jo holky mějte se a dobrou noc
Odpovědět
swatka: ahoj, pekne dlouho jsemti chodila okoukavat takovy ty kratsi saticky co jsi mela v albu :-D nadherny byly, sem dneska rikala , ze kdybych si sla vybyrat znovu tak bych si urcite koupila nejaky kratci s poradnou sukni... sem se nechala unest labutenkou, kdyz ja radsi trochu netradicne....co uz trochu pozde....
Odpovědět
Krasne rano Hnaulice a Vercad pomuzu kdyz to jde ale nejvice to zalezi na vas! ;-) drzim pesti a jsem pri ruce kdyz budete potrebovat poradit lenkousi a spol ja uz chodim s milackem tyden na solarko a moc nam to sekne uz ted :-D rozhodne si davame jen 6min a staci to nechceme to moc prehanet budeme chodit sem tam jen pro trochu barvicky Je jeste dnes do prace jjojojoo a bude volno uz to potrebuji...
Odpovědět
Profilova fotka
bou: ano, my mame order of service. Obrad i hostinu mame v Karlove Koruna, najimame cateringovku (je to nejjedonussi a jsou super... Copak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
fin: tedka jsem docetla vsechny tve rady a jiz jsme sepsala jidelnicek na tyden a za chilvku jdu do Sainsbury's to realizovat... Do solarka to vypada ze take dam 6 minut, opaluji se dobre, jak casto bych mela chodit? Swat: vitej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, fin děkuju za rozsáhlý popis, zase jsem si ujasnila pár věcí :-) holt se budu muset naučit správně snídat ... můžete mi napsat jaké ovesné vločky kupujete? jako uplně obyč a ty pak upravujete doma? ty já bych do sebe asi nedsotala ... můžu použít Cornflakes, nebo müsli? ale musím se pochlubit, dneska jsem provedla měření a vážení, píšu si to poctivě do sešitku (střídavě už pár let), a ubyl mi 1cm na stehnech a přes zadek (a 2cm přes prsa samozřejmě) :-) váha ubyla zatím o 1,5kg, ale když to vezmu zpětně od ledna, tak váha ukazuje od začátku roku o 4kg méně :-)
Odpovědět
ahojky krásnou sobotu přeju jani gratuluju to je dobrý úspěch jinak vločky taky nemusím zkus tu vlákninu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?